|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4] 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Lažni 4D u Hadžićima BAHCECI
29.12.2012 0:21:11   
nedzla.

IZVORNA PORUKA: Elica 5

ovaj forum nije više kao što je bio


tačno tako user posted image

i zamolila bih moderatore, da kad nam već ne daju da se na našoj temi nalazi naziv klinike "Bahceci" nego se naša tema zove "pregledi za parove sa sterilitetom..." user posted image neka sada budu naše moderatorke ljubazne i izbrišu i na ovoj "novoj" temi "BAHCECI" koje je napisano velikim slovima user posted image

gdje je tu pravda i ravnopravnost? voljela bih da se oglase administratori i moderatori user posted image

a tamo gdje se pišu razmjene iskustava sa ove klinike ne smije biti naziv ove klinike, dok sve druge klinike smiju user posted image

_____________________________

Gospodaru Milostivi,
hvala Ti za ova 2 najljepša poklona u mom životu....
lijepi mamini blizanci A&A

(odgovor članu Elica 5)
Neposredna veza do poruke: 76
   RE: Lažni 4D u Hadžićima BAHCECI
29.12.2012 0:26:25   
Elica 5

IZVORNA PORUKA: nedzla.


IZVORNA PORUKA: Elica 5

ovaj forum nije više kao što je bio


tačno tako user posted image

i zamolila bih moderatore, da kad nam već ne daju da se na našoj temi nalazi naziv klinike "Bahceci" nego se naša tema zove "pregledi za parove sa sterilitetom..." user posted image neka sada budu naše moderatorke ljubazne i izbrišu i na ovoj "novoj" temi "BAHCECI" koje je napisano velikim slovima user posted image

gdje je tu pravda i ravnopravnost? voljela bih da se oglase administratori i moderatori user posted image

a tamo gdje se pišu razmjene iskustava sa ove klinike ne smije biti naziv ove klinike, dok sve druge klinike smiju user posted image

Potpisujem,,,, upravo tako nedzla ovdje može glasno da stoji Bahceci a tamo jadne žene traže da li se negdje piše o toj temi,,,,

_____________________________

1.ICSI-2010-mis.ab. u 11.
4.Fet-2012, 2 blaste 19.10.2012.g. Beta 11 dan 452, 14 dan 2092,16 dan 4690
Adna mamina "Ceza" tajina "Kruškica"
16.06.2013 - 29.08.2013 Znam da si Cezo moja sad na puno ljepšem mjestu,ali znam da i meni fališ puno <3

(odgovor članu nedzla.)
Neposredna veza do poruke: 77
   RE: Lažni 4D u Hadžićima BAHCECI
29.12.2012 0:31:20   
Sittah
i meni isto nije jasno šta je poenta ove teme, osim da se javno blati navedena klinika, koja je kako svi znamo specijalizovana za potpomognutu oplodnju, a ne za neke UZ preglede i baš kao što rekoše neke žene ovdje - kao da se želi narušiti ugled klinike i srozati nada i samopouzdanje osobama i parovima koji u toj klinici vide zadnju slamku spasa

drugo, žena piše da se naručila na određeni pregled, otišla tamo, skontala da to nije to, uredno platila, izašla i došla na forum da piše kako je prevarena - gdje je tu logika???? ili se treba direktno žaliti onom za koga smatraš da te prevario ili šuti i pokušaj zaboraviti, ali pisati po netu, nigdje veze.....

pa svi mi svakodnevno doživimo slična iskustva na raznoraznim javnim mjestima- odeš u restoran da nešto pojedeš, a oni ti dadnu jelo koje nije ni blizu očekivanog, pa nakon toga platiš i osjećaš se kao magarac ali skontaš valjda da tu više ne želiš jesti i to je to

niko je nije tjerao da ide, sama je svojom voljom otišla na taj pregled, smatra da je prevarena - ok, nek to tamo i riješi, ali ne vidim smisao pisanja po internetu i NAVOĐENJA NAZIVA KLINIKE - ko zna, možda radi za neku konkurentnu kliniku ili iz nekih drugih razloga želi naštetiti ovoj klinici jer ljudi se danas služe svim i svačim

mene se lično sve ovo stvarno ne tiče, hvala Bogu iako sam godinama bila trudilica, nije mi bila potrebna usluga navedene niti bilo koje druge klinike i nadam se da neće ni ubuduće, ali ako se o doktorima pojedincima na ovom forumu pišu negativni komentari bez navođenja identiteta, ne vidim razlog zašto se u ovom slučaju javno blati određena ustanova

(odgovor članu Galicia)
Neposredna veza do poruke: 78
   RE: Lažni 4D u Hadžićima BAHCECI
29.12.2012 0:36:51   
nedzla.

IZVORNA PORUKA: Sittah

i meni isto nije jasno šta je poenta ove teme, osim da se javno blati navedena klinika, koja je kako svi znamo specijalizovana za potpomognutu oplodnju, a ne za neke UZ preglede i baš kao što rekoše neke žene ovdje - kao da se želi narušiti ugled klinike i srozati nada i samopouzdanje osobama i parovima koji u toj klinici vide zadnju slamku spasa

drugo, žena piše da se naručila na određeni pregled, otišla tamo, skontala da to nije to, uredno platila, izašla i došla na forum da piše kako je prevarena - gdje je tu logika???? ili se treba direktno žaliti onom za koga smatraš da te prevario ili šuti i pokušaj zaboraviti, ali pisati po netu, nigdje veze.....


niko je nije tjerao da ide, sama je svojom voljom otišla na taj pregled, smatra da je prevarena - ok, nek to tamo i riješi, ali ne vidim smisao pisanja po internetu i NAVOĐENJA NAZIVA KLINIKE -


upravo tako user posted image


_____________________________

Gospodaru Milostivi,
hvala Ti za ova 2 najljepša poklona u mom životu....
lijepi mamini blizanci A&A

(odgovor članu Sittah)
Neposredna veza do poruke: 79
   RE: Lažni 4D u Hadžićima BAHCECI
29.12.2012 9:19:54   
simba00
Ih, šta nakucaste... žena se izjadala, i sto se problema otvori...

Nedžla, Elica, Sittah - prvi put čujem da neko grčevito brani neku profitersku ustanovu a da ne radi u njoj. Mislim, drago mi je da su ovi Turci pomogli nekim ženama da dođu do potomstva, ali ruku na srce - oni su, kao i sve ostale klinike, tu da ZARADE na ljudima.

Da je sreće, država bi obezbijedila ljudima koji se bore za potomstvo besplatne postupke... I da je još više sreće, vi biste se za to borile, a ne branile kliniku koja profitira na vama.

(odgovor članu nedzla.)
Neposredna veza do poruke: 80
   RE: Lažni 4D u Hadžićima BAHCECI
29.12.2012 11:18:32   
napolitanka
eh simba sad ga ti pretjera...jel mislis da nema zena koje nesto poduzimaju i po pitanju ove divne nam države, koja nas je i pustila da zadnje pfeninge trošimo na medicinski potpomognutu oplodnju...ne daj boze da od njih čekamo da nam pomognu, a ne znam ko si i sta si i da li si uopšte svjesna sta znači boriti se na ovakav način za dijete, tako da ma koliko to sve bile i finansijske institucije, nema cijenu to sto mi zelimo postati majke, pa kad se pojave kvalitetne institucije po tom pitanju, bio to bachceci ili neko drugi mi budemo sretne da se iko pojavi ko će nam pomoći, zato bolje nekad šutiti nego nepromišljeno pisati....al izgleda da je to cool....user posted image

_____________________________

Čovjek samo srcem dobro vidi...Suština se očima ne da sagledati.....Mali Princ :-)

(odgovor članu simba00)
Neposredna veza do poruke: 81
   RE: Lažni 4D u Hadžićima BAHCECI
29.12.2012 11:22:44   
Sittah
IZVORNA PORUKA: simba00

Ih, šta nakucaste... žena se izjadala, i sto se problema otvori...

Nedžla, Elica, Sittah - prvi put čujem da neko grčevito brani neku profitersku ustanovu a da ne radi u njoj. Mislim, drago mi je da su ovi Turci pomogli nekim ženama da dođu do potomstva, ali ruku na srce - oni su, kao i sve ostale klinike, tu da ZARADE na ljudima.

Da je sreće, država bi obezbijedila ljudima koji se bore za potomstvo besplatne postupke... I da je još više sreće, vi biste se za to borile, a ne branile kliniku koja profitira na vama.


--->>> ja ovdje uopšte nikog ne BRANIM, a pogotovo ne GRČEVITO, ako malo prelistaš forum, vidjet ćeš da sam ja otvorila temu "fetus u hiperfleksiji" nakon što sam se nanervirala jer mi je jedan po mom mišljenju nestručan, neodgovoran i neozbiljan doktor napričao da s mojom bebom nešto nije u redu i nekoliko dana sam živjela u noćnoj mori dok nisam otišla svom doktoru kojem inače idem i koji mi je rekao da to nije tačno, a prije toga sam došla ovdje da tražim informacije i savjet, ALI ime dotičnog doktora nisam spominjala jer vidim da je to uobičajena praksa na forumima, mada da se iko na forumu zainteresovao i pitao me direktno o kome se radi, vjerovatno bih rekla i svakom bih savjetovala da ne gubi vrijeme kod tog navodnog doktora, koji kako sam kasnije skontala uopšte nije stručan za trudnoće nego druge ginekološke probleme

kod dotične forumašice se ne radi ni o kakvom OZBILJNOM problemu, npr. sa zdravljem i stanjem bebe, nego o tome da je preskupo platila UZ na koji je dobrovoljno i samo svojom voljom otišla i još uvijek stojim iza toga da je smiješno o tome pisati na forumu, to je trebala sama riješiti s navedenom ustanovom a ne ispoljavati svoju frustraciju na forumu i još velikodušno nas upozoravati na to da u toj klinici "varaju" jer ja ne smatram da je ona PREVARENA - logično mi je i za očekivati da takva, KOMERCIJALNA i da tako kažem "nafurana" klinika, specijalizovana za određenu vrstu tretmana koja se agresivno reklamira na svakom koraku ima i tako skupu tarifu za banalne i obične stvari koje se na jezeru rade besplatno (obični UZ) pa baš zato mi nikad ne bi ni palo napamet da idem kod njih na nešto što nije neophodno

već sam rekla i da ja na tu kliniku nikad nisam kročila preko praga niti namjeravam, i taj njen UZ je "izborna, fakultativna i samovoljna aktivnost" pa ako se odlučila na takvo što i nije zadovoljna, to je njen problem

kad pogledaš koliko ovdje ima žena koje muku muče s puno ozbiljnijim problemima od nemogućnosti zatrudnjenja, preko problematičnih trudnoća, pobačaja, do deveranja s bolesnom djecom i gubitka djece, PRERAZMAŽENO mi je uopšte otvoriti ovakvu temu jer je ona eto imala OBIČNI UZ a ne neki tamo 4D jer to nije ništa što se nije moglo riješiti ODMAH i DIREKTNO, pa ako već nije riješila ODMAH I DIREKTNO ne vidim svrhu teme

a sa zadnjim dijelom tvog posta se slažem - da u ovoj državi ima ikakvih normalnih zakona i zdravstvene zaštite ne bi nam ni bile potrebne strane ni ikakve PRIVATNE klinike pa čak ni ordinacije, nego bi se podrazumijevalo da se svi pregledi/tretmani itd. vrše na državnim klinikama za koje svakako izdvajamo masne iznose od svojih primanja

i usput rečeno, ja sam ušla u 9. mjesec i za sve ovo vrijeme NIKAD nisam otišla nijednom privatniku na pregled, ne zato jer sebi to ne mogu priuštiti, nego iz PRINCIPA, kad već plaćam zdravstveno osiguranje, onda smatram i da od njih treba i dobijem potrebnu uslugu, vodim trudnoću na jezeru i tamo idem na redovne UZ preglede i to mi je dovoljno, možda sam staromodna, ali smatram da nije prirodno da maltretiram i sebe i nerođeno dijete nekim naprednim snimcima, kad Bog odluči da mu je vrijeme da izađe na ovaj svijet, to će se i dogoditi i tad ćemo se ako Bog da i upoznati, a do tad neka meni njega u stomaku i nema potrebe da ga "gledam" i "zagledam" da bih zadovoljila neku svoju potrebu da budem IN i moderna

i opet kažem, ko hoće nešto dodatno i ekstra moderno - njegova stvar, ali tema mi je totalno prazna i promašena jer se radi o SVOJEVOLJNOJ AKTIVNOSTI, a ne redovnom i neophodnom ginekološkom pregledu i tamo gdje je dotična TREBALA DA REAGUJE - nije to uradila, nego piše po internetu kako je "prevarena" - pa to mi više govori o njoj nego o navedenoj klinici


(odgovor članu simba00)
Neposredna veza do poruke: 82
   RE: Lažni 4D u Hadžićima BAHCECI
29.12.2012 11:25:27   
Medić*
IZVORNA PORUKA: simba00

Ih, šta nakucas_te... žena se izjadala, i sto se problema otvori...

Nedžla, Elica, Sittah - prvi put čujem da neko grčevito brani neku profitersku ustanovu a da ne radi u njoj. Mislim, drago mi je da su ovi Turci pomogli nekim ženama da dođu do potomstva, ali ruku na srce - oni su, kao i sve ostale klinike, tu da ZARADE na ljudima.

Da je sreće, država bi obezbijedila ljudima koji se bore za potomstvo besplatne postupke... I da je još više sreće, vi biste se za to borile, a ne branile kliniku koja profitira na vama.


E pa nema se te srece.

Ove zene zele postati majke, drzati svoje bebe u narucju..zive za taj dan.... tako bez pemetovanja previse. Nekada je bolje cutati nego nepromisljeno govoriti.

Isto bi bilo kada bih ja pohvalila svoju dr, pa ces mi ti doci i reci hvalis je a ona zaradjuje na tebi, nigdje veze.

Zekanina prica mi izgleda tako nestvarno. Ako je istinita trebala je na licu mjesta reagovati a ne po forumu iznositi nesto u sta licno ne vjerujem.



< Poruku je uredio medic slatki -- 29.12.2012 11:26:48 >


_____________________________

Nema vece institucije od roditelja!

(odgovor članu simba00)
Neposredna veza do poruke: 83
   RE: Lažni 4D u Hadžićima BAHCECI
29.12.2012 11:32:22   
hatepsut
Eto sad je i prerazmazeno user posted image pa ovdje postoji tema produkt s kojim ste zadovoljni kao i produkt kojim niste zadovoljni I tu jasno iznosimo nazive proizvoda s kojim nismo zadovoljni,ali i onih kojima smo zadovoljni. i ne vidim razlog zasto bi bilo razmazeno sto je neko napisao kako nije zadovoljan nekom klinikom,jer nisu ispunili ono za sto su naplatili.Clanica je nezadovoljna uslugom i isto je napisala,mada bi ja otisla njima,ali nema veze neka se zna za neki drugi put .

A vjerujem da nije za svakog taj navodno doktor kako napisaste bio los i dao pogresnu dijagnozu ,pa to se desava i u prestiznim klinikama da neko nekim doktorom bude zadovoljna a neko opet ne.

I na forumima se raspravlja o svemu a ne samo o djeci i sl.imamo mi i temu i razgovore o svemu i svacemu.



_____________________________

"Ti si moja ljubavna pjesma,moja prva misao.Kad me jutro probudi ti si potreba i smisao"

11.03.2002 Moja ljubav,sreca,zivot...
27.07.2012 Mali Lavic upotpunio sve praznine koje su nedostajele nasoj sretnoj porodici !

(odgovor članu Sittah)
Neposredna veza do poruke: 84
   RE: Lažni 4D u Hadžićima BAHCECI
29.12.2012 11:34:00   
napolitanka
ta divna nam država je toliko humana po ovom pitanju, da ne mozes dobiti povrat pdv za troškove vantjelesne, čije se ukupne cijene krecu ca. oko 6000 km, a to je zakonski propisano, pa da ne idem dalje...mi ispadosmo dušmani sami sebi, ne borimo se sa "državom" već preferiramo privatluk i kredite do grla, mislim ne bih stvarno dalje otići će predaleko, al post je user posted image

_____________________________

Čovjek samo srcem dobro vidi...Suština se očima ne da sagledati.....Mali Princ :-)

(odgovor članu Medić*)
Neposredna veza do poruke: 85
   RE: Lažni 4D u Hadžićima BAHCECI
29.12.2012 11:35:30   
Sittah
napolitanka:

a ne znam ko si i sta si i da li si uopšte svjesna sta znači boriti se na ovakav način za dijete, tako da ma koliko to sve bile i finansijske institucije, nema cijenu to sto mi zelimo postati majke, pa kad se pojave kvalitetne institucije po tom pitanju, bio to bachceci ili neko drugi mi budemo sretne da se iko pojavi ko će nam pomoći, zato bolje nekad šutiti nego nepromišljeno pisati....al izgleda da je to cool....user posted image


baš tako, ovo je isto bila i poenta mog prvog reagovanja na ovu temu, svi znamo sta je glavni cilj postojanja BAHCECI klinike i doci na ovakav forum na kojem sigurno ima masa zena koje daju zadnji dinar za tretman na ovoj klinici u nadi da bi uopste postale majke, a ima ih sigurno jos i vise onih koje samo mogu da sanjaju da ikad posjete takvu kliniku jer nemaju finansijsku mogucnost za to i totalno mi je NEMORALNO doci ovdje i pisati o nekoj navodnoj prevari za glupi UZ, niko je nije tjerao na to i mogla je odmah odustati kad je vidjela o cemu se radi

to mi je kao da neko ko svaki dan jede meso i gosti se dodje i kuka kako je danas morao jesti piletinu umjesto pečene janjetine i to govori pred nekim ko svaki dan jede suh hljeb ili možda ni to

(odgovor članu Sittah)
Neposredna veza do poruke: 86
   RE: Lažni 4D u Hadžićima BAHCECI
29.12.2012 11:39:48   
Sittah
hatsepsut:
A vjerujem da nije za svakog taj navodno doktor kako napisaste bio los i dao pogresnu dijagnozu ,pa to se desava i u prestiznim klinikama da neko nekim doktorom bude zadovoljna a neko opet ne.


upravo tako - baš zato nisam htjela ni da idem u detalje vezano za moje iskustvo s tim doktorom, to je bila i ostala moja stvar, bila sam nezadovoljna njegovim pristupom i dijagnozom i otišla sam drugom i riješen problem, nisam dramila po forumu i pisala da me on, XY, eto prevario

(odgovor članu Sittah)
Neposredna veza do poruke: 87
   RE: Lažni 4D u Hadžićima BAHCECI
29.12.2012 11:41:36   
hatepsut
Napolitanka,na zalost user posted image ima ova rzava mnogo prousta,ali...opet na zalost...dovela je stranca da profitira a nije uredila zakon o med. potpomognutoj oplodnji.i opet na zalost.

Svi mi imamo razlicite stavove,pa na forumu smo da raspravljamo,a necemo za nekog reci da je razamzen a da ga pri tom i ne poznajemo,niti osudjivati necije postupke.Ja se ne smatram razmazenom jer sam isla kod gin. privatno jer je moje starije djete zeljelo da vidi svog brata na UZV a to nije moguce u drzavnoj ustanovi.Uvjek sam zato da se ide drzavnom ljekalju ali oni nas sami guraju da idemo privatno,jer samo svaljuju jedni na druge,na zalost opet.

Odoh ja OT skroz.

Kako god,ja zelim svim trudilicama da sto prije ugledaju svoje plusice jer to je najvaznije user posted image

_____________________________

"Ti si moja ljubavna pjesma,moja prva misao.Kad me jutro probudi ti si potreba i smisao"

11.03.2002 Moja ljubav,sreca,zivot...
27.07.2012 Mali Lavic upotpunio sve praznine koje su nedostajele nasoj sretnoj porodici !

(odgovor članu napolitanka)
Neposredna veza do poruke: 88
   RE: Lažni 4D u Hadžićima BAHCECI
29.12.2012 11:48:40   
maxus svratila
Au, sta se sve nacitah......

Ajmo ovako, po meni ovdje je jedino kriva ova forumasica ( ne upamtih nik), ona je pri UZ bila svejsna da joj ne rade 4D i cutala, poBogu, pa mene niko za MOJ novac ne bi mogao nasamarit pa da je ne znam ko. Kakva svekrva, Ona kao da je majka Sultanija pa da se pita. Istog trenutka je trebala reagovat, po meni to dodje kao da ste otisle fizeru i rekla farbaj me u smedje a ona farba u crno, vi ste svjesne toga i onda dodjes na forum i blatis taj salon, pa ko je ovde lud.
JA ne ulazim sad u to sto je ona htjela da vidi bebu, i ja bih da mi je Bog podario trudnocu mozda otisla na taj famozni 4D, znaci svjesno je pustila da je nasamare, niko tu nije kriv iz klinike i najvise mislim da je doslo do nesporazuma na koji je forumasica precutala.....

Sto se tice drzave, nedo Bog nikome da se bakce sa drzavom oko ovog problema, najlaske je rjesavat tudje probleme kojih neko nema. Kad drzava ne misli na nas vjerujte da ce neko odvajat i od grla da dobije to zeljeno dijete, i ne gleda kolko neko kosta, ja nisam isla na ljetovanje evo dvije godine jer ne mogu, moram imat novce za preglede, a po drzvanim ginekolozima ja trebam da se opustim, jadno li je ovo nase zdravstvo kad za koji god odes pregled imas tu famoznu recenecu: ma samo se opusti.....

I vjerujte d aima zen akoje su se "borile" sa drzvam da se bar nesto novce vrati, ali dzaba......



_____________________________

Sve što sam starija to udobnije gaće biram!

(odgovor članu Sittah)
Neposredna veza do poruke: 89
   4D ili obicni UZ???
29.12.2012 11:52:21   
napolitanka
pa hato, jel te tako zovuuser posted image upravo zbog uređene nam države moramo da keširamo ko da nam novci sa neba padaju, i ja bih presretna bila da ko u sloveniji imam pravo na 5 besplatnih postupaka, a gdje su su njihove plate a gdje naše, ....bacheci je dosao, jinemed, mozda ih još dođe- skontali ljudi da je ovjde profit, a s druge strane dobra stvar je to sto smo mi dosad bile spremne ici u slo, italiju,čehu itd, pa barem sad se eliminišu troškovi puta, i to trudilicama puno znači, koliko god to nekome čudno zvučalo.... jer mi idemo i na kraj svijeta ako treba za visi nam cilj, naravno zavisno od finansijskih mogućnosti... hvala hato na lijepim željamauser posted image i samo da nampomenem nisam pacijent bachecijauser posted image

a vezano za ovaj 4 d, ova forumašica je haman pa ljuta na sebe, vala meni i pod uslovom da je tako bilo nebi neko uvalio nesto za moje pare, pa da se poslije grizem...na kraju krajeva još uvijek može nazvati i zaliti se, da sebi dušu olakša, bez prisustva svekiuser posted image

< Poruku je uredio Visnja RR -- 29.12.2012 11:59:17 >


_____________________________

Čovjek samo srcem dobro vidi...Suština se očima ne da sagledati.....Mali Princ :-)

(odgovor članu hatepsut)
Neposredna veza do poruke: 90
   RE: Lažni 4D u Hadžićima BAHCECI
29.12.2012 11:57:24   
Medić*
Maxus svratila priavo zboris.

Hatepsut niko nije rekao da se ne treba pricati o tome, javni je forum i svako moze pisati sta zeli, samo price tipa da mi svekrva nije dala da reagujem jer me neka klinika prevarila su mi nelogicne, mada nismo svi isti. Ja reagujem odmah i na licu mjesta !

I bez veze mi je napadati nekog da brani neku kliniku koja na njima profitira a ni ne zna kokliko se te zene bore da osjete majcinstvo.

< Poruku je uredio medic slatki -- 29.12.2012 11:58:43 >


_____________________________

Nema vece institucije od roditelja!

(odgovor članu napolitanka)
Neposredna veza do poruke: 91
   RE: Lažni 4D u Hadžićima BAHCECI
29.12.2012 11:59:58   
maxus svratila
Ama brate, ja vjerujem i znam de ima prevara u lijepoj nam nasoj, ali biti svjesat da te neko vara, precutit i jos mu platit za to, pih........ja ne znam ma ne bi me mogao niko tako prevarit, ko sto bi moja nena rekla pustit da te neko prevede zednu preko vode.......



_____________________________

Sve što sam starija to udobnije gaće biram!

(odgovor članu Medić*)
Neposredna veza do poruke: 92
   RE: Lažni 4D u Hadžićima BAHCECI
29.12.2012 12:01:53   
Medić*
IZVORNA PORUKA: maxus svratila

Ama brate, ja vjerujem i znam de ima prevara u lijepoj nam nasoj, ali biti svjesat da te neko vara, precutit i jos mu platit za to, pih........ja ne znam ma ne bi me mogao niko tako prevarit, ko sto bi moja nena rekla pustit da te neko prevede zednu preko vode.......




Da, naravno. Njena greska je u tome sto zena nije odmah reagovala, nit bi im platila, jos bi nagrabusili....

< Poruku je uredio medic slatki -- 29.12.2012 12:02:10 >


_____________________________

Nema vece institucije od roditelja!

(odgovor članu maxus svratila)
Neposredna veza do poruke: 93
   4D ili obicni UZ???
29.12.2012 12:11:01   
jasmin
Ja stvarno od sveg srca svim nasim trudilicama zelim sve najbolje i da sto prije u narucju drze svoje male zamotuljke. user posted image

Ako je istina ovo sto je zekana napisala,onda je zaista sramotno i zalosno ukoliko se istinski radi o prevari i sasvim je opravdano da se o tome javno progovori bez obzira da li klijent reagovao na postupak osoblja ili ne. Vjerujte da potpuno razumijem drage zene koje svoje nade polazu u imenovanu kliniku,medjutim,shvatimo da se na ovom forumu iznose i pozitivne i negativne stvari odredjenog imena. Onda ce biti opravdano izbrisati apsolutno sva imena,da li klinika,da li doktora kao zasebnih licnosti koji su na bilo koji nacin ugrozili necije pravo,jer su mnogima beskrajno bili dobri,pomogli tokom zatrudnjivanja i radjanja,a puno je tema na ovom forumu s preciznim imenima i prezimenima na kojima se pise i pozitivno i negativno,ovisi kakvo je cije iskustvo. Ne zelim zvucati grubo,samo zelim reci da je pravedno navesti i negativne stvari kako bismo svi mi bili oprezni ubuduce,a sasvim je logicno da nikakva negativnost nece utjecati na one kojima je klinika donijela i donosi samo pozitivnosti. Puno srece svim zenicama.

A ako je zekana napisala neistinu...pa svakome na dusu.

< Poruku je uredio Visnja RR -- 29.12.2012 12:15:24 >


_____________________________

”A robovi Milostivog su oni koji po zemlji mirno hodaju, a kada ih bestidnici oslove; odgovaraju: - Mir vama”!

Cvijete...šta od tebe miriše ljepše?- Dijete!

2007, 2008 ( dva puta moje sve )

(odgovor članu Medić*)
Neposredna veza do poruke: 94
   4D ili obicni UZ????
29.12.2012 12:15:47   
ada_
ja nigdje na njihovoj stranici nisam procitala da imaju 4d uz,ispravite me ako grijesim,i nisu mi bile potrebne njihove usluge ali mi je strasno drago sto se nesto takvo otvorilo tu kod nas jer znam sta prolaze parovi da bi dobili dijete i svima im zelim da i uspiju u tome,a to sto oni zaradjuju na njima pa zaradjuju sve privatne klinike koje nicu ko gljive posle kise pa ih niko ne blati,ide kome se ide ko nece ceka na kosevu po 4 mjeseca za neki snimak i to je to...i ova prica protiv odlaska privatnom doktoru na uz je smijesna,nama koje smo izgubile prvu bebu nikad dosta uz i ici cu svake sedmice jer taj strah i strepnju ne poznaju oni koji koji to nisu prosli...

< Poruku je uredio Visnja RR -- 29.12.2012 12:17:50 >

(odgovor članu maxus svratila)
Neposredna veza do poruke: 95
   RE: 4D ili obicni UZ????
29.12.2012 12:24:01   
maxus svratila
Slazem se da treba iznijet kako dobra tako i negativna iskustva. Nismo svi isti, i ako nekom nesto odgovara drugome to ne odgovara i tako dalje.
Ali, forumasica je trebala reagovat na licu mjesta, ja bih reagovala i onda dosla na forum i iznijela svoje iskustvo upozoravajuci forumasice sta ih moze ocekivat u toj klinici.

MM kakav je on se buni kad se razlikuje cijena u fening na kasi i na policama, kaze on nece mene daj fening ni osiromsit nit obogatit jednostavno necu da dozvolim da me neko pravi budalom z amoje novce.



_____________________________

Sve što sam starija to udobnije gaće biram!

(odgovor članu ada_)
Neposredna veza do poruke: 96
   RE: 4D ili obicni UZ????
29.12.2012 12:25:57   
MicoTico
Vidim promijenjen naziv teme user posted image
U svakom slučaju je adekvatnijiuser posted image

_____________________________

Ubuntu! (ja sam zato što mi jesmo)

(odgovor članu maxus svratila)
Neposredna veza do poruke: 97
   RE: 4D ili obicni UZ???
29.12.2012 12:37:52   
MILICA77
Drage forumasice, zasto zenicu blatite ?podrzite je , ima pravo da za svoj novac dobije kvalitetnu uslugu!
i ja sam user posted image i idem na redovno praćenje 4D UZ plaćam 50 KM i uz objasnjenje napismeno dobijem i CD mog user posted image
koji dopunjavamo svakim pregledmo,MORAM RECI DA SAM ZAISTA ZA OVAJ NOVAC I PROFESIONALNOST DR BEGIĆA PREZADOVOLJNA I JA I MM.
NASU BEBU PRATIMO NA KLINICI EUROMEDIKAL, TAKO DA VAM MOGU IZ PRVE RUKE POTVRDITI DA IMAJU 4D.


ZIVOT JE DIVANNN!

(odgovor članu zekana)
Neposredna veza do poruke: 98
   RE: Lažni 4D u Hadžićima BAHCECI
29.12.2012 12:51:39   
zekana
Danas upravo rasplet priče-
Ljubazno su se ispričali u klinici jer oni nemaju 4D. Sestra je u dva navrata dala krivu informaciju, nije znala što je to 4D, tj.kakva je razlika između vrsta ultrazvuka, a nije nikoga ni pitala. Kod njih je za pacijente koji nisu regularni običan ultrazvučni pregled 100KM. Dobila sam povrat novaca i uputu u polikliniku SUnce u Sarajevu gdje oni inače prosljeđuju pacijente za preglede koje ne rade. I jako sam zahvalna što su bili ljubazni jer je sama situacija neugodna za naći se u njoj, a puno pomaže kad su ljudi uljudni! Posvetili su mi sigurno sat vremena kako bi se sve razjasnilo, sada samo treba da sama sa sobom raščistim da JESTE dobro da sam reagirala (mimo protesta da je bolje ne reagirati!)- nitko, pa ni ja, ne voli ovakve situacije.
Bilo bi lijepo da nije došlo do ikakvih krivih informacija i da se nisu i oni i ja naživcirali oko situacije, ali ja sam sada SRETNAAAAAA!!! što ću ipak imati šansu otići na 4D pregled koji sam toliko dugo čekala, poslije nove godine ću trčati na njihova vrata jer sam taman zrela za preporučeni detaljan pregled-tada ću biti u 22.tt! :-D

_____________________________

***Svaka osoba je zlatna karika u nizu moga dobra ***

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 99
   4D ili obicni UZ
29.12.2012 12:55:33   
MicoTico
IZVORNA PORUKA: zekana

Danas upravo rasplet priče-
Ljubazno su se ispričali u klinici jer oni nemaju 4D. Sestra je u dva navrata dala krivu informaciju, nije znala što je to 4D, tj.kakva je razlika između vrsta ultrazvuka, a nije nikoga ni pitala. Kod njih je za pacijente koji nisu regularni običan ultrazvučni pregled 100KM. Dobila sam povrat novaca i uputu u polikliniku SUnce u Sarajevu gdje oni inače prosljeđuju pacijente za preglede koje ne rade. I jako sam zahvalna što su bili ljubazni jer je sama situacija neugodna za naći se u njoj, a puno pomaže kad su ljudi uljudni! Posvetili su mi sigurno sat vremena kako bi se sve razjasnilo, sada samo treba da sama sa sobom raščistim da JESTE dobro da sam reagirala (mimo protesta da je bolje ne reagirati!)- nitko, pa ni ja, ne voli ovakve situacije.
Bilo bi lijepo da nije došlo do ikakvih krivih informacija i da se nisu i oni i ja naživcirali oko situacije, ali ja sam sada SRETNAAAAAA!!! što ću ipak imati šansu otići na 4D pregled koji sam toliko dugo čekala, poslije nove godine ću trčati na njihova vrata jer sam taman zrela za preporučeni detaljan pregled-tada ću biti u 22.tt! :-D

user posted image Baš mi je drago zbog tebe! Ipak se isplati zauzeti se za sebe!
Puno sreće u daljoj trudnoći!user posted image

< Poruku je uredio Visnja RR -- 29.12.2012 12:58:11 >


_____________________________

Ubuntu! (ja sam zato što mi jesmo)

(odgovor članu zekana)
Neposredna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4] 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4] 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *