|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Dr.Pasha 100 % prirodna krema za bebe
7.2.2013 13:31:29   
Dr.Pasha

IZVORNA PORUKA: Skvo RR

Kupih i ja user posted image user posted image user posted image ...nasla u Konzumu...otisla maskuzije user posted image ...

i kako je to jace od mene (jer ipak mi se posao malo doticeuser posted image ) vidim rok trajanja stavljeno 25-08-2014...i ovaj rok je vodenast..vidi se..ali eto ja bi tu poradila da je kvalitetniji otisak i ispod roka nesto 23-03- lici na nedovrsen rok...user posted image , ali hajde...ustvari svidja mi se generalno pakovanje kreme..ali kako nema zastitna folija na poklopcu nego onaj dupli podpoklopac..a nema ni folije na kutiji..ostavlja se mogucnost nuskanja po kremi i diranja "zainteresovanihuser posted image " osoba posebice po trznim centrima....eto ja sam se samo osvrnula na ambalazu...uglavnom kupila sam je, ali radi ovog razloga uglavnom sljedeci put cu se odluciti na apoteku...ipak je ovo domaci nas proizvod.user posted image


A jos nisam nasla taj balsam za usta...user posted image




Draga Skvo,


Drago nam je da ste nam ukazali povjerenje, prepoznali nas kvalitet i odlucili se za kupovinu. Nadamo se da cete biti zadovoljni :)
Perforacijska naljepnica osigurava da se proizvod ne otvara, ali nazalost ljudi kod nas sve otvaraju kako bi probali miris ili osjecaj pri nanošenju.
23-3- je lot, odnosno serijski broj proizvodnje, a datum je zapravo rok trajanja. Oko toga zna doci do zabune ali na ambalazi piše sta znače brojevi.

Nadam se da smo pojasnili :)

Hvala jos jednom!

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Dr.Pasha 100 % prirodna krema za bebe
7.2.2013 13:33:50   
Dr.Pasha
A sto se tice balzama za usne, njega mozete pronaci u Mercatoru i u DM-u, potreazite ga kao Dr.Pasha Lip Balm :)

Sratno!

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Dr.Pasha 100 % prirodna krema za bebe
7.2.2013 13:36:09   
ninuska
Mene interesuje imate li neki melem za oziljke ali da moze doci u kontakt s ocima???

(odgovor članu Dr.Pasha)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Dr.Pasha 100 % prirodna krema za bebe
7.2.2013 13:50:21   
Skvo RR
Hvala lijepo..bas ste ljubazni..eli eto da bi nam svima lakse bilo mozda (ali mozda) da razmislite o zastitnoj foliji na kutiji ili u samoj kutiji kreme...user posted image ..ja sam se ipak odlucila za sada da kupujem u apoteci.
Hvala vam i za informaciju za balzam za usta..user posted image


_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu ninuska)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Dr.Pasha 100 % prirodna krema za bebe
7.2.2013 13:56:19   
canim
Ovaj lip balm jeli ima u obliku kao karmin ?
Dakle, da se nemora nanositi prstima ili trenutno imate samo ovaj u kutijici ? S prstima i nije bas prakticno nanijeti u svakom momentu tako da je drugi oblik prakticniji.

Inace sve pohvale, nadam se da cete nas uskoro obradovati sa jos novih proizvoda.

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: Dr.Pasha 100 % prirodna krema za bebe
7.2.2013 14:12:07   
Dr.Pasha
Canim


Nazalost, jos uvijek lip balm nemamo u drugom obliku :(

Vrijedno radimo na novim proizvodima :)


Hvala Vam!

(odgovor članu canim)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: Dr.Pasha 100 % prirodna krema za bebe
7.2.2013 14:16:42   
ninuska

IZVORNA PORUKA: ninuska

Mene interesuje imate li neki melem za oziljke ali da moze doci u kontakt s ocima???


(odgovor članu ninuska)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: Dr.Pasha 100 % prirodna krema za bebe
7.2.2013 14:17:20   
Dr.Pasha

IZVORNA PORUKA: ninuska

Mene interesuje imate li neki melem za oziljke ali da moze doci u kontakt s ocima???



Draga Ninuska,


Preporucili bismo Vam Zlatni Melem za tretiranje koze sa oziljcima, Zlatni Melem je rađen na bazi 100% prirodnog Karite Maslaca (shea butter) koji sadrži biljne masti koje pomažu pri regeneraciji stanica kože, cirkulaciji i zacjeljivanju različitih oštećenja na koži. Generalno Zlatni Melemu ne sadrži hemijske sastojke koji bi mogli izazvati rekacije ukoliko dodje u kontakt sa ocima, no ne mozemo sa sigurnoscu tvrditi kako ce na Vase oci uticati. Obzirom da Zlatni Melem sadrzi etericna ulja, ona Vam mozda mogu izazvati određenu reakciju. Hvala i srdačan pozdrav!

(odgovor članu ninuska)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: Dr.Pasha 100 % prirodna krema za bebe
7.2.2013 14:20:41   
Neky
Dr.Paša imam pitanje :) zanima me imate li u svom asortimanu ulje jojobe i lješnjaka?
Čula sam da je super na vlažnu kožu umasirati par kapi ulja... znaima me Vaš savjet?

(odgovor članu Dr.Pasha)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: Dr.Pasha 100 % prirodna krema za bebe
7.2.2013 14:27:55   
Dr.Pasha

IZVORNA PORUKA: Neky

Dr.Paša imam pitanje :) zanima me imate li u svom asortimanu ulje jojobe i lješnjaka?
Čula sam da je super na vlažnu kožu umasirati par kapi ulja... znaima me Vaš savjet?



Draga Neky,


Tu vrstu ulja nemamo u nasem asortimanu, ali imamo Ulje Marelice, Ulje Badema i Ulje Grožđa, zanjegu lica i tijela. Najbolje bi bilo da nam kažete koji tip kože imate kako bismo Vam preporučili odgovarajući proizvod :)


Hvala i lijep pozdrav!

(odgovor članu Neky)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: Dr.Pasha 100 % prirodna krema za bebe
7.2.2013 14:33:34   
muaaa
Zar netrebamo pisati na drugoj temi o proizvodima?

Dr.Pasha,prirodni proizvodi,tema

_____________________________

“Temelj ljudske sreće je duboka sigurnost, spontana radost u malim stvarima i velika jednostavnost.”



(odgovor članu Dr.Pasha)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: Dr.Pasha 100 % prirodna krema za bebe
7.2.2013 14:36:23   
Dr.Pasha

IZVORNA PORUKA: muaaa

Zar netrebamo pisati na drugoj temi o proizvodima?

Dr.Pasha,prirodni proizvodi,tema



Pa evo usput smo mozda pomogle nekim mamama da i sebi nadu rjesenje :) ali o ostalim proizvodima vise na:
http://www.ringeraja.ba/forum/m_1556645/mpage_1/key_/tm.htm#1559179


Hvala :)

(odgovor članu muaaa)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: Dr.Pasha 100 % prirodna krema za bebe
7.2.2013 14:39:19   
muaaa

IZVORNA PORUKA: Dr.Pasha


IZVORNA PORUKA: muaaa

Zar netrebamo pisati na drugoj temi o proizvodima?

Dr.Pasha,prirodni proizvodi,tema



Pa evo usput smo mozda pomogle nekim mamama da i sebi nadu rjesenje :) ali o ostalim proizvodima vise na:
http://www.ringeraja.ba/forum/m_1556645/mpage_1/key_/tm.htm#1559179


Hvala :)

Pa da,ja sam tamo pisalauser posted image

_____________________________

“Temelj ljudske sreće je duboka sigurnost, spontana radost u malim stvarima i velika jednostavnost.”



(odgovor članu Dr.Pasha)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: Dr.Pasha 100 % prirodna krema za bebe
24.2.2013 21:14:20   
Shejna
Par puta sam u Konzumu i Mercatoru tražila ovu kremicu ali nađem sapune i ulje. Kremicu ne! Možda savjet Dr.Pashi da opskrbi i njih kremicama!

Prije tri dana dobijem je od mame.

Smijem li je krasti svojoj bebi? :) Prija mojoj koži :)

(odgovor članu muaaa)
Neposredna veza do poruke: 39
   RE: Dr.Pasha 100 % prirodna krema za bebe
24.2.2013 21:53:17   
ljubičica 28
Shejna, ja sam ovu kremu našla u Konzumu i stvarno je extra. Čini mi se da je idealna za svakodnevnu upotrebu kad izlazimo vani.

Kod mog dječaka se početkom zime pojavio osip na licu, tačnije male sitne bijele bubuljice a koža je bila izrazito suha. Poslije mnogobrojnih tretmana raznim preparatima posljednje smo koristili neku kombinaciju koju nam je preporučla pedijatrica. Bilo mu je bolje, ali ne sasvim. Sad smo počeli mazati ovom kremom i primjećujem da koža nije toliko gruba kao ranije. Bubuljice još postoje, ali ih je manje.

Uglavnom, sve pohvale za ovu kremu user posted image

I da, koristila sam je nekoliko puta i na svom laktu jer mi je na jednom bila malo grublja koža, sad više nije user posted image

_____________________________

Gospodaru moj,
ne dopusti da me zavara uspjeh, niti poraz baci u očaj. Podsjećaj me stalno da je neuspjeh iskušenje koje prethodi uspjehu...

asthenozoospermia, produženi ciklusi

01.04.2011. mamino proljetno sunce

(odgovor članu Shejna)
Neposredna veza do poruke: 40
   RE: Dr.Pasha 100 % prirodna krema za bebe
24.2.2013 22:25:13   
Alannah

IZVORNA PORUKA: Shejna

Par puta sam u Konzumu i Mercatoru tražila ovu kremicu ali nađem sapune i ulje. Kremicu ne! Možda savjet Dr.Pashi da opskrbi i njih kremicama!

Prije tri dana dobijem je od mame.

Smijem li je krasti svojoj bebi? :) Prija mojoj koži :)




Smijes naravno,krema je idealna i za mame. I moze komotno doci u kontakt sa ocima,jer nema stetnih sastojaka.

(odgovor članu Shejna)
Neposredna veza do poruke: 41
   RE: Dr.Pasha 100 % prirodna krema za bebe
25.2.2013 0:19:16   
M kao Mama
Ja u merkatoru redovno kupujem ovu kremu koristomo i cure i ja,

(odgovor članu Alannah)
Neposredna veza do poruke: 42
   RE: Dr.Pasha 100 % prirodna krema za bebe
25.2.2013 13:04:32   
Dr.Pasha

IZVORNA PORUKA: Shejna

Par puta sam u Konzumu i Mercatoru tražila ovu kremicu ali nađem sapune i ulje. Kremicu ne! Možda savjet Dr.Pashi da opskrbi i njih kremicama!

Prije tri dana dobijem je od mame.

Smijem li je krasti svojoj bebi? :) Prija mojoj koži :)




Draga Shejna :)


Naravno da je i Vi smijete koristiti :) ako se beba ne ljuti naravno :D Svojim sastavom namijenjena je najosjetljivijoj koži tako da Vam moze samo pomoci, a odmoci nikako :)

Sto se tice nasih prodajnih mjesta, prisutni smo u apotekama, DM-u, Mercatoru, Konzumu, Alma-Ras prodavnicama.. :) Nadamo se da cete nas pronaci, u Konzumu i Mercatoru smo i na dodatnim policama nasim drvenim ali i na policama za njegu beba :)


Veliki pozdrav!

(odgovor članu Shejna)
Neposredna veza do poruke: 43
   RE: Dr.Pasha 100 % prirodna krema za bebe
13.3.2013 11:51:26   
malena27 RR
Krema za bebe cista 10! Kod malenog se na obrazima, s vremena na vrijeme, pojave crvene fleke, kao da su ispucali...probavala raznorazne kremice i maze, s Dr. Pascha kremom za bebe proslo crvenilo za 2-3 dana mazanja 1 uvecer pred spavanje user posted image

I mama krisom namaze lice i ruke user posted image

_____________________________

Beta 05.02.2010. 12,79
Beta 29.12.10. 557,93
Beta 31.12.10 1771,92
09.08.2011. rođen moj dunjaluk
Beta 09.06.15. <5
Beta 12.05.16. 504 i 16.06.16. spontani
27.01.17. vanmatericna

(odgovor članu Dr.Pasha)
Neposredna veza do poruke: 44
   RE: Dr.Pasha 100 % prirodna krema za bebe
20.3.2013 22:44:04   
meli28
Krema za bebe je fantasticna. Svi je koristimo user posted image

(odgovor članu malena27 RR)
Neposredna veza do poruke: 45
   RE: Dr.Pasha 100 % prirodna krema za bebe
21.3.2013 0:24:58   
sporty mamaa

IZVORNA PORUKA: malena27 RR

Krema za bebe cista 10! Kod malenog se na obrazima, s vremena na vrijeme, pojave crvene fleke, kao da su ispucali...probavala raznorazne kremice i maze, s Dr. Pascha kremom za bebe proslo crvenilo za 2-3 dana mazanja 1 uvecer pred spavanje user posted image

I mama krisom namaze lice i ruke user posted image


I moja Lana krisom namaze i oci i kosuuser posted image user posted image

(odgovor članu malena27 RR)
Neposredna veza do poruke: 46
   RE: Dr.Pasha 100 % prirodna krema za bebe
21.3.2013 15:07:18   
leona81
za malo vise od mjesec dana, lisajevi na rukama moje M su potpuno nestali zahvaljujuci ovoj kremi, a koristili smo svasta prije nje i nista nije pomoglo


_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu sporty mamaa)
Neposredna veza do poruke: 47
   RE: Dr.Pasha 100 % prirodna krema za bebe
21.3.2013 20:33:02   
melin
Iskreno prvi put cujem za ovu kremicu i vidim samo pozitivne komentare user posted image ...odma sutra bacamo se u potraznjuuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu leona81)
Neposredna veza do poruke: 48
   RE: Dr.Pasha 100 % prirodna krema za bebe
22.3.2013 22:25:33   
Alannah
Ja se samo nadam da ce prosiriti kolekciju za bebe,zelim i sapun i kupku za bebe,pored kremiceuser posted image

(odgovor članu melin)
Neposredna veza do poruke: 49
   RE: Dr.Pasha 100 % prirodna krema za bebe
22.3.2013 22:29:40   
entinte
Mi je koristimo i prezadovoljni smo user posted image

_____________________________

Svaki neuspjeh je iskušenje koje prethodi uspjehu!!!
K 08.04.2011 15:20 h, 3480 gr i 51 cm
N 15.11.2013 10:08 h, 3650 gr i 52 cm
I 15.11.2013 10:09 h, 3700 gr i 53 cm

(odgovor članu Alannah)
Neposredna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *