|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 8 [9] 10   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Sta nam smeta kod Nase "fizicki"...
14.5.2013 14:06:13   
jasminaxx

IZVORNA PORUKA: Gucci

Uh gdje me nadje s temom user posted image

- nervira me sto pusi u kupatilu, hladno mu da izadje na terasuuser posted image (u ostalim prostorijama ne smije pusiti)
- sto kad odemo u grad ili negdje drugo on jedva ceka da se vratimo kuci
- sto uvijek kaze " to cemo drugi put" a tog drugog puta nikad ne budeuser posted image
- nervira me sto ne voli da jede luk i povrce

Uh ima tu jos, samo dok se sjetimuser posted image
Vidim da se pretezno forumasice zale na carape po coskovima, prljavim kupatilima poslije brijanja i kupanja, eto ja se mogu pohvaliti da iza mm ostane cisto kupatilo poslije brijanja i kupanja, carape ne ostavlja po coskovima vec ih baca U korpuuser posted image
Ja sam tvoj mu u originalu. I pravo me nervira to mog mua nervira sve što si nabrojala. user posted image

< Poruku je uredio jasminaxx -- 14.5.2013 14:07:52 >

(odgovor članu Gucci)
Neposredna veza do poruke: 201
   RE: Sta nam smeta kod Nase "fizicki"...
14.5.2013 14:10:59   
damma

IZVORNA PORUKA: MAMA MA

-sto nema pojma za sta sluzi korpa za ves..jer on svoj prljavi ves stavlja pokraj iste
-sto povuce vodu nakon velike nuzde tek kad je sav poso obavljen,a ne odmah pa da manje smrdi
-sto kad dodje s posla odmah razvlaci trosjed,obuva debele carape,i zavaljuje se
-sto nedjeljom po cijeli dan gleda samo poljoprivredne emisije i sport
-sto kad napravim manje porcije rucka bude mu malo,a kad napravim vece kaze "sto si ovoliko pravila,bacice se"
-sto ne voli podgrijanu hranu
-sto ne voli pitu i pizzu iz el.sporeta(vec samo iz onog na drva)
-sto ga marka zulja i nemoze nista ustedjet(parola bolje potrosit danas nego sutra)
-sto stalno kupuje neke gluposti koje mi uopste ne trebaju
-sto je panicar
-sto je strasno sikirljiv
-sto ima kratak fitilj pa lahko plane i na kasirku a kamoli na nekog ko mu stvarno stane na zulj
-sto mi izmislja stalno neke nadimke(Cole,Mole,Ciko,Colpa,Djilas,itd itd itd itd)
-sto ne voli ici u goste
-sto non stop izaziva dijete,pa cak ga i do suza dovedeuser posted image
-sto kad on treba negdje to je rega a kad ja trebam negdje e to je vec diskutabilnouser posted image
-sto prdi bez ikakvog pardona,ono prne i nastavi se nanormalnije ponasat ko da nista nije bilouser posted image
-sto kad nesto treba popravit u kuci,pita MENE gdje su klijesta,gdje je cekic
-sto po njegovom misljenju nista se ne treba peglat kad se svakako izguzva kad to nesto obucesuser posted image
Ma imala bih do sutra nabrajat,i ovo sam u jednom dahu otkucalauser posted image


tebe tm stvarno nervira..
mene nekad sve kod mm nervira posebno u onim danima, a nekad ga stavim na ignore pa sam *ladna ko spricer user posted image

_____________________________

2004.
2008.

(odgovor članu MAMA MA)
Neposredna veza do poruke: 202
   RE: Sta nam smeta kod Nase "fizicki"...
11.6.2013 15:23:50   
mikyca1

IZVORNA PORUKA: Gucci


IZVORNA PORUKA: Pahuljicaa

meni smeta sto moj cim se probudi, puse, hoce da jedeuser posted image I. je ista babi po tom pitanju pa mi je zbog toga jos mrziuser posted image user posted image user posted image

I meni ovo isto smetauser posted image bukvalno cim otvori oci kaze da je gladan i pita sta cemo da jedemo... a najgore mi je sto moj mm ima obicaj navece da pita sta cemo sutra jestiuser posted image

oplakah...

(odgovor članu Gucci)
Neposredna veza do poruke: 203
   RE: Sta nam smeta kod Nase "fizicki"...
11.6.2013 15:46:08   
Bihter
Smeta mi njegova aljkavost i neurodnost zato sto znam da dok je bio momak n ije bio takav,sve mu je bilo po pesu,i kad je zivio s roditeljima i kad je zivio sam a sad user posted image Pesin mali user posted image

(odgovor članu mikyca1)
Neposredna veza do poruke: 204
   RE: Sta nam smeta kod Nase "fizicki"...
11.6.2013 15:53:39   
malena27 RR
carape po coskovima, kupatilo nakon brijanja i kupanja user posted image

_____________________________

Beta 05.02.2010. 12,79
Beta 29.12.10. 557,93
Beta 31.12.10 1771,92
09.08.2011. rođen moj dunjaluk
Beta 09.06.15. <5
Beta 12.05.16. 504 i 16.06.16. spontani
27.01.17. vanmatericna

(odgovor članu Bihter)
Neposredna veza do poruke: 205
   RE: Sta nam smeta kod Nase "fizicki"...
11.6.2013 16:15:27   
EEDITH

IZVORNA PORUKA: Bihter

Smeta mi njegova aljkavost i neurodnost zato sto znam da dok je bio momak n ije bio takav,sve mu je bilo po pesu,i kad je zivio s roditeljima i kad je zivio sam a sad user posted image Pesin mali user posted image

znači da si ti kriva user posted image

_____________________________

U životu ti je najvažnije biti živ,sve ostalo je lahko .........

(odgovor članu Bihter)
Neposredna veza do poruke: 206
   RE: Sta nam smeta kod Nase "fizicki"...
11.6.2013 22:17:01   
Mirkica
trenutno mi smeta sto puno radi user posted image user posted image user posted image
a ima toga tih sitnica mora pisala sma prosli put , on ti je bolan ko vesela s njim nemoj u diskusiju upasti ili ces se povuci ili ces potvrditi user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu EEDITH)
Neposredna veza do poruke: 207
   RE: Sta nam smeta kod Nase "fizicki"...
11.6.2013 22:19:23   
mishkica
Ovih dana apsolutno nistauser posted image

_____________________________

M&M

Sreću čine male stvari...

(odgovor članu Mirkica)
Neposredna veza do poruke: 208
   RE: Sta nam smeta kod Nase "fizicki"...
13.6.2013 22:18:26   
CombatKitten
neodlučnost...taj dok donese odluku prođe vječnost i kad je donese onda je još toliko dugo preispituje.

(odgovor članu mishkica)
Neposredna veza do poruke: 209
   RE: Sta nam smeta kod Nase "fizicki"...
14.6.2013 14:06:23   
Irma2410
Smeta mi kad ga nešto naljuti na poslu pa bude mrzovoljan non stop,smeta mi npr kad lajka nečiju sliku ili status na fb a meni nije,kad kaže mrsko mi večeras izaći hajmo sutra i tako neke stvari...Ali opet sve u svemu dobar je ne bih ga mjenjala niakd.Svi mi imamo neke mane ;)

(odgovor članu Silver)
Neposredna veza do poruke: 210
   RE: Sta nam smeta kod Nase "fizicki"...
14.6.2013 14:18:09   
Galicia

IZVORNA PORUKA: Irma2410

Smeta mi kad ga nešto naljuti na poslu pa bude mrzovoljan non stop,smeta mi npr kad lajka nečiju sliku ili status na fb a meni nije,kad kaže mrsko mi večeras izaći hajmo sutra i tako neke stvari...Ali opet sve u svemu dobar je ne bih ga mjenjala niakd.Svi mi imamo neke mane ;)



Nadam se da je ovo sala?

_____________________________

“It takes a long time to make it simple.”

(odgovor članu Irma2410)
Neposredna veza do poruke: 211
   RE: Sta nam smeta kod Nase "fizicki"...
14.6.2013 14:36:42   
EEDITH
trpim ga nekako evo već 15 god(4+11) user posted image user posted image
valjda sam prihvatila i mane i vrline user posted image

_____________________________

U životu ti je najvažnije biti živ,sve ostalo je lahko .........

(odgovor članu Galicia)
Neposredna veza do poruke: 212
   RE: Sta nam smeta kod Nase "fizicki"...
14.6.2013 14:43:47   
Teddy Bear

IZVORNA PORUKA: Galicia


IZVORNA PORUKA: Irma2410

Smeta mi kad ga nešto naljuti na poslu pa bude mrzovoljan non stop,smeta mi npr kad lajka nečiju sliku ili status na fb a meni nije,kad kaže mrsko mi večeras izaći hajmo sutra i tako neke stvari...Ali opet sve u svemu dobar je ne bih ga mjenjala niakd.Svi mi imamo neke mane ;)



Nadam se da je ovo sala?


Galicija ne znam sta mi je smjesnije, ovo gore podebljano ili tvoj komentar, tako jednostavan a tako duhovit user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Galicia)
Neposredna veza do poruke: 213
   RE: Sta nam smeta kod Nase "fizicki"...
14.6.2013 14:59:16   
Galicia
Cuj muz mi ne lajka status na FB danas.

Ovo zajedno sa Pazarom okaciti negdje na Google. user posted image




_____________________________

“It takes a long time to make it simple.”

(odgovor članu Teddy Bear)
Neposredna veza do poruke: 214
   RE: Sta nam smeta kod Nase "fizicki"...
14.6.2013 23:34:45   
veeseelaa

IZVORNA PORUKA: Galicia


IZVORNA PORUKA: Irma2410

Smeta mi kad ga nešto naljuti na poslu pa bude mrzovoljan non stop,smeta mi npr kad lajka nečiju sliku ili status na fb a meni nije,kad kaže mrsko mi večeras izaći hajmo sutra i tako neke stvari...Ali opet sve u svemu dobar je ne bih ga mjenjala niakd.Svi mi imamo neke mane ;)



Nadam se da je ovo sala?



hahahhaha

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Galicia)
Neposredna veza do poruke: 215
   RE: Sta nam smeta kod Nase "fizicki"...
15.6.2013 1:10:19   
veeseelaa
[color=#000000]ne mogu reći da me neravira al se ibretim nekim navikama i stavovima mm i to:

- što skoro svaki dan moraa na trening
- što pegla si od gaća pa nadalje, ne bitno jel za ispre dkuće il se negdje ide ono baš
- što po par sati se zadržava u toaletu, licka se i dotjeruje (ja nisam taj tip, kod mene sve gotovo za 10 min)
- što ima opremu za zube bolju nego moj tzubar hahahhaha
- što kad napravim malo klope traćži još a kad napravim dosta ouno mu je hahhaha
- što se ujutru isključivo mogu jesti (po njegovom)jaja i viršle, ne do Bog da to pojede za večeru, usput njemu je doručak i u 16 ako prije nije stigao doručkovati pa tada nema šanse da pojede nešto drugo izuzev onog štio je propustio za doručak hahahaha
- što nosi sve markirano od kape, šala, bokserica, čarapa pa nadalje
- što se ibreti jer ja nemam sve maarkirano hahahah
- što se ibreti jer radim, kao ne moraš, koji će ti
- što Ajšu izaziva dok ja ne poludim
- što misli da su svi ljudi dobri
- što ima snage ugadjati drugima do besvijesti, osbito mojim prijateljima i mojoj rodbini do te mjere da ispadne smiješan

- što misli da se porez ne mora plaćati
- što je uvijek njega eloktroprivreda zapalila i nije mu na vakat dostavikla račun pa je stoga dobio opomenu
- što ne konta kako to da nije 2 mjeseca platio račun za net i kablovsku
- što mu za otići do centra treba psihička priprema, kao daleko mu i ima do tamo dva sata vozit hahhha
- što misli da nisam rodila da bi neki mislili da sam muško hahhaha
- što misli da ne ličim na moju mamu i mog brata karakterno

helem to je ono što me ibreti a podjekat i nervira, no ništa strašno, volim ga, on je moja ljubav bez obzira što imam ljubavnika user posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 216
   RE: Sta nam smeta kod Nase "fizicki"...
15.6.2013 9:37:59   
Marija13
- što pegla si od gaća pa nadalje, ne bitno jel za ispre dkuće il se negdje ide ono baš


Sam pegla? Ja bih to svrstala u "sta nam se svidja..."! user posted image

_____________________________

"Ono što mi jesmo određuje našu djecu daleko više nego ono što im govorimo. Znači, potrebno je da budemo danas, ono što želimo da naša djeca postanu sutra."

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 217
   RE: Sta nam smeta kod Nase "fizicki"...
15.6.2013 23:01:31   
veeseelaa

IZVORNA PORUKA: Marija13

- što pegla si od gaća pa nadalje, ne bitno jel za ispre dkuće il se negdje ide ono baš


Sam pegla? Ja bih to svrstala u "sta nam se svidja..."! user posted image



da, sam pegla i pere svoj veš
al ne kontam što sve na njemu mora biti ispeglano hahahha


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Marija13)
Neposredna veza do poruke: 218
   RE: Sta nam smeta kod Nase "fizicki"...
20.6.2013 11:55:11   
ringeminge
ostavljanje obuce na sred hodnika

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 219
   RE: Sta nam smeta kod Nase "fizicki"...
20.6.2013 11:57:57   
elmaL

IZVORNA PORUKA: veeseelaa


IZVORNA PORUKA: Marija13

- što pegla si od gaća pa nadalje, ne bitno jel za ispre dkuće il se negdje ide ono baš


Sam pegla? Ja bih to svrstala u "sta nam se svidja..."! user posted image



da, sam pegla i pere svoj veš
al ne kontam što sve na njemu mora biti ispeglano hahahha


A moj cak i na posao obuce nekad neispeglanu kosulju i kaze ispravit ce se na meniuser posted image

_____________________________

E i A=<3
"Ako se svaki dan malo brinete, izgubit ćete nekoliko godina vašeg života. Ako nešto nije kako treba biti, popravite ako možete. Ali učite se ne brinuti. Brige nikad nisu ništa popravile."

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 220
   RE: Sta nam smeta kod Nase "fizicki"...
20.6.2013 12:01:16   
elmaL

IZVORNA PORUKA: ringeminge

ostavljanje obuce na sred hodnika

A ovo potpisujem hiljadu puta, jos mi imamo hodnik od 2 kvadrata i cim otvoris ulazna vrata nabasas na njegove cipele br 46user posted image

_____________________________

E i A=<3
"Ako se svaki dan malo brinete, izgubit ćete nekoliko godina vašeg života. Ako nešto nije kako treba biti, popravite ako možete. Ali učite se ne brinuti. Brige nikad nisu ništa popravile."

(odgovor članu ringeminge)
Neposredna veza do poruke: 221
   RE: Sta nam smeta kod Nase "fizicki"...
25.7.2013 14:35:56   
zivotnisan
Smeta mi njegova bezobzirnost prema meni i nasem braku nekad. Recimo, bio mu rodjendan. Ja mu predlozila puno neke aktivnosti da mu obiljezimo rodjendan, odlazak negdje na rucak i sl. Nije htio, kao da se ne trosimo puno. Kad sam dosla s posla kuci prica mi kupio svojim roditeljima za rodjendan lubenicu, a i mojim kupio pola lubenice. Nije se sjetio u nasu kucu kupiti nista da nas pocasti za rodjendan. Ni mene ni dijete nicim nije pocastio. sta je s njim? Sta bi vi na to?

(odgovor članu muaaa)
Neposredna veza do poruke: 222
   RE: Sta nam smeta kod Nase "fizicki"...
25.7.2013 14:40:52   
animagical

IZVORNA PORUKA: zivotnisan

Smeta mi njegova bezobzirnost prema meni i nasem braku nekad. Recimo, bio mu rodjendan. Ja mu predlozila puno neke aktivnosti da mu obiljezimo rodjendan, odlazak negdje na rucak i sl. Nije htio, kao da se ne trosimo puno. Kad sam dosla s posla kuci prica mi kupio svojim roditeljima za rodjendan lubenicu, a i mojim kupio pola lubenice. Nije se sjetio u nasu kucu kupiti nista da nas pocasti za rodjendan. Ni mene ni dijete nicim nije pocastio. sta je s njim? Sta bi vi na to?

ja muzu za rodjendan napravila tortu, jer nije vican tomeuser posted image

(odgovor članu zivotnisan)
Neposredna veza do poruke: 223
   RE: Sta nam smeta kod Nase "fizicki"...
25.7.2013 14:43:15   
veeseelaa

IZVORNA PORUKA: zivotnisan

Smeta mi njegova bezobzirnost prema meni i nasem braku nekad. Recimo, bio mu rodjendan. Ja mu predlozila puno neke aktivnosti da mu obiljezimo rodjendan, odlazak negdje na rucak i sl. Nije htio, kao da se ne trosimo puno. Kad sam dosla s posla kuci prica mi kupio svojim roditeljima za rodjendan lubenicu, a i mojim kupio pola lubenice. Nije se sjetio u nasu kucu kupiti nista da nas pocasti za rodjendan. Ni mene ni dijete nicim nije pocastio. sta je s njim? Sta bi vi na to?



pa rekla mu... ej a mi???

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu zivotnisan)
Neposredna veza do poruke: 224
   RE: Sta nam smeta kod Nase "fizicki"...
25.7.2013 14:49:47   
Teddy Bear
Ma ja ne bi nista, nas su prosli rodjendani, sad samo slavimo rodjendane djece user posted image Neki dan je zaboravio moj rodjendan,ja se prvo naljutila i onda skontam da je takav, ne prati datume i ne pamti, a sa romantikom se nikad nije ni sastajao, pa ne mogu ni rec da se rast'o... Na kraju dana smo djecu uspavali i " medjusobno pocastili". A za njegov rodjus day, napravim kolac i to je to . Ne zamaraj se ako mozes,sretnouser posted image

(odgovor članu animagical)
Neposredna veza do poruke: 225
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  6 7 8 [9] 10   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 8 [9] 10   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *