|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: HITAN PRAVNI SAVJET
27.10.2013 20:14:25   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: Anoniman


IZVORNA PORUKA: koka i po

ja ne znam kakav je to policija koja ignorise vidne ozljede i ne reaguje drugacije.
sigurnost je na prvom mjestu,prvo tebe pa djeteta.niko ne zna sta je u stanju uciniti dalje.
ne razumijem.

ovoga se i boim upstre me nisu ni pitali sta je bilo samo su pricali s njim kroz prozor i meni rekli ako ne rijesite ovo veceras sutra u socijalnu sluzbu pa ce oni odluciti kome ide dijete a ti haj sad u kuci nece ti on nista ako hoces sa dijtetom da budes veceras mi mu ga ne mozemo uzeti....


jesi li ti išla u policiju ili si ti njih zvala telefonom

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 151
   RE: HITAN PRAVNI SAVJET
27.10.2013 20:15:05   
lady_bubamara

IZVORNA PORUKA: Anoniman


IZVORNA PORUKA: koka i po

ja ne znam kakav je to policija koja ignorise vidne ozljede i ne reaguje drugacije.
sigurnost je na prvom mjestu,prvo tebe pa djeteta.niko ne zna sta je u stanju uciniti dalje.
ne razumijem.

ovoga se i boim upstre me nisu ni pitali sta je bilo samo su pricali s njim kroz prozor i meni rekli ako ne rijesite ovo veceras sutra u socijalnu sluzbu pa ce oni odluciti kome ide dijete a ti haj sad u kuci nece ti on nista ako hoces sa dijtetom da budes veceras mi mu ga ne mozemo uzeti....


iz iskustva znam da su obavezni da i sa tobom razgovaraju i da te pitaju šta se desilo....

a sutra svakako u centar za socijalni rad, djete će pripasti tebi , ne može ostajati sa nasilnikom

_____________________________

Misli koje smo izabrali su boje kojima slikamo sliku svog života !!


(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 152
   RE: HITAN PRAVNI SAVJET
27.10.2013 20:28:30   
Anoniman
ja sam im samo na ulici gdje sam ih cekala rekla da samo se posvadjali i da me vise puta udario i uzeli su moje ime i pretime ime oca i da mi je dijete u kuci ali dok smo bili tu pred vratima nista mene su ostavili kod auta dok su sa njim razgovarali.....

(odgovor članu lady_bubamara)
  Neposredna veza do poruke: 153
   RE: HITAN PRAVNI SAVJET
27.10.2013 20:32:14   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: Anoniman

ja sam im samo na ulici gdje sam ih cekala rekla da samo se posvadjali i da me vise puta udario i uzeli su moje ime i pretime ime oca i da mi je dijete u kuci ali dok smo bili tu pred vratima nista mene su ostavili kod auta dok su sa njim razgovarali.....


uzeta je tvoja izjava...
vratili su te kući i njemu rekli da te ne smije dirati inače će u stanicu on...
ne brini...
budi hrabra i nastavi dalje, jednom nasilnik uvijek nasilnik to zapamti
user posted image user posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 154
   RE: HITAN PRAVNI SAVJET
27.10.2013 20:36:08   
lady_bubamara

IZVORNA PORUKA: Anoniman

ja sam im samo na ulici gdje sam ih cekala rekla da samo se posvadjali i da me vise puta udario i uzeli su moje ime i pretime ime oca i da mi je dijete u kuci ali dok smo bili tu pred vratima nista mene su ostavili kod auta dok su sa njim razgovarali.....


izvini, ja skontala da te ništa nisu pitali, al znači ipak jesu....

draga , želim da se što prije to završi i da ti i tvoje djete se što prije sklonite od njega, nasilnika, samo budi hrabra user posted image

_____________________________

Misli koje smo izabrali su boje kojima slikamo sliku svog života !!


(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 155
   RE: HITAN PRAVNI SAVJET
27.10.2013 20:41:52   
Anoniman
hvala nadam se da sutra sve mogu da zavrism i da nisam pogrijesila sto nisam odma isla u htnu.......nadam se da cu sutra sa svojom mezimicom kod moih........

hvala na savijetim i na podrsci jako me je strah ali mislim da je ovako bolje i moju curicui mene......

(odgovor članu lady_bubamara)
  Neposredna veza do poruke: 156
   RE: HITAN PRAVNI SAVJET
27.10.2013 20:43:19   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: Anoniman

hvala nadam se da sutra sve mogu da zavrism i da nisam pogrijesila sto nisam odma isla u htnu.......nadam se da cu sutra sa svojom mezimicom kod moih........

hvala na savijetim i na podrsci jako me je strah ali mislim da je ovako bolje i moju curicui mene......


smladiti do sutra neće...
nažalost a i na sreću u ovom slučaju...

samo prvo zapinsik u MUPU-u uzmi, pa hitna pa centar za socijalni rad...
to je put

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 157
   RE: HITAN PRAVNI SAVJET
27.10.2013 21:11:07   
madam x

IZVORNA PORUKA: Anoniman

on je otisao sa njoma na kafu da li oni mogu da poniste da sam ih zvala i sve to........meni je rekao kad je izlazio da ce da zavrsi sve kao da nikad nisam ni okrenula broja policije.......


Nažalost, ovo ne miriše na dobro, kolege pa još na kafu... sa nasilnikom na kafu.

Ja sam imala jedan slučaj manjeg udesa, kad je zapisnik pocijepan jer je taj drugi bio malo krupnija riba, pa mogao to tako udesiti.

Ima li ko da bi mogao pomoći anonimnoj, u slučaju ovoga?

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 158
   RE: HITAN PRAVNI SAVJET
27.10.2013 23:03:52   
hatepsut
Policija je trebala pozvati hitnu ili te uputiti na hitnu ako imas vidne povrede.Kad se napravi ozljedni list automatski ide prijava protiv nasilnika.Jako mi je zao user posted image

_____________________________

"Ti si moja ljubavna pjesma,moja prva misao.Kad me jutro probudi ti si potreba i smisao"

11.03.2002 Moja ljubav,sreca,zivot...
27.07.2012 Mali Lavic upotpunio sve praznine koje su nedostajele nasoj sretnoj porodici !

(odgovor članu madam x)
Neposredna veza do poruke: 159
   RE: HITAN PRAVNI SAVJET
28.10.2013 10:52:46   
Hanady RR
Ja molim anonimnu da nam se javi u toku dana...
ako treba pomoć može i na PP.

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu hatepsut)
Neposredna veza do poruke: 160
   RE: HITAN PRAVNI SAVJET
28.10.2013 11:13:02   
dambolina
nemoj da te strasi cinjenica sto je on policajac. Ima neko iznad njega. Samo ti u cijeloj prici moras biti pribrana i ZNATI sta zelis. Ako ne zelis nastaviti zivot s njim, ponasaj se u skladu s tim. Imamo slucaj u komsiluku gdje muz pije i cesto zlostavlja zenu i djecu ali ona njega ne zeli ostaviti vec mu povremeno zovne policiju, oni napisu zapisnik, udalje ga iz kuce i opet sve po starom. Dakle, to sto je on policajac nema veze ni sa cim, ima zakon, ima sud, nemoj da se plasis... i sama se skontaj sta hoces od te veze. Sretno!

_____________________________

Z. veliki zvjerko 17.06.2003.
I. mala živča 04.11.2008.
L. mala palmica 15.01.2014.

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 161
   RE: HITAN PRAVNI SAVJET
28.10.2013 12:21:42   
madam x
Mena interesuje šta se dalje desilo, baš sam se zabrinula, zeznuta situacija.user posted image

(odgovor članu dambolina)
Neposredna veza do poruke: 162
   RE: HITAN PRAVNI SAVJET
28.10.2013 13:14:37   
veeseelaa
user posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu madam x)
Neposredna veza do poruke: 163
   RE: HITAN PRAVNI SAVJET
28.10.2013 13:40:36   
Mirkica
mozda je zena otisla roditeljima i majke mi ja ne znam odakle kome pravo da plasi zenu da ce joj djete oduzeti , i ne znam s kojim pravom to neko nekog s tim ucjenjuje ja mislim da bi zenama trebalo dat malo vise hrabrosti da znaju da ne moraju zbog djeteta ostajati posebno ako je nasilje u pitanju pa nema tog suda da mu djete dodjeli , a ako ej policajac nije zakon.

_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 164
   RE: HITAN PRAVNI SAVJET
28.10.2013 19:50:25   
Anoniman
vece

prvo da vam se zahvalim za podrsku od sinocuser posted image user posted image user posted image

isla sam u stanicu nisam podnijela krivicnu prijavu imam izjave i to da sam ga prijavljivala, od doktora nalaz ( izvinite ne mogu se sjetiti kako se zove glava mi puca) mislim da sam ovo ispravno uradila da bi imala ako se opet ponovi.....

razgovarali smo cijeli dan i dosli smo do nekog dogovora i pokusa cemo malo da idemo na razgovore sa savjetnicima ne znam sta da vam pisem tesko mi je ne bole me ove modrice boli me dusa ali moram da pokusam jos jednom, juce sam izgubila sve osim svoje curice zbog nje cu pokusati opet on je do sad bio dobar otac i muz ali eto nesto se desilo nesto je puklo , sav mi se svijet srusio, do juce mi je bio zakletva i oslonac a danas mi je potpuni stranac od kojeg me jeza hvatauser posted image .........

nadam see da nisam pogrijesila sto ovo radim ali valjda u meni ima jos tracak nade da ce odrzati rijec i da se ono od sinoc nece ponoviti........

znam da me neke od vas nece razumjeti ne razumijem ni ja sama sebeuser posted image user posted image

neznam ima li neka trema gdje se pise o problemima u braku ako ima ako nije problem zalijepite znam da sam skrenula s teme ovdje........



(odgovor članu Mirkica)
  Neposredna veza do poruke: 165
   RE: HITAN PRAVNI SAVJET
28.10.2013 20:09:53   
Hanady RR
Anonimna sve te razumijem...
osobito što milim da sam shavtila koja si naša članica...

I tvoju borbu za porodicu razumijem, dijete je malo, volite je oboje ....

Molim te...
samo te molim jedno savjetovalište obavezno....
i ti i on...
prođite savjetovanje kod socijalnoga radnika, ako trebaš pomoć kome da odtet da niko živ sem vas ne zna da ste tamo bili javi se privatno...
ali prođite...
da se ne ponovi...

razlog zbog kojega se to desilo postoji...to nisi ti, to je nešto u njemu...neka presija, možda neke traume do prije...
nije ni on kriv u svemu...njemu treba pomoć možda čak veća nega tebi...ali te molim da se ne boriš sama sa tim...

Ako ste razgovarali, on se sigurno kaje...
daj mu nešto kao ultimatum...al nemoj biti oštra ....otiđite u savjetovalište ...
rješite njegove brige prije nego on opet iste prebaci na tebe...na dijete...

Ja znam mnoge će reći idi bježi, jednom koji to uradi opet će...
to ne mora biti tačna fraza ako reguješ kao supruga i majka pribrano da pomogneš njemu...
pomaganjem njemu pomažeš porodici vašoj...

Molim te...
nemoj prepuštati slučaju dali će opet da se desi...
njemu se nešto desilo...
i to rješiti mora stručno lice...

Čuvaj se...
user posted image

Srce me moje boli što ti ovo pišem...najrađe bih rekla idi do njega...
al milslim da ste toliko toga poršli zajedno da možete opstati...pomozi muuser posted image



< Poruku je uredio Hanady RR -- 28.10.2013 20:11:12 >


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 166
   RE: HITAN PRAVNI SAVJET
28.10.2013 20:26:53   
Galicia
Anonimna sretno.
Ko te voli, ne udara te.

_____________________________

“It takes a long time to make it simple.”

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 167
   RE: HITAN PRAVNI SAVJET
28.10.2013 20:38:22   
jasminah

IZVORNA PORUKA: Hanady RR

Anonimna sve te razumijem...
osobito što milim da sam shavtila koja si naša članica...

I tvoju borbu za porodicu razumijem, dijete je malo, volite je oboje ....

Molim te...
samo te molim jedno savjetovalište obavezno....
i ti i on...
prođite savjetovanje kod socijalnoga radnika, ako trebaš pomoć kome da odtet da niko živ sem vas ne zna da ste tamo bili javi se privatno...
ali prođite...
da se ne ponovi...

razlog zbog kojega se to desilo postoji...to nisi ti, to je nešto u njemu...neka presija, možda neke traume do prije...
nije ni on kriv u svemu...njemu treba pomoć možda čak veća nega tebi...ali te molim da se ne boriš sama sa tim...

Ako ste razgovarali, on se sigurno kaje...
daj mu nešto kao ultimatum...al nemoj biti oštra ....otiđite u savjetovalište ...
rješite njegove brige prije nego on opet iste prebaci na tebe...na dijete...

Ja znam mnoge će reći idi bježi, jednom koji to uradi opet će...
to ne mora biti tačna fraza ako reguješ kao supruga i majka pribrano da pomogneš njemu...
pomaganjem njemu pomažeš porodici vašoj...

Molim te...
nemoj prepuštati slučaju dali će opet da se desi...
njemu se nešto desilo...
i to rješiti mora stručno lice...

Čuvaj se...
user posted image

Srce me moje boli što ti ovo pišem...najrađe bih rekla idi do njega...
al milslim da ste toliko toga poršli zajedno da možete opstati...pomozi muuser posted image




Divan savjetuser posted image

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 168
   RE: HITAN PRAVNI SAVJET
28.10.2013 21:07:50   
bebaa

IZVORNA PORUKA: Hanady RR

Anonimna sve te razumijem...
osobito što milim da sam shavtila koja si naša članica...

I tvoju borbu za porodicu razumijem, dijete je malo, volite je oboje ....

Molim te...
samo te molim jedno savjetovalište obavezno....
i ti i on...
prođite savjetovanje kod socijalnoga radnika, ako trebaš pomoć kome da odtet da niko živ sem vas ne zna da ste tamo bili javi se privatno...
ali prođite...
da se ne ponovi...

razlog zbog kojega se to desilo postoji...to nisi ti, to je nešto u njemu...neka presija, možda neke traume do prije...
nije ni on kriv u svemu...njemu treba pomoć možda čak veća nega tebi...ali te molim da se ne boriš sama sa tim...

Ako ste razgovarali, on se sigurno kaje...
daj mu nešto kao ultimatum...al nemoj biti oštra ....otiđite u savjetovalište ...
rješite njegove brige prije nego on opet iste prebaci na tebe...na dijete...

Ja znam mnoge će reći idi bježi, jednom koji to uradi opet će...
to ne mora biti tačna fraza ako reguješ kao supruga i majka pribrano da pomogneš njemu...
pomaganjem njemu pomažeš porodici vašoj...

Molim te...
nemoj prepuštati slučaju dali će opet da se desi...
njemu se nešto desilo...
i to rješiti mora stručno lice...

Čuvaj se...
user posted image

Srce me moje boli što ti ovo pišem...najrađe bih rekla idi do njega...
al milslim da ste toliko toga poršli zajedno da možete opstati...pomozi muuser posted image



ovo bi trebala biti pouka svim majkama,suprugama...........najlakše je otići.....najteže se izboriti......user posted image user posted image

_____________________________

"U laži su kratke noge ! "

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 169
   RE: HITAN PRAVNI SAVJET
28.10.2013 21:22:12   
Skvo RR
Muz je prebio i vi trazite psihicku pozadinu kod njega i njegovog zivotinjskog postupka....bas me zanima kako bi ste kceri svoje nasavjetovale da vam dodju modre...mozda sa idi savjetniku...on je jadan pod nekim pritiskom i slicno...djevojko draga bjezi od njega..sljedeci put ces gore proci.

_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu bebaa)
Neposredna veza do poruke: 170
   RE: HITAN PRAVNI SAVJET
28.10.2013 21:56:56   
hanabanana

IZVORNA PORUKA: Anoniman

policija mi je rakla da to sutra obavim sve i ljekarsko i sve a nocas da ostanem sa djetetom......molim vas pomozite mi to su mu kolege mene nista nisu pitale samo mi tako rekli i vratili me u kuci


Zovi ih da dodju na vasu adresu, moraju doci na lice mjesta.
To je bezobrazluk sto su te vratili, jako sam ljuta.
Dijete ti ne moze niko uzeti.
Ili otidji sada u Hitnu, neka oni naprave zabiljesku, a duzni su zvati i polciju.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 171
   RE: HITAN PRAVNI SAVJET
28.10.2013 22:03:28   
hanabanana
Anonimna, nadam se da ces uspjeti.
Najiskrenije.
Moja iskustva su drugacije.
I obicno to udario me jednom ubrzo postane: prvi put....iza kojeg ide, drugi, treci....

Sretno.

(odgovor članu hanabanana)
Neposredna veza do poruke: 172
   RE: HITAN PRAVNI SAVJET
28.10.2013 22:50:02   
SailorMoon

IZVORNA PORUKA: Skvo RR

Muz je prebio i vi trazite psihicku pozadinu kod njega i njegovog zivotinjskog postupka....bas me zanima kako bi ste kceri svoje nasavjetovale da vam dodju modre...mozda sa idi savjetniku...on je jadan pod nekim pritiskom i slicno...djevojko draga bjezi od njega..sljedeci put ces gore proci.

Kao majka kcerke ovo samo mogu potpisati.

_____________________________

06.11.2010 mamina i babina dusa se rodila. Volimo te najvise na svjetu.

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 173
   RE: HITAN PRAVNI SAVJET
28.10.2013 23:47:09   
amra_sa

IZVORNA PORUKA: SailorMoon


IZVORNA PORUKA: Skvo RR

Muz je prebio i vi trazite psihicku pozadinu kod njega i njegovog zivotinjskog postupka....bas me zanima kako bi ste kceri svoje nasavjetovale da vam dodju modre...mozda sa idi savjetniku...on je jadan pod nekim pritiskom i slicno...djevojko draga bjezi od njega..sljedeci put ces gore proci.

Kao majka kcerke ovo samo mogu potpisati.


Takođe.

_____________________________

"Čovječe, ne možeš zlo činiti a dobru se nadati ... "

(odgovor članu SailorMoon)
Neposredna veza do poruke: 174
   RE: HITAN PRAVNI SAVJET
29.10.2013 0:25:27   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: SailorMoon


IZVORNA PORUKA: Skvo RR

Muz je prebio i vi trazite psihicku pozadinu kod njega i njegovog zivotinjskog postupka....bas me zanima kako bi ste kceri svoje nasavjetovale da vam dodju modre...mozda sa idi savjetniku...on je jadan pod nekim pritiskom i slicno...djevojko draga bjezi od njega..sljedeci put ces gore proci.

Kao majka kcerke ovo samo mogu potpisati.


ja ni kao majka kćerke ne mogu garantirati šta će moja kćer preživjeti i doživjeti u svom životu...
i sve dok ne budem znala neću moći zasigurno reći...

al jedno znam kao majka nikada joj ne bih rekla napusti bolesnoga čovjeka...
osobito ako se izliječiti može...uz njenu pomoć i inicijativu
jer ja njenoga oca toliko volim da bih mu pomogla da prebrodi sve svoje boli...
i od njega očekujem isto...
rekli smo i u dobru i zlu

ja sam 10 godina pored moga supruga...
sutra da me udari po prvi put u životu svome...osobito pred djecom...
ne bih pobjegla...
povela bi ga do izlaza iz onoga gdje se našao...jer kako ne tuče onaj koji voli tako bolesnoga ne ostavlja onaj koji voli...

dali bih to radila a dalje od njega živjela tada...
iz porodiče kuće svoje il sigurne kuće grada u kom živim...
to bi se tek dalo odlučiti u svezi sa spletom okolnosti...
al digla ruke od čovjeka koji je u ratu sa 18 bio na prvoj borbenoj liniji, kome je otac poginuo pred očima, majka izdahnula na rukama, koji me ko malo vode na dlanu čuva 10 godina...ja to ne bih mogla.
Dali bi ostala sa njim kasnije...ni to ne znam....
ali ostavila ga samoga bez porodice koju gradi mukotrpno sa svim svojim bolom sve ove godine...ne bih mogla te tako lako...
i zasigurno znam ne bi ni on mene...da je situacija obrnuta moguća da se desi...


I sve da pobjegnem ja do njega on od mene...
ta su djeca naša...

nije uvijek tačna ona jednom udari, udarit će opet...
al nakon jednom udarca treba svo svoje smopouzdanje izgrađno upotrijebiti i rješiti situaciju iz koje će djeca izaći najsretnija...


ja svojim kćerkama želim smaopouzdanje toliko...da svaki zid sruše...pa i onaj u kome većina misli da se isti srušiti ne može...
e to im želim i to mi je cilj...



_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu amra_sa)
Neposredna veza do poruke: 175
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Duda.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *