|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  20 21 22 23 [24]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Intimna anoreksija: lijecenje skrivene ov...
27.5.2013 17:02:13   
lady_bubamara

IZVORNA PORUKA: tinkivinki


IZVORNA PORUKA: kolacic

Evo i mene na, "moju", davno okacenu temu user posted image

Dakle, javljam se nakon sto miliona godina po meni...user posted image user posted image user posted image user posted image
Istrazivanje da provodim, user posted image user posted image user posted image
ovo je samo jedan cirkus od zivota u koji sam upala, i istina jeste:

1. posla sam od intimne anoreksije koja se na kraju ispostavila tu i tamo tacnom, kako se vi mijenjate, tako se i suprotna strana pocinje mijenjati. user posted image
2 dosla do svih daljih sitnica i problema koji su dublji nego sto iko moze zamisliti
3 u komunikaciji sam sa jednim divnim covjekom strucnjakom koji me vadi iz blata u koje sam upala user posted image
4. s muzem potpuno novi odnos zahvaljujuci ovoj temi na forumu user posted image user posted image user posted image

tako da, super je nekad se obratiti i na net, pa i istresti se, pricati, govoriti pa slusati, sve zene koje gledaju, na ovaj, ili na onaj nacin, i u tome, naci onaj djelic sebe koji ti je ostao, sastaviti ga, pronaci i ostatak svoje unutrasnje vrijednosti i zablistati sebi, pa onda i svima ostalima, nebitno muzu sto sad trci kuci da me vidi, nije u tome kljuc, kljuc je biti sretan u sebi, unutra, da se osjecas da letis sama sa sobom, da ti ne treba niko da ti kaze da si lijepa i sretna i zadovoljna i da zracis, potrebno da to da osjetis sama u sebi, pa onda i drugi osjecaju tvoje zadovoljstvo i srecu user posted image i nisu vise potrebne nikakve rijeci ni komplimenti, jer sreca se ne desi nakon necega, sreca se osjeca sad ili nikako.

Necu vam detaljisati, jer jos radim na sebi, ali ovih dva mjeseca i vise, uglavnom gledam oko sebe i slusam sta ljudi govore, ne ono sto ja zelim cuti, nego sto jeste.
Svi mi hocemo da cujemo ono sto mi, zapravo, mislimo, a sve drugo odbacujemo, i ovo sto ja govorim sada, ne odbacujte od sebe, kao da ja jedina lutam i vrtim se u krug, sto je i sustinski tacno, jer ne bih bila sada ovo sto jesam, da nije ovog lutanja na forumu, bez obzira sto se ne slazete sa mnom.
Mi smo svi ljudi, i to razliciti, i svako od nas ima priliku da podrzi ili da osudi nekoga, ja to vise ne radim, lose je suditi ljudima na osnovu nekog teksta ili postupka ili drugacijeg misljenja od vaseg,
Lako je zakljucke izvoditi kad imate samo fokus svog zivota i stava u njemu, treba biti maher pa dati ljudima priliku da se izbore za ono sto mozda ne biste vi ni mogli, kako god sad bili samouvjereni i pricali, da ste u drugoj sredini rasli ili da ste s nekom osobom koja ne zna da uspostavi dobru komunikaciju s vama i dobar odnos.

I jos nesto, user posted image , koliko godine imaju veze sa zreloscu? Vjerujte, po meni, nimalo user posted image

Stvarno nisam djevojcica, nit djevojka, zena sam, majka jedna, topla dusa koja vam salje poljubac i ruzu user posted image user posted image


ja ovo ništa ne skontahuser posted image .ovo je neka duboka filozofija.a drago mi je što ste ti i tvoj muž sreli onu Milku što gurka ljude



tinki, ženo user posted image

_____________________________

Misli koje smo izabrali su boje kojima slikamo sliku svog života !!


(odgovor članu tinkivinki)
Neposredna veza do poruke: 576
   RE: Intimna anoreksija: lijecenje skrivene ov...
27.5.2013 17:04:26   
riba78
eh kolačiću i ja pročitala dva puta i ništa skontala nisam user posted image user posted image (jel do mene user posted image )
uglavnom meni je drago da se stanje popravlja user posted image

_____________________________

To je prokletstvo želje koja se ne gasi, ali se ne ostvaruje."
Meša Selimović

(odgovor članu lady_bubamara)
Neposredna veza do poruke: 577
   RE: Intimna anoreksija: lijecenje skrivene ov...
27.5.2013 17:06:13   
lady_bubamara
ni ja ne skonta ništa user posted image al čini mi se da je žena sretna i zadovoljna, pa eto onda super, drago mi je user posted image

_____________________________

Misli koje smo izabrali su boje kojima slikamo sliku svog života !!


(odgovor članu riba78)
Neposredna veza do poruke: 578
   RE: Intimna anoreksija: lijecenje skrivene ov...
27.5.2013 17:32:01   
kolacic
user posted image user posted image user posted image , uglavnom super jeuser posted image user posted image user posted image

a onaj tekst nek prostudiraju one koje se zanimaju sto se vrtih u krug user posted image i koje dublje gledaju na cijelu ovu moju pricu user posted image

ja sam potpuno nova osoba, sebi, i tako treba svaka zena, da misli prvo na sebeeeeeeeeee user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

naprijed zene!!!!! user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu lady_bubamara)
Neposredna veza do poruke: 579
   RE: Intimna anoreksija: lijecenje skrivene ov...
27.5.2013 18:01:01   
MicoTico
Kolačiću, baš mi je drago da su vam se "kockice posložile".....ili je, ako je suditi po slončekima, bilo dobrog sexa ( ja ti nisam od dublje filozofije)user posted image

_____________________________

Ubuntu! (ja sam zato što mi jesmo)

(odgovor članu kolacic)
Neposredna veza do poruke: 580
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  20 21 22 23 [24]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  20 21 22 23 [24]
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *