|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: pekac za hljeb iliti kruh
12.1.2010 0:27:14   
Ella_H
Nije losa stvar kad smo zivjeli kod sveki
svekar je cesto pravio razno razne recepte i pravo je fin
dok je vruc pogotovo
al nekako meni staromodnoj ljepsi hljeb iz rerne hehhe
neuspijem ga napraviti svaki dan ali volim cesto

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 101
   RE: pekac za hljeb iliti kruh
12.1.2010 8:50:17   
tea lana
u Merkatoru nekadasnjem Gadji na Alipasinom polju na spratu ima radnja Merkatorova gdje se prodaje njihova tehnika koja je u transportu malo unistena ili ima neku gresku.Tako Tefalovi pekaci umjesto 190km kostaju 99km a njihova greska je tri crne tacke na plastici sa vanjske strane.Moja mama uzela i ekstra je,kao  prijateljica.Nista mu ne fali.Odmah pored imate i Modijanu outlet
http://mbh.mercator.ba/o_mercatoru/mediji/saopstenja_za_javnost/clanak?aid=6119

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 102
   RE: pekac za hljeb iliti kruh
12.1.2010 9:02:18   
w.pooh
user posted image user posted image mi u Tuzli imamo šipak user posted image

_____________________________

13.08.2008.
Lﻻ ﻉ√٥oυ F٥гﻉ√ﻉR

(odgovor članu tea lana)
Neposredna veza do poruke: 103
   RE: pekac za hljeb iliti kruh
13.1.2010 20:28:43   
mama2009
IZVORNA PORUKA: tea lana

u Merkatoru nekadasnjem Gadji na Alipasinom polju na spratu ima radnja Merkatorova gdje se prodaje njihova tehnika koja je u transportu malo unistena ili ima neku gresku.Tako Tefalovi pekaci umjesto 190km kostaju 99km a njihova greska je tri crne tacke na plastici sa vanjske strane.Moja mama uzela i ekstra je,kao  prijateljica.Nista mu ne fali.Odmah pored imate i Modijanu outlet
http://mbh.mercator.ba/o_mercatoru/mediji/saopstenja_za_javnost/clanak?aid=6119




ja sam danas isla u tu radnju user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image od tehnike imaju 2 ventilatora i jednu mehanicku kuhinjsku vagu ......ne idite bezze sve ostalo su gluposti .


htjela sam pekac kupiti svekrvi i mami ali sipak....


_____________________________

Princeza dosla 05.02.2010

(odgovor članu tea lana)
Neposredna veza do poruke: 104
   RE: pekac za hljeb iliti kruh
14.1.2010 0:35:04   
tea lana
Pa sta su rekli je li nestalo ja bila odmah iza Nove kad smo i kupili i bilo ih je  jos i to odmah kad se popenjes na onom izlogu velikom

(odgovor članu mama2009)
Neposredna veza do poruke: 105
   RE: pekac za hljeb iliti kruh
14.1.2010 0:37:43   
mama2009
nema ih sad ......pitala tetu kaze nema user posted image , malo pregledali sta ima i izasli ko pos......

_____________________________

Princeza dosla 05.02.2010

(odgovor članu tea lana)
Neposredna veza do poruke: 106
   RE: pekac za hljeb iliti kruh
24.4.2010 23:44:28   
mama2009
evo jedan recept sama skontala i extra je :
2 kasike ulja
175 ml mlijeka
175ml vode
1,5 mala kasika soli
1 velika kasika secera
530gr bijelog brasna
1 velika kasika heljdinog brasna

sjemenke koje imam po kasicicu mali (suncokret, lan, susam itd) po zelji


_____________________________

Princeza dosla 05.02.2010

(odgovor članu mama2009)
Neposredna veza do poruke: 107
   RE: pekac za hljeb iliti kruh
18.5.2010 17:35:08   
amdi
Ja se omišljam već duže koji pekač kupiti. Ono što me interesuje to je program za integralni hljeb, jer samo takav i jedemo i da pravi manji hljeb, dakle ne velike količine. Ima li neko nešto da preporući, iskreno nekako najpopularniji je moulinex, vjerovatno ima razlog, a otprilike mogla bih izdvojiti oko 200 km za ovu spravicu.

(odgovor članu mama2009)
Neposredna veza do poruke: 108
   RE: pekac za hljeb iliti kruh
19.5.2010 7:22:41   
merima_s
ja mislim da su tefalovi najbolji jer imaju grijac i sa gornje strane. Ja imam moulinex vec duze vrijeme i bas sam zadovoljna.Na njemu imam 12 programa za pecenje pa do tebe je koji ces koristiti i kakve ces sastojke staviti. Ja recimo uvijek dodam integralno brasno ili mekinje iako po receptu ne ide.
Sto se tice velicine imaju dvije vrste, sa jednom mjesalicom (750 g) i dvije (do 1500 g)


_____________________________

Mamino srce kuca samo za vas dvoje....moje sve H&H

(odgovor članu amdi)
Neposredna veza do poruke: 109
   RE: pekac za hljeb iliti kruh
19.5.2010 10:12:55   
amdi
Interesuje me moulinex xxl tj.OW 5000, vidjela sam u tehnoshopu za 209km, pretpostavljam da je onaj bez bageta ali bageti mi i nisu prioritet. Sad me zanima da li ovaj pekač ima program za integralni, kad sam pitala u prodavnici rekli su da svi oni to imaju. Medjutim, malo istraživanja po internetu i dolazim do zaključka da nemaju baš svi, recimo OW2000-tako je na Moulinexovoj stranici, dok OW3000 ima. Koliko sam shvatila, pretraživajući forume intenzivno, da nije isto praviti crni hljeb na klasičnom programu za bijeli i na programu za crni, jer crno brašno se drugačije ponaša, naime potrebno je više miješanja i podizanja za crni nego za bijeli.

(odgovor članu merima_s)
Neposredna veza do poruke: 110
   RE: pekac za hljeb iliti kruh
19.5.2010 10:31:10   
merima_s
Ja imam moulinex xxl i u knjizici recepata koju sam dobila ima najmanje 6-7 recepata za integralni hljeb. A vec sam ti rekla da ja i u svaki bijeli dodam integralno brasno a smanjim kolicinu bijelog. I u 95% slucajeva sve hljebove pecem na brzom programu koji traje 1 sat i 20 minuta.
Na ovom linku imas recepte za pekace pa mozes kombinovati
http://www.club-paneo.com/cr_cr/recepti.html

_____________________________

Mamino srce kuca samo za vas dvoje....moje sve H&H

(odgovor članu amdi)
Neposredna veza do poruke: 111
   RE: pekac za hljeb iliti kruh
19.5.2010 10:55:21   
Anoniman
U mulinex-u xxl, ima program za tzv.brzi hljeb za sat i 20 minuta i tu ide bijelo 640 gr bijelog brasna, ja pravim samo sa integralnim, sve po receptu, samo umjesto bijelog stavim crno, a nekad skroz polovim smjesu tj stavim pola manje. Pravim kombinaciju npr. stavim 200 gr integralnog brasna i 120 gr razenih, zobenih, pcenicnih i jecmenih pahuljica...the best...vjeruj mi

(odgovor članu merima_s)
  Neposredna veza do poruke: 112
   RE: pekac za hljeb iliti kruh
19.5.2010 13:10:24   
amdi
Ok, hvala, onda odoh u kupovinu, i mmmmmmmmmmmljac

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 113
   RE: pekac za hljeb iliti kruh
21.5.2010 18:54:47   
amdi
Evo da prijavim, drugi hljeb se mijesi, prvi je bio extra-doduše recept je za bijeli koji ja baš i ne volim...zatim je kolač pao, ma nema daljeuser posted image zaova je već naručila da njoj napravim jedan...

(odgovor članu amdi)
Neposredna veza do poruke: 114
   RE: pekac za hljeb iliti kruh
21.5.2010 19:02:19   
merima_s
amdi user posted image , bas mi je drago da je hljeb uspio  i da si zadovoljna

_____________________________

Mamino srce kuca samo za vas dvoje....moje sve H&H

(odgovor članu amdi)
Neposredna veza do poruke: 115
   RE: pekac za hljeb iliti kruh
29.5.2010 14:35:37   
mama2009
eh da vam prijavim moje "otkrice" ja nisam znala niti dan danas ne znam fino zakuhat jufke za pitu, a ja fino u pekac stavila sve sastojke kao za picu osim germe.....zakuho mi jufke extraaaa i evo pita se pece user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Princeza dosla 05.02.2010

(odgovor članu merima_s)
Neposredna veza do poruke: 116
   RE: pekac za hljeb iliti kruh
3.8.2010 13:29:16   
R&T@
Ima li neka Bira pekac?
Vrijedi li 100KM?

_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu triplemama)
Neposredna veza do poruke: 117
   RE: pekac za hljeb iliti kruh
3.8.2010 14:19:07   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: tajra

Ima li neka Bira pekac?
Vrijedi li 100KM?




ne vrijedi ni marke ni bira ni vivaxuser posted image bar u mom slucaju

(odgovor članu R&T@)
  Neposredna veza do poruke: 118
   RE: pekac za hljeb iliti kruh
6.8.2010 13:58:09   
I and my angel
Imam Moulinexov. Zaista je odlicna stvar. Kada sam ga tek uzela non-stop sam pravila,pekla... Sjecam se da je zima bila,snijeg,udjem u kucu a ona sva mirise ... Hljeb vruc,jela sam ga samo sa Meggle kajmakom... A sad sam i zaboravila da ga imam,prestala sam i peci,manje vremena,vise obaveza.... A i dani topli. Cim prvi snjeg padne "vadim ga iz sehare".

_____________________________

Prosječna žena uvijek je radije lijepa nego pametna, jer prosječna žena zna da prosječni muškarac bolje vidi nego što misli.

(odgovor članu triplemama)
Neposredna veza do poruke: 119
   RE: pekac za hljeb iliti kruh
11.11.2010 9:17:03   
Zejnebb
Super da nadjoh ovu temu,imam zelju odavno da kupim pekac,jer volimo domaci hlijeb,ja sam gledala Bekov on kosta 100km,ne znam da li ga neko ima,a svidjaju mi se ti vasi sto imaju vise programa,mmmm osjetim vec miris svjezeg hlijeba sa ove teme user posted image

(odgovor članu I and my angel)
Neposredna veza do poruke: 120
   RE: pekac za hljeb iliti kruh
11.11.2010 15:25:04   
Lejla Ka
Ja u zadnje vrijeme koristim pekač za sve drugo osim hljeba. Dizana tijesta obavezno u njemu mješam, gotovo da više ništa ne zakuhavam na ruke. U njemu sam pekla ajvar i đem. Joj odavno nisam hljeb ispekla, baš bih mogla :)

_____________________________

Velika princeza E 2005
Maleni veseljak N 2008
I ovo su moja DjeCa pored djece,
i moje Dojenje nakon dojenja

(odgovor članu Zejnebb)
Neposredna veza do poruke: 121
   RE: pekac za hljeb iliti kruh
11.11.2010 15:32:43   
ziki
Ja hljeb skoro da i ne kupujem više, samo domaći pečem integralni ražev sa lanom i suncokretom mmmm. I jesenas sam pravila džem u njemu i već je pukouser posted image . uz ekspres lonac on mi je omiljeni predmet u kuhinji

_____________________________

Nemam ništa od onog što bi se moglo nazvati bogatstvom i ne žalim mnogo za tim. Možda zbog toga ne poštujem to ni kod drugih. Bogatstvo je za mene ono što mogu ponijeti bilo gdje da odem, a to su uspomene. One ne mogu propasti, ne mogu se potrošiti......

(odgovor članu Lejla Ka)
Neposredna veza do poruke: 122
   RE: pekac za hljeb iliti kruh
11.11.2010 16:06:25   
muby
Ima li neko info gdje se moze kupiti i koliko kosta moulinex pekac za 1,5 kg, znaci model XXL ili baguette (koliko sam mogla proanalizirati modele).
Gledala sam ja neke modele u Beko trgovini i u Robotu ali tad se nisam razumjela u modele pa mi samo cijena nije potpuna informacija.

(odgovor članu ziki)
Neposredna veza do poruke: 123
   RE: pekac za hljeb iliti kruh
11.11.2010 16:12:38   
Lejla Ka
Ja ti toplo preporučujem XXL bez dodatka za baguete, ne isplati se user posted image
Ne znam gdje ima trenutno kupit, ja sam svoj dobila prije dvije godine.


_____________________________

Velika princeza E 2005
Maleni veseljak N 2008
I ovo su moja DjeCa pored djece,
i moje Dojenje nakon dojenja

(odgovor članu muby)
Neposredna veza do poruke: 124
   RE: pekac za hljeb iliti kruh
11.11.2010 16:17:29   
Zejnebb
Je li na svakom pekacu ima i taj program za jufke,jer bas mi nema nista mrze nego zakuhavati jufke user posted image

(odgovor članu Lejla Ka)
Neposredna veza do poruke: 125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *