|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: HITAN PRAVNI SAVJET
27.10.2013 19:30:19   
Anoniman
bebi je 17 mj ja ne radim a on da........policajac je......pomozite mi.......mogu li mu uzeti dijete

(odgovor članu mala87)
  Neposredna veza do poruke: 126
   RE: HITAN PRAVNI SAVJET
27.10.2013 19:34:42   
ladyblue RR

IZVORNA PORUKA: Anoniman

bebi je 17 mj ja ne radim a on da........policajac je......pomozite mi.......mogu li mu uzeti dijete


ne mogu. on će plaćati alimentaciju


_____________________________

Just because it's a bad idea, doesn't mean it's not going to be a good time!

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 127
   RE: HITAN PRAVNI SAVJET
27.10.2013 19:36:43   
ladyblue RR

IZVORNA PORUKA: Anoniman

potrban mi je savjet hitno

imaala sam veliku svadju u porodici suprug je bio fizicki nasilaz zvala sam policiju......
posto mi dijete nije dao ostala sam tu da nocim policija mi je rakla da mogu sutra da zavrsim prijavu i sa socijalnim radnikom da uzmem dijete.............

molim vas za savjet sta i kako sutra da to zavrsimhitno mi je on je izasao na minut iz kuce..........



sada pročitah...

obavezno otiđi i taj zapisnik uzmi.. on će ti biti glavni na sudu.
otiđi u Centar za soc. rad i prijavi i tamo.
nadam se da imaš gdje otići sa djetetom i odmah tužbu za razvod podnesi.
nema šanse da on sa tim policijskim zapisnikom dobije dijete.
sretno!

_____________________________

Just because it's a bad idea, doesn't mean it's not going to be a good time!

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 128
   RE: HITAN PRAVNI SAVJET
27.10.2013 19:39:05   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: Anoniman

potrban mi je savjet hitno

imaala sam veliku svadju u porodici suprug je bio fizicki nasilaz zvala sam policiju......
posto mi dijete nije dao ostala sam tu da nocim policija mi je rakla da mogu sutra da zavrsim prijavu i sa socijalnim radnikom da uzmem dijete.............

molim vas za savjet sta i kako sutra da to zavrsimhitno mi je on je izasao na minut iz kuce..........


pa sutra u MUP uzmete zapisnik koji je policija večeras sačinila...
onda ideš u centar za socijalni rad svoje opštine gdje živiš...prijaviš i tamo daš im zapsnik
vjerujem da si svejsna da sa njim enma života nakon ovoga...no svakako socijalni radnik će te uputiti gdje i šta dalje al micanje djeteta od njega sa tobom je rpvo...
ako ne budeš imala gdje kod svojih oni će te obezbjediti od nasilnika
za dijete ne brini ..malen je majka mu je najpotrebnija, ne može on ništa uraditi jer one je nad tobom ansilje izvršio...
kada se sve završi on zapsoleni policasjac će i alimenatciju da vam plaća


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 129
   RE: HITAN PRAVNI SAVJET
27.10.2013 19:40:22   
Anoniman
policija mi je rakla da to sutra obavim sve i ljekarsko i sve a nocas da ostanem sa djetetom......molim vas pomozite mi to su mu kolege mene nista nisu pitale samo mi tako rekli i vratili me u kuci

(odgovor članu ladyblue RR)
  Neposredna veza do poruke: 130
   RE: HITAN PRAVNI SAVJET
27.10.2013 19:42:26   
koka i po
imas li gdje drugo da odes?roditelji,prijatelji?

_____________________________

Dva hajduka ....jedan veliki i jedan mali

Ja cu biti uvijek obicna zena, u masi neprimjetna...neko kome je stalo da barem malo uljepsa i promjeni ovaj svijet i podari mu malo ljudskosti.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 131
   RE: HITAN PRAVNI SAVJET
27.10.2013 19:42:38   
ladyblue RR

IZVORNA PORUKA: Anoniman

policija mi je rakla da to sutra obavim sve i ljekarsko i sve a nocas da ostanem sa djetetom......molim vas pomozite mi to su mu kolege mene nista nisu pitale samo mi tako rekli i vratili me u kuci


nema tebi policija šta puno reći. ne mogu ti oni savjet dati. evo, isto smo ti Hanady i ja napisale.
samo ne znam što nisi uzela dijete i otišla negdje?! ili nemaš gdje?
policija mora sačiniti zapisnik taman da je načelnik policije a ne kolega njihov. tu ne brini. ti si žrtva i tu nema rasprave ni te policije koja neće sačiniti zapisnik kako treba.

_____________________________

Just because it's a bad idea, doesn't mean it's not going to be a good time!

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 132
   RE: HITAN PRAVNI SAVJET
27.10.2013 19:43:46   
Anoniman
on je otisao sa njoma na kafu da li oni mogu da poniste da sam ih zvala i sve to........meni je rekao kad je izlazio da ce da zavrsi sve kao da nikad nisam ni okrenula broja policije.......

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 133
   RE: HITAN PRAVNI SAVJET
27.10.2013 19:44:25   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: Anoniman

policija mi je rakla da to sutra obavim sve i ljekarsko i sve a nocas da ostanem sa djetetom......molim vas pomozite mi to su mu kolege mene nista nisu pitale samo mi tako rekli i vratili me u kuci


ne razumijem...
zašto nisi noćas u hitnu išla...

svakako ujutro u MUP-u traži zapisnik od noćašnjeg regiranja MUP-a
pročitaj ga i nemoj potpisati dok ne bude navedeno da si fizički udarana...te da nisi mogla na hitnu ići jer su te oni vratili kući...
sad ja da povežem vodili su te u stanicu jeli...ti njih zvala oni došli po tebe ili kako ????

ujutro onda u hitnu...
jel imaš vdine povrede sada...
ako imaš zovi policiju opet...kaži da je patrola bila i nije te odvela u hitnu a ti ne smoješ da ostavljaš kuću i napuštaš dijete strah te naslnika da te neće nazad pustiti a trebaš ljekarku pomoć

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 134
   RE: HITAN PRAVNI SAVJET
27.10.2013 19:45:22   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: Anoniman

on je otisao sa njoma na kafu da li oni mogu da poniste da sam ih zvala i sve to........meni je rekao kad je izlazio da ce da zavrsi sve kao da nikad nisam ni okrenula broja policije.......


naravno da ne može...
policija je izašla na teren taj zapinskim postojati mora

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 135
   RE: HITAN PRAVNI SAVJET
27.10.2013 19:47:02   
ladyblue RR

IZVORNA PORUKA: Anoniman

on je otisao sa njoma na kafu da li oni mogu da poniste da sam ih zvala i sve to........meni je rekao kad je izlazio da ce da zavrsi sve kao da nikad nisam ni okrenula broja policije.......


to je metoda nasilnika. da te zastraši. ništa ti ne brini, samo istraj.
obavezno sutra otići u policiju po zapisnik. na kraju ima i ispis poziva kao dokaz da si zvala policiju.
ne dozvoli da te prepada. samo mu pokaži zube. takvi se obično i povuku kada im zube pokažeš.

_____________________________

Just because it's a bad idea, doesn't mean it's not going to be a good time!

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 136
   RE: HITAN PRAVNI SAVJET
27.10.2013 19:47:26   
Anoniman
on bebi nezna ni hape da napravi kako da je ostavim nocas sa njim a on je neda cak ni polici nije otvorio vrata nego je kroz prozor pricao sa njim.........a ini mi kazu da mu ne mogu uzeti dijete da je dijete koliko moje toliko i njegvo........

(odgovor članu Hanady RR)
  Neposredna veza do poruke: 137
   RE: HITAN PRAVNI SAVJET
27.10.2013 19:49:44   
koka i po
dijete u ruke i bjezi.
idi u hitnu..oni moraju zvati policiju kada se pojavi slucaj zlostavljanja.
da je koperfild ne moze sakriti taj poziv.

_____________________________

Dva hajduka ....jedan veliki i jedan mali

Ja cu biti uvijek obicna zena, u masi neprimjetna...neko kome je stalo da barem malo uljepsa i promjeni ovaj svijet i podari mu malo ljudskosti.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 138
   RE: HITAN PRAVNI SAVJET
27.10.2013 19:50:07   
Anoniman
imam vidljive povrede po cijelom licu ok hvala vam puno........znaci taj zapisnik i ljekarsko obavezno.......za li neko za koliko mu mogu uzeti dijete kad ce mi ga socijali radnici donijeti.......

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 139
   RE: HITAN PRAVNI SAVJET
27.10.2013 19:51:39   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: Anoniman

on bebi nezna ni hape da napravi kako da je ostavim nocas sa njim a on je neda cak ni polici nije otvorio vrata nego je kroz prozor pricao sa njim.........a ini mi kazu da mu ne mogu uzeti dijete da je dijete koliko moje toliko i njegvo........


pa naravno...ne mogu mu oni oduzeti dijete...
ali su dužni zašitit i tebe i dijete do nasilnika...i to su uradili...došli i uputili te šta dalje, načinit će zapinik..
a on može tebe da plaši do sutra...kolega da mu je babo rođeni ti sutra onako kako su ti nadležni organi rekli

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 140
   RE: HITAN PRAVNI SAVJET
27.10.2013 19:53:25   
Hanady RR
IZVORNA PORUKA: Anoniman

imam vidljive povrede po cijelom licu ok hvala vam puno........znaci taj zapisnik i ljekarsko obavezno.......za li neko za koliko mu mogu uzeti dijete kad ce mi ga socijali radnici donijeti.......


ti zovi policiju opet...
tebi noćas treba zaštitita...
kaži mi jeli pije on...jeli ovo učinio u pirpitom stanju


a sutra u slučju aprijev i obračćanja centru dijee će rješavati po hitnom postupku...sa pripadnicima MU-a opet...
dijete od 17 mjeseci ne može ostati sa nasilnikom sve da je on mama

< Poruku je uredio Hanady RR -- 27.10.2013 19:54:43 >


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 141
   RE: HITAN PRAVNI SAVJET
27.10.2013 19:53:46   
Anoniman
ne mogu zakljucao me u stansa dijetetom i otisao.....

(odgovor članu mala87)
  Neposredna veza do poruke: 142
   RE: HITAN PRAVNI SAVJET
27.10.2013 19:55:29   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: Anoniman

ne mogu zakljucao me u stansa dijetetom i otisao.....


pa jel imaš ti telefon...

jesi ti išla u MUP il je patriola dolazila na lice mjesta
jesu do njega uzeli Izjavuuser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 143
   RE: HITAN PRAVNI SAVJET
27.10.2013 19:55:34   
ladyblue RR
kako nemaš ključ od kuće? ima li neko od tvojih?
ne znam gdje živiš ali imaju ove službe koje otvore vrata u takvim situacijama.
možeš i kada ode na posao, pozvati nekoga da ti otvori vrata i izaći a možeš i ponovo pozvati policiju. dijete mu ne ostavljaj. potrajalo bi to dok ti ga daju ponovo.

_____________________________

Just because it's a bad idea, doesn't mean it's not going to be a good time!

(odgovor članu mala87)
Neposredna veza do poruke: 144
   RE: HITAN PRAVNI SAVJET
27.10.2013 19:56:47   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: koka i po

dijete u ruke i bjezi.

idi u hitnu..oni moraju zvati policiju kada se pojavi slucaj zlostavljanja.
da je koperfild ne moze sakriti taj poziv.

ovo ni slučajno....

bez nadležnih oragna...
ne napuštaj dom

ako je zajednički stan, sud može donijeti odluku da se nasilnik mejstu ne smje približiti u narednom epridou



_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu koka i po)
Neposredna veza do poruke: 145
   RE: HITAN PRAVNI SAVJET
27.10.2013 20:00:54   
Anoniman
odnio je kljuceve sve ali mislim da je nocas bolje sutiti da ostanem sa dijetetom ako vec sve mogu sutra da zavrsim..........ne pije.......

(odgovor članu Hanady RR)
  Neposredna veza do poruke: 146
   RE: HITAN PRAVNI SAVJET
27.10.2013 20:02:06   
koka i po
ja ne znam kakav je to policija koja ignorise vidne ozljede i ne reaguje drugacije.
sigurnost je na prvom mjestu,prvo tebe pa djeteta.niko ne zna sta je u stanju uciniti dalje.
ne razumijem.

_____________________________

Dva hajduka ....jedan veliki i jedan mali

Ja cu biti uvijek obicna zena, u masi neprimjetna...neko kome je stalo da barem malo uljepsa i promjeni ovaj svijet i podari mu malo ljudskosti.

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 147
   RE: HITAN PRAVNI SAVJET
27.10.2013 20:06:47   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: koka i po

ja ne znam kakav je to policija koja ignorise vidne ozljede i ne reaguje drugacije.
sigurnost je na prvom mjestu,prvo tebe pa djeteta.niko ne zna sta je u stanju uciniti dalje.
ne razumijem.


iskreno i mene ovo malo čudiuser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu koka i po)
Neposredna veza do poruke: 148
   RE: HITAN PRAVNI SAVJET
27.10.2013 20:09:41   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: koka i po

ja ne znam kakav je to policija koja ignorise vidne ozljede i ne reaguje drugacije.
sigurnost je na prvom mjestu,prvo tebe pa djeteta.niko ne zna sta je u stanju uciniti dalje.
ne razumijem.

ovoga se i boim upstre me nisu ni pitali sta je bilo samo su pricali s njim kroz prozor i meni rekli ako ne rijesite ovo veceras sutra u socijalnu sluzbu pa ce oni odluciti kome ide dijete a ti haj sad u kuci nece ti on nista ako hoces sa dijtetom da budes veceras mi mu ga ne mozemo uzeti....

(odgovor članu koka i po)
  Neposredna veza do poruke: 149
   RE: HITAN PRAVNI SAVJET
27.10.2013 20:12:55   
koka i po
znaci nisu te ni vidjeli.
ponovo ih zovi i trazi da pricaju sa tobom....moraju jer si ti zvala policiju a ne on.

_____________________________

Dva hajduka ....jedan veliki i jedan mali

Ja cu biti uvijek obicna zena, u masi neprimjetna...neko kome je stalo da barem malo uljepsa i promjeni ovaj svijet i podari mu malo ljudskosti.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 150
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Duda.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *