|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: aerobik
2.6.2010 14:15:15   
kleoopatra
ja bih krenula u zetru na aerobik pa me zanima imal koja zena da ide posto mi se ne ide samoj.....a muz ce da cuvva bebu...ja sam sa pofalica

_____________________________

22.02.2010. Sara

(odgovor članu nejsonka)
Neposredna veza do poruke: 76
   RE: aerobik
2.6.2010 18:14:45   
teacher75
IZVORNA PORUKA: kleoopatra

ja bih krenula u zetru na aerobik pa me zanima imal koja zena da ide posto mi se ne ide samoj.....a muz ce da cuvva bebu...ja sam sa pofalica

poslala sam ti pp


_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu kleoopatra)
Neposredna veza do poruke: 77
   RE: aerobik
9.8.2010 11:42:39   
DZANINI

IZVORNA PORUKA: kleoopatra

ja bih krenula u zetru na aerobik pa me zanima imal koja zena da ide posto mi se ne ide samoj.....a muz ce da cuvva bebu...ja sam sa pofalica


samo da vidim jesi li krenula jel vidim planiras..i ja se kanim ali ne da mise samoj jesi li krenula na zetru kod koga i kako je jel zna iko jel jos ima ona Amra plava gore da predaje...ja drage moje jedino u zetri sto ne volim je guzvaa ..uhh to mi je patnja kako je zna li iko i ima lli nekih novih klubova i preporuka za ajrobik..

(odgovor članu kleoopatra)
Neposredna veza do poruke: 78
   RE: aerobik
9.8.2010 17:12:22   
teacher75
IZVORNA PORUKA: DZANINI


IZVORNA PORUKA: kleoopatra

ja bih krenula u zetru na aerobik pa me zanima imal koja zena da ide posto mi se ne ide samoj.....a muz ce da cuvva bebu...ja sam sa pofalica


samo da vidim jesi li krenula jel vidim planiras..i ja se kanim ali ne da mise samoj jesi li krenula na zetru kod koga i kako je jel zna iko jel jos ima ona Amra plava gore da predaje...ja drage moje jedino u zetri sto ne volim je guzvaa ..uhh to mi je patnja kako je zna li iko i ima lli nekih novih klubova i preporuka za ajrobik..

sad ti nema nikoga u zetri, pauza je do polovine septembra. ne znam jel amra jos radi (LA fitness), al Linea i Fit for fun ne rade do polovine septembra pa pretpostavljam da ni amra ne radi, al provjeri...


_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu DZANINI)
Neposredna veza do poruke: 79
   RE: aerobik
11.8.2010 17:21:17   
DZANINI

IZVORNA PORUKA: teacher75

IZVORNA PORUKA: DZANINI


IZVORNA PORUKA: kleoopatra

ja bih krenula u zetru na aerobik pa me zanima imal koja zena da ide posto mi se ne ide samoj.....a muz ce da cuvva bebu...ja sam sa pofalica


samo da vidim jesi li krenula jel vidim planiras..i ja se kanim ali ne da mise samoj jesi li krenula na zetru kod koga i kako je jel zna iko jel jos ima ona Amra plava gore da predaje...ja drage moje jedino u zetri sto ne volim je guzvaa ..uhh to mi je patnja kako je zna li iko i ima lli nekih novih klubova i preporuka za ajrobik..

sad ti nema nikoga u zetri, pauza je do polovine septembra. ne znam jel amra jos radi (LA fitness), al Linea i Fit for fun ne rade do polovine septembra pa pretpostavljam da ni amra ne radi, al provjeri...




e hvala ti to su mi bas velike informacije..provjerit cu....a taman kad malena krene u vrtic ja na ajrobik...samo bi volila da imaju ti termini malo ranije jer do ajrobika mene moja cura slomi ali etoo hvala ti punooo u s.slucaju user posted image

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 80
   RE: aerobik
16.8.2010 13:48:42   
M kao Mama
Jel zna neko za fitnes na Mojlimu, mislim da to vodi ova Damira što je pominjete, da li su još aktivni na lokalitetu Mojmila.

(odgovor članu DZANINI)
Neposredna veza do poruke: 81
   RE: aerobik
16.8.2010 13:51:12   
Visnja RR
u mojoj zgradi ima fitnes centar a meni mrsko user posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 82
   RE: aerobik
16.8.2010 13:55:07   
koka i po
nemoj da te mrskoća pobjedi....ona je glavni prijatelj ovih naših šlaufića user posted image

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 83
   RE: aerobik
16.8.2010 13:55:25   
acudesa
ja sam poodavno išla na fitnes i nikad se nisam bolje osjećala, cigara mi se gadila nakon fitnesa, da sam duže išla vjerovatno bih bacila cigare,  ali sam vježbala uz pomoć uputa trenera koji je imao program za nas..stariji čikica bivši atletičar

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 84
   RE: aerobik
16.8.2010 13:58:02   
M kao Mama
Kod mene je onda ona guma od fapa, a ne šlaufčić, Višnja zaista si neozbilja, u zdradi fitnesa, a jojjjjjjjjjjjj, a može ti se, nema potrebe, da ima išla bi ti

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 85
   RE: aerobik
16.8.2010 14:00:25   
Skvo RR
Samo da napisem, da vas podrzavam u namjeri da idete na aerobik.user posted image

_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 86
   RE: aerobik
16.8.2010 14:05:59   
Visnja RR
ma ja sam prije trudnoce isla u III gimnaziju na aerobik i pilates tri puta sedmicno...navikla tamo... i bas mi bilo super ali mi sad daleko ici... ovdje znam da ima taj fitnes centar ali nisam ni privirila.. user posted image  
da provjerim pa da idemo zajedno?
ja samo ne volim sprave vec vjezbe sa sopstvenim tjelom + bucice i pilates lopta i steper user posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 87
   RE: aerobik
16.8.2010 14:06:36   
Visnja RR
zamalo ne napisah striper uh uh ...user posted image  vjezbe s njim user posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 88
   RE: aerobik
16.8.2010 14:08:21   
koka i po
previše mi u posljednje vrijeme brkaš riječi user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 89
   RE: aerobik
16.8.2010 14:10:24   
Visnja RR
ma udarila ova vrucina zeno user posted image  pa svasta pada na pamet i sto treba i sto ne treba user posted image user posted image joj opet zachatavam temu ...izvinjavam se moderatorima user posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu koka i po)
Neposredna veza do poruke: 90
   RE: aerobik
16.8.2010 14:10:29   
M kao Mama
Pa, evo čekam odgovor od ove Damire pisala sam joj meil, oni su bili na Mojmilu i to bi mi bilo paš super, ako ne bude, onda ne gine mi Stup, olllllllllllllaaaaaaaaaaaaaa

(odgovor članu koka i po)
Neposredna veza do poruke: 91
   RE: aerobik
16.8.2010 14:12:38   
koka i po
IZVORNA PORUKA: Visnja RR

ma udarila ova vrucina zeno user posted image  pa svasta pada na pamet i sto treba i sto ne treba user posted image user posted image joj opet zachatavam temu ...izvinjavam se moderatorima user posted image



izvinjavam se i ja moderatorima user posted image (neću više nikad Tite mi user posted image ) ........uvijek ima hladne vode pa se rashladi user posted image  samo polako ne naglo...da ne cvrkneš

< Poruku je uredio koka i po -- 16.8.2010 14:13:33 >

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 92
   RE: aerobik
16.8.2010 14:16:40   
M kao Mama
Ovlašteni, moderator, odnosno moderatorka, inače moja dobra prijateljica Vam porućuje da dođete sebi, hahahahaha, nema OT

(odgovor članu koka i po)
Neposredna veza do poruke: 93
   RE: aerobik
16.8.2010 14:17:35   
Skvo RR
IZVORNA PORUKA: mama alma RR

Ovlašteni, moderator, odnosno moderatorka, inače moja dobra prijateljica Vam porućuje da dođete sebi, hahahahaha, nema OT

Na koga mislis?user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 94
   RE: aerobik
16.8.2010 14:17:52   
Visnja RR
IZVORNA PORUKA: mama alma RR

Pa, evo čekam odgovor od ove Damire pisala sam joj meil, oni su bili na Mojmilu i to bi mi bilo paš super, ako ne bude, onda ne gine mi Stup, olllllllllllllaaaaaaaaaaaaaa

user posted image
jao to bi bilo extra ...da se mrdamo zajedno user posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 95
   RE: aerobik
16.8.2010 14:20:51   
M kao Mama
Pa na XZ, inače mog dobrog prijatelja is stranke, hahahah Lud, zbunjen, normala, morala sam, Skvočita oprosti, izvini

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 96
   RE: aerobik
16.8.2010 14:51:21   
acudesa
IZVORNA PORUKA: Skvo RR

Samo da napisem, da vas podrzavam u namjeri da idete na aerobik.user posted image

hahahahahhahahauser posted image

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 97
   RE: aerobik
16.8.2010 22:53:23   
new mama
IZVORNA PORUKA: mama alma RR

Jel zna neko za fitnes na Mojlimu, mislim da to vodi ova Damira što je pominjete, da li su još aktivni na lokalitetu Mojmila.

Alma nema vise,ja sam isla dok je bilo,a mislim da su presli u Avaz,a meni bilo mrsko tamo ici,pa neznam jel jos aktuelnouser posted image


_____________________________

A&V ~moje sve na svijetu ~


(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 98
   RE: aerobik
27.9.2010 19:20:24   
Naina
Ja bih krenula na aerobik,pilates bilo sta na Dobrinji,pa ako neko hoce drustvo da idemo zajedno,neda mi se samoj...

(odgovor članu kleoopatra)
Neposredna veza do poruke: 99
   RE: aerobik
27.9.2010 19:27:11   
Visnja RR
i ja sam krenula ali u Radon Plazi ... super se osjecam...volim onaj fini umor kad se vracam kuci ...user posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Naina)
Neposredna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, šta bi uradili?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *