|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 5 [6] 7   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kada se poceti spremati za dolazak bebe?
19.3.2011 21:28:23   
ivana st
Amam ne znam kako se još kaže paketina, ali to je nešto kao jastuk u kojem se iznosi beba iz rodilišta. 

_____________________________

Per aspera ad astra
2011 je stiglo naše sunce
2012 čekamo još jednu srećicu

(odgovor članu Amam)
Neposredna veza do poruke: 126
   RE: Kada se poceti spremati za dolazak bebe?
20.3.2011 21:26:39   
Amam
Ok skontala user posted image ,to ja obicno stavljam sve pod naziv "nosiljka" user posted image


< Poruku je uredio malena27 RR -- 5.6.2011 0:14:46 >


_____________________________

Cvjetak<3curetak A-2005.
Mamina maza E-2011

(odgovor članu ivana st)
Neposredna veza do poruke: 127
   RE: Kada se poceti spremati za dolazak bebe?
30.5.2011 13:49:26   
zuki
ja sam usla u 7 mijesec i vec sam kupila dosta stvari, a sa kupovinom sam pocela nakon prvog tromijeseca...user posted image

(odgovor članu dalmatinka)
Neposredna veza do poruke: 128
   RE: Kada se poceti spremati za dolazak bebe?
7.6.2011 12:48:23   
Binky
ja sam pocela kupovat u 8 mjesecu trudnoce prije nisam.jer mi se cini prebrzo nikad neznas sta se moze desit user posted image

(odgovor članu zuki)
Neposredna veza do poruke: 129
   RE: Kada se poceti spremati za dolazak bebe?
7.6.2011 13:02:31   
Selma.A.M
Ja sam spremna još samo da montiramo krevetac user posted image  haljine sve oprane,ispeglane ,oprema za mene kupljena i već spremna za bolnicu ma ja sam na finishu još samo da dođe deveti mjesec...A ako će se šta desiti-desit će se,Božija volja i određenje .................Prvi put sam se zeznula jer sam čekala kraj 8 mjeseca pa sam završila u bolnici na čuvanju  i nisam uopšte izguštala te pripreme već je sve bilo na mužu,mojoj mami i sveki tako da ovaj put se ne opuštam ...........

(odgovor članu Binky)
Neposredna veza do poruke: 130
   RE: Kada se poceti spremati za dolazak bebe?
7.6.2011 13:20:58   
palachinken
Mi kako smo okrečili i premjestili onu grdosiju od ormara, što se mene tiče, mogu se i porodit. To mi je 90% posla user posted image
Danas stiže komoda za bebu, treba je sklopiti, pa onda kod rodice po krevetić, a odjeća pristiže polako. Necu nista prat od bebinje odjeće dok ne udjem u deveti, da bezze ne stoji. Za 17 dana (ne, uopšte ne križam dane hahaha) prestajem s poslom pa cu tad u šetnje i kupovati sitnice.




_____________________________

Somewhere along the way, we all go a bit mad. So burn, let go and dive into horror, because maybe it's the chaos which helps us find where we belong

(odgovor članu Selma.A.M)
Neposredna veza do poruke: 131
   RE: Kada se poceti spremati za dolazak bebe?
9.6.2011 18:35:32   
Sonja
meni je u 8.mj bilo sve spremno za bebu a cim sam usla u 9. spremila sebi kesu i korpu onu za bebu i sve u nju sta ce obuci
a sve smo kupili u 7. mj ja mislim pa sam pomalo prala peglala i tako
kad sam se porodila dobila sam veliki paket iz amerike od rodice i to je ona poslla onaj dan kad sam sse porodila "jer nevalja prije"user posted image

_____________________________

Adin- 1.5. 2009
07:30h 3500g 55cm
pile moje pametno

Arian- 8.12.2011 - 29.03.2012 :(((
17:00h 4000g 55 cm
Smjesko moj uvijek ces biti moj ponos,moj borac i moja najveca ljubav

Darian 27.05.2013
16:40h 4150g 56cm
Nase sunce

(odgovor članu palachinken)
Neposredna veza do poruke: 132
   RE: Kada se poceti spremati za dolazak bebe?
29.7.2011 9:18:35   
sarisari
uhhh kako ne volim price ne valja ovo ne valja ono...ako ce se nesto desiti desit ce se sve je u Allahovim rukama, to da li ste kupili nesto prije ili poslije nema nikakave veze sa Njegovim odredjenjima           ( morala sam da prokomentarišem )

(odgovor članu Sonja)
Neposredna veza do poruke: 133
   RE: Kada se poceti spremati za dolazak bebe?
17.8.2011 13:40:40   
Sensia
Slazem se da ne treba slusati ne valja rano ne valja ovo ono...... kao da ce covjeku ne daj BOze biti lakse ako nije nista kupio??????????
ma nigdje veze, a puno je lakse od svake plate "pomalo" kupovati, nego ostaviti sve za posljednji mjesec.
Sve je strasno skupo i moje misljenje je da treba "razgoditi" troskove

Naravno nisam za to da se kupuju kolica, krevetac....... u trecem mjesecu ali neke sitnice vec kad bebi ozivi pomalo svakako 

(odgovor članu sarisari)
Neposredna veza do poruke: 134
   RE: Kada se poceti spremati za dolazak bebe?
17.8.2011 14:16:58   
Vodolija83
I meni su govorili ne valja ranije kupovati,ali bas kao sto kazete sve je u Bozijim rukama...
Ja sam pocela pomalo kupovati pred kraj 6-og mjeseca,sada sam u 28.sedmici.
Htjeli smo malo obici radnjice,da se mozemo orjentisati oko cijena i to,ali kad neke stvari ugledas,jednostavno ne mozes odoljeti.
Ali treba bas pomalo,vise uzivate,a i finansijski lakse podnosljivo.
Krevetac,kolica i ormaric za presvlacenje sam ostavila tamo za pocetak oktobra aBd. To ce bebac dobiti na poklon od nana i deda,pa cemo im reci da tada kupe,da se spremimo na vrijeme.Serklaz mi skidaju pocetkom oktobra,pa da bebac ne bi uranio,sto je sigurno,sigurno...


_____________________________

Nase maleno sunceto :))) 25.10.2011. 19h

(odgovor članu Sensia)
Neposredna veza do poruke: 135
   RE: Kada se poceti spremati za dolazak bebe?
17.8.2011 14:24:38   
Sensia
Vidis dobra ideja to za nane i dede, oni svakako hoce nesto da kupe pa eto user posted image user posted image user posted image
Ja sam kupila par sitnica u vidu robice, dekicu..... da me zelja mine, sad vise gledam da sebi nadjem sve sto mi treba, al se pripremam da SVE pokupujem kao i sve trudnice i da kasnije kazem a sto je ovo meni trebalo pa ja ovo nisam ni iskoristila user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  al dzaba hocu i ja kad sve kupuju. ne mogu da gledam user posted image

(odgovor članu Vodolija83)
Neposredna veza do poruke: 136
   RE: Kada se poceti spremati za dolazak bebe?
17.8.2011 14:40:08   
Vodolija83
Ma nane i dede su legende...inace bi bilo puno teze izdvojiti taj iznos.
I ja sam kupovala onako pomalo bodica,gegica,dekicu,carapice,cak i duxericu jednu premedenu,posto ce biti zimski bebac..i tako svega pomalo.
Samo ne znam da li sam se zeznula oko brojeva,kupovala sam 56 i 62.Ako zatreba manji MM zna gdje ih treba uzeti,manje imaju cini mi se samo u Lindexu,ali ipak mislim da ce bebac biti krupan,jer vec sada jeste...


_____________________________

Nase maleno sunceto :))) 25.10.2011. 19h

(odgovor članu Sensia)
Neposredna veza do poruke: 137
   RE: Kada se poceti spremati za dolazak bebe?
17.8.2011 14:42:49   
palachinken
Vodolijo, sve i da bude sitan, za koju sedmicu ce narasti na br. 56 ili 62. Mi smo najmanje bodiće već sa 14 dana prerasli. Rastu bas kao iz vode! A ti bodici nek su mu i duzi, jer dok dodje pelena, popunice njih beba.

_____________________________

Somewhere along the way, we all go a bit mad. So burn, let go and dive into horror, because maybe it's the chaos which helps us find where we belong

(odgovor članu Vodolija83)
Neposredna veza do poruke: 138
   RE: Kada se poceti spremati za dolazak bebe?
17.8.2011 14:46:19   
Sensia
Pa i ja sam kombinovala ta dva broja i ono do tri mjeseca.....mislim da je 56 svasvim ok za tek rodjenog bebija a broj 50 imas i u merkatoru...al to bebana preraste za 7 dana tako da se mogu zavrnuti rukavici na 56 user posted image  i proci taj kratki period

(odgovor članu Vodolija83)
Neposredna veza do poruke: 139
   RE: Kada se poceti spremati za dolazak bebe?
17.8.2011 14:49:17   
ciciban26
A znate li ima li se gdje kupiti haljinica ili neki fazon kompletic u tako malom broju? Voljela bih moju cujicu iz bolnice iznjeti u nekoj lijepoj odjecici a da to nisu klasicne benkice?

_____________________________

Moj zivot,moja dusica,moja zvjezdica i suncica :) 22.09.2011 12:05

(odgovor članu Sensia)
Neposredna veza do poruke: 140
   RE: Kada se poceti spremati za dolazak bebe?
17.8.2011 14:54:36   
ivana st
vodolija meni ti je kod broja robice pomoglo to što mi je dr. na pregledima govorio koliko je bebica velika i tako sam odmah znala da mi neće trebat manji broj od 56, a i to smo prerasli za 10-ak dana. od 56 sam uzela samo 3 bodija i 1 odjelce, a sve drugo je bilo 62. Ako je robica malo i veća lako je malo zavrnut rukaviće, a bebe i tako brzo rastu pa uskoro treba i u novu kupovinu. dosta robice se ne stigne ni obuć, zato ne treba pretjerivat sa kupovinom, samo osnovno, a ostalo se kupuje u toku prema potrebi.

_____________________________

Per aspera ad astra
2011 je stiglo naše sunce
2012 čekamo još jednu srećicu

(odgovor članu Sensia)
Neposredna veza do poruke: 141
   RE: Kada se poceti spremati za dolazak bebe?
17.8.2011 15:01:24   
Sensia
IZVORNA PORUKA: ciciban26

A znate li ima li se gdje kupiti haljinica ili neki fazon kompletic u tako malom broju? Voljela bih moju cujicu iz bolnice iznjeti u nekoj lijepoj odjecici a da to nisu klasicne benkice?


Imas u lindexu simpa stvarcica, bar je bilo
Ja kupila haljinicu -ZARA jesenju sa gacama u istoj boji koje idu preko stramplica user posted image user posted image user posted image  (extra je cijela se nazad raskopca tako da je super lako obuci bebici,a  ispod ide bijeli bodi dugih rukava sa kragnicom oko vrata)
al kontam trebaju joj dole stramplice jer ce biti hladno...a kopet da ne napatim dijete sa tim stramplicama user posted image user posted image

< Poruku je uredio Sensia -- 17.8.2011 15:04:21 >

(odgovor članu ciciban26)
Neposredna veza do poruke: 142
   RE: Kada se poceti spremati za dolazak bebe?
17.8.2011 15:08:23   
ciciban26
IZVORNA PORUKA: Sensia

IZVORNA PORUKA: ciciban26

A znate li ima li se gdje kupiti haljinica ili neki fazon kompletic u tako malom broju? Voljela bih moju cujicu iz bolnice iznjeti u nekoj lijepoj odjecici a da to nisu klasicne benkice?


Imas u lindexu simpa stvarcica, bar je bilo
Ja kupila haljinicu -ZARA jesenju sa gacama u istoj boji koje idu preko stramplica user posted image user posted image user posted image  (extra je cijela se nazad raskopca tako da je super lako obuci bebici,a  ispod ide bijeli bodi dugih rukava sa kragnicom oko vrata)
al kontam trebaju joj dole stramplice jer ce biti hladno...a kopet da ne napatim dijete sa tim stramplicama user posted image user posted image


E bas to trazim user posted image user posted image user posted image Biraj cokoladu user posted image . Ma nece se valjda puno napatiti s tim stramplicama,kratak je put od bolnice do kuce a ipak se taj dan mora srediti pa bit ce u centru paznje user posted image . Kad si kupovala to? Valjda nadjem i ja. Do sada sto sam gledala sve veci brojevi user posted image


_____________________________

Moj zivot,moja dusica,moja zvjezdica i suncica :) 22.09.2011 12:05

(odgovor članu Sensia)
Neposredna veza do poruke: 143
   RE: Kada se poceti spremati za dolazak bebe?
17.8.2011 15:14:10   
Sensia
Neces vjerovati , kupila neki dan (za vikned) u ZARI u Srebrenici user posted image  al pogledaj ovdje kod nas sigurno ima isto-ista je roba u Azelu. ovjde pise do 1 mjeseca....

A odi i do lindexa ima prelsatkih tako kompletica i haljinica

< Poruku je uredio Sensia -- 17.8.2011 15:15:55 >

(odgovor članu ciciban26)
Neposredna veza do poruke: 144
   RE: Kada se poceti spremati za dolazak bebe?
17.8.2011 15:19:15   
ciciban26
Meni Azel haman ispred zgrade i kad god sam usla nisam nista nasla user posted image user posted image user posted image ,ne znam kakva je ponuda u onom na Socijalnom.A obavezno cu pogledati u lindexu. Hvala user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Moj zivot,moja dusica,moja zvjezdica i suncica :) 22.09.2011 12:05

(odgovor članu Sensia)
Neposredna veza do poruke: 145
   RE: Kada se poceti spremati za dolazak bebe?
17.8.2011 15:36:07   
Sensia
vidi u azelu ali baby, imas ih dva: jedan u hrasnom preko puta straog robota a drugi na carsiji. samo bebi robauser posted image user posted image user posted image

< Poruku je uredio Sensia -- 17.8.2011 15:40:41 >

(odgovor članu ciciban26)
Neposredna veza do poruke: 146
   RE: Kada se poceti spremati za dolazak bebe?
17.8.2011 15:42:00   
ciciban26
IZVORNA PORUKA: Sensia

IZVORNA PORUKA: ciciban26

vidi u azelu ali baby, imas ih dva: jedan u hrasnom preko puta straog robota a drugi na carsiji. samo bebi robauser posted image user posted image user posted image



Jooooj user posted image si...Ja pojma nisam imala da postoji bebi azel user posted image user posted image Koji sam glupko... U pon biraj cokoladu user posted image


_____________________________

Moj zivot,moja dusica,moja zvjezdica i suncica :) 22.09.2011 12:05

(odgovor članu Sensia)
Neposredna veza do poruke: 147
   RE: Kada se poceti spremati za dolazak bebe?
17.8.2011 15:46:59   
Vodolija83
E hvala vam puno svima (palachinken,sensia,ivana st) na savjetima oko ovih brojeva,znaci da nisam pogrijesila,jer sam uzimala manju kol.br.56 i vise 62.
Ciciban 26 dobro su te uputili,Lindex ima super stvarcica,ja bila nekidan,imas i u Okaidiju u BBI,ali malo je skuplje,pa eto vidi...


_____________________________

Nase maleno sunceto :))) 25.10.2011. 19h

(odgovor članu Sensia)
Neposredna veza do poruke: 148
   RE: Kada se poceti spremati za dolazak bebe?
17.8.2011 16:19:32   
R&T@
Pazite u Azelu s velicinama...
Sve one njihove stvari na kojima pise 0-3 mjeseca, moje djevojcice nisu mogle obuci...
A velicina 3-6 mjeseci im je bila bas za prva dva mjeseca...


_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu Vodolija83)
Neposredna veza do poruke: 149
   RE: Kada se poceti spremati za dolazak bebe?
12.9.2011 21:45:26   
selebriti
Mi smo polako počeli kupovati kad sam ja bila u šestom mjesecu trudnoće. Nekako se ne sjećam da smo ranije, jer sam upravo tada saznala da nosim djevojčicu, pa smo nekako i kupovali baš za djevojčicu.

IZVORNA PORUKA: tajra

Pazite u Azelu s velicinama...
Sve one njihove stvari na kojima pise 0-3 mjeseca, moje djevojcice nisu mogle obuci...
A velicina 3-6 mjeseci im je bila bas za prva dva mjeseca...




A što se ovoga tiče, ... nama su te stvari bile idealne.. i baš sam ih ja kupovala, te skroz mini bodije iz azela, prvi mjesec su joj stalaji ko da su za nju bili krojeni. Na njima pise od 0 do 1, .. ili 52, 54, 56, ... ma fantazija - beba je bila teška 3600.

_____________________________

Life begins at the end of your comfort zone

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 150
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 5 [6] 7   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 5 [6] 7   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *