|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 5 6 [7]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kada se poceti spremati za dolazak bebe?
13.9.2011 9:55:02   
emma.L
Za stariju curicu smo prvi dan u 9. mjesecu imali ono što smo joj planirali kupiti (spreman krevetić i posteljinu), kremu i kozmetiku, pelene, dudu, nekoliko presvlaka i peškira, AS i njena sobica je čekala. Koliko sam samo uživala u nesanici taj prvi put - napravim čaj, uzmem knjigu i uživam kao nikada prije u njenoj sobici. Ostatak garderobe smo dobili, kao i komodu za presvlačenje, od prijateljice na posudbu i ni to nam nije falilo.
A kolica smo kupili 25 dan kad smo izišli u prvu šetnju, roker nekad kasnije isto kad smo vidjeli da nam nitko nije donio user posted image . A prva stvar je Jordan Nike kompletić koji smo joj kupili u Americi kad sam bila 6. mjesec, nismo mogli odoljeti, i riskirali smo s bojom jer je dr rekao 'vjerovatno je curica'.
Za ovu bebu još ništa ne spremam, opet moramo prvo pokupiti svu garderobicu koju će nam stariji dječaci proslijediti (imamo dvije bebe dječaka u familiji i prijateljima). Njemu ćemo opet kupiti par presvlaka i njegovu posteljinu i peškiriće a ostalo imamo. Ali neki dan umalo ne kupih zimske cipelice user posted image  u zadnji tren je razum prevladao.

_____________________________

Ema, kokola i sreća najveća, 15.10.2008.
Timur, radost mamina, 9.10.2011.

(odgovor članu selebriti)
Neposredna veza do poruke: 151
   RE: Kada se poceti spremati za dolazak bebe?
17.9.2011 18:39:32   
optimal

Ja sam u polovini šestog mjeseca, trunoca mi je rizicna, ali opet je dobro. Po ovom sto procitam, vec mi je uveliko vrijeme razgledati i kupovati stvarcice. Medjutim, roditelji ne daju ni progovorit, kao kad se porodim oni ce to meni sve zacas kupiti, pa ne mora dijeti isti dan kad dodje iz bolnice leci u kreveticuser posted image Ja se naravno ne slazem, ali eto.
Voljela bih ako mozete da mi preporucite gdje mogu nabaviti fin krevetic a ne tako skup, te kolica?
Unaprijed hvala!

(odgovor članu zenicanka86)
Neposredna veza do poruke: 152
   RE: Kada se poceti spremati za dolazak bebe?
17.9.2011 19:18:28   
Visnja RR
IZVORNA PORUKA: optimal


Ja sam u polovini šestog mjeseca, trunoca mi je rizicna, ali opet je dobro. Po ovom sto procitam, vec mi je uveliko vrijeme razgledati i kupovati stvarcice. Medjutim, roditelji ne daju ni progovorit, kao kad se porodim oni ce to meni sve zacas kupiti, pa ne mora dijeti isti dan kad dodje iz bolnice leci u kreveticuser posted image Ja se naravno ne slazem, ali eto.
Voljela bih ako mozete da mi preporucite gdje mogu nabaviti fin krevetic a ne tako skup, te kolica?
Unaprijed hvala!



Optimal dovrodosla na RR...evo ti tema o kreveticima

Krevetic

< Poruku je uredio Visnja RR -- 17.9.2011 19:19:08 >


_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu optimal)
Neposredna veza do poruke: 153
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 5 6 [7]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 5 6 [7]
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *