|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: aerobik
8.4.2010 23:31:11   
teacher75
ja sam veceras vec 2. put bila na zetri i super se osjecam. termini koji mi odgovaraju su uto. i cet. od 8-9. prezadovoljna!

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu emma.L)
Neposredna veza do poruke: 51
   RE: aerobik
8.4.2010 23:34:42   
leona81
kod lejle?

_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 52
   RE: aerobik
8.4.2010 23:37:16   
Niina
teacher ti vidim ides na aerobik u zetri i ja sam planirala tamo ici, koji su termini i kak se placa mjesecno ili po dolasku?

_____________________________

Kada bi srce moglo da misli, na svijetu ne bi bilo ljubavi.

(odgovor članu leona81)
Neposredna veza do poruke: 53
   RE: aerobik
8.4.2010 23:37:36   
teacher75
aha, lejla je meni kraljica i armina, one su mi najbolje instruktorice u gradu, a bila sam kod mnogih u svom zivotu user posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu leona81)
Neposredna veza do poruke: 54
   RE: aerobik
8.4.2010 23:39:38   
teacher75

IZVORNA PORUKA: Niina

teacher ti vidim ides na aerobik u zetri i ja sam planirala tamo ici, koji su termini i kak se placa mjesecno ili po dolasku?

www.ln1.ba
evo ovdje imas sve. ja sam uplatila 50km za 10 termina-dobijes karticu koju mozes iskoristiti do kad hoces, znaci nisi vezana za odredjeni mjesec, tako mi najvise odgovara jer sumnjam da cu stici vise od 1-2 puta sedmicno, a kad placas po terminu dodje skuplje- 7km

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Niina)
Neposredna veza do poruke: 55
   RE: aerobik
8.4.2010 23:42:42   
teacher75
ako kome odgovara uto. i cet. od 8-9 i ide autom iz pravca novog sarajeva (grbavica) bila bih mu puuuuuno zahvalna da mu se pridruzim. inace, idem trolom jer mm cuva user posted image , a ja ne vozim user posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 56
   RE: aerobik
8.4.2010 23:43:28   
leona81
ja sam dugo isla kod Lejle i Marijane kad su bile zajedno, pa kasnije kod Marijane...cekam da prodje 6 mj zbog carskog pa cu i ja....jedva cekaaaaaaaaam

_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 57
   RE: aerobik
8.4.2010 23:46:34   
teacher75

IZVORNA PORUKA: leona81

ja sam dugo isla kod Lejle i Marijane kad su bile zajedno, pa kasnije kod Marijane...cekam da prodje 6 mj zbog carskog pa cu i ja....jedva cekaaaaaaaaam

joj i ja sa taaaaaaaako dobro osjecam, nisam ni znala koliko mi je falilo dok nisam ponovo pocela, bas me cini sretnom, jedva cekam opet!samo mi je cudan osjecaj kad se grudi treskaju, moram kupiti cvrsci grudnjak user posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu leona81)
Neposredna veza do poruke: 58
   RE: aerobik
9.4.2010 0:05:18   
Niina
Cujj 50km 10 termina, ja se nesto sjecam da je bilo prosle god 45km mjesec i kao svaki dan mozes dolaziti ako hoces. A ima tamo i pilates...doduse za pocetak bi mi bilo dobro da se aktiviram pa bilo kako.

_____________________________

Kada bi srce moglo da misli, na svijetu ne bi bilo ljubavi.

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 59
   RE: aerobik
9.4.2010 0:07:04   
teacher75
IZVORNA PORUKA: Niina

Cujj 50km 10 termina, ja se nesto sjecam da je bilo prosle god 45km mjesec i kao svaki dan mozes dolaziti ako hoces. A ima tamo i pilates...doduse za pocetak bi mi bilo dobro da se aktiviram pa bilo kako.

ima i ta opcija, 40km, mozes dolazit svaki dan ako hoces, al meni se to ne isplati jer nema sanse da dodjem vise od 2 puta sedmicno, i to sumnjam da cu uspjeti, tako da mi vise odgovara ovo 50km 10 termina- mozda cu ja to razvuci na 2 mjeseca na kraju user posted image pogledaj na njihovoj stranici, napisala sam ti link gore

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Niina)
Neposredna veza do poruke: 60
   RE: aerobik
9.4.2010 0:15:41   
Niina
EE, odoh pogledati, a bas ti hvala

_____________________________

Kada bi srce moglo da misli, na svijetu ne bi bilo ljubavi.

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 61
   RE: aerobik
9.4.2010 7:45:51   
aamra
i ja sam jedan period isla u Zetru kod Lejle, fakat je super....jos kad vidim kako je sva "tvrda" jos me vise inspirise.
Trenutno sam kod Mikija u Atlantisu. Ide li koja od zena tamo?

(odgovor članu Niina)
Neposredna veza do poruke: 62
   RE: aerobik
29.4.2010 9:45:45   
nejsonka
IMA LI KO DA HOĆE DA IDE NA FITNESS. ŽIVIM U AERODROMSKOM NASELJU. AKO IMA NEK MI PIŠE.. HITNO JE. POZZ ZA SVE

(odgovor članu mamana)
Neposredna veza do poruke: 63
   RE: aerobik
29.4.2010 10:13:41   
teacher75
IZVORNA PORUKA: nejsonka

IMA LI KO DA HOĆE DA IDE NA FITNESS. ŽIVIM U AERODROMSKOM NASELJU. AKO IMA NEK MI PIŠE.. HITNO JE. POZZ ZA SVE

ja idem u zetru al mislim da ti je to ipak predaleko...


_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu nejsonka)
Neposredna veza do poruke: 64
   RE: aerobik
29.4.2010 11:38:07   
mamin sin
Hehehe Atarka i mamana idem i ja u dvoranu na Dobrinji samo biram termine....možda se i sretnemo nekad! user posted image

(odgovor članu Atarka)
Neposredna veza do poruke: 65
   RE: aerobik
29.4.2010 11:48:56   
maja78 RR

IZVORNA PORUKA: nejsonka

IMA LI KO DA HOĆE DA IDE NA FITNESS. ŽIVIM U AERODROMSKOM NASELJU. AKO IMA NEK MI PIŠE.. HITNO JE. POZZ ZA SVE


Na forumu se pise malim slovima, velika simboliziraju da galamis na nekoga. Molim te da se pridrzavas toga.

_____________________________

"Svi mi živimo pod istim nebom, ali nemamo isti horizont." - Konrad Hermann Josef Adenauer

(odgovor članu nejsonka)
Neposredna veza do poruke: 66
   RE: aerobik
29.4.2010 11:55:46   
Niina
teacher ..i ja sam kontala ici u zetru koji dani su najbolji da krenem isla sam na stranu ali ne znam kad je najbolje?

_____________________________

Kada bi srce moglo da misli, na svijetu ne bi bilo ljubavi.

(odgovor članu maja78 RR)
Neposredna veza do poruke: 67
   RE: aerobik
29.4.2010 12:22:51   
Atarka
IZVORNA PORUKA: mamin sin

Hehehe Atarka i mamana idem i ja u dvoranu na Dobrinji samo biram termine....možda se i sretnemo nekad! user posted image


Ja sam do sad bila 4 puta, a planiram iza praznika krenuti cesce. Hajde da se onda na pp dogovorimo oko "raspoznavanja"user posted image .

_____________________________

30.09.2009

(odgovor članu mamin sin)
Neposredna veza do poruke: 68
   RE: aerobik
29.4.2010 12:26:38   
nejsonka
Sorry, nisam znala. Može li mi molim Vas neko reći gdje se nalazi fitness na Dobrinji.

(odgovor članu maja78 RR)
Neposredna veza do poruke: 69
   RE: aerobik
29.4.2010 16:15:13   
muby
Zna li ko ima li pilates gdje na Ilidzi?

_____________________________

HARIS, 9.8.2009.

(odgovor članu nejsonka)
Neposredna veza do poruke: 70
   RE: aerobik
29.4.2010 19:16:20   
teacher75
IZVORNA PORUKA: Niina

teacher ..i ja sam kontala ici u zetru koji dani su najbolji da krenem isla sam na stranu ali ne znam kad je najbolje?

svi treninzi sto vode lejla i armina su mi super, a ja idem utorkom i cetvrtkom jer mi odgovara termin u 8. ostalim danima je u 7 a to mi je rano. veceras sam umorna pa cu preskociti, al se nadam da cu moci ici u utorak iduce sedmice


_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Niina)
Neposredna veza do poruke: 71
   RE: aerobik
30.4.2010 12:30:03   
nejsonka
Čao, čao. Evo da vam javim, upisala sam fitness user posted image user posted image , na ilidži. Nalazi se kod doma zdravlja i mjesečno košta 30 KM, s tim da možš biti neograničeno i svaki dan. Super su sprave. Eto curke, ko hoće samnom nek se javi. Ja ću svako dan ići oko 16:45. POZZ

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 72
   RE: aerobik
30.4.2010 13:22:59   
mamin sin
Imaš PP! user posted image

(odgovor članu Atarka)
Neposredna veza do poruke: 73
   RE: aerobik
30.4.2010 14:42:09   
muby
IZVORNA PORUKA: nejsonka

Čao, čao. Evo da vam javim, upisala sam fitness user posted image user posted image , na ilidži. Nalazi se kod doma zdravlja i mjesečno košta 30 KM, s tim da možš biti neograničeno i svaki dan. Super su sprave. Eto curke, ko hoće samnom nek se javi. Ja ću svako dan ići oko 1'':45. POZZ


To mi zvuci pravo povoljno ali koliko shvatam odnosi se samo na koristenje sprava. Imaju li tu organizovani termini za aerobik?

Ja stanujem na Ilidzi i to bi mi super odgovaralo, ali imam probleme sa ledjima i moram poceti vrlo polako, idealan bi mi bio neki pilates za pocetak.

< Poruku je uredio muby -- 30.4.2010 14:43:27 >


_____________________________

HARIS, 9.8.2009.

(odgovor članu nejsonka)
Neposredna veza do poruke: 74
   RE: aerobik
3.5.2010 9:42:03   
nejsonka
ima i aerobik i pilates

(odgovor članu muby)
Neposredna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Pitanje za mame dojilice


Kakv raspored hranjenja(kruta hrana i dojenje) su vaša djeca imala s godinu dana? Dobrodošla su i mišljenja mama koje nisu dojile naravno :)

Navedi odgovor (100%)

Navedi odgovor (0%)


Broj svih glasova: 47

Hvala na glasovima. Glasovala/glasovao si već na svim aktualnim anketama. Možeš napraviti svoju anketu!

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *