|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Sta nam smeta kod Nase "fizicki"...
7.4.2013 16:54:22   
MAMA MA
-sto nema pojma za sta sluzi korpa za ves..jer on svoj prljavi ves stavlja pokraj iste
-sto povuce vodu nakon velike nuzde tek kad je sav poso obavljen,a ne odmah pa da manje smrdi
-sto kad dodje s posla odmah razvlaci trosjed,obuva debele carape,i zavaljuje se
-sto nedjeljom po cijeli dan gleda samo poljoprivredne emisije i sport
-sto kad napravim manje porcije rucka bude mu malo,a kad napravim vece kaze "sto si ovoliko pravila,bacice se"
-sto ne voli podgrijanu hranu
-sto ne voli pitu i pizzu iz el.sporeta(vec samo iz onog na drva)
-sto ga marka zulja i nemoze nista ustedjet(parola bolje potrosit danas nego sutra)
-sto stalno kupuje neke gluposti koje mi uopste ne trebaju
-sto je panicar
-sto je strasno sikirljiv
-sto ima kratak fitilj pa lahko plane i na kasirku a kamoli na nekog ko mu stvarno stane na zulj
-sto mi izmislja stalno neke nadimke(Cole,Mole,Ciko,Colpa,Djilas,itd itd itd itd)
-sto ne voli ici u goste
-sto non stop izaziva dijete,pa cak ga i do suza dovedeuser posted image
-sto kad on treba negdje to je rega a kad ja trebam negdje e to je vec diskutabilnouser posted image
-sto prdi bez ikakvog pardona,ono prne i nastavi se nanormalnije ponasat ko da nista nije bilouser posted image
-sto kad nesto treba popravit u kuci,pita MENE gdje su klijesta,gdje je cekic
-sto po njegovom misljenju nista se ne treba peglat kad se svakako izguzva kad to nesto obucesuser posted image
Ma imala bih do sutra nabrajat,i ovo sam u jednom dahu otkucalauser posted image

< Poruku je uredio MAMA MA -- 7.4.2013 16:58:11 >


_____________________________

"Why fool around with hamburger,when you have steak at home."-reče moj dragi i osvoji me...

(odgovor članu bebaa)
Neposredna veza do poruke: 176
   RE: Sta nam smeta kod Nase "fizicki"...
7.4.2013 16:58:31   
animagical

IZVORNA PORUKA: bebaa

DANAS mi ne smeta nista,cuvao bebu dok dam ispeglala 31 kosulju i jos otisao poslije da mi kupi ofingera dodatno...a inace...ili mi smeta sto zaspi u trenu a ja se ubi prevrcuci ili mi smeta kad se mlati s nekakvim amerikancima na igrici do neka doba a kafa se i ohladi cekajuci ga...pa nisam cuo da si zvala...e čućeš čućeš...jarane

e jeste te i pocastiouser posted image izvini, moradohuser posted image

(odgovor članu bebaa)
Neposredna veza do poruke: 177
   RE: Sta nam smeta kod Nase "fizicki"...
7.4.2013 17:03:03   
lady_bubamara
e mene nervira u posljednje vrijeme što se on ponaša kao trudnica on pojede i za sebe i za mene i za ovog bebana u stomaku. a prije mjesec dana je bio kod doktora i doktor mu podcrtao da mora smanjiti jelo a ja kad mu to kažem on kaže pa šta ću kad mi ti otvoriš apetit...user posted image


i kao svako veče ide na trčanje i dođe sa trčanja i natovari se i kada ga pitam kakva vajda od trčanja kao pa pojeo sam samo jedan sendvič , inače u taj sendvič ide suvo meso, parizer, kečap, majoneza , ajvar, krastavci i faferonka... dijetalno nema šta....

(odgovor članu animagical)
Neposredna veza do poruke: 178
   RE: Sta nam smeta kod Nase "fizicki"...
7.4.2013 17:09:23   
MAMA MA

IZVORNA PORUKA: animagical


IZVORNA PORUKA: bebaa

DANAS mi ne smeta nista,cuvao bebu dok dam ispeglala 31 kosulju i jos otisao poslije da mi kupi ofingera dodatno...a inace...ili mi smeta sto zaspi u trenu a ja se ubi prevrcuci ili mi smeta kad se mlati s nekakvim amerikancima na igrici do neka doba a kafa se i ohladi cekajuci ga...pa nisam cuo da si zvala...e čućeš čućeš...jarane

e jeste te i pocastiouser posted image izvini, moradohuser posted image


user posted image ...svi su isti...

_____________________________

"Why fool around with hamburger,when you have steak at home."-reče moj dragi i osvoji me...

(odgovor članu animagical)
Neposredna veza do poruke: 179
   RE: Sta nam smeta kod Nase "fizicki"...
7.4.2013 17:09:48   
ada_
hehehe sto se ismijah na ovaj tmurni dan svaka cast user posted image
sad se ja zapitah sta ja to imam u kuci kad mi bas nista ne smeta kod njega osim toga sto je previse osjetljiv i predobar,svima trci pomaze,daje a kad njemu treba ostane na cjedilu to me izludi ali sto se nas dvoje tice divan je user posted image

(odgovor članu lady_bubamara)
Neposredna veza do poruke: 180
   RE: Sta nam smeta kod Nase "fizicki"...
7.4.2013 17:10:09   
animagical
IZVORNA PORUKA: ninulina

e mene nervira u posljednje vrijeme što se on ponaša kao trudnica on pojede i za sebe i za mene i za ovog bebana u stomaku. a prije mjesec dana je bio kod doktora i doktor mu podcrtao da mora smanjiti jelo a ja kad mu to kažem on kaže pa šta ću kad mi ti otvoriš apetit...user posted image


i kao svako veče ide na trčanje i dođe sa trčanja i natovari se i kada ga pitam kakva vajda od trčanja kao pa pojeo sam samo jedan sendvič , inače u taj sendvič ide suvo meso, parizer, kečap, majoneza , ajvar, krastavci i faferonka... dijetalno nema šta....

ima to i neko ime, to ej neki sindrom, vezano za empatiju, kada muz trudnice cak i stomak moze dobitiuser posted image halali mu...

< Poruku je uredio animagical -- 7.4.2013 17:19:12 >

(odgovor članu lady_bubamara)
Neposredna veza do poruke: 181
   RE: Sta nam smeta kod Nase "fizicki"...
7.4.2013 17:14:17   
mishkica
Trenutno mi smeta sto je smrsao 5 kg,a potrebnije je meni da smrsam, i sad me zeza, doduse gripa ga je posteno pokosila, a mene zaobisla, pih, i smeta mi sto se ni s kim ne druzi, pa nit hhoda po kafama, niti ikuda, a ja hodam, pa mi lijepo postaje nezgodno ovoliko lunjati, kad je mm stalno kuci, ali je sam kriv, niko mu ne paseuser posted image user posted image

_____________________________

M&M

Sreću čine male stvari...

(odgovor članu animagical)
Neposredna veza do poruke: 182
   RE: Sta nam smeta kod Nase "fizicki"...
7.4.2013 17:17:51   
teacher75

IZVORNA PORUKA: mishkica

Trenutno mi smeta sto je smrsao 5 kg,a potrebnije je meni da smrsam, i sad me zeza, doduse gripa ga je posteno pokosila, a mene zaobisla, pih, i smeta mi sto se ni s kim ne druzi, pa nit hhoda po kafama, niti ikuda, a ja hodam, pa mi lijepo postaje nezgodno ovoliko lunjati, kad je mm stalno kuci, ali je sam kriv, niko mu ne paseuser posted image user posted image

ovo sve ko da sam ja pisala, osim gripeuser posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu mishkica)
Neposredna veza do poruke: 183
   RE: Sta nam smeta kod Nase "fizicki"...
7.4.2013 17:19:41   
animagical

IZVORNA PORUKA: MAMA MA


IZVORNA PORUKA: animagical


IZVORNA PORUKA: bebaa

DANAS mi ne smeta nista,cuvao bebu dok dam ispeglala 31 kosulju i jos otisao poslije da mi kupi ofingera dodatno...a inace...ili mi smeta sto zaspi u trenu a ja se ubi prevrcuci ili mi smeta kad se mlati s nekakvim amerikancima na igrici do neka doba a kafa se i ohladi cekajuci ga...pa nisam cuo da si zvala...e čućeš čućeš...jarane

e jeste te i pocastiouser posted image izvini, moradohuser posted image


user posted image ...svi su isti...


nisu, nisuuser posted image zavisi ocigledno od zeneuser posted image

(odgovor članu MAMA MA)
Neposredna veza do poruke: 184
   RE: Sta nam smeta kod Nase "fizicki"...
7.4.2013 17:21:32   
mishkica
Jelde teacher da nam nije lahko? momamo ovim muzevima naci kakva drustva,i u kafane ih spremiti, ovaj moj vala nema nikakve ekipe, ne znam jel ima jos ovakvihuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

M&M

Sreću čine male stvari...

(odgovor članu animagical)
Neposredna veza do poruke: 185
   RE: Sta nam smeta kod Nase "fizicki"...
7.4.2013 17:22:26   
MAMA MA

IZVORNA PORUKA: animagical


IZVORNA PORUKA: MAMA MA


IZVORNA PORUKA: animagical


IZVORNA PORUKA: bebaa

DANAS mi ne smeta nista,cuvao bebu dok dam ispeglala 31 kosulju i jos otisao poslije da mi kupi ofingera dodatno...a inace...ili mi smeta sto zaspi u trenu a ja se ubi prevrcuci ili mi smeta kad se mlati s nekakvim amerikancima na igrici do neka doba a kafa se i ohladi cekajuci ga...pa nisam cuo da si zvala...e čućeš čućeš...jarane

e jeste te i pocastiouser posted image izvini, moradohuser posted image


user posted image ...svi su isti...


nisu, nisuuser posted image zavisi ocigledno od zeneuser posted image


Ima ti i ta mjesta...a nuto u mene spiska...kaka li sam onda ja zena????user posted image user posted image user posted image

_____________________________

"Why fool around with hamburger,when you have steak at home."-reče moj dragi i osvoji me...

(odgovor članu animagical)
Neposredna veza do poruke: 186
   RE: Sta nam smeta kod Nase "fizicki"...
7.4.2013 17:23:32   
vjestica

IZVORNA PORUKA: animagical


IZVORNA PORUKA: bebaa

DANAS mi ne smeta nista,cuvao bebu dok dam ispeglala 31 kosulju i jos otisao poslije da mi kupi ofingera dodatno...a inace...ili mi smeta sto zaspi u trenu a ja se ubi prevrcuci ili mi smeta kad se mlati s nekakvim amerikancima na igrici do neka doba a kafa se i ohladi cekajuci ga...pa nisam cuo da si zvala...e čućeš čućeš...jarane

e jeste te i pocastiouser posted image izvini, moradohuser posted image

kad je moja cura bila tako mala ko i bebina beba i ja sam jedva čekala da mm dođe, i ja se zatvorim u drugu sobu i mozak odmorim peglajući user posted image user posted image
naravno sad peglam samo što moram tj samo svoje uniforme, a tad sam špeglala i što treba i što ne treba
tako ad nema potrebe da ismijavamo nečiji brak i postupke u braku user posted image

_____________________________

Neplodnost je nasljedna. Ako Vaši roditelji nisu imali djece, najvjerovatnije ih ni Vi nećete imati.

(odgovor članu animagical)
Neposredna veza do poruke: 187
   RE: Sta nam smeta kod Nase "fizicki"...
7.4.2013 17:25:03   
MAMA MA

IZVORNA PORUKA: mishkica

Jelde teacher da nam nije lahko? momamo ovim muzevima naci kakva drustva,i u kafane ih spremiti, ovaj moj vala nema nikakve ekipe, ne znam jel ima jos ovakvihuser posted image user posted image user posted image


I moj je kurjak samotnjakuser posted image
Ima na poslu neku raju ali privatno nista,a ja se volim druzituser posted image
Dajte da ih zdruzimo pa da samuju u drustvuuser posted image user posted image

_____________________________

"Why fool around with hamburger,when you have steak at home."-reče moj dragi i osvoji me...

(odgovor članu mishkica)
Neposredna veza do poruke: 188
   RE: Sta nam smeta kod Nase "fizicki"...
7.4.2013 17:32:34   
lady_bubamara

IZVORNA PORUKA: animagical

IZVORNA PORUKA: ninulina

e mene nervira u posljednje vrijeme što se on ponaša kao trudnica on pojede i za sebe i za mene i za ovog bebana u stomaku. a prije mjesec dana je bio kod doktora i doktor mu podcrtao da mora smanjiti jelo a ja kad mu to kažem on kaže pa šta ću kad mi ti otvoriš apetit...user posted image


i kao svako veče ide na trčanje i dođe sa trčanja i natovari se i kada ga pitam kakva vajda od trčanja kao pa pojeo sam samo jedan sendvič , inače u taj sendvič ide suvo meso, parizer, kečap, majoneza , ajvar, krastavci i faferonka... dijetalno nema šta....

ima to i neko ime, to ej neki sindrom, vezano za empatiju, kada muz trudnice cak i stomak moze dobitiuser posted image halali mu...


ahaah ima i stomaka u tom je barem mjesec ispred mene user posted image ma halalim ja njemu moja ti, al brine me zdravlje njegovo jer je dr. rekao da smanji al hajd čovjeku se osladilo uz mene user posted image

(odgovor članu animagical)
Neposredna veza do poruke: 189
   RE: Sta nam smeta kod Nase "fizicki"...
7.4.2013 17:37:42   
bebaa
pa mogu reci da me jeste pocastio...obicno stavi bebu da se sama igra a beba nema pojma ni o cemu i jedva dohvati igracku...ali eto danas su se nosali...hajde kaze da vidimo sta mama radi...hajte hajte da vidite kako se mama j..e s ovom tvojom kosuljom,sto ser duze pegla to vise poguzvana...odma pobjegli iz sobe...hej jest fin,evo pita me kad ce ta kafa-reko da napisem post...dusa slatka ode sam da skuha...i beli ce u po kahvenisanja otic za racunar...user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu lady_bubamara)
Neposredna veza do poruke: 190
   RE: Sta nam smeta kod Nase "fizicki"...
7.4.2013 18:29:32   
animagical

IZVORNA PORUKA: vjestica


IZVORNA PORUKA: animagical


IZVORNA PORUKA: bebaa

DANAS mi ne smeta nista,cuvao bebu dok dam ispeglala 31 kosulju i jos otisao poslije da mi kupi ofingera dodatno...a inace...ili mi smeta sto zaspi u trenu a ja se ubi prevrcuci ili mi smeta kad se mlati s nekakvim amerikancima na igrici do neka doba a kafa se i ohladi cekajuci ga...pa nisam cuo da si zvala...e čućeš čućeš...jarane

e jeste te i pocastiouser posted image izvini, moradohuser posted image

kad je moja cura bila tako mala ko i bebina beba i ja sam jedva čekala da mm dođe, i ja se zatvorim u drugu sobu i mozak odmorim peglajući user posted image user posted image
naravno sad peglam samo što moram tj samo svoje uniforme, a tad sam špeglala i što treba i što ne treba
tako ad nema potrebe da ismijavamo nečiji brak i postupke u braku user posted image

nisam ja nikoga ismijavala, nego se nasalila...ti si vjestice nekad preozbiljnauser posted image

(odgovor članu vjestica)
Neposredna veza do poruke: 191
   RE: Sta nam smeta kod Nase "fizicki"...
7.4.2013 18:34:24   
bebaa
dajte ba žene OPUŠĆAJTEse...user posted image user posted image [sm=jezicek.gif

(odgovor članu animagical)
Neposredna veza do poruke: 192
   RE: Sta nam smeta kod Nase "fizicki"...
7.4.2013 18:57:31   
ananas_ze

IZVORNA PORUKA: ada_

hehehe sto se ismijah na ovaj tmurni dan svaka cast user posted image
sad se ja zapitah sta ja to imam u kuci kad mi bas nista ne smeta kod njega osim toga sto je previse osjetljiv i predobar,svima trci pomaze,daje a kad njemu treba ostane na cjedilu to me izludi ali sto se nas dvoje tice divan je user posted image

citam i pitam se isto, jer kod mene ne postoji ni to "osim", sve sto mi je smetalo il sam ogluhila na te stvari ili ih je promjenio user posted image

_____________________________

Ništa živ čovjek ne može izgubiti što mu jedno proljeće ne bi moglo povratiti, niti može biti čovjek trajno nesrećan dok Bog daje da se duša liječi zaboravom a zemlja obnavlja proljećem.


S~proljeće~ 05.04.2014.
S~zvijezda smijalica~ 06.03.2017

(odgovor članu ada_)
Neposredna veza do poruke: 193
   RE: Sta nam smeta kod Nase "fizicki"...
7.4.2013 19:14:07   
teacher75
IZVORNA PORUKA: mishkica

Jelde teacher da nam nije lahko? momamo ovim muzevima naci kakva drustva,i u kafane ih spremiti, ovaj moj vala nema nikakve ekipe, ne znam jel ima jos ovakvihuser posted image user posted image user posted image

ima, imauser posted image a ja bih mogla zivjeti vani, ko nomaduser posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu mishkica)
Neposredna veza do poruke: 194
   RE: Sta nam smeta kod Nase "fizicki"...
11.4.2013 10:59:44   
sarisari

jedino što mi smeta kod mm jeste što čovjek ne zna da sjedi, ili je u pokretu ( nije lijen stalno nesto zavrsava ) ili lezi kada dodje kuci i sve zavrsi, to me pravo zivcira ,sjedi jedino kada jede sve ostalo mora malo da se ispruzi,mozda mi to jos vise smeta sto se ja nikada ne izlezavam ili spavam ili sjedim u normalnom polozaju cak volim vise na stolici ( udobnoj ) da sjedim nego na kaucu , ali svi smo razlicit, kao sto rece jedna forumasica i ovo cemo svesti na min.lezanja user posted image

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 195
   RE: Sta nam smeta kod Nase "fizicki"...
11.4.2013 22:11:13   
sporty mamaa

IZVORNA PORUKA: MAMA MA

-sto nema pojma za sta sluzi korpa za ves..jer on svoj prljavi ves stavlja pokraj iste
-sto povuce vodu nakon velike nuzde tek kad je sav poso obavljen,a ne odmah pa da manje smrdi
-sto kad dodje s posla odmah razvlaci trosjed,obuva debele carape,i zavaljuje se
-sto nedjeljom po cijeli dan gleda samo poljoprivredne emisije i sport
-sto kad napravim manje porcije rucka bude mu malo,a kad napravim vece kaze "sto si ovoliko pravila,bacice se"
-sto ne voli podgrijanu hranu
-sto ne voli pitu i pizzu iz el.sporeta(vec samo iz onog na drva)
-sto ga marka zulja i nemoze nista ustedjet(parola bolje potrosit danas nego sutra)
-sto stalno kupuje neke gluposti koje mi uopste ne trebaju
-sto je panicar
-sto je strasno sikirljiv
-sto ima kratak fitilj pa lahko plane i na kasirku a kamoli na nekog ko mu stvarno stane na zulj
-sto mi izmislja stalno neke nadimke(Cole,Mole,Ciko,Colpa,Djilas,itd itd itd itd)
-sto ne voli ici u goste
-sto non stop izaziva dijete,pa cak ga i do suza dovedeuser posted image
-sto kad on treba negdje to je rega a kad ja trebam negdje e to je vec diskutabilnouser posted image
-sto prdi bez ikakvog pardona,ono prne i nastavi se nanormalnije ponasat ko da nista nije bilouser posted image
-sto kad nesto treba popravit u kuci,pita MENE gdje su klijesta,gdje je cekic
-sto po njegovom misljenju nista se ne treba peglat kad se svakako izguzva kad to nesto obucesuser posted image
Ma imala bih do sutra nabrajat,i ovo sam u jednom dahu otkucalauser posted image


I moj ima ove maneuser posted image user posted image Za ovo koso i podebljano sam se bas ismijalauser posted image user posted image A to za prdenje, ja mislim da su svi isituser posted image

(odgovor članu MAMA MA)
Neposredna veza do poruke: 196
   RE: Sta nam smeta kod Nase "fizicki"...
13.5.2013 20:18:07   
Anoniman
Imate honorarni posao i jedan dan ste morali u podne otidji obaviti poslovnu obavezu koja je trajala do navece. Dijete ste ostavili kod svekrve (u istoj ste kuci) dok muz ne dodje s posla, a onda ce on bit s djetetom. Ali muz dodje s posla i kroz malo vas zove kaze zvao ga kolega s posla na pice, dobio klinca pa da popiju pice. I hajde ok. Kontate otice malo i vratit se jer ima dijete. Ali on je opet dijete ostavio sa svekrvm i nije se vratio, a i ja sam kuci dosla on se nije vratio. Kako biste to protumacile? Ok od njega il ne, pa valjda ima obavezu prema djetetu, nisam ni ja kuci.

(odgovor članu muaaa)
  Neposredna veza do poruke: 197
   RE: Sta nam smeta kod Nase "fizicki"...
13.5.2013 20:27:26   
teacher75
a sta ima veze ako je dijete kod svekrveuser posted image mi svoje ostavimo citav vikend, ljepota

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 198
   RE: Sta nam smeta kod Nase "fizicki"...
13.5.2013 20:37:20   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: Anoniman

Imate honorarni posao i jedan dan ste morali u podne otidji obaviti poslovnu obavezu koja je trajala do navece. Dijete ste ostavili kod svekrve (u istoj ste kuci) dok muz ne dodje s posla, a onda ce on bit s djetetom. Ali muz dodje s posla i kroz malo vas zove kaze zvao ga kolega s posla na pice, dobio klinca pa da popiju pice. I hajde ok. Kontate otice malo i vratit se jer ima dijete. Ali on je opet dijete ostavio sa svekrvm i nije se vratio, a i ja sam kuci dosla on se nije vratio. Kako biste to protumacile? Ok od njega il ne, pa valjda ima obavezu prema djetetu, nisam ni ja kuci.


pa ne znam sve odnose u ovoj priči...ne moram ni znati...al i ja svojoj mami znam produžiti čuvanje moje djece i popodne da odem negdje na kafu ako su mi kolegice dogovorile recimo...rijetko al dešava se....
sa svekrvom ne znam bil ja tako bila slobdona al bi moj suprug sigurno jer je to njegova mama ( ja nemam svekrvu pa zato kažem) a znam kad ih odvede svojoj seki on nju nazove da joj kaže dođemo 2 -3 sata kasnije nego smo im rekli itd...
moju mamu zovnem ja u vezi sa tim...

nešto nije strašno...ako naravno nije stalno i često i komletno zanemarivanje djeteta do strane jednog do roditelja radi neppravadnih razloga ...tipa idem bježat piti kafu neka djeteta kod moje mame dok žena ne dođe itd....

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 199
   RE: Sta nam smeta kod Nase "fizicki"...
14.5.2013 12:00:12   
škorpija

IZVORNA PORUKA: Hanady RR


IZVORNA PORUKA: Anoniman

Imate honorarni posao i jedan dan ste morali u podne otidji obaviti poslovnu obavezu koja je trajala do navece. Dijete ste ostavili kod svekrve (u istoj ste kuci) dok muz ne dodje s posla, a onda ce on bit s djetetom. Ali muz dodje s posla i kroz malo vas zove kaze zvao ga kolega s posla na pice, dobio klinca pa da popiju pice. I hajde ok. Kontate otice malo i vratit se jer ima dijete. Ali on je opet dijete ostavio sa svekrvm i nije se vratio, a i ja sam kuci dosla on se nije vratio. Kako biste to protumacile? Ok od njega il ne, pa valjda ima obavezu prema djetetu, nisam ni ja kuci.


pa ne znam sve odnose u ovoj priči...ne moram ni znati...al i ja svojoj mami znam produžiti čuvanje moje djece i popodne da odem negdje na kafu ako su mi kolegice dogovorile recimo...rijetko al dešava se....
sa svekrvom ne znam bil ja tako bila slobdona al bi moj suprug sigurno jer je to njegova mama ( ja nemam svekrvu pa zato kažem) a znam kad ih odvede svojoj seki on nju nazove da joj kaže dođemo 2 -3 sata kasnije nego smo im rekli itd...
moju mamu zovnem ja u vezi sa tim...

nešto nije strašno...ako naravno nije stalno i često i komletno zanemarivanje djeteta do strane jednog do roditelja radi neppravadnih razloga ...tipa idem bježat piti kafu neka djeteta kod moje mame dok žena ne dođe itd....

Hej draga viodjela sam da često pišeš komletno umjesto kompletno, garant ti slovo p na tastaturi ne radi

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 200
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *