|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kada se poceti spremati za dolazak bebe?
9.7.2009 10:32:58   
mamina cura
IZVORNA PORUKA: Shee

jao ovo mi je super što ste na oficijelni spisak za porodilje stavile i puder i maskaru.user posted image Ja bih samo dodala rumenilo, jer je ono od presudne važnosti, nakon svega.user posted image


Sminka je neizostavnauser posted image

Jedan savjet + za mame koje idu u porodiliste da negdje nabave jednokratne gacice koje su odlicne za vrijeme poslije porodauser posted image  

_____________________________

Timur 20.03.2004.
Hena 30.12.2007.

koristimo platnene pelene
za zdravije odrastanje

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 76
   RE: Kada se poceti spremati za dolazak bebe?
9.7.2009 10:35:54   
Anoniman
Ubaci tu na spisak i BIVACIN!
A inace spisak je extrauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu mamina cura)
  Neposredna veza do poruke: 77
   RE: Kada se poceti spremati za dolazak bebe?
9.7.2009 10:37:00   
Anoniman
u pravu si mc.
zaboravile ste i češalj napisati.user posted image

(odgovor članu mamina cura)
  Neposredna veza do poruke: 78
   RE: Kada se poceti spremati za dolazak bebe?
9.7.2009 10:40:24   
amela k
hvala ali ja sam od prvog dana na bolovanju.....a porodiljsko se otvara pocetkom 9 mjeseca?znaci ovo mogu sve srediti prije poroda?

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 79
   RE: Kada se poceti spremati za dolazak bebe?
9.7.2009 10:41:30   
Lady26
Meni niti treba cesalj, ni ona spomenuta gumica za kosu, maskara mi sigurno nece pasti na pamet, gelove i to za tusiranje ne dozvoljavaju koliko ja znam, samo se oprati poslije poroda toplom vodom....

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 80
   RE: Kada se poceti spremati za dolazak bebe?
9.7.2009 10:48:21   
Nunichi
IZVORNA PORUKA: Lady26

Meni niti treba cesalj, ni ona spomenuta gumica za kosu, maskara mi sigurno nece pasti na pamet, gelove i to za tusiranje ne dozvoljavaju koliko ja znam, samo se oprati poslije poroda toplom vodom....


Meni su dozvolili baby kupkom da se okupam...
Cesalj ne koristim... user posted image user posted image
A maskaru za svaki slucaj ponesite,kod nas su otpusti od 13h,a vizite su rano,budna si,od uzbudjenja ne mozes pajkiti,tako da imas pola dana da dangubis u sobi i stavis maskaru. user posted image

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 81
   RE: Kada se poceti spremati za dolazak bebe?
9.7.2009 15:42:12   
Aldyy
Na mom spisku za bolnicu između ostalog stoji i fen za kosu...možda zvuči smiješno ali sam čula od nekog da je nakon poroda bio mokar i nafurala sam sebe da moram ponijeti fen za kosu...inače kako ću nakon poroda odspavati mokre kose....user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Možda je glupo ali ja sam FEN već spakovala....user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

:) Mahir :)
Mamino sunce zasijalo 05.08.2009. u 6:45

Volimo se, mazimo se, pazimo se....

Kako je brzo godina prošla od najsretnijeg dana...a mama ga svakim danom sve više voli :):)

(odgovor članu Nunichi)
Neposredna veza do poruke: 82
   RE: Kada se poceti spremati za dolazak bebe?
13.7.2009 14:34:41   
amela k
caoooo trudnice.kako provodite ovaj pakleni dan?

_____________________________

nasa prva bebaca dolazi 11.09 abd

(odgovor članu Aldyy)
Neposredna veza do poruke: 83
   RE: Kada se poceti spremati za dolazak bebe?
13.9.2009 11:40:49   
mama2009
ja sam jos nekako u iscekivanju, nemam nista niti sam nesto kupila, lagano ponekad pogledam gdje sta ima, al jos nista ne kupujem....
a fen za kosu svaka cast, nije lose za ponjeti ....


_____________________________

Princeza dosla 05.02.2010

(odgovor članu amela k)
Neposredna veza do poruke: 84
   RE: Kada se poceti spremati za dolazak bebe?
13.9.2009 14:39:29   
nikita
ja sam narucila prve stavari za user posted image doci ce mi krajem mjeseca a od prvog intezivno cu pocet kupovati...

_____________________________

Boze hvala ti na ovom najljepsem daru...
EI 16.11.2009.

(odgovor članu mama2009)
Neposredna veza do poruke: 85
   RE: Kada se poceti spremati za dolazak bebe?
13.9.2009 18:49:13   
leona81
ja imam pravo malo stvari dosad, vecinom pokloni, krecem sljedeci mjesec u pohod:)

_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu nikita)
Neposredna veza do poruke: 86
   RE: Kada se poceti spremati za dolazak bebe?
13.9.2009 20:08:02   
de_de
Ma ja sam sve mislila ima vremena, i onda upucena na strogo mirovanje, a da cekam 9 mjesec ne smijem, jer mi je dr rekla da beba posto je jako nisko moze doci cim udjem u 37 sedmicu, tako da je mm poceo kupovati stvari za bebu i to: ja nadjem sliku odjece na internetu, a on slicno nadje i kupiuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu leona81)
Neposredna veza do poruke: 87
   RE: Kada se poceti spremati za dolazak bebe?
13.9.2009 20:18:00   
Anoniman
obzirom da imam sve sto mi je potrebno, sacuvala od djevojcice, ja sam danas nasla ono sto mi u prvom momentu treba: pelene, gegice, benkice, majcice, oprala i ako Bog da lagano cu svake sedmice do termina da pripremam tako malo po malo... po jednu masinu mogu upaliti tek da se opere od stajanja...
a kada otvorim porodiljsko, sto planiram ako Bog da od prvog decembra, lagano cu setnje da pretvorim u kupovinu kozmetike i stvarcica koje mi nedostaju...

(odgovor članu de_de)
  Neposredna veza do poruke: 88
   RE: Kada se poceti spremati za dolazak bebe?
14.9.2009 21:09:55   
niki83
ja sam sve nekako odgadjala ali s obzirom da u blizini (familija) imaju dvije bebe oni mi poceli davati stvarcice malo po malo..onda sam ja uzela lijepo ovaj spisak sa teme i lagano pocela nabavljati stvari krajem 7.mjeseca. sad mi je jos ostalo nekih 20-tak dana do poroda a uglavnom je sve spremno, kupljeno, oprano, ispeglano..jer da to sad trebam raditi stvarno ne bih mogla, iako nisam bas velika, ipak pritisak je veliki, beba se buni ako mama puno hoda ili radi..

_____________________________

N&N

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 89
   RE: Kada se poceti spremati za dolazak bebe?
25.11.2010 13:25:35   
mamin_zivot
Ovo je moj spisak kojeg sam se pridrzavala prije prvog poroda, a evo i sad su ove stvari spremne!

ZA MAMU (PORODILJU):   1.SPAVAĆICE (3 KOM. ŠIROKE, KRATKI RUKAVI I SA OTVOROM TJ.DUGMIĆIMA NAPRIJED ZBOG DOJENJA) 2.GRUDNJACI ZA DOJENJE 3.VEŠOVI (MALO DUBLJI SA ŠIROKIM DNOM ZBOG ULOŽAKA NAJBOLJE 100% PAMUK) 4.BADE MANTIL 5.PEŠKIRI (2 KOM) 6.PAPUČE (SA NEPROPUSNIM ĐONOM) 7.ULOŠCI VIR80 (4 PAKOVANJA) 8.TUPFERI ZA MLIJEKO 9.KREMA ZA BRADAVICE (PURELAN) 10.MARAMICE SUHE I VLAŽNE 11.SAPUN ZA RUKE 12.ČETKICA ZA ZUBE I KALADONT 13.ŠMINKA (PUDER I MASKARA) 14.LABELO 15.TOPLOMJER 16.ČAŠA PLASTIČNA 17.TRAKA ZA KOSU 18.GEL ZA TUSIRANJE I ŠAMPON 19.OGLEDALO 20.ČARAPE 21.TOALET PAPIR 22.ANALGIN (O B A V E Z N O)     ZA BEBU KAD SE IZNOSI   1.JEDNOKRATNE PELENE (NAJMANJE PAKOVANJE) 2.PAMUČNE PELENE (3-4 KOM.) 3.BENKICE JEDNODIJELNE 4.BODI 5.NOSILJKA 6.DEKICA 7.KREMA BADEMOVA 8.VLAŽNE MARAMICE 9.KAPICA
I zaista sve mi je dobrodoslo, pogotovo onako iscrpljenoj puder i maskara kao da malo dodjem sebi. user posted image


_____________________________

16.06.2009.-14:55 rodio se nas sin, najljepsa i najveca radost nasa!!!
01.01.2011.-15:45 rodila se princeza mamina.
Druga radost jeste, ali ne i manje vrijedna od prve. :**

(odgovor članu niki83)
Neposredna veza do poruke: 90
   RE: Kada se poceti spremati za dolazak bebe?
25.11.2010 13:27:13   
mamin_zivot
jednokratne gacice koje su odlicne za vrijeme poslije porodauser posted image


ima ih u DM-u!



_____________________________

16.06.2009.-14:55 rodio se nas sin, najljepsa i najveca radost nasa!!!
01.01.2011.-15:45 rodila se princeza mamina.
Druga radost jeste, ali ne i manje vrijedna od prve. :**

(odgovor članu mamin_zivot)
Neposredna veza do poruke: 91
   RE: Kada se poceti spremati za dolazak bebe?
10.2.2011 16:46:43   
entinte
Drage user posted image ,

Ja sam u 7. mjesecu i već sam počela kupovati stvari sa liste koja je navedena. Za bolnicu mi je skoro sve spremno. Ostalo mi je jos da kupim one sitnice u apoteci i jos par nekih iz dm-a (inace sve sam tamo uzela) a sto se tice stvari za bebu sve sam dobila i stoji oprano u kutijama. Krevetić ću isto dobiti ali trebam kupiti madrac.

Lijep pozdrav za sve vas i uzivajte u user posted image



_____________________________

Svaki neuspjeh je iskušenje koje prethodi uspjehu!!!
K 08.04.2011 15:20 h, 3480 gr i 51 cm
N 15.11.2013 10:08 h, 3650 gr i 52 cm
I 15.11.2013 10:09 h, 3700 gr i 53 cm

(odgovor članu mamin_zivot)
Neposredna veza do poruke: 92
   RE: Kada se poceti spremati za dolazak bebe?
10.2.2011 17:15:15   
vila.vilica
ja se ne mogu dovoljno nazahvaljivat Bogu sto smo mm ja krenuli u shoping 2 mjeseca prije termina..sve nam govorili rano vam je..reko neka hvala da iskoristim svoj mini godisnji odmor da kupim, poslije kad krenem na posao do poroda, necu biti za shopinga plus cu biti jos teza..
i mislim da mi je to jedna od rijetkih pametnih odluka u zivotu user posted image user posted image
bas kad je po nekim vakat za kupovinu, em sam fasovala gripu, em se umorim od hodanja za cas, plus pocela oticati pa nemam sta ni obuti na noneuser posted image
jedino sto sam bila ostavila za kraj su dzidze iz apoteke a i njih sam ovih dana sredila..tako da sad, 14 dana pred termin, mogu da pocnem pakovati svoju torbicu za bolnicu...
bebine stvari su vec po velicinama rasporedjene u ladicama, sve oprano, ispeglano, jos da joj mama stavi novu zavjesicu na pendzer i sve spremno aBduser posted image user posted image

_____________________________

Snježnog dana stigla mi je pahuljica mala...
02.03.2011.

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 93
   RE: Kada se poceti spremati za dolazak bebe?
13.2.2011 9:34:30   
palachinken
Vilo, i ja sam tog mišljenja. Bolje se ranije, bez srkleta, pripremiti. Dobro, meni je baš prerano sad, ali voljela bih nekad u aprilu, maj najkasnije, da okrečimo i pretumbamo namještaj da bi napravila bejbi kutak. Kako sam ja sretnica koja ce dobiti sve krupnije stvari, autosjedalicu, krevetic sa onom karafekom za presvlačenje, kolica, hodalicu, korpu, a ako bude curica i odjecu do fakulteta user posted image user posted image ostaju mi neke sitnice, onako za svoju dušu da pokupujem, a to se moze usput.

_____________________________

Somewhere along the way, we all go a bit mad. So burn, let go and dive into horror, because maybe it's the chaos which helps us find where we belong

(odgovor članu vila.vilica)
Neposredna veza do poruke: 94
   RE: Kada se poceti spremati za dolazak bebe?
13.2.2011 13:10:15   
Medi_87
Sto se mene licno tice, najadekvatnije je tamo pocetkom 6 - 7 mjeseca poceti lagano s kupovinom, kao prvo treba obici rdanje pogledati ne svidja se svakom svastauser posted image user posted image user posted image neko je probirljivuser posted image user posted image user posted image pogotovo stos e tice krupnijih stvari krevetica, kolica i sl, a sto se tice sitnica to ja jos uvijek kupujem nikad mi dostauser posted image

(odgovor članu palachinken)
Neposredna veza do poruke: 95
   RE: Kada se poceti spremati za dolazak bebe?
13.2.2011 13:20:28   
de_de
IZVORNA PORUKA: de_de

Ma ja sam sve mislila ima vremena, i onda upucena na strogo mirovanje, a da cekam 9 mjesec ne smijem, jer mi je dr rekla da beba posto je jako nisko moze doci cim udjem u 37 sedmicu, tako da je mm poceo kupovati stvari za bebu i to: ja nadjem sliku odjece na internetu, a on slicno nadje i kupiuser posted image user posted image user posted image


Meni je tek sad zao sto nisam mogla uzivati u kupovini stvarcica za Kenu, al zato sa nadoknadila kada se rodio.


_____________________________

Keno mamino zlato
22.11.2009.

(odgovor članu de_de)
Neposredna veza do poruke: 96
   RE: Kada se poceti spremati za dolazak bebe?
3.3.2011 14:17:53   
minelam
Draga mene bas sinoc nalijepise zbog madraca...user posted image user posted image
Prva stvar  koju sam odlucila da kupim i odmah babe imaju sta za reci....
Saznala sam da ima u udobnosti na shopingu jako jeftin a dobar madrac odem,kupim,donesemo kuci....i pocne prica ne valja nista kupovati prije...STO nema odgovora....malo me hormoni drmaju pa me takve price izbace iz takta...
Inace usla sam u 6 mj.i bas sam sad razmisljela da polako pocnem da se spremam ko zna kakva su biti kasnije...i hodanje i vrucina uskoro abd..
Eto mali prijedlog za madrac...pre jeftin je

(odgovor članu entinte)
Neposredna veza do poruke: 97
   RE: Kada se poceti spremati za dolazak bebe?
3.3.2011 14:39:40   
entinte
IZVORNA PORUKA: minelam

Draga mene bas sinoc nalijepise zbog madraca...user posted image user posted image
Prva stvar  koju sam odlucila da kupim i odmah babe imaju sta za reci....
Saznala sam da ima u udobnosti na shopingu jako jeftin a dobar madrac odem,kupim,donesemo kuci....i pocne prica ne valja nista kupovati prije...STO nema odgovora....malo me hormoni drmaju pa me takve price izbace iz takta...
Inace usla sam u 6 mj.i bas sam sad razmisljela da polako pocnem da se spremam ko zna kakva su biti kasnije...i hodanje i vrucina uskoro abd..
Eto mali prijedlog za madrac...pre jeftin je



Draga minelam, samo ti spremaj, pusti te gatke i pehluke sto ljudi navlace... ja sam sada u 8. mjesecu i spremna sam kao da cu sutra roditi mislim davno sam sve pocela jer logicno je da se ne moze sve odjednom kupiti, prvo sto je preskupo a drugo sto ti za sve treba i vremena, nikome ne pada sa neba... ja sam prije 2 mjeseca pocela ici u dm po stvari za torbu, svaki mjesec ponesto od plate kupujem, svakako radim jos 2 sedmice ali neka stoji nista im nece biti... samo se ti spremaj draga moja i uzivaj u kupovini :) zelim ti ugodnu trudnocu... user posted image

_____________________________

Svaki neuspjeh je iskušenje koje prethodi uspjehu!!!
K 08.04.2011 15:20 h, 3480 gr i 51 cm
N 15.11.2013 10:08 h, 3650 gr i 52 cm
I 15.11.2013 10:09 h, 3700 gr i 53 cm

(odgovor članu minelam)
Neposredna veza do poruke: 98
   RE: Kada se poceti spremati za dolazak bebe?
3.3.2011 14:47:45   
minelam
Hvala draga entinte ....takodjer i ja tebi zelim ugodan ostatak trudnoceuser posted image user posted image ne znam dokle siuser posted image

Uh ja poludim na ovakve price i to sto je najgore u pitanju je svekrva koja je mm to rekla a nije meni smjela,ko zna gdje bi je poslala da se meni obratila...i opet na sve to sad se on drzi toga da se ne treba kupovati....joooojuser posted image

Na kraju ispade drugi ce mi sve kupiti i donijeti meni sve na gotovo smijesno...
Jesi li kupila madrac,gdje si kupila?




(odgovor članu entinte)
Neposredna veza do poruke: 99
   RE: Kada se poceti spremati za dolazak bebe?
3.3.2011 14:55:56   
entinte
IZVORNA PORUKA: minelam

Hvala draga entinte ....takodjer i ja tebi zelim ugodan ostatak trudnoceuser posted image user posted image ne znam dokle siuser posted image

Uh ja poludim na ovakve price i to sto je najgore u pitanju je svekrva koja je mm to rekla a nije meni smjela,ko zna gdje bi je poslala da se meni obratila...i opet na sve to sad se on drzi toga da se ne treba kupovati....joooojuser posted image

Na kraju ispade drugi ce mi sve kupiti i donijeti meni sve na gotovo smijesno...
Jesi li kupila madrac,gdje si kupila?



Hvala ti draga, ma ja sam po sred 8. mjeseca heheh tačno 34. sedmica user posted image   bas danas isla na kontrolu...
ma pusti ti njih sta pricaju samo ti kupuj polako... kazem ti nista se ne moze odjednom... pa treba vremena za sve... a zasto ne bi iskoristila nesto ako je na akciji mislim naravno da neces propustiti priliku... jao sto su ljudi cudni user posted image  
Ja bas danas poslala prijateljici poruku da vidim kad mogu prebaciti krevetac pa da uzmem madrac ovih dana user posted image  user posted image  user posted image  samo moram vidjeti kakav je krevetic pa da po njemu uzmem... 
 

_____________________________

Svaki neuspjeh je iskušenje koje prethodi uspjehu!!!
K 08.04.2011 15:20 h, 3480 gr i 51 cm
N 15.11.2013 10:08 h, 3650 gr i 52 cm
I 15.11.2013 10:09 h, 3700 gr i 53 cm

(odgovor članu minelam)
Neposredna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *