|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Sta ne volite kod osoba?
4.1.2011 16:35:27   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: noa

IZVORNA PORUKA: muby

ma sve sto ste vec navele :)





poipisujem mubyuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image a ja ne volim neke osobe pa pika li se touser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image moram li nabrajatiuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

morasuser posted image user posted image user posted image


odoh kokice nappravitiuser posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 176
   RE: Sta ne volite kod osoba?
4.1.2011 16:37:07   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: dadada

IZVORNA PORUKA: noa

IZVORNA PORUKA: muby

ma sve sto ste vec navele :)





poipisujem mubyuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image a ja ne volim neke osobe pa pika li se touser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image moram li nabrajatiuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

morasuser posted image user posted image user posted image


odoh kokice nappravitiuser posted image user posted image

Je moras moras, posebno ove s RR

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 177
   RE: Sta ne volite kod osoba?
4.1.2011 16:38:27   
Anoniman
Dadada, dobar ti avataruser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image sto b rekli >>cool<<

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 178
   RE: Sta ne volite kod osoba?
4.1.2011 16:39:55   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Pahuljicaa

IZVORNA PORUKA: dadada

IZVORNA PORUKA: noa

IZVORNA PORUKA: muby

ma sve sto ste vec navele :)





poipisujem mubyuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image a ja ne volim neke osobe pa pika li se touser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image moram li nabrajatiuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

morasuser posted image user posted image user posted image


odoh kokice nappravitiuser posted image user posted image

Je moras moras, posebno ove s RR






user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image cekaj dok napravim tabelu forum i van forumauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 179
   RE: Sta ne volite kod osoba?
4.1.2011 16:48:27   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Pahuljicaa

Dadada, dobar ti avataruser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image sto b rekli >>cool<<
a haaaauser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 180
   RE: Sta ne volite kod osoba?
4.1.2011 16:48:51   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: noa

IZVORNA PORUKA: Pahuljicaa

IZVORNA PORUKA: dadada

IZVORNA PORUKA: noa

IZVORNA PORUKA: muby

ma sve sto ste vec navele :)





poipisujem mubyuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image a ja ne volim neke osobe pa pika li se touser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image moram li nabrajatiuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

morasuser posted image user posted image user posted image


odoh kokice nappravitiuser posted image user posted image

Je moras moras, posebno ove s RR






user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image cekaj dok napravim tabelu forum i van forumauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


u exelu...molim teuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 181
   [Obrisana poruka]
4.1.2011 16:50:37   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 182
   [Obrisana poruka]
4.1.2011 16:52:29   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu jasmin)
  Neposredna veza do poruke: 183
   RE: Sta ne volite kod osoba?
4.1.2011 17:12:18   
almicch
IZVORNA PORUKA: Iman83

IZVORNA PORUKA: jasmin

Ja cini mi se sve mogu donekle tolerisati,ali cure moje,sto mi smeta oholost i umisljenost da si bolji od drugih.......
ja sam prije dva dana imala takav slucaj...Boze moj Uzviseni...mogu trpiti,ali ono nisam mogla i morala sam reagovati :(.
Oholost organski ne podnosim.

potpisujem....neskromnost u svakom obliku.....i isto reagujem!!!user posted image



potpisujem duplo !!!

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 184
   RE: sta nevolite kod osoba?
4.1.2011 18:26:46   
sabinos
IZVORNA PORUKA: hanabanana

Ne volim negativne osobe...osobe koje svemu daju dozu negativnosti, negacije...u stanju se i najsunčaniji dan da pokvare, a ne nešto drugo.

Ne volim parazite...


od svih ovdje odgovora ovaj je the bestuser posted image user posted image user posted image
isto ovaka sam


_____________________________

nista nije ni dobro ni lose samo ga misljenje cini takvim.Sekspir

mamine paše i najbolji drugovi
veliki A 2009
mali A 2013

(odgovor članu hanabanana)
Neposredna veza do poruke: 185
   RE: sta nevolite kod osoba?
4.1.2011 23:23:28   
tekja
Ne volem..Nikog, lutko..
Takva mi je narav..
Kao odzak star i garav..
Puno dima je kroz mene proslo..user posted image

 
a sad ozbiljno, ne volim licemjerjeuser posted image ... 



_____________________________

Jul 20th

...just because it burns
doesn't mean you're gonna die
you gotta get up and try try try!

(odgovor članu sabinos)
Neposredna veza do poruke: 186
   RE: sta nevolite kod osoba?
4.1.2011 23:29:04   
muaaa
Potpisujem Jasmin i hanabananuuser posted image

(odgovor članu tekja)
Neposredna veza do poruke: 187
   RE: Sta ne volite kod osoba?
4.1.2011 23:29:38   
sporty mamaa
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

IZVORNA PORUKA: Pahuljicaa

Ja ne volim smarace


e vala baš hahahah
ja imam jednu drugaricu inače jako dragu al nekad ima momenata počne da gnjavi s nekim dubokoumnim temama a ja izašla da se opustim
ja okrenem na zezu, postavim neko nidje veze pitanje npr jel tu bilo sexa hahahah i ona zna da je gotovo s tom temom :-)


Ima i mm jednog prijatelja, kava s njim traje ko godina, teme neke iz psihologije da te glava zaboli. Kad meni pocne pricat, ovo, ono, meni ispocetka bilo zanimljivo, sad samo gledam da pobjegnemuser posted image user posted image

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 188
   RE: Sta ne volite kod osoba?
4.1.2011 23:36:16   
klemzi
Ma većinu ovih postova mogu potpisati..   A ne volim ni one koji stalno postavljaju pitanja vezana za privatni život, ne volim one koji stalno glume žrtve i očekuju da ih neko sažalijeva, niti one koji žive od stare slave, pa vazda pričaju " eh, a kako sam ja nekad...", de ba kako si nekad, svaki novi dan je bitan, eh jesam i ja namćor...uh ni sama ne kontam šta sam htjela napisatiuser posted image user posted image

_____________________________

Ljubav mamina i babina,16.2.2010 - 10.4. 2010. :(
Uvijek ćemo te voljeti najviše na svijetu ljubavi naša najveća <3
Ljubav drugorođena, ljubav oduvijek,zauvijek... 08.11. 2013.

(odgovor članu sporty mamaa)
Neposredna veza do poruke: 189
   RE: Sta ne volite kod osoba?
5.1.2011 23:34:39   
myb@by
ne volim lažove, ljude bez stava, one koji šute a mute, one koji se pretvaraju da su sa svima dobri, one koji bi se juser posted image i za pola marke, one koji ne poštuju starije, koji metu ispred svačijih vrata sem svojih, ulizice ( ovi su mi najmrzi)

_____________________________

‎"Tri puta vode do mudrosti: razmišljanje - ono je najplemenitije; odgoj - on je najlakši; i iskustvo - ono je najneugodnije."

(odgovor članu klemzi)
Neposredna veza do poruke: 190
   RE: Sta ne volite kod osoba?
5.1.2011 23:37:15   
Hanady RR
IZVORNA PORUKA: myb@by

ne volim lažove, ljude bez stava, one koji šute a mute, one koji se pretvaraju da su sa svima dobri, one koji bi se juser posted image i za pola marke, one koji ne poštuju starije, koji metu ispred svačijih vrata sem svojih, ulizice ( ovi su mi najmrzi)

e ovo...baš fino sročenouser posted image
tamam što bi šeherzada reklauser posted image



_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu myb@by)
Neposredna veza do poruke: 191
   RE: Sta ne volite kod osoba?
5.1.2011 23:40:56   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: myb@by

ne volim lažove, ljude bez stava, one koji šute a mute, one koji se pretvaraju da su sa svima dobri, one koji bi se juser posted image i za pola marke, one koji ne poštuju starije, koji metu ispred svačijih vrata sem svojih, ulizice ( ovi su mi najmrzi)





user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ti nikoga ne volisuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image mogla si mene potpisatiuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
oj kuku opet sam navalila po OT user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu myb@by)
  Neposredna veza do poruke: 192
   RE: Sta ne volite kod osoba?
5.1.2011 23:49:30   
myb@by
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image , ima ih par koje volim ali za koje mogu reci da su mi iskreni prijatelji.

_____________________________

‎"Tri puta vode do mudrosti: razmišljanje - ono je najplemenitije; odgoj - on je najlakši; i iskustvo - ono je najneugodnije."

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 193
   RE: Sta ne volite kod osoba?
5.1.2011 23:51:22   
bebbe RR

IZVORNA PORUKA: klemzi

Ma većinu ovih postova mogu potpisati..   A ne volim ni one koji stalno postavljaju pitanja vezana za privatni život, ne volim one koji stalno glume žrtve i očekuju da ih neko sažalijeva, niti one koji žive od stare slave, pa vazda pričaju " eh, a kako sam ja nekad...", de ba kako si nekad, svaki novi dan je bitan, eh jesam i ja namćor...uh ni sama ne kontam šta sam htjela napisatiuser posted image user posted image


Kontam ja... I potpisujem te!

_____________________________

26.02.1995. Anja, prva najveća ljubav!
25.11.2008. Ema, mamina šarmerka!

(odgovor članu klemzi)
Neposredna veza do poruke: 194
   RE: Sta ne volite kod osoba?
8.1.2011 14:47:54   
Lalana

IZVORNA PORUKA: klemzi

Ma većinu ovih postova mogu potpisati..   A ne volim ni one koji stalno postavljaju pitanja vezana za privatni život, ne volim one koji stalno glume žrtve i očekuju da ih neko sažalijeva, niti one koji žive od stare slave, pa vazda pričaju " eh, a kako sam ja nekad...", de ba kako si nekad, svaki novi dan je bitan, eh jesam i ja namćor...uh ni sama ne kontam šta sam htjela napisatiuser posted image user posted image


Eh ovo podcrtano, ovo me bas slomi, a to posebno rade ljudi koji su tu istu slavu izgubili i ne trude se imati bilo koju vrijednost u zivotu osim kicenja onoga iz proslosti. Na kraju mi ih bude u jednu ruku i zao jer je to jedna velikaaaa bolest, a cesto se nadje kod ljudi.

_____________________________

Moje tri srece...

(odgovor članu klemzi)
Neposredna veza do poruke: 195
   RE: Sta ne volite kod osoba?
14.6.2011 13:54:55   
Chupka
Licemerstvo i lazove user posted image

(odgovor članu suncan_dan)
Neposredna veza do poruke: 196
   RE: Sta ne volite kod osoba?
14.6.2011 13:58:00   
Blue rose RR
One kojima je u ustima samo: ja, meni, moji, mene...

_____________________________

"Ja jesam siromah i samo snove imam. Pred noge tvoje polažem ih. Nježno gazi, jer gaziš po snovima mojim.“
W. B. Y

(odgovor članu Chupka)
Neposredna veza do poruke: 197
   RE: Sta ne volite kod osoba?
14.6.2011 14:00:33   
reallove
IZVORNA PORUKA: Blue rose RR

One kojima je u ustima samo: ja, meni, moji, mene...
user posted image

_____________________________

"Majke se rađaju u istom trenutku kada i djeca. Ona prije toga nije postojala. Žena je postojala, ali majka, nikad. Majka je nešto potpuno novo"


Mamino sunce Ameen

11.08.2009. <3

(odgovor članu Blue rose RR)
Neposredna veza do poruke: 198
   RE: Sta ne volite kod osoba?
14.6.2011 14:00:39   
Chupka

IZVORNA PORUKA: Blue rose RR

One kojima je u ustima samo: ja, meni, moji, mene...

da ,da... user posted image samo kolutam ocima takvima

(odgovor članu Blue rose RR)
Neposredna veza do poruke: 199
   RE: Sta ne volite kod osoba?
14.6.2011 14:01:38   
Blue rose RR
Prestala sam i da kolutam, žao mi očiju svojih.user posted image

_____________________________

"Ja jesam siromah i samo snove imam. Pred noge tvoje polažem ih. Nježno gazi, jer gaziš po snovima mojim.“
W. B. Y

(odgovor članu Chupka)
Neposredna veza do poruke: 200
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *