|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Sta nam smeta kod Nase "fizicki"...
12.3.2013 15:45:52   
Gucci

IZVORNA PORUKA: Pahuljicaa

meni smeta sto moj cim se probudi, puse, hoce da jedeuser posted image I. je ista babi po tom pitanju pa mi je zbog toga jos mrziuser posted image user posted image user posted image

I meni ovo isto smetauser posted image bukvalno cim otvori oci kaze da je gladan i pita sta cemo da jedemo... a najgore mi je sto moj mm ima obicaj navece da pita sta cemo sutra jestiuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 101
   RE: Sta nam smeta kod Nase "fizicki"...
12.3.2013 18:33:12   
loomasa
kod nas sam ja ta koja ujutro puše :) neću odmah jesti, ali kafa - DA! :)

(odgovor članu Gucci)
Neposredna veza do poruke: 102
   RE: Sta nam smeta kod Nase "fizicki"...
12.3.2013 20:22:03   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: Gucci


IZVORNA PORUKA: Pahuljicaa

meni smeta sto moj cim se probudi, puse, hoce da jedeuser posted image I. je ista babi po tom pitanju pa mi je zbog toga jos mrziuser posted image user posted image user posted image

I meni ovo isto smetauser posted image bukvalno cim otvori oci kaze da je gladan i pita sta cemo da jedemo... a najgore mi je sto moj mm ima obicaj navece da pita sta cemo sutra jestiuser posted image

isto. user posted image A ja kad oci otvorim ne znam kako se zovem, treba mi da dodjem sebiuser posted image

(odgovor članu Gucci)
  Neposredna veza do poruke: 103
   RE: Sta nam smeta kod Nase "fizicki"...
12.3.2013 20:32:48   
muaaa
Kako volim poslije rucka prileci a mm ne,onda me dirka,zbarka,jednostavno me proganja a ja usecerim onaj slatki san...ali on nedauser posted image user posted image user posted image

_____________________________

“Temelj ljudske sreće je duboka sigurnost, spontana radost u malim stvarima i velika jednostavnost.”



(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 104
   RE: Sta nam smeta kod Nase "fizicki"...
12.3.2013 20:36:03   
Anoniman
ova tema mi nije posjecana kako bi trebala biti. Mislim da ima puno vise stvari da nam smetaju

(odgovor članu muaaa)
  Neposredna veza do poruke: 105
   RE: Sta nam smeta kod Nase "fizicki"...
12.3.2013 20:38:57   
m.i.n.a.
smeta mi sto je hipohonder....Boze dragi,svaki dan ga nesto negdje ziga,koci,pecka...user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 106
   RE: Sta nam smeta kod Nase "fizicki"...
12.3.2013 20:43:20   
muaaa

IZVORNA PORUKA: Pahuljicaa

ova tema mi nije posjecana kako bi trebala biti. Mislim da ima puno vise stvari da nam smetaju

user posted image user posted image

_____________________________

“Temelj ljudske sreće je duboka sigurnost, spontana radost u malim stvarima i velika jednostavnost.”



(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 107
   RE: Sta nam smeta kod Nase "fizicki"...
12.3.2013 20:44:21   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: m.i.n.a.

smeta mi sto je hipohonder....Boze dragi,svaki dan ga nesto negdje ziga,koci,pecka...user posted image

Takva je moja svekrvauser posted image

(odgovor članu m.i.n.a.)
  Neposredna veza do poruke: 108
   RE: Sta nam smeta kod Nase "fizicki"...
13.3.2013 9:01:46   
riba78
što nikad ane zna gdje je šta ostavio ,jako je neodgovoran po pitanju svojih stvari ,mob,klučevi od auta ,novčanikuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

To je prokletstvo želje koja se ne gasi, ali se ne ostvaruje."
Meša Selimović

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 109
   RE: Sta nam smeta kod Nase "fizicki"...
13.3.2013 9:03:00   
Anoniman
sto mi nije kliknuo nijedno drvce uovoj nagr. igriuser posted image

(odgovor članu riba78)
  Neposredna veza do poruke: 110
   RE: Sta nam smeta kod Nase "fizicki"...
23.3.2013 9:12:39   
Anoniman
Bil vam smetalo ovo sto smeta meni:
Ja sam malo vise odsutna dnevno od kuce poslovno, a muz je tu vise. Imamo dijete i ja stvarno vodim racuna o djetetovoj ishrani,da bude u tacno odredjeno vrijeme i prikladna i tako.
Pa tako svaki dan prije nego krenem iz kuce kazem u koliko sati ce dati dijetu da doruckuje, pa uzinu itd. Moj muz kaze ok, ali uvijek to pomjeri za pola sata prije ili kasnije. Imam osjecaj samo da mene ne ispostuje. a ponekad i primijetim da mu je krivo sto mu govorim. Meni to smeta, ko da hoce da on diriguje samo i da opovrgne moje. kako bi vi gledale na to?

(odgovor članu muaaa)
  Neposredna veza do poruke: 111
   RE: Sta nam smeta kod Nase "fizicki"...
23.3.2013 9:24:41   
tinkivinki

IZVORNA PORUKA: Anoniman

Bil vam smetalo ovo sto smeta meni:
Ja sam malo vise odsutna dnevno od kuce poslovno, a muz je tu vise. Imamo dijete i ja stvarno vodim racuna o djetetovoj ishrani,da bude u tacno odredjeno vrijeme i prikladna i tako.
Pa tako svaki dan prije nego krenem iz kuce kazem u koliko sati ce dati dijetu da doruckuje, pa uzinu itd. Moj muz kaze ok, ali uvijek to pomjeri za pola sata prije ili kasnije. Imam osjecaj samo da mene ne ispostuje. a ponekad i primijetim da mu je krivo sto mu govorim. Meni to smeta, ko da hoce da on diriguje samo i da opovrgne moje. kako bi vi gledale na to?

meni lično ne bi.pa nije baš dotle došlo da mora jesti u minut,hajd neke smjernice koliko obroka dnevno,ali pola sata ne igra ulogu

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 112
   RE: Sta nam smeta kod Nase "fizicki"...
23.3.2013 9:27:15   
Hannica
Ni meni ne bi smetalo,ni sama ne volim kad me neko forsira da radim nesto u minut tacno,onda mi se bas ne da,ne volim sablone,bitno je da djete jede a pola sata gore dole.user posted image

_____________________________

"Ako se ikada budeš konsultovao sa svojim egom, postupi suprotno od onog što ti kaže taj pokvarenjak."

(odgovor članu tinkivinki)
Neposredna veza do poruke: 113
   RE: Sta nam smeta kod Nase "fizicki"...
23.3.2013 9:28:35   
Hannica
I mislim da ni tebi toliko ne smeta sto djete kasni s obrokom pola sata nego to sto muz ne radi onako kako si ti rekla.user posted image

_____________________________

"Ako se ikada budeš konsultovao sa svojim egom, postupi suprotno od onog što ti kaže taj pokvarenjak."

(odgovor članu Hannica)
Neposredna veza do poruke: 114
   RE: Sta nam smeta kod Nase "fizicki"...
23.3.2013 9:34:19   
Hannica
Ja ne smijem ni napisati sta mi sve smeta kod mog dragog muzeka,bojim se da cu se,kada ih sve skupim na jedno mjesto,zapitati sta ja uopste radim s njim.user posted image

_____________________________

"Ako se ikada budeš konsultovao sa svojim egom, postupi suprotno od onog što ti kaže taj pokvarenjak."

(odgovor članu Hannica)
Neposredna veza do poruke: 115
   RE: Sta nam smeta kod Nase "fizicki"...
23.3.2013 9:49:04   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: Hannica

I mislim da ni tebi toliko ne smeta sto djete kasni s obrokom pola sata nego to sto muz ne radi onako kako si ti rekla.user posted image


Ne da mi smeta sto ne radi kako sam rekla. Vise mi smeta cinjenica da ne razumije majku i da ima potrebu da ne uradi kako sam mu rekla. Smeta mi taj inat eto. Osjecate li se vi znacajnijim u odnosu na muza kada je u pitanju ishrana djeteta, redolijed aktivnosti djeteta i sl? Il ja pretjerujem?

(odgovor članu Hannica)
  Neposredna veza do poruke: 116
   RE: Sta nam smeta kod Nase "fizicki"...
23.3.2013 9:55:14   
Hanady RR
IZVORNA PORUKA: Anoniman


IZVORNA PORUKA: Hannica

I mislim da ni tebi toliko ne smeta sto djete kasni s obrokom pola sata nego to sto muz ne radi onako kako si ti rekla.user posted image


Ne da mi smeta sto ne radi kako sam rekla. Vise mi smeta cinjenica da ne razumije majku i da ima potrebu da ne uradi kako sam mu rekla. Smeta mi taj inat eto. Osjecate li se vi znacajnijim u odnosu na muza kada je u pitanju ishrana djeteta, redolijed aktivnosti djeteta i sl? Il ja pretjerujem?



ta mislim zaista...smjernice o dnevnoj količini i izboru hrane ok...al u minutu da jede djete...ta možda nije rapoloženo...

e čuj on se inati a on vazdan dijete hrani....

šta je tebi...kakvo ne razumije majku pa i babao ima neke fajde u djetetovom životu a jok smao da ga babom zove...
u krajnjoj liniji shvataš li ti njega uopšteuser posted image

mi smo oboje zančajani u svim odlukama koje se tiču naše djece...jer smo podjednako roditelji toj djeci...ta nisam ih ja u džepu donijela

aman ženo, opusti se malo, stavrno...nisu muž i dijete dva robota već insana koja ostaviš kući kad odeš na posaouser posted image


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 117
   RE: Sta nam smeta kod Nase "fizicki"...
23.3.2013 9:56:27   
teacher75

IZVORNA PORUKA: Anoniman


IZVORNA PORUKA: Hannica

I mislim da ni tebi toliko ne smeta sto djete kasni s obrokom pola sata nego to sto muz ne radi onako kako si ti rekla.user posted image


Ne da mi smeta sto ne radi kako sam rekla. Vise mi smeta cinjenica da ne razumije majku i da ima potrebu da ne uradi kako sam mu rekla. Smeta mi taj inat eto. Osjecate li se vi znacajnijim u odnosu na muza kada je u pitanju ishrana djeteta, redolijed aktivnosti djeteta i sl? Il ja pretjerujem?

ja nemam tih problema, posto 99% stvari oko djece ja radim. eto, nikad zenama ugodit....

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 118
   RE: Sta nam smeta kod Nase "fizicki"...
23.3.2013 9:57:08   
Alma_27

IZVORNA PORUKA: Anoniman


IZVORNA PORUKA: Hannica

I mislim da ni tebi toliko ne smeta sto djete kasni s obrokom pola sata nego to sto muz ne radi onako kako si ti rekla.user posted image


Ne da mi smeta sto ne radi kako sam rekla. Vise mi smeta cinjenica da ne razumije majku i da ima potrebu da ne uradi kako sam mu rekla. Smeta mi taj inat eto. Osjecate li se vi znacajnijim u odnosu na muza kada je u pitanju ishrana djeteta, redolijed aktivnosti djeteta i sl? Il ja pretjerujem?


ne osjecam se znacajnijom i ne bi bilo u redu da sam ja znacajnija. nema on mene sta da razumije kao majku ako to podrazumijeva da sam bitnija od njega. koliko sam ja majka tom djetetu, toliko je i on otac. zajedno ih hranimo i vaspitavamo. ako hoce da nahrani dijete u devet a ne u pola deset, neka ga nahrani. ne radi to meni iz inata nego zato sto dijete mozda nece da jede bas u devet. treba jos oko toga da se zamaram

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 119
   RE: Sta nam smeta kod Nase "fizicki"...
23.3.2013 9:59:50   
teacher75
ja bih bila sretna da moj bar nekad nahrani djecu, ne bi mi palo na pamet da mu zvocam u koliko je sati nahranio

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Alma_27)
Neposredna veza do poruke: 120
   RE: Sta nam smeta kod Nase "fizicki"...
23.3.2013 11:02:27   
draguljče
Lakše mi je nabrojati šta mi ne smeta. user posted image

_____________________________

Boj se ovna, boj se govna, pa kad ću onda živjeti?!

"Čovjek ti je, bona, teški hajvan i ovo malo duše šejtan mu dade da mu teže bude!"

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 121
   [Obrisana poruka]
23.3.2013 11:12:42   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu teacher75)
  Neposredna veza do poruke: 122
   RE: Sta nam smeta kod Nase "fizicki"...
23.3.2013 12:18:44   
škorpija
stvarno nema puno stvari da mi smetaju kod mm, možda što je jako zaboravan, a kad je u pitanju dijete, kad ja radim vikendom, on ga hrani, presvlači, uspavljuje, jednako to dobro radi kao i ja, doduše sa d je veliki pa njih dvojica uglavnom odu na pitu ili ćevapeuser posted image

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 123
   RE: Sta nam smeta kod Nase "fizicki"...
23.3.2013 12:50:53   
melin

IZVORNA PORUKA: Hannica

Ja ne smijem ni napisati sta mi sve smeta kod mog dragog muzeka,bojim se da cu se,kada ih sve skupim na jedno mjesto,zapitati sta ja uopste radim s njim.user posted image

Nisi jedinauser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Hannica)
Neposredna veza do poruke: 124
   RE: Sta nam smeta kod Nase "fizicki"...
23.3.2013 13:22:44   
animagical
meni smeta sto je nekad puno lezeran, a ja volim da isplaniram stvari...a mozda sam ja sama tome kriva, jer preuzmem stvari u svoje ruke...

(odgovor članu melin)
Neposredna veza do poruke: 125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *