|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Sta ne volite kod osoba?
4.1.2011 11:44:09   
Mirkica
od svega mrzim ljude cija je spoljasnjost divna , rijeci slatke umjerene a dusa otrovna , ljude koji svoju finocu prezentuju a preko drugih onih naivnih svoj otrov prosipaju eto takve ne volim 

_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 151
   RE: Sta ne volite kod osoba?
4.1.2011 13:40:27   
scarlett
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

IZVORNA PORUKA: sporty mamaa

I evo ja upravo ne volim osobe koje su sebicne do bola, ne rade nista po cijele dane, i onda banu u 11h kad mm treba zatvoriti i ostaju do 2, 3 h poslije ponoci... A on mora cekati i sutiti i slusati njihove nebulozne price, jos se i gazda nade tu i tako svako drugo vece... Uh kako sam ljutauser posted image user posted image user posted image


hehehhe tm ne može da bira a mm može al neće da se zamjeri user posted image user posted image user posted image
ne volim one koji iaku su u pravu ne žele da se zamjere user posted image user posted image


Eh Veeseelaa, onda ti ni mene nikako ne voliš user posted image user posted image user posted image


_____________________________

"Ne hodaj po zemlji nadmeno, jer zemlju ne možeš probiti ni planine u visini dostići."

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 152
   RE: Sta ne volite kod osoba?
4.1.2011 13:58:06   
Blue rose RR
Ne volim kad ljudi "mlate ko Maksim po diviziji" i kada samo pričaju da bi nešto rekli.

_____________________________

"Ja jesam siromah i samo snove imam. Pred noge tvoje polažem ih. Nježno gazi, jer gaziš po snovima mojim.“
W. B. Y

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 153
   RE: Sta ne volite kod osoba?
4.1.2011 14:40:52   
marny
ne volim škrtice, lijene osobe, neuredne , dosadne, apatične, pesimiste, lažljive, nervozne, osobe koje imaju svoje rituale, pa nedo Bog da uletiš u krivo vrijeme, beživotne ljude, osobe koje ti pošto poto žele nametnuti svoj stav......

(odgovor članu Blue rose RR)
Neposredna veza do poruke: 154
   RE: Sta ne volite kod osoba?
4.1.2011 14:42:06   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: scarlett

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

IZVORNA PORUKA: sporty mamaa

I evo ja upravo ne volim osobe koje su sebicne do bola, ne rade nista po cijele dane, i onda banu u 11h kad mm treba zatvoriti i ostaju do 2, 3 h poslije ponoci... A on mora cekati i sutiti i slusati njihove nebulozne price, jos se i gazda nade tu i tako svako drugo vece... Uh kako sam ljutauser posted image user posted image user posted image


hehehhe tm ne može da bira a mm može al neće da se zamjeri user posted image user posted image user posted image
ne volim one koji iaku su u pravu ne žele da se zamjere user posted image user posted image


Eh Veeseelaa, onda ti ni mene nikako ne voliš user posted image user posted image user posted image



ma ne, to ja samo tako kažem al gledajući na vas uvidjajne po svoju štetu samo se ibretim
MM je takav, samo nek je drugim lijepo pa makar on umro

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu scarlett)
Neposredna veza do poruke: 155
   RE: Sta ne volite kod osoba?
4.1.2011 14:51:57   
veeseelaa
ne volim one teleće face, ko da vazda imaju gripu

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 156
   RE: Sta ne volite kod osoba?
4.1.2011 15:01:58   
Anoniman
...i one uvijek namrgodjene...koji samo trazer ono negativno u svemu, svacemu i svima...

(odgovor članu veeseelaa)
  Neposredna veza do poruke: 157
   RE: Sta ne volite kod osoba?
4.1.2011 15:13:21   
SdZ
Ne volim lazljive osobe, osobe bez svog stava, sebicne, folirante, osobe koje ne vode racuna o higijeni... ne moze mi sad sve "pasti" na um. Kad se sjetim pisat cu!

_____________________________

<3 28.6. <3
Zivot je dobio svoj smisao...

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 158
   RE: Sta ne volite kod osoba?
4.1.2011 15:16:14   
malena sharena
Ne volim kad je neko peglativan u razgovoru, kad je previse obazriv, ne volim kad neko na FB govori lolim te draga, kako si mi lijepa, pametna, ti si moja duuuuusa, ne volim kad 582 osobe na tom istom FB lajkuju neki status od odredjene osobe koja je kao cool, a da je bilo ko drugi to napisao ne bi to uradili. Ne volim kad mi neko cesto govori da me voli i stalno to istice, osjecam se neugodno jer smatram da se prava ljubav pokazuje i dokazuje na druge nacine.

_____________________________

Ne znas ti majko, kako je dijete roditi

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 159
   RE: Sta ne volite kod osoba?
4.1.2011 15:18:02   
SdZ
IZVORNA PORUKA: malena sharena

Ne volim kad je neko peglativan u razgovoru, kad je previse obazriv, ne volim kad neko na FB govori lolim te draga, kako si mi lijepa, pametna, ti si moja duuuuusa, ne volim kad 582 osobe na tom istom FB lajkuju neki status od odredjene osobe koja je kao cool, a da je bilo ko drugi to napisao ne bi to uradili. Ne volim kad mi neko cesto govori da me voli i stalno to istice, osjecam se neugodno jer smatram da se prava ljubav pokazuje i dokazuje na druge nacine.


Ni ja ovo ne volim osim kad mi mm to govori (shvatam to kao dio nekog mazenja, pazenja i sl.).


_____________________________

<3 28.6. <3
Zivot je dobio svoj smisao...

(odgovor članu malena sharena)
Neposredna veza do poruke: 160
   RE: Sta ne volite kod osoba?
4.1.2011 15:18:15   
veeseelaa
hahaah ovo za fb si u pravu
il neko postavi neku akrepastu sliku a 600 duša napiše kako si ti lijepa, zgodna, nikad ljepšu ženu vidio nisamuser posted image user posted image
da umreš od smijehauser posted image  od tuge i žalosti

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu malena sharena)
Neposredna veza do poruke: 161
   RE: Sta ne volite kod osoba?
4.1.2011 15:26:05   
malena sharena
Ma OK kad ti muz to cesto govori ili mama, za njih mi se podrazumijeva da te vole, ovo se odnosi na prijateljice koje cesto znaju govoriti takve stvari.

vesela, mene bas nervira to ulizivanje, hvala Bogu ne druzim se s takvim ljudima.

< Poruku je uredio malena sharena -- 4.1.2011 15:27:09 >


_____________________________

Ne znas ti majko, kako je dijete roditi

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 162
   RE: Sta ne volite kod osoba?
4.1.2011 15:28:02   
veeseelaa
user posted image ma i kad mi muz puno oko mene cile mile sve kontam neto hoce da me izradi user posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu malena sharena)
Neposredna veza do poruke: 163
   RE: Sta ne volite kod osoba?
4.1.2011 15:28:50   
SdZ
Naravno. Sve neko ulizivanje i na netu i izvan neta. Ja to ne volim, o moj Boze. 

_____________________________

<3 28.6. <3
Zivot je dobio svoj smisao...

(odgovor članu malena sharena)
Neposredna veza do poruke: 164
   RE: Sta ne volite kod osoba?
4.1.2011 15:46:22   
malena sharena
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

user posted image ma i kad mi muz puno oko mene cile mile sve kontam neto hoce da me izradi user posted image


Mozda nece da te izradi, ali nesto hoce sigurno user posted image .

< Poruku je uredio malena sharena -- 4.1.2011 15:47:20 >


_____________________________

Ne znas ti majko, kako je dijete roditi

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 165
   RE: Sta ne volite kod osoba?
4.1.2011 15:47:50   
veeseelaa
user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu malena sharena)
Neposredna veza do poruke: 166
   RE: Sta ne volite kod osoba?
4.1.2011 15:59:26   
Anoniman
primitivne, neobrazovane osobe koje su jos bezobrazne...e to mi je kombinejsn...da se roknemuser posted image user posted image

(odgovor članu veeseelaa)
  Neposredna veza do poruke: 167
   RE: Sta ne volite kod osoba?
4.1.2011 16:08:50   
Lady26
...laz na prvom mjestu, pretjerano tepanje i cica macanje user posted image (posebno ako se ne poznajemo bas najbolje)...i osipam se na samohvalu user posted image , pa pusti nek te drugi pohvale!

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 168
   RE: Sta ne volite kod osoba?
4.1.2011 16:11:55   
salmy
IZVORNA PORUKA: Lady26

...laz na prvom mjestu, pretjerano tepanje i cica macanje user posted image (posebno ako se ne poznajemo bas najbolje)...i osipam se na samohvalu user posted image , pa pusti nek te drugi pohvale!
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image   citas mi misliuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 169
   RE: Sta ne volite kod osoba?
4.1.2011 16:12:03   
jasmin
Ja cini mi se sve mogu donekle tolerisati,ali cure moje,sto mi smeta oholost i umisljenost da si bolji od drugih.......
ja sam prije dva dana imala takav slucaj...Boze moj Uzviseni...mogu trpiti,ali ono nisam mogla i morala sam reagovati :(.
Oholost organski ne podnosim.

_____________________________

”A robovi Milostivog su oni koji po zemlji mirno hodaju, a kada ih bestidnici oslove; odgovaraju: - Mir vama”!

Cvijete...šta od tebe miriše ljepše?- Dijete!

2007, 2008 ( dva puta moje sve )

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 170
   RE: Sta ne volite kod osoba?
4.1.2011 16:21:37   
muby
ma sve sto ste vec navele :)

(odgovor članu jasmin)
Neposredna veza do poruke: 171
   RE: Sta ne volite kod osoba?
4.1.2011 16:26:25   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: muby

ma sve sto ste vec navele :)





poipisujem mubyuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image a ja ne volim neke osobe pa pika li se touser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image moram li nabrajatiuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu muby)
  Neposredna veza do poruke: 172
   RE: Sta ne volite kod osoba?
4.1.2011 16:26:53   
Anoniman
Ja ne volim ni pretjerano "lizanje" s nekim...(osim s mmuser posted image   user posted image )

(odgovor članu muby)
  Neposredna veza do poruke: 173
   RE: Sta ne volite kod osoba?
4.1.2011 16:29:20   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Pahuljicaa

Ja ne volim ni pretjerano "lizanje" s nekim...(osim s mmuser posted image   user posted image )




al ni sa njim ne pretjerivatiuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 174
   RE: Sta ne volite kod osoba?
4.1.2011 16:34:48   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: noa

IZVORNA PORUKA: Pahuljicaa

Ja ne volim ni pretjerano "lizanje" s nekim...(osim s mmuser posted image   user posted image )




al ni sa njim ne pretjerivatiuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

S nji se nemERe pretjeratiuser posted image Bar po njemuuser posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 175
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *