|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  22 23 [24] 25 26   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Molim pomoć!
7.9.2013 14:50:03   
Galicia
Ti napravi sastanak sa citavim obdanistem i reci im sta ti je na umu. I direktora pozovi, i nacelnika, itd. Nek svi budu upuceni. Ipak se radi o tvom kinderu. On je centar ovog svijeta. user posted image user posted image

_____________________________

“It takes a long time to make it simple.”

(odgovor članu tinkivinki)
Neposredna veza do poruke: 576
   RE: Molim pomoć!
7.9.2013 14:55:57   
jasmin

IZVORNA PORUKA: Galicia

Ti napravi sastanak sa citavim obdanistem i reci im sta ti je na umu. I direktora pozovi, i nacelnika, itd. Nek svi budu upuceni. Ipak se radi o tvom kinderu. On je centar ovog svijeta. user posted image user posted image

Ja pomislih ti se uozbiljila danas user posted image ...

_____________________________

”A robovi Milostivog su oni koji po zemlji mirno hodaju, a kada ih bestidnici oslove; odgovaraju: - Mir vama”!

Cvijete...šta od tebe miriše ljepše?- Dijete!

2007, 2008 ( dva puta moje sve )

(odgovor članu Galicia)
Neposredna veza do poruke: 577
   RE: Molim pomoć!
7.9.2013 14:56:24   
grozđe

IZVORNA PORUKA: Anoniman

Molim pomoć.

Problem nije ni muž ni svekrva.

Više bih trebala vaš savjet kako da se postavim u situaciji a tiče se mog djeteta.

Evo o čemu se radi.U vrtić koje ide moje djete upisan je jedan dječak koji je inače naš poznanik od ranije.Živi u našoj zgradi samo drugi ulaz.
Dok su bili manji družili su se intezivno8takođe ja sa njegovom mamom).

Međutim ta žena je jako komplikovana -dosta isfrustrirana vlastitim životom.Dobar je drug ali ima periode kad je sa njom svaki razgovor nemoguć.
Njen sin jedinac je pravi mamin sin.Želi da se cjeli svjet vrti oko njega ako to nije slučaj u stanju je da udari djete.A kad mu neko vrati ona se jada mami koja je u stanju da napravi haos od toga.Jer njenog sina nesmije niko dirati.

Mali je takođe jako nezadovoljan sobomuser posted image ,u parku ne želi da se igra sa bilo kim jer su mu svi glupi i dosadni jedino je on pametan i dovoljno dobar.
Takvi su mu i roditelji niko im živ nevalja i svakom naći manu za tren.

E sad sam u dilemi da li da to kažem vaspitačici u vrtiću jer vrlo lako može doći do problema.Majka je u stanju prijaviti vaspitačicu direktoru jer je neko od djece vratio udarac njenom sinu.Jer vrlo lako to može biti moje djete koje je naučeno da se brani.

Šta vi mislite o tom,ta li je OK sa moje strane da kažem vaspitaču o kakvom se djetetu odnosno roditeljima radi.user posted image


Ovo je bas budalescina user posted image

Cisto mahalanje....druzis se sa zenom i tvoje dijete sa njenim, pa ti onda ne valja... vidi se da se ne podnosite...

Mali jako nezadovoljan sa sobom?..pa ti pises kao da je njemu najmanje 30.godina user posted image ..sta ce dijete znati je li zadovoljno ili nije?! ... pa onda dijete odjednom smatra da je najpametnije...

Ti si ljubomorna...

mozes slobodno reci vaspitacicama, samo se upitaj kako ces izgledati?

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 578
   RE: Molim pomoć!
7.9.2013 15:01:17   
Galicia
Ovo samo jedna forumasica moze ovako napisati, i jos se sakriti pod anonimno. user posted image user posted image

Master of transparency. user posted image

_____________________________

“It takes a long time to make it simple.”

(odgovor članu grozđe)
Neposredna veza do poruke: 579
   RE: Molim pomoć!
7.9.2013 15:45:03   
AnLu
Sorry ali meni ovdje zvuci kao da ti mislis da je tvoje djete centar svjeta, a ne to drugo djete. Djeca su, normalno ej da se biju, da se gurkaju, stipkaju... moje dvoje koje sam ja rodila tuku se, ujedaju, cupaju, stipaju, nema sta ne rade, kome da se ja zalimuser posted image , dok nasuprot svemu tome moje djete u vrticu drugu djecu ne tuce, ne udara, ne gura, ne stipa, cak nju udaraju, a ona i ne vrati... tako da tvoja briga, koja uopste mislim da nije ni b od brige je po meni skroz neosnovana. Imaju tete u vrticu koje su placene za taj posao i kojke dobro znaju da ga rade, a tebi ako se ne svidja okruzenje promjeni vrtic, jer njima da nije odgovaralo da im djete ide sa tvojim djetetom sigurno ne bi upisali djete u isti vrtic.

_____________________________

A. 10.02.2010.
L. 12.08.2011.

(odgovor članu Galicia)
Neposredna veza do poruke: 580
   RE: Molim pomoć!
7.9.2013 15:53:32   
animagical
da saznam da mi neko olajava dijete, koje nije nista ni uradilo, ja bih ga zadavilauser posted image

(odgovor članu AnLu)
Neposredna veza do poruke: 581
   RE: Molim pomoć!
7.9.2013 16:02:47   
muaaa

IZVORNA PORUKA: animagical

da saznam da mi neko olajava dijete, koje nije nista ni uradilo, ja bih ga zadavilauser posted image


Ovo je bilo ostro na prvu.....odoh dalje citatiuser posted image


_____________________________

“Temelj ljudske sreće je duboka sigurnost, spontana radost u malim stvarima i velika jednostavnost.”



(odgovor članu animagical)
Neposredna veza do poruke: 582
   RE: Molim pomoć!
7.9.2013 16:08:09   
muaaa

IZVORNA PORUKA: Anoniman

Molim pomoć.

Problem nije ni muž ni svekrva.

Više bih trebala vaš savjet kako da se postavim u situaciji a tiče se mog djeteta.

Evo o čemu se radi.U vrtić koje ide moje djete upisan je jedan dječak koji je inače naš poznanik od ranije.Živi u našoj zgradi samo drugi ulaz.
Dok su bili manji družili su se intezivno8takođe ja sa njegovom mamom).

Međutim ta žena je jako komplikovana -dosta isfrustrirana vlastitim životom.Dobar je drug ali ima periode kad je sa njom svaki razgovor nemoguć.
Njen sin jedinac je pravi mamin sin.Želi da se cjeli svjet vrti oko njega ako to nije slučaj u stanju je da udari djete.A kad mu neko vrati ona se jada mami koja je u stanju da napravi haos od toga.Jer njenog sina nesmije niko dirati.

Mali je takođe jako nezadovoljan sobomuser posted image ,u parku ne želi da se igra sa bilo kim jer su mu svi glupi i dosadni jedino je on pametan i dovoljno dobar.
Takvi su mu i roditelji niko im živ nevalja i svakom naći manu za tren.

E sad sam u dilemi da li da to kažem vaspitačici u vrtiću jer vrlo lako može doći do problema.Majka je u stanju prijaviti vaspitačicu direktoru jer je neko od djece vratio udarac njenom sinu.Jer vrlo lako to može biti moje djete koje je naučeno da se brani.

Šta vi mislite o tom,ta li je OK sa moje strane da kažem vaspitaču o kakvom se djetetu odnosno roditeljima radi.user posted image

Sve ovo sto si navela za ovu zenu,nekako mi na tebe tukne

A djete necu uzimati jer nemam pravo tudju djecu razmatrati....ipak su to djeca

A ako budes reagovala a nista se desilo nije,neces biti u pravu jer ko si ti da se mjesas u tudji zivot i mahalas po vrticu o nekome.....neosnovano je to,nije ti dirao dijete a mozda i nece.

A iako dirne ta djeca su se uvjek koskala.....ha ya

_____________________________

“Temelj ljudske sreće je duboka sigurnost, spontana radost u malim stvarima i velika jednostavnost.”



(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 583
   RE: Molim pomoć!
7.9.2013 16:09:10   
veeseelaa
ne kontam
prestanite se družiti, distancirtaj se i vodi svoju brigu a bit će što će biti, ha ya
o tome dumaj kasnije

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu muaaa)
Neposredna veza do poruke: 584
   RE: Molim pomoć!
7.9.2013 16:10:55   
muaaa

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

ne kontam
prestanite se družiti, distancirtaj se i vodi svoju brigu a bit će što će biti, ha ya
o tome dumaj kasnije

pa prestala se druziti,jer je ta zena frustrirana....idu djeca u vrtic skupa

_____________________________

“Temelj ljudske sreće je duboka sigurnost, spontana radost u malim stvarima i velika jednostavnost.”



(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 585
   RE: Molim pomoć!
7.9.2013 16:13:03   
palachinken
Ja ne znam da se ovdje iko požalio i dobio odobravanje forumskog tijela user posted image

_____________________________

Somewhere along the way, we all go a bit mad. So burn, let go and dive into horror, because maybe it's the chaos which helps us find where we belong

(odgovor članu muaaa)
Neposredna veza do poruke: 586
   RE: Molim pomoć!
7.9.2013 16:15:08   
animagical

IZVORNA PORUKA: muaaa


IZVORNA PORUKA: animagical

da saznam da mi neko olajava dijete, koje nije nista ni uradilo, ja bih ga zadavilauser posted image


Ovo je bilo ostro na prvu.....odoh dalje citatiuser posted image


sta je muaa, bas sam ja blaga i fina, na ranu me privitiuser posted image

(odgovor članu muaaa)
Neposredna veza do poruke: 587
   RE: Molim pomoć!
7.9.2013 16:16:18   
palachinken
A jesi li i uzivo takva?

_____________________________

Somewhere along the way, we all go a bit mad. So burn, let go and dive into horror, because maybe it's the chaos which helps us find where we belong

(odgovor članu animagical)
Neposredna veza do poruke: 588
   RE: Molim pomoć!
7.9.2013 16:16:41   
muaaa

IZVORNA PORUKA: animagical


IZVORNA PORUKA: muaaa


IZVORNA PORUKA: animagical

da saznam da mi neko olajava dijete, koje nije nista ni uradilo, ja bih ga zadavilauser posted image


Ovo je bilo ostro na prvu.....odoh dalje citatiuser posted image


sta je muaa, bas sam ja blaga i fina, na ranu me privitiuser posted image

Ja,ja...mi se raspisale a aMonimna kidnulauser posted image user posted image

_____________________________

“Temelj ljudske sreće je duboka sigurnost, spontana radost u malim stvarima i velika jednostavnost.”



(odgovor članu animagical)
Neposredna veza do poruke: 589
   RE: Molim pomoć!
7.9.2013 16:16:56   
veeseelaa

da saznam da mi neko olajava dijete, koje nije nista ni uradilo, ja bih ga zadavilauser posted image


ne bi ja, meni to sve normala, pa mora gori nešto blebetat za boljeg
nek se dijete navikne, takav je život

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu animagical)
Neposredna veza do poruke: 590
   RE: Molim pomoć!
7.9.2013 16:18:37   
grozđe

IZVORNA PORUKA: veeseelaa


da saznam da mi neko olajava dijete, koje nije nista ni uradilo, ja bih ga zadavilauser posted image


ne bi ja, meni to sve normala, pa mora gori nešto blebetat za boljeg
nek se dijete navikne, takav je život


Za dobrim "konjem" se prasina dize user posted image

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 591
   RE: Molim pomoć!
7.9.2013 16:18:38   
animagical

IZVORNA PORUKA: palachinken

A jesi li i uzivo takva?

blaga i fina jel? user posted image pa naravno da jesam... osim naravno kada bih se nasla u situaciji da odrasla osoba komentarise moje diejte po vrticu...

(odgovor članu palachinken)
Neposredna veza do poruke: 592
   RE: Molim pomoć!
7.9.2013 16:24:33   
tinkivinki

IZVORNA PORUKA: veeseelaa


da saznam da mi neko olajava dijete, koje nije nista ni uradilo, ja bih ga zadavilauser posted image


ne bi ja, meni to sve normala, pa mora gori nešto blebetat za boljeg
nek se dijete navikne, takav je život

skontaju ljudi ko valja, ko ne valja,može anonimna reći šta hoće,vaspitačice su svaki dan s djecom i vidjeće kakvo je čije dijeteuser posted image .a i roditelji kakvi su

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 593
   RE: Molim pomoć!
7.9.2013 22:07:27   
hanabanana

IZVORNA PORUKA: Anoniman

Molim pomoć.

Problem nije ni muž ni svekrva.

Više bih trebala vaš savjet kako da se postavim u situaciji a tiče se mog djeteta.

Evo o čemu se radi.U vrtić koje ide moje djete upisan je jedan dječak koji je inače naš poznanik od ranije.Živi u našoj zgradi samo drugi ulaz.
Dok su bili manji družili su se intezivno8takođe ja sa njegovom mamom).

Međutim ta žena je jako komplikovana -dosta isfrustrirana vlastitim životom.Dobar je drug ali ima periode kad je sa njom svaki razgovor nemoguć.
Njen sin jedinac je pravi mamin sin.Želi da se cjeli svjet vrti oko njega ako to nije slučaj u stanju je da udari djete.A kad mu neko vrati ona se jada mami koja je u stanju da napravi haos od toga.Jer njenog sina nesmije niko dirati.

Mali je takođe jako nezadovoljan sobomuser posted image ,u parku ne želi da se igra sa bilo kim jer su mu svi glupi i dosadni jedino je on pametan i dovoljno dobar.
Takvi su mu i roditelji niko im živ nevalja i svakom naći manu za tren.

E sad sam u dilemi da li da to kažem vaspitačici u vrtiću jer vrlo lako može doći do problema.Majka je u stanju prijaviti vaspitačicu direktoru jer je neko od djece vratio udarac njenom sinu.Jer vrlo lako to može biti moje djete koje je naučeno da se brani.

Šta vi mislite o tom,ta li je OK sa moje strane da kažem vaspitaču o kakvom se djetetu odnosno roditeljima radi.user posted image


Tebi treba pomoc, fakat.
Ali strucna.
Ovakvu kamaru frustracija mi se neda i komentarisati.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 594
   RE: Molim pomoć!
7.9.2013 22:10:22   
Hanady RR
jojuser posted image user posted image user posted image

ženo dragauser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu hanabanana)
Neposredna veza do poruke: 595
   RE: Molim pomoć!
7.9.2013 22:38:33   
madam x
Naravno da ne bih ništa govorila.
Ako bi se desio neka situacija u kojoj bi moje dijete bilo oštećeno, skrenula bih pažnju tetama.
Govoriti unaprijed zvuči mahalski.

A nekako mi oštro reagujete.
Kad se neka forumašica s nickom požali na neku drugu mamu ili dijete, sve ste za to da treba reći, ukazati , reagovati itd. A sad žena iznijela svoju dilemu, za koju je svjesna da nije baš za pohvalit se s njom, inače ne bi bila anonimna, i odmah je proglašavate bolesnom.
A možda baš sa njom fino komunicirate inače na forumu.user posted image

Mislim da sam prepoznala rukopis.user posted image

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 596
   RE: Molim pomoć!
7.9.2013 22:39:51   
R&T@

IZVORNA PORUKA: zinanina

Mislim da sam prepoznala rukopis.user posted image


Zar i ti?user posted image

_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu madam x)
Neposredna veza do poruke: 597
   RE: Molim pomoć!
7.9.2013 22:43:37   
madam x

IZVORNA PORUKA: R&T@


IZVORNA PORUKA: zinanina

Mislim da sam prepoznala rukopis.user posted image


Zar i ti?user posted image


Namah...user posted image iznenadih se kad sam vidjela da piše anoniman, ja od prve prepoznala, ko kad prepoznaš avatar.....a možda griješim.

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 598
   RE: Molim pomoć!
7.9.2013 22:47:34   
Hanady RR
meni je zaista strašno da neko priča vapitačici u vrtiću o nekome djetetu i njegovim roditeljima iz pritvanoga poznastav...to su školovane osobe koje će same vdijeti do koje mjere i na koji način komunikacija će se tu vršiti...

sad...da ona pita...nakon nezadovoljstav siakzanom u njihovoj komunikaciji dal da prepiše dijete kako da regurje da se dalje ponaša...pa da čovjek razmisli, pormisli...

al dal da ona priča vapitačicama o tuđem djetetu i njegovim roditeljima i to na način ličnoga suda...donošenja zaključaka da su ''Takvi su mu i roditelji niko im živ nevalja i svakom naći manu za tren. ''
meni je van svake pameti i pomislitiuser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 599
   RE: Molim pomoć!
7.9.2013 22:49:05   
bebaa

IZVORNA PORUKA: Anoniman

Molim pomoć.

Problem nije ni muž ni svekrva.

Više bih trebala vaš savjet kako da se postavim u situaciji a tiče se mog djeteta.

Evo o čemu se radi.U vrtić koje ide moje djete upisan je jedan dječak koji je inače naš poznanik od ranije.Živi u našoj zgradi samo drugi ulaz.
Dok su bili manji družili su se intezivno8takođe ja sa njegovom mamom).

Međutim ta žena je jako komplikovana -dosta isfrustrirana vlastitim životom.Dobar je drug ali ima periode kad je sa njom svaki razgovor nemoguć.
Njen sin jedinac je pravi mamin sin.Želi da se cjeli svjet vrti oko njega ako to nije slučaj u stanju je da udari djete.A kad mu neko vrati ona se jada mami koja je u stanju da napravi haos od toga.Jer njenog sina nesmije niko dirati.

Mali je takođe jako nezadovoljan sobomuser posted image ,u parku ne želi da se igra sa bilo kim jer su mu svi glupi i dosadni jedino je on pametan i dovoljno dobar.
Takvi su mu i roditelji niko im živ nevalja i svakom naći manu za tren.

E sad sam u dilemi da li da to kažem vaspitačici u vrtiću jer vrlo lako može doći do problema.Majka je u stanju prijaviti vaspitačicu direktoru jer je neko od djece vratio udarac njenom sinu.Jer vrlo lako to može biti moje djete koje je naučeno da se brani.

Šta vi mislite o tom,ta li je OK sa moje strane da kažem vaspitaču o kakvom se djetetu odnosno roditeljima radi.user posted image

draga moja ne bih da me pogrešno shvatiš ali ovo mi djeluje malo djetinjasto.....nije tvoje da panjkaš malo dijete...ako se nešto i desi onda reaguj ali dotle bolje ćuti......

_____________________________

"U laži su kratke noge ! "

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 600
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  22 23 [24] 25 26   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  22 23 [24] 25 26   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *