|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Krevetic... ?
28.1.2008 14:22:45   
Visnja RR
Mogu, mogu isprobala sam user posted image dusek ide na dva nivoa ... user posted image ...spustanje stranice mi ne treba a dusek ide skroz nisko ili kao na ovoj fotki visoko ...

(odgovor članu hanabanana)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Krevetic... ?
28.1.2008 14:22:51   
Emina*
Visnja, ajd mi kazi, imal taj krevetic nivoe???

Koliko si ga platila,ako se smije znati

(odgovor članu hanabanana)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Krevetic... ?
28.1.2008 14:27:39   
hanabanana
850 KM user posted image

(odgovor članu Emina*)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Krevetic... ?
28.1.2008 14:30:29   
hanabanana
Prvih mjeseci će biti super, jer možeš dušek postaviti skroz visoko kao na slici. Ali kasnije je teže, ledja će ti otpasti. Isto tako najniža visina dodje malenoj do ispod struka, to je malo ponisko - vidjet ćeš i sama.


(odgovor članu hanabanana)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Krevetic... ?
28.1.2008 14:30:53   
Visnja RR
Vec napisah da ima ovaj nivo kao na fotkici i da se moze skroz spustiti kad bebana poraste... Cjena 930 km
Cijena jeste visoka al krevetic je iskoristiv i do 10-e godine... A i veoma kvalitetno je uradjen nije lohotan kao vecina koje sam vidjela...a meni su jako bitne i ove ladice ispod...
S jedne strane komodice su ladice a s druge samo ta vratasca sa jednom pregradicom unutra... Ali sam ja dogovorila da mi to malo zarotiraju tako da ce ova stranica koja ima ladice ispod imati i ladice na komodici...a druga strana ce biti samo sa vratima za neke sitnice koje ne trebaju uvjek ...
Krevetic se naruci i ceka 20 dana...
I da na Dobrinji je preko puta Interijera... Zaboravih kako se zove radnja user posted image

(odgovor članu Emina*)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: Krevetic... ?
28.1.2008 14:32:39   
Emina*
Zaista je funkcionalan, i prekrasan....
Mi nismo u mogucnosti da ga priustimo,a i vec imamo krevetic, ali stvarno je prelijep.....  user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: Krevetic... ?
28.1.2008 14:33:05   
hanabanana
Mi smo Hani htjeli naručiti tamo krevet, madjutim nakon što sam rekla šta želim ( latoflex, zaštitne ograde sa strana, i ladicu ispod koju mogu koristiti i kao pomoćni ležaj ) cijena je došla ista kao i u Inteliosu, s toga smo se odlučili za Intelios.

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: Krevetic... ?
28.1.2008 14:41:26   
Visnja RR
Bila sam jutros u Inteliosu jer sam na jednoj CRO stranici procitala da ima ovakvih krevetica tamo ali... sada Intelios ima dvije vrste kreveta koji kostaju 830 a imaju samo ladice ispod... boja drveta i bjeli... btw na trecoj fotki onaj bjeli krevetic je iz Inteliosa (bio nekad)... A usput me iznervirala djevojka koja radi i njena neLjubaznost... kao da joj zdrav zub vadim ako je zapitkujem...jos je rekla kako se nivo duseka ne moze pomjerati na onom krevetu boje drveta koji se nalazi cim se udje pa desno, a budala vidi da moze... valjda ima PMS...
A ionako sam usla samo reda radi, jer sam vec odlucila... user posted image

(odgovor članu hanabanana)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: Krevetic... ?
28.1.2008 14:48:20   
hanabanana
A tačno znam o kojoj pričaš, tako je i meni počela odgovarati preko volje dok je ja nisam pitala jel njoj mrsko raditi danas, mogu ja doći i sutra.
Bilo joj je nezgodno, ali fakat ne volim kada mi neko prodaje nešto, a pogotovo s takvom cijenom, onda očekujem da zna sve o proizvodu koji prodaje. Valjda je to profesionalna deformacija.

Onda joj je valjda izašla šefica, ali ja sam rekla da ću doći neki drugi dan. I došla sam. I ta druga djevojka mi je i prodala krevet. Ne očekujem da neko leta oko mene, ali kada pitam nešto o proizvodu očekujem da mi kaže odgovore.

Ja sam prije par godina isto tako napravila scenu u Chiccu. Šta god sam je pitala ona slegne ramenima, a kupovali smo autsjedalicu, na kraju mi da uputstvo na talijanskom jeziku. Ja sam joj ga samo vratila i rekla joj da mi prevede, a ona se šokirala. Na to sam joj rekla: A zašto očekujete da ja znam talijanski ako ga vi ne poznajete a talijanski proizvod prodajete.

I onda mi muž kaže da sam "teška"...nisam, samo neću da me neko za moje para pravi budalom.

Višnja, u svakom slučaju, krevetić je za 10.user posted image

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: Krevetic... ?
28.1.2008 14:49:12   
Emina*
Meni je ovaj na prvoj slici, zaista prelijep, i boja i ove police i ladice...
Samo sto ti treba prostora za njega,a ja i moj MM smo u malom stancicu, pa za prvu pomoc imamo manji.....

Zaista je prekrasan, jos kad skines stranice, maltene imas citavu djeciju sobu....user posted image user posted image
Visnja, jesil gotov pokupovala sve :)))))

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: Krevetic... ?
28.1.2008 14:52:56   
baby
user posted image znal iko imal kakav krevetic za dvojke,ili bi se mogao narucit kod stolara ili nesto iskonbinovat , blago vama

(odgovor članu Emina*)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: Krevetic... ?
28.1.2008 14:59:11   
Emina*
Ama bona, sta places...   Kako blago nama, kad ces ti dobiti dvije malene user posted image  user posted image , pa zar to nije dvostruka sreca... 
Fakat....  I ja sam se pitala kako to funkcionise sa dvije malene..
Eh, sada sam nesto gledala na netu, i uglavnom govore kako je bolje da bebe spavaju odvojeno jedna od ruge, sto znaci 2 krevetica, lakse im se stvara navika, a i ti se neces brinuti da se jedna nije popela na drugu, kad malkice porastu,a i zbog vlastite sigurnosti obje bebe

Mada neki govore da komotno mozes na pocetku da ih stavljas u jedan.

Odluka je na tebi....

(odgovor članu baby)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: Krevetic... ?
28.1.2008 15:06:49   
baby
znas sta eminice ja vec imam jedan lijep krevetic sto mi je sestra dala al jedna se stanica spusta tako da ostane odignuta 10 cm od duseka uzmem jos jedan takav i sastavim na tim stranicama koje se spustaju a nemogu se jedna na drugu popet niti udarit, a do jedno 2 mjeseca tri mogu u jedan ionako necu nikad spavatuser posted image

(odgovor članu Emina*)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: Krevetic... ?
28.1.2008 15:18:19   
Visnja RR
@ Eminice: pokupovala sam oko 60 % stvari...ima jos nekih sitnica... isprintala sam spisak i zaokruzjem kad nesto kupim...prvo sam kupila ono sto zovem prioritet, a sad pomalo kupujem one sitnice, koje se mogu i kasnije ali eto volim da ja to sve uzmem...jer ko zna gdje ce muzu biti glava kad bebana dodje...user posted image  al se sve  plasim da cu nesto zaboraviti... user posted image

@ baby: moja drugarica je prije par godina rodila dvojke ...i u pocetku je kupila krevetic dimenzije 140 x 70 i oba bebca su bila u njemu a nakon 5 mjeseci je morala kupiti jos jedan isti takav jer su njeni deckici bas napredovali i poceli su se sutati u krevetu ( sto je meni bilo tako preslatko)...
to je jedni savjet koji ti mogu dati:da kupis jedan s vecim dimenzijama u kojem ce biti obe bebe u pocetku a kasnije jos jedan isti ...pa ce oba potrajati malo duze...
(e kad pomislim da sam prije 7 godina mogla roditi trojke - ko bi ih pohvatao sada user posted image  )
@ Hanabanana: da... nevjerovatno koliko ima primjera za nestrucne prodavacice... kao da je neka velika mudrost nauciti par osnovnih stvari o proizvodu...

(odgovor članu Emina*)
Neposredna veza do poruke: 39
   RE: Krevetic... ?
30.1.2008 12:53:02   
mišur
Krevetić je super, Višnja! Baš mi se sviđa! Koliko košta?
Ja sam u BL gledala neke krevetiće, i svi se kreću oko 250KM, bez madraca. Bar ovi što se meni sviđaju, a voljela bih uzeti bijeli.

(odgovor članu hanabanana)
Neposredna veza do poruke: 40
   RE: Krevetic... ?
30.1.2008 12:55:20   
Emina*
Mišur, ja mislim da je negdje gore i napisala koliko kosta. Ja mislim oko 930 KM...
I meni se zaista svidja, prelijep je user posted image

(odgovor članu mišur)
Neposredna veza do poruke: 41
   RE: Krevetic... ?
30.1.2008 12:57:33   
mišur
Sad sam vidjela da si već napisala koliko košta!
I vrijedi!!!
Ali meni je stančić mali, pa nemam ga nemam gdje smjestiti

(odgovor članu mišur)
Neposredna veza do poruke: 42
   RE: Krevetic... ?
30.1.2008 12:59:18   
Emina*
Kod nas isto stancic mali, bas sam i navela gore, pa zaista ga ne bih imala gdje staviti....
Ali, da je imalo veci , i ja sam za ovakav, jer jos sam i citala, cak do 10-te godine djeteta moza da traje.....user posted image user posted image

(odgovor članu mišur)
Neposredna veza do poruke: 43
   RE: Krevetic... ?
30.1.2008 13:13:58   
makana
ej drage moje
upamet ko isto kuburi sa malim prostorom kao i ja
na kraju se toliko nakupi nekakvih džidža da je naprosto nemoguće pospremati i prebrisati svaku stvarku
ruže me da ostavim šta stvari-odjeće za bebe a ja čim čujem da se neko porodio ja spremam kesu
ma biće bebaćih stavri i za drugo akbgd nego mrzi me da mi kese sa malim stavrima stoje akd nekome to treba SAD

_____________________________

strpljen - spasen

(odgovor članu Emina*)
Neposredna veza do poruke: 44
   RE: Krevetic... ?
30.1.2008 13:19:32   
makana
najbolje je sebi postaviti pitanje a šta poslije  sa tim
može li se rastaviti složiti odložiti
user posted image

_____________________________

strpljen - spasen

(odgovor članu makana)
Neposredna veza do poruke: 45
   RE: Krevetic... ?
4.2.2008 17:34:06   
bebacha
mi smi kupili krevetic kao kod visnje.ali mi smo svoj kupili u fisu i kostao je vjerovali ili ne 280 KM.a potpuno je isti kao ovaj.ladice sa strane i ograda se skidaju i bude krevetic duzine 160cm.nemogu vjerovati koja razlika u cjeni.

(odgovor članu makana)
Neposredna veza do poruke: 46
   RE: Krevetic... ?
4.2.2008 18:42:20   
rozi
Super, i ja sam kontala u Fis otici i pokupovati sve. Kod nas nema neki izbor kao u Sarajevu. Doduse, svi me kritikuju da mi je sada rano (5. sam mjesec),  ali poslije ce mi biti tesko putovati tako daleko i jos ostaviti nekoliko sati hodanja po Fisu. user posted image

(odgovor članu bebacha)
Neposredna veza do poruke: 47
   RE: Krevetic... ?
4.2.2008 18:50:34   
Emina*
Rozi, i ja sam sve kontala sad cu, sad cu pa nikad.
Evo sada u 29 sam sedmici, i hocemo i mi u Fis- Vitez, mada mislim da sam i ja bar malo ranije trebala otici, jer u ovom periodu, bar ja, se pravo puno umorim. Kao sto ti kazes, valja preci put, pa onda jos hodati po Fisu- pa nije ni on mali.. hihhihi
Ako si u mogucnosti, obavi to dok nisi usla u osmi mjesec.....

(odgovor članu rozi)
Neposredna veza do poruke: 48
   RE: Krevetic... ?
4.2.2008 18:51:36   
Emina*
Jer trebas ostaviti sebi vremena za pranje i peglanje stvari, ap jos milion sitnica ima da se obavi dok bebara ne dodje....
Joj, ali sa uzitkom, zar ne???

(odgovor članu Emina*)
Neposredna veza do poruke: 49
   RE: Krevetic... ?
4.2.2008 20:12:52   
Visnja RR
@bebacha: jel imas mogucnost da mobitelom fotkas krevetic i postavis ovdje... sad si me stavila u dilemu... ipak 280 km je i vise nego fantasticna cjena za taj krevetic... a bas nikom nije do bacanja para ako se za istu stvar moze proci jeftinije... ili da ipak MM i ja odemo do Fisa sto me malo plasi da ne preforsiram: put i hodanje tamo...
jos uvjek bih mogla otkazati narudzbu ako je krevet isti... a do Fisa mogu tek u ponedeljak, pa ako si u mogucnosti molim te nakaci fotkicu krevetica....
Hvala! user posted image

(odgovor članu Emina*)
Neposredna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, šta bi uradili?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *