|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: proslave rođendana u igraonicama
27.1.2011 19:45:05   
manuela RR
IZVORNA PORUKA: Djana

Je li u pitanju Zuta Kuca ili neka druga igraonica?


Jeste u Žutoj kući je.user posted image user posted image


Koliko sam upućena u Lukavcu nema dodatnog plaćanja za prostor jedino postoje određeni meniji koji se moraju poručiti?
ispravi me ako griješimuser posted image user posted image user posted image


_____________________________

A- Februar.2017.
E- Oktobar.2008.

(odgovor članu Lulu_08)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: proslave rođendana u igraonicama
27.1.2011 21:24:56   
Lulu_08
Ja nemam pojma zasto ali ne mogu ponovo da postavim slike :(. Jeste jeste igraonica Omega...Evo linkove cu staviti:

http://img709.imageshack.us/img709/3271/img0100du.jpg

http://img690.imageshack.us/img690/8941/img1368hs.jpg

http://img715.imageshack.us/img715/468/p3100526.jpg

http://img841.imageshack.us/img841/4962/p3100469.jpg

http://img59.imageshack.us/img59/3231/p3100540.jpg

http://img153.imageshack.us/img153/978/p3100458.jpg

_____________________________

25.04.2008. Princeza Mjeseca Luna je obasjala nas zivot!
09.07.2012. Mala Kraljica Lorena je upotpunila sve!

(odgovor članu manuela RR)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: proslave rođendana u igraonicama
27.1.2011 21:25:56   
Lulu_08
A sto se tice placanja, upravu si manuela samo se placa meni + animator u mom slucaju (madjionicar) user posted image

_____________________________

25.04.2008. Princeza Mjeseca Luna je obasjala nas zivot!
09.07.2012. Mala Kraljica Lorena je upotpunila sve!

(odgovor članu Lulu_08)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: proslave rođendana u igraonicama
27.1.2011 21:30:23   
Anoniman
djana gdje je kupljena ona haljinica s prve i druge slike,treba nam istauser posted image

(odgovor članu Lulu_08)
  Neposredna veza do poruke: 29
   RE: proslave rođendana u igraonicama
27.1.2011 21:34:14   
Lulu_08
HEHE, noa u Holandiji je kupljena za prvi rodjendan! 's tim da je tako cool broj da je i sada nekad nosi, vidi:


http://img339.imageshack.us/img339/3716/p9101494.jpg


Hoces da ti je posudimo hihihih user posted image user posted image user posted image

_____________________________

25.04.2008. Princeza Mjeseca Luna je obasjala nas zivot!
09.07.2012. Mala Kraljica Lorena je upotpunila sve!

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: proslave rođendana u igraonicama
27.1.2011 21:34:21   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: noa

djana gdje je kupljena ona haljinica s prve i druge slike,treba nam istauser posted image


a negdje u insostranstvu 100%

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: proslave rođendana u igraonicama
27.1.2011 21:36:24   
Anoniman
joj medena jeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image treba nam za svadbu...zadat cu se da trazim barem nesto slicnouser posted image

(odgovor članu Hanady RR)
  Neposredna veza do poruke: 32
   RE: proslave rođendana u igraonicama
27.1.2011 21:37:08   
Lulu_08
IZVORNA PORUKA: Hanady RR


IZVORNA PORUKA: noa

djana gdje je kupljena ona haljinica s prve i druge slike,treba nam istauser posted image


a negdje u insostranstvu 100%



hehehe to Hanady, pun pogodak! :-D hehehehe...a sa drugogo rodjendana je haljinica iz Bimbus (nadam se da se tako zove) butika, sto je prije bio u WISI a sada u BBIu

_____________________________

25.04.2008. Princeza Mjeseca Luna je obasjala nas zivot!
09.07.2012. Mala Kraljica Lorena je upotpunila sve!

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: proslave rođendana u igraonicama
27.1.2011 21:39:03   
Lulu_08
IZVORNA PORUKA: noa

joj medena jeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image treba nam za svadbu...zadat cu se da trazim barem nesto slicnouser posted image


Ako dodje stani-pani ozbiljno, nije nikakav problem da vam je ustupimo na zajam :) - ne zezam se hehehee...

_____________________________

25.04.2008. Princeza Mjeseca Luna je obasjala nas zivot!
09.07.2012. Mala Kraljica Lorena je upotpunila sve!

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: proslave rođendana u igraonicama
27.1.2011 21:40:26   
teacher75
u lindexu ima slicnih svecanih haljina, snizene su, nisu skupe, al se ne sjecam cijene

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Lulu_08)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: proslave rođendana u igraonicama
27.1.2011 21:56:23   
R&T@
IZVORNA PORUKA: teacher75

u lindexu ima slicnih svecanih haljina, snizene su, nisu skupe, al se ne sjecam cijene


Od 30 do 50 KM...

_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: proslave rođendana u igraonicama
27.1.2011 21:57:47   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: tajra

IZVORNA PORUKA: teacher75

u lindexu ima slicnih svecanih haljina, snizene su, nisu skupe, al se ne sjecam cijene


Od 30 do 50 KM...





user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image toliko mogu datiuser posted image

(odgovor članu R&T@)
  Neposredna veza do poruke: 37
   RE: proslave rođendana u igraonicama
27.1.2011 21:59:35   
Lulu_08
pa fakat ima li sta da zene sa RR ne znaju? svaki dan me (pozitivno) iznenadite!!!

hiihihhii

_____________________________

25.04.2008. Princeza Mjeseca Luna je obasjala nas zivot!
09.07.2012. Mala Kraljica Lorena je upotpunila sve!

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: proslave rođendana u igraonicama
9.4.2011 16:41:18   
Mala Selma
Drage zenice imam molbu jednu,

da li neko moze da mi predlozi igraonu za rodjendan, jer uskoro se blizi nas rodjasuser posted image , i nemam pojma gdje cemo slaviti. U stanu nema sanse da stane 20 djecice (stan od 40kvadrata), tako da smo odlucili da rodjendan slavimo u igraoni, a drugi da cemo pozvati roditelje brata i sestru :)
E sad, moze li preporuka za igraonu, da vi imate pozitivno iskustvo i cijena :)
Hvala

_____________________________

Ljubav se zove imenom tvojim 28.04.2009.


(odgovor članu Lulu_08)
Neposredna veza do poruke: 39
   RE: proslave rođendana u igraonicama
9.4.2011 17:00:27   
R&T@
Sve igraonice organiziraju te proslave.
Zavisi sta zelis...

Planiraj da moras dati barem 300KM za dva sata boravka (upitno je da li ce prostor biti zatvoren za ostale posjetioceuser posted image ) i dobit ce djeca po komad piceuser posted image , neke grickalice i tortu iz njihove ponude...
Oni ce na spisku imati i animatore i fotografije, ali da li ti to treba????...

Po mom misljenju ne vrijedi...

_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu Mala Selma)
Neposredna veza do poruke: 40
   RE: proslave rođendana u igraonicama
9.4.2011 17:04:19   
škorpija
slažem se sa tajrom, s tim da se za 20 djece isplati u igraoni, doduše bolje bi bilo d aje slavljenik veći pa da baš uživa u rođendanu, ali nema veze.
koliko znam samo su čarobni svijet i bamabi u importaneu zatvoreni kad je rođendan, e sad ne znam čarobni je vjeorvatno premal za 20 djece.
možda ipak bambi

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 41
   RE: proslave rođendana u igraonicama
9.4.2011 18:39:55   
teacher75

IZVORNA PORUKA: tajra

Sve igraonice organiziraju te proslave.
Zavisi sta zelis...

Planiraj da moras dati barem 300KM za dva sata boravka (upitno je da li ce prostor biti zatvoren za ostale posjetioceuser posted image ) i dobit ce djeca po komad piceuser posted image , neke grickalice i tortu iz njihove ponude...
Oni ce na spisku imati i animatore i fotografije, ali da li ti to treba????...

Po mom misljenju ne vrijedi...

slazem se da je u igraonama skupo, ali ko ima mali stan a zeli da okupi svu djecicu u isto vrijeme nema drugu alternativu. ja sam bila u istoj situaciji, zeljela sam da moja user posted image ima slike sa svim drugarima na jednom mjestu, mada se nece sjecati, al kad odraste vjerujem da ce joj te slike biti drage uspomene. puno mi je to bolje nego da sam sazivala goste u turama 2 po 2 nekoliko dana, jer moj stan ne moze primiti vise od 2-3 djece za igru, a kad dodamo jos i roditelje ne bi svi imali gdje ni sjesti. mi smo imali oko 12 malisana sa roditeljima, to je preko 30 osoba. slavili smo taj 1. rodjendan u igraoni crtic na trgu heroja i bilo nam je zaista super. u donjem dijelu je odvojeno za roditelje, moze se sjesti, pusiti, donijeti meza i gazirano i alkoholno pice (ko hoce), u cijenu su uracunati samo kafa i negazirani sokovi. djeciji kutak je na gornjem spratu a roditelji dole mogu posmatrati na ekranima sta se desava. naravno, roditelji mogu i biti gore s djecom. kako je na laninom rodjendanu najvise bilo djece stare oko godinu dana, njihovi roditelji su uglavnom bili gore s njima il smo se smjenjivali. imaju animatorice koje su zabavljale djecu. mi smo uglavnom zadovoljni kako je ispalo, iduci rodjendan ponovo planiramo proslaviti u igraoni


_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 42
   RE: proslave rođendana u igraonicama
9.4.2011 18:46:21   
Mala Selma
e hvala na dosadasnjim odgovorima user posted image

tajra, znam ja da cu potrositi najmanje 300KM, ali nema sanse da organizujem to u stanu, ako bi imala i prejaku zelju, to znaci najmanje 10 sijelauser posted image , a nema sijela ispod 50-60Km, minimalno, pa ispadne mi skuplja pita od tepsije.Mi smo 1.rodjndan proslavili u kaficu od brata ( sad nedrzi vise taj kafic nazalost=, znaci svoje pice ( alkoholno i bezalkoholno), hrana, grickalice, dekoracija i torta nas je dosla oko 600KM, a bilo je oko 70 odraslih i 20 djecice.Sad ce biti manji broj odraslih, i zato smo se odlucili za igraonu.Oticu sutra u Bamby na gGrbavici da vidim kakva je, a i Škafa nije loša obzirom da je nova.
Znate li kakve su cijene proslave?

_____________________________

Ljubav se zove imenom tvojim 28.04.2009.


(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 43
   RE: proslave rođendana u igraonicama
9.4.2011 19:33:20   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: Mala Selma

Drage zenice imam molbu jednu,

da li neko moze da mi predlozi igraonu za rodjendan, jer uskoro se blizi nas rodjasuser posted image , i nemam pojma gdje cemo slaviti. U stanu nema sanse da stane 20 djecice (stan od 40kvadrata), tako da smo odlucili da rodjendan slavimo u igraoni, a drugi da cemo pozvati roditelje brata i sestru :)
E sad, moze li preporuka za igraonu, da vi imate pozitivno iskustvo i cijena :)
Hvala


Draga moja ja sam mlađoj drugi rođendan slavila u igraoni Bambi u sklopu vrtića Nur to je iza slastičarne jadranka.....
ja sam sve obišla...o svemu razmišljala i nisma željala bezveze trošiti novac...a igraonica mi je bila opcija za male drugare i neke velike koji žele doći jer je bio zimski period i nisma željela stras kao za prvi rođendan kada sams e slomila spremajući sve a onda zapado snijeg pa gosti od mog truda bježali glavom bez obzira da im ne zapdauser posted image
Elem...
najpovoljniji su mi bili od svih igraonica ostalih iz više razloga:
1. paket od 15 djece gdje se ne ubrajaju djeca do godinu dana jer na zauzimaju stolicu, tačnije ne jedu i ne piju one grickale kao ostali niti picu...te je kod mene bilo 18 djece....
2. igraona je zatvorenog tipa, samo za vas a velika je i zaista ima izbor za igranje i za male i velike te se ne sudaraju i nemaš straha da velika djeca ne povrijede malene...
3. teta koja je animator tj.čuva je dovna...doduše mene zapala mlađa teta a dvije tamo rade i ona me naprosto oduševila...svu je djecu čuvala fanstastično mame su mogle i sjesti.
4. torta se može izuzeti iz paketa pa dogovoriš svoju da ti dođe
5.za roditelje imaš prostor da sjedu i slobodan si donijeti piće i hranu ili gricklaice da se i oni počaste ako želiš...
6. Imaš pozivnice, imaš poklon za dijete i svako dijete koje je tu dobije simboličan poklon...npr. napuhan balon, bojanku itd.
7. uglavnom ovaj paket za 15 djece je 250 KM...ako izbiješ tortu 225 Km...mene toliko došao rođkas + što sam ja kupila tanjire i čaše hello kitty čisto radi teme mada oni imaju šarene čaše i tanjire za posluživanje, i ja sam za roditelje kupila isti sok koji se djeci služi da mi djeca nebi bila ljuta i stavila na stolove po malo istih grickalica koje su i djeci služene pa me i to došlo 25 Km, a tortu nam je radila naša elmini pa me ona došla 35 Km.

Skupo jeset jer za taj novac ja sam mogla bogatiju zabavu naraviti kući...ali iskreno...moja farah mala jeste ali on i sada priča o tom rođkasu i mislim da će se radovati fotkama koje ima...
mi smo imali za uže članove obitelji nakon igraonice dernek...taj me dernek došao i skuplje nego igraonauser posted image

uglavnom dobiješ i Cd sa fotkama , oni fotografišu i iskreno fotke su prelijepe...ja nebih imala niti vremena niti živaca onoliko divnih fotki napraviti.user posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Mala Selma)
Neposredna veza do poruke: 44
   RE: proslave rođendana u igraonicama
9.4.2011 22:25:06   
shejla
i ja sam sve kontala da mi je skupo, i zao mi bacati pare...ali na kraju smo ipak odlucili uplatiti rodjendan u igraonici. I bilo je super i naravno, najvaznije nisam bila u haosu u kuci, danima prije i danima poslije... Bilo je 15 djece, sa roditeljima...neko sa 2 roditelja, neko sa jednim...ali znaci, vise od 30 osoba... Pa u kuci ne bih sebi dosla sedmicu poslije slavlja user posted image

Tako da je to stvarno super varijanta - ali i dalje mislim da je PRESKUPO!!!
Mi smo bili u Tvornici radosti - 260 KM bez torte + 50 KM (velika) torta + 50-tak KM kafe i sokovi za roditelje... (sa tortom je 285 KM, ali nama je trebala velika)
2 sata igraonice - otvorene za javnost, ali puste 2-3 djece, ako slucajno dodju, ne prave sad bas haos i guzvu... (kod nas su bile neke 3 curice, vidjeh ih na slikama user posted image )
pizza, grickalice, sokovi, banane
CD sa slikama (nesto malo slika...ali meni to svakako nije vazno jer smo mama i ja napravile 277 fotografija, hehehe)
poklon - lutka baby born

Svi se lijepo izigrali, a dosli kuci, sve pospremljeno i cisto user posted image

_____________________________

29.3.2009. rodila se ljubav najveca...mamina curica Lamija :)



(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 45
   RE: proslave rođendana u igraonicama
10.4.2011 0:29:14   
veeseelaa
ja nešto nisam za igraonice, da mi je malena rođena ljeti mama bi to njoj organizirala u bašti dal našoj dal nekog divnog restorana još bi vidjela
Bilo bi mjesta i za roditelje i djecu, svi bi lijepo ručali, bašta bi bila okićena u slavljeničkom duhu, prepuna balona i sl
Neznam što vi koji mate djecu rodjenu ljeti ovako nešto ne odradite?
igraonica mi je isključivo za djecu a rodjendanu moje malene prisustvuju pored moje mame i brata i svekar i svekrva, pa šta bi oni radil u igraonici?
il da pravim dvije proslave, a to mi je onda baš bezveze user posted image


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu shejla)
Neposredna veza do poruke: 46
   RE: proslave rođendana u igraonicama
10.4.2011 0:42:29   
teacher75
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

ja nešto nisam za igraonice, da mi je malena rođena ljeti mama bi to njoj organizirala u bašti dal našoj dal nekog divnog restorana još bi vidjela
Bilo bi mjesta i za roditelje i djecu, svi bi lijepo ručali, bašta bi bila okićena u slavljeničkom duhu, prepuna balona i sl
Neznam što vi koji mate djecu rodjenu ljeti ovako nešto ne odradite?
igraonica mi je isključivo za djecu a rodjendanu moje malene prisustvuju pored moje mame i brata i svekar i svekrva, pa šta bi oni radil u igraonici?
il da pravim dvije proslave, a to mi je onda baš bezveze user posted image


mi smo roditelje i starije zovnuli u stan dan ranije, a u igraonu su dosli rodjaci i prijatelji s djecom, pa i neke moje prijateljice koje nemaju djece i nisu udate, jer je donji dio igraone crtic kao kafic, to mi se bas svidjelo za tu varijantuuser posted image

< Poruku je uredio teacher75 -- 10.4.2011 0:43:12 >


_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 47
   RE: proslave rođendana u igraonicama
10.4.2011 1:42:53   
veeseelaa
ma ok, al u mom slučaju bi sve bilo duplo... dupla torta, odnosno onda bi ispala trodupla... jedna za vrtić jedna za stariju raju, jedna za igraonicu iiiii
ko bi to sve nakupovao...
ko Ivkova slava user posted image


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 48
   RE: proslave rođendana u igraonicama
10.4.2011 8:28:28   
HAHA
Mi smo Hamzin 4.proslavili u igraonici one2play,koštala je 200KM.To je paket koji sadrži:20 djece i pozivnice za njih,temu sam izabereš i bude ti ta maskota(on izabrao ben10),torta također biraš(nama su pola dali da ponesemo kući,divna je bila čokoladna,svu smo je pojeli),CD sa slikama,preko 100,poklon izabereš u njihovoj prodavnici do 50KM oni ga upakuju i daju djetetu na zabavi.Također puste 2-3 djece u zadnjih pola od ta 2 sata.Bilo im super,mi smo zadovoljni.

_____________________________

Harun 27.11.2010. Hamza 23.08.2006.

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 49
   RE: proslave rođendana u igraonicama
10.4.2011 9:31:57   
teacher75

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

ma ok, al u mom slučaju bi sve bilo duplo... dupla torta, odnosno onda bi ispala trodupla... jedna za vrtić jedna za stariju raju, jedna za igraonicu iiiii
ko bi to sve nakupovao...
ko Ivkova slava user posted image


kod nas su isto bile dvije torte- jedna za roditelje malo manja iz desserta a druga za igraonu veca elmini u djecijem foluuser posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *