|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 8 [9] 10   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: proslave rođendana u igraonicama
5.5.2014 15:32:57   
M kao Mama

IZVORNA PORUKA: škorpija

kakva su iskustva s proslavom u igraonici dvor na šipu, ja sam rezervisala na neviđeno s obzirom da je bila ponuda na city deal, imate li kakav savjet, čital sam na jednoj drugoj temi da je osoblje neljubaznno, ali čini mi se da je tako haman svugdje u sarajevu :)


biće da je i prošla proslava dok se ja javih,nama je bilo ok, za 99 km, sasvim solidno, samo zamjerka na mali prostor, ništa drugo

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 201
   RE: proslave rođendana u igraonicama
23.5.2014 15:07:55   
M kao Mama
pomoć prijatelja, a može i pola pola, hahha

šalim se

abd malenoj će uskoro rođendan, prošle goidne joj nisam slavila, nije bitno što, hajd ove godine bih a i malo je veća pa etoi zna raduje se torti, jer je bila na nekoliko rođendana, kuća mi je zadnja opcija, nemam baš toliki prostor, bambi renoviraju, bambi grbavica nema više onaj paket do 10 djece tako da ne znam šta bih i kako bih, ima te li neki prijedlog, ja sam imala ideju da idemo u one bungalove, ali kad mi čovjek reče cifru, ja velim nije svadba rođe, za 20 ljudi je

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 202
   RE: proslave rođendana u igraonicama
23.5.2014 15:12:47   
Super Beba
IZVORNA PORUKA: mama_alma

pomoć prijatelja, a može i pola pola, hahha

šalim se

abd malenoj će uskoro rođendan, prošle goidne joj nisam slavila, nije bitno što, hajd ove godine bih a i malo je veća pa etoi zna raduje se torti, jer je bila na nekoliko rođendana, kuća mi je zadnja opcija, nemam baš toliki prostor, bambi renoviraju, bambi grbavica nema više onaj paket do 10 djece tako da ne znam šta bih i kako bih, ima te li neki prijedlog, ja sam imala ideju da idemo u one bungalove, ali kad mi čovjek reče cifru, ja velim nije svadba rođe, za 20 ljudi je


Znam da hvale i onu igraonu u Wisi. Lično nisam bila, ovo će ti biti rekla-kazala user posted image

I kolega mi reče neki dan da na ekupon.ba imaju ponudu za igraonu Druga kuća (na Pofalićima), 50% jeftinije...Kupon vazi do sept. valjda...

< Poruku je uredio Super Beba -- 23.5.2014 15:16:05 >


_____________________________

Bolje živjeti 100 godina kao milioner, nego 7 dana u bijedi.

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 203
   RE: proslave rođendana u igraonicama
23.5.2014 15:21:30   
M kao Mama

IZVORNA PORUKA: Super Beba

IZVORNA PORUKA: mama_alma

pomoć prijatelja, a može i pola pola, hahha

šalim se

abd malenoj će uskoro rođendan, prošle goidne joj nisam slavila, nije bitno što, hajd ove godine bih a i malo je veća pa etoi zna raduje se torti, jer je bila na nekoliko rođendana, kuća mi je zadnja opcija, nemam baš toliki prostor, bambi renoviraju, bambi grbavica nema više onaj paket do 10 djece tako da ne znam šta bih i kako bih, ima te li neki prijedlog, ja sam imala ideju da idemo u one bungalove, ali kad mi čovjek reče cifru, ja velim nije svadba rođe, za 20 ljudi je


Znam da hvale i onu igraonu u Wisi. Lično nisam bila, ovo će ti biti rekla-kazala user posted image

I kolega mi reče neki dan da na ekupon.ba imaju ponudu za igraonu Druga kuća (na Pofalićima), 50% jeftinije...Kupon vazi do sept. valjda...



odoh vidjeti tu drugu kuća, a mala mi je ona za Wise, oni su višđe ko radionica, nemaju ništa od onih lomivrata za djecu od 2,3 godine,a to je prosjek ovog rođendana

(odgovor članu Super Beba)
Neposredna veza do poruke: 204
   RE: proslave rođendana u igraonicama
23.5.2014 15:46:36   
Adana
Na City deal isto ima ponuda za rodjendan u igraonici Dvor...

_____________________________

Naša ljubav Asja je došla 17.07.2008.g :-)

The best thing to spend on your children is TIME...

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 205
   RE: proslave rođendana u igraonicama
23.5.2014 15:51:30   
M kao Mama

IZVORNA PORUKA: Adana

Na City deal isto ima ponuda za rodjendan u igraonici Dvor...



bili u dvoru sa starijom, nije mi za ovu malu, biće da ćemo ipak kući, ako bambi ne proradi

(odgovor članu Adana)
Neposredna veza do poruke: 206
   RE: proslave rođendana u igraonicama
23.5.2014 15:57:43   
Adana
user posted image šta je tu je...

Kakva je ova Dvor za velike? Jesi li bila u toj Drugoj kući?

Kakve su cijene slavljenja rođendana, i gdje je fino za ove malo veće? :)

_____________________________

Naša ljubav Asja je došla 17.07.2008.g :-)

The best thing to spend on your children is TIME...

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 207
   RE: proslave rođendana u igraonicama
23.5.2014 16:47:09   
teacher75

IZVORNA PORUKA: mama_alma


IZVORNA PORUKA: Adana

Na City deal isto ima ponuda za rodjendan u igraonici Dvor...



bili u dvoru sa starijom, nije mi za ovu malu, biće da ćemo ipak kući, ako bambi ne proradi

Sto ne pogledas crtic, on je ok za malu raju?

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 208
   RE: proslave rođendana u igraonicama
23.5.2014 16:49:02   
teacher75

IZVORNA PORUKA: Adana

user posted image šta je tu je...

Kakva je ova Dvor za velike? Jesi li bila u toj Drugoj kući?

Kakve su cijene slavljenja rođendana, i gdje je fino za ove malo veće? :)

Moja lana najvise voli bambi na grbavici, svidjelo joj se i u vizi i coco loco, samo sto je coco loco skupa bas

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 209
   RE: proslave rođendana u igraonicama
23.5.2014 17:06:53   
Adana
Cuj Coco Loco skup? user posted image
Kakav je taj Bambi? Kakve su tamo cifre?

_____________________________

Naša ljubav Asja je došla 17.07.2008.g :-)

The best thing to spend on your children is TIME...

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 210
   RE: proslave rođendana u igraonicama
23.5.2014 17:17:35   
Visnja RR

IZVORNA PORUKA: Adana

Cuj Coco Loco skup? user posted image
Kakav je taj Bambi? Kakve su tamo cifre?


Kiriki u wisi je ok za uzrast nasih smizli...djeca se bas zabave...prednost zatvorenog je tipa -150 km
Šumica na Dobrinji je isto za nasu raju.... zabavno za djecu jer imaju svu onu skalameriju plus neke kolektivne igrice i onda disco ...od ccjene ovisi jel otvorenog ili zatvorenog tipa
Bambi Importane je ok ako nabavis i animatore (to ne nudi igraonica)..uglavnom je prihvatljivo otvorenog tipa ali nekad bude vise djece koja nisu na rodjendanu pa na VD imas dosta fotki djece koje ne znas user posted image



Alma za malenu je Crtic OK... to je ono za djecu do 3 g

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Adana)
Neposredna veza do poruke: 211
   RE: proslave rođendana u igraonicama
23.5.2014 17:59:28   
M kao Mama
gledam cijene i ne mogu vjerovati možda će biti 8 djece, zaista mi se ne isplati toliko love dati, bambi mi je bio ok sa tim paketom do 10 djece 150 km, al to su ukinuli, gledala pin pon, cijene kad se ne izvrnuh mi bili za vikend bio rođendan otvorenog tipa, djece kamaru i ove i one, da poludiš, ja za ovom malom trčala, jedino se malo u onim lopticama zaigrala, al valja sat izdržati,

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 212
   RE: proslave rođendana u igraonicama
23.5.2014 18:11:28   
teacher75

IZVORNA PORUKA: Adana

Cuj Coco Loco skup? user posted image
Kakav je taj Bambi? Kakve su tamo cifre?

Coco loco zatvorenog tipa je preko 300km! Nama je bambi na grbavicvi bio najpovoljniji jer je otvorenog tipa sa tortom oko 200km al nikad nikog nema sa strane iako je otvorenog tipa. Jos jedna povoljno je sto se moze donijeti pice i hrana za roditelje, znaci ne placas sokove po kafanskim cijenama kao u vecini igraona

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Adana)
Neposredna veza do poruke: 213
   RE: proslave rođendana u igraonicama
23.5.2014 18:43:21   
Adana
Stani, može se donijeti piće i klopa za počastiti raju od mame i tate? :) Ne mora se kod njih uzimati piće?
A jeli torta uključena u cijenu ili?

_____________________________

Naša ljubav Asja je došla 17.07.2008.g :-)

The best thing to spend on your children is TIME...

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 214
   RE: proslave rođendana u igraonicama
23.5.2014 20:20:21   
Visnja RR

IZVORNA PORUKA: Adana

Stani, može se donijeti piće i klopa za počastiti raju od mame i tate? :) Ne mora se kod njih uzimati piće?
A jeli torta uključena u cijenu ili?



za wisu da.... mozes svoje sokove grickalice... mezu... al poneses case i tanjurice...
a mozes naruciti iz kafica (dogvooris se sa Selmom)
mozes kombinovati..

moze biti 5 ili 15 djece ...zatvorenog tipa ...150 km...njihova torta (cini mi se monte torta)..animiraju djecu ...bude ludnica... i fotografisu

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Adana)
Neposredna veza do poruke: 215
   RE: proslave rođendana u igraonicama
23.5.2014 20:21:30   
teacher75

IZVORNA PORUKA: Adana

Stani, može se donijeti piće i klopa za počastiti raju od mame i tate? :) Ne mora se kod njih uzimati piće?
A jeli torta uključena u cijenu ili?

Da, kupis sokove i grickalice, poneses plasticne case i tanjire. Torta je bila iz torte i to, znaci malo manja, a posto je bilo kod lane bas puno djece i roditelja ja sam jos donijela i svoju domacu tortu za roditelje


_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Adana)
Neposredna veza do poruke: 216
   RE: proslave rođendana u igraonicama
23.5.2014 20:42:18   
Adana
Hvala vam žene moje puno na odgovorima! user posted image
Imamo još skoro 2 mjeseca do rođendana ali hajde de user posted image

_____________________________

Naša ljubav Asja je došla 17.07.2008.g :-)

The best thing to spend on your children is TIME...

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 217
   RE: proslave rođendana u igraonicama
6.6.2014 20:26:24   
Miracle*3
Ima li neko preporuku za mjesto gdje se moze proslaviti rodjendan, desetogodisnjaci u pitanju

(odgovor članu Adana)
Neposredna veza do poruke: 218
   RE: proslave rođendana u igraonicama
9.6.2014 10:14:29   
zagy
Alexen, kreativna radionica. Nije klasicna igraonica, zato odgovara nesto starijem uzrastu, obuku kostime, princeze, vile i vitezovi ili gusari, onda imaju karaoke, i razlicite igre, koje prilagode uzrastu, imas na FB njihovu stranicu sa slikama i svim podacima.

_____________________________

21.04.2009. - mamina princeza
21.01.2013.- mamin princ

(odgovor članu Miracle*3)
Neposredna veza do poruke: 219
   RE: proslave rođendana u igraonicama
18.8.2014 16:59:29   
Lavić
Nedavno smo proslavili dječakov treći rođendan i igraonici "Dvor" na Šipu.
Bila ponuda na citydeal-u, za 99 KM (bez torte).
Super bilo, djeca se zabavljala, tete ih čuvale, mi pili kafu :)
Jedino što je bilo, recimo mala mrlja u svemu, je da su postavili fotografije na svoju Facebook stranicu, bez da su tražili dopuštenja od roditelja. Nakon moje reakcije, odmah su ih uklonili, uz izvinjenje.
Eto, možda ova info bude nekome od koristi :)

Svim bebicama sretan rođendan user posted image

_____________________________

Lavić nam je stigao 1. augusta 2011. godine

(odgovor članu zagy)
Neposredna veza do poruke: 220
   RE: proslave rođendana u igraonicama
3.9.2014 16:54:24   
ninuska
IZVORNA PORUKA: Lavić

Nedavno smo proslavili dječakov treći rođendan i igraonici "Dvor" na Šipu.
Bila ponuda na citydeal-u, za 99 KM (bez torte).
Super bilo, djeca se zabavljala, tete ih čuvale, mi pili kafu :)
Jedino što je bilo, recimo mala mrlja u svemu, je da su postavili fotografije na svoju Facebook stranicu, bez da su tražili dopuštenja od roditelja. Nakon moje reakcije, odmah su ih uklonili, uz izvinjenje.
Eto, možda ova info bude nekome od koristi :)

Svim bebicama sretan rođendan user posted image


Jesi li kod njih uzimala tortu?
Jel bas toliko mal prostor? Bude li puno djece "sa strane"?
Nemamo puno djecice tako da nam je ova varijanta najpovoljnija.
Ako jos neko ima frisko iskustvo nek se javi :D

< Poruku je uredio ninuska -- 3.9.2014 16:56:45 >

(odgovor članu Lavić)
Neposredna veza do poruke: 221
   RE: proslave rođendana u igraonicama
4.1.2015 15:01:09   
mykica
Ima li neko frisko iskustvo sa igraonicom Druga kuca na pofalicima? U pitanju je prvi rodendan pa mi odgovara sto je igraona manja jer ce biti pretezno mala djeca, ali me zanima iskustvo sa organizacijom i osobljem?

_____________________________

12.06.2013. Nakon godinu i po, napokon plusić.

21.01.2014. Rodi se ljubav najveća i sreća neopisiva!

23.04.2015. Stigla ljubav druga

07.05.2017. Očekujemo novu srećicu

(odgovor članu ninuska)
Neposredna veza do poruke: 222
   RE: proslave rođendana u igraonicama
4.1.2015 17:03:39   
Pikapolonica

IZVORNA PORUKA: mykica

Ima li neko frisko iskustvo sa igraonicom Druga kuca na pofalicima? U pitanju je prvi rodendan pa mi odgovara sto je igraona manja jer ce biti pretezno mala djeca, ali me zanima iskustvo sa organizacijom i osobljem?

Mi smo u augustu tamo proslavili treci rodjendan. Ja imam samo rijeci hvale, tete su super, stvarno se trude oko djecice, prostor je super (pogotovo za manju djecu, kako uzrastom, tako i kolicinom djece), kao i usluga koja je sluzila roditelje. Torta je njihova, mi smo bili prezadovoljni. Ako te jos nesto posebno zanima, pitaj :)

_____________________________

The world is mine!
A. 21.08.2011.

(odgovor članu mykica)
Neposredna veza do poruke: 223
   RE: proslave rođendana u igraonicama
4.1.2015 22:03:25   
mykica
Eh super. To mi je drago cuti :) hvala ti na odgovoru. Odlucili smo se za njih, danas smo razgovarali sa gosp..Almom, predlozila nam je i neku tortu i meni za roditelje. Sve u svemu cini se lijepo i nadam se da ce tako i biti :)

_____________________________

12.06.2013. Nakon godinu i po, napokon plusić.

21.01.2014. Rodi se ljubav najveća i sreća neopisiva!

23.04.2015. Stigla ljubav druga

07.05.2017. Očekujemo novu srećicu

(odgovor članu Pikapolonica)
Neposredna veza do poruke: 224
   RE: proslave rođendana u igraonicama
5.1.2015 18:19:35   
Pikapolonica

IZVORNA PORUKA: mykica

Eh super. To mi je drago cuti :) hvala ti na odgovoru. Odlucili smo se za njih, danas smo razgovarali sa gosp..Almom, predlozila nam je i neku tortu i meni za roditelje. Sve u svemu cini se lijepo i nadam se da ce tako i biti :)

Alma je super lik, iako djeluje malo napadno, ali zaista se maksimalno potrudi. Mi smo za roditelje uzeli hladne plate, a pice je islo po zelji. I zaista smo prezadovoljni bili. Nije bilo umora, da se lomimo po kuci ili vikendici, nego kad se sve zavrsilo platili, dijete u jednu ruku, poklone u drugu i kuci :)

_____________________________

The world is mine!
A. 21.08.2011.

(odgovor članu mykica)
Neposredna veza do poruke: 225
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  6 7 8 [9] 10   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 8 [9] 10   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *