|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Sta nasem partneru smeta kod nas?
11.3.2013 9:48:36   
damma
smeta mu to sto kupujem puno garderobe za sebe, tako da znam nekad nesto kupit i onda to ostavim pa kroz neko vrijeme obucem..on sav user posted image

_____________________________

2004.
2008.

(odgovor članu Nedi)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Sta nasem partneru smeta kod nas?
11.3.2013 9:53:33   
Dida79
Sto bi uvijek negdje hodala a on penzioner teski
Sto djeca nisu ranije u krevetima po bogu njemu je do akcijanja ali mu se spava pa ne moze cekati da djeca zaspu user posted image
Sto glasno pricam kaze da ce mu otici sluh od mene
Sto ne volim pitu redovno im je pravim i svaki put kad je na meniju on se nacuditi ne moze kako ja ne volim pitu a po njegovom odlicno je pravim

(odgovor članu Silver)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Sta nasem partneru smeta kod nas?
11.3.2013 9:54:32   
teacher75

IZVORNA PORUKA: palachinken

Što ne pazim stvari. "Lomim" kablove kad ih srolam. Što ostavljam prste na touch screenu. (apsurno, znam). Moj muž je Monk što se tiče tehnike, a mene boli briga. user posted image
Ako se kad razvedemo, to će biti zbog kafom zaljevene tastature. user posted image user posted image

user posted image user posted image i moj je isti ovakav, kaze da previse lupam po laptopu kad tipkam, pa kako mi je prljav laptop a kad se pokvari jedva doceka da mi odrzi predavanje kako ne znam cuvati tehniku

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu palachinken)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Sta nasem partneru smeta kod nas?
11.3.2013 9:54:45   
henna ze
tita mi nemam pojma..al danas cu ga pitati..pa vam javim...
on je od onih likova "svemijesvejedno"

_____________________________

Kad se igra završi, kralj i pješak idu u istu kutiju.

(odgovor članu Dida79)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Sta nasem partneru smeta kod nas?
11.3.2013 9:55:56   
teacher75

IZVORNA PORUKA: henna ze

tita mi nemam pojma..al danas cu ga pitati..pa vam javim...
on je od onih likova "svemijesvejedno"

blago tebi, moj je susta suprotnost- zivcira se zbog svega- sad bih ovo trebala na ovoj drugoj temi napisatiuser posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu henna ze)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: Sta nasem partneru smeta kod nas?
11.3.2013 9:58:12   
sabinos
sta njemu ima smetati?ja sam savrsenauser posted image sala mala...
trenutno mu smeta sto koristim vaginaleteuser posted image eto ko da je meni drago...
inace mu smeta sto puno volim da pricam(on je sutljiv tip),sto volim da planiram makar 10 dana unaprijed(kod njega sve nekako iznenada i usput),sto se nerviram za sitnice,sto nisam popustljiva prema djetetu,sto volim pitu sa lukom i istu pravim,sto mu prigovaram za cigare,sto mu ne vratim sjediste u autu u prvobitni polozaj kad zavrsim sa voznjom,sto mi je mrsko ustajati svake minute radi svake sitnice,sto skupljam stvari i ne dam da ista baca...ih mogla bih ja do sutra.cini mi se ipak nisam savrsenauser posted image
ma ja sam sto puta rekla-ne znam kako nas je Bog sastavio,toliko smo razliciti.al eto

_____________________________

nista nije ni dobro ni lose samo ga misljenje cini takvim.Sekspir

mamine paše i najbolji drugovi
veliki A 2009
mali A 2013

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: Sta nasem partneru smeta kod nas?
11.3.2013 10:03:48   
djoisa
e ja nisam savrsena..ja sam lijena i smotana..suprotnosti se privlace user posted image

(odgovor članu sabinos)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: Sta nasem partneru smeta kod nas?
11.3.2013 10:04:43   
felix
svašta mu smetauser posted image što izadjem na terasu zapaliti on vazda ronda nemoj razboliceš se , smanji cigare ..... nemoj kasno jest pa posle ujutro, rondaš da si svašta sanjala slabo spavala , ne mazi toliko A. umazuj posle ceš nadrljati, user posted image malo se pozuri kad šta radiš nekad me lijenost ufati vucem se ko prebijena mačka.
Opet ti gola ledja, nemoj mi sutra kukat da te šta muci uvuci taj potkošulj u gace ko jauser posted image jesi kod mene kad vidjela gola ledja.
Kad A. hranim nece pa se nerviram de pusti ga nije djeete gladno jest ce kad ogladni , Kad mu dajem zalogaje varam da jedem vice polako il de neka se napije soka ona cim se napije soka neece da jede više on to zna al fol uvjek zaboravi grrrr
De malo šuti kad dodjem s posla naviješ se ko sat ja bi malo mira da odmorim, ti sam pričaš izmišljaš neštouser posted image .
A najviše od svega mu smeta kad diram njegove stvariuser posted image
ko nprm. lap. to on cuva ko oci u glavi a ja handrkava pa on sam rodna de polako ne diraj po ekranu prstima , sad si jela sa A smoki jesu ti masne ruke ne diraj tak po tipkama itrd hb imam svoj nedo Bog da jedan koristimo obojeuser posted image

< Poruku je uredio felix -- 11.3.2013 10:07:00 >


_____________________________

Zlonamjernog prijatelja treba se bojati više nego divlje zvijeri; zvijer će vam možda raniti tijelo, ali zao prijatelj će vam raniti duh.

(odgovor članu visnjica1)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: Sta nasem partneru smeta kod nas?
11.3.2013 10:16:28   
visnjica1
Zaboravi rwci da je moj vecinu slobodnog vremena iskljucen taj puno ne komentarise i mogu sve i ne pocistit po kuci i otici a ne napraviti rucak nije bas ljubitepj moje kuhinje hah on nam kuha jer je profesionalni kuhar sreca moja, on se uvijek smije i znam da me i ne cuje kada pricam ,samnom suti a kada gosti dodju navije se ko kolo vjeruj te da ostanem zacudjena jel to moj F.

_____________________________

Moje Sunce 25.11.2012

(odgovor članu felix)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: Sta nasem partneru smeta kod nas?
11.3.2013 10:18:28   
ananas_ze

IZVORNA PORUKA: henna ze

tita mi nemam pojma..al danas cu ga pitati..pa vam javim...
on je od onih likova "svemijesvejedno"

i ja sam ovo prvo pomislila, a drugo necu ni da ga pitam, jer me ne zanima, mada vjerujem da ga moje spavanje izludjuje user posted image

_____________________________

Ništa živ čovjek ne može izgubiti što mu jedno proljeće ne bi moglo povratiti, niti može biti čovjek trajno nesrećan dok Bog daje da se duša liječi zaboravom a zemlja obnavlja proljećem.


S~proljeće~ 05.04.2014.
S~zvijezda smijalica~ 06.03.2017

(odgovor članu henna ze)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: Sta nasem partneru smeta kod nas?
11.3.2013 10:21:45   
Lady26
Sto "naredjujem" previse...al to samo on misli, ja ne user posted image

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu ananas_ze)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: Sta nasem partneru smeta kod nas?
11.3.2013 10:27:14   
ladyblue RR
mom vjerovatno sve smeta ali šta ću mu ja?!user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Just because it's a bad idea, doesn't mean it's not going to be a good time!

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: Sta nasem partneru smeta kod nas?
11.3.2013 10:32:45   
rose 87
sto me uvijek ceka,sto nemam vozacku da on nema obavezu da me vozi na razna mjesta,sto gnjavim dijete da jede manje slatkisa,sto stalno nesto cistim ne razumije sta user posted image ,sto volim da se mazim 24/7 a njemu nije uvijek do toga...

_____________________________

Mamino sunce - 26.12.2009
Mamin smjesko - 20.01.2015

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: Sta nasem partneru smeta kod nas?
11.3.2013 10:34:02   
Medić*
Nista mu ne smeta user posted image

_____________________________

Nema vece institucije od roditelja!

(odgovor članu rose 87)
Neposredna veza do poruke: 39
   RE: Sta nasem partneru smeta kod nas?
11.3.2013 10:35:13   
Sarah1
Smeta mu sto sam nekad ko razmazeno deriste i sto puno zanovijetam. Mslm,volim naredjivati,ali sta cu,kakva sam takva sam. Ne mijenjam se. user posted image

(odgovor članu rose 87)
Neposredna veza do poruke: 40
   RE: Sta nasem partneru smeta kod nas?
11.3.2013 10:37:32   
bebana27
brzo ce naljutim ali i odljutim smeta mu to sto za svaku sitnicu dizem uzbunu sto ne bolim nepravdu ali u okruzenju u kojem sad zivim je narod jako zavidan ako imas kako imas tako da mi to jako smeta a i njega to nervira

_____________________________

20.09.2009 sam postala najsretnija osoba na svijetu jer sam u zagrljaj dobila svoga sina....Vole te mama i tata
06.09.2010 god.dobili smo prvi zubic sedam dana kasnije i drugi zubic
13.09.2011 rodio se drugi sin Adem

(odgovor članu Sarah1)
Neposredna veza do poruke: 41
   RE: Sta nasem partneru smeta kod nas?
11.3.2013 10:38:02   
Visnja RR
smeta mu što sam horoskopska riba... kreativni nered sastavni dio života user posted image
sad bih ja trebala reći da meni smeta što je o djevica...ali

vremenom smose izbalansirali.... skoro user posted image

smeta mu (što opet ima veze sa horoskopom) što neću da ljude koji mi stanu na žulj odhebem već šutim... ali ... user posted image

u zadnje vrijeme mu smeta što kasnim po desetak minuta gdj god da krenm+em...a to mi nikad prije nije bila praksa...

možda mu još što šta smeta ali naviko se "jadan" ..."s kim si s njim si" user posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Medić*)
Neposredna veza do poruke: 42
   RE: Sta nasem partneru smeta kod nas?
11.3.2013 10:40:15   
muaaa

IZVORNA PORUKA: medic slatki

Nista mu ne smeta user posted image

Uvjek neko mora biti mimo narodne maseuser posted image user posted image

_____________________________

“Temelj ljudske sreće je duboka sigurnost, spontana radost u malim stvarima i velika jednostavnost.”



(odgovor članu Medić*)
Neposredna veza do poruke: 43
   RE: Sta nasem partneru smeta kod nas?
11.3.2013 10:40:27   
pocahontas
možda što puno pričam user posted image

_____________________________

Bilježim se sa štovanjem

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 44
   RE: Sta nasem partneru smeta kod nas?
11.3.2013 10:40:44   
Dida79

IZVORNA PORUKA: medic slatki

Nista mu ne smeta user posted image

Ili ne smije da smeta user posted image

Vidjece te veceras novih nickova na rr osveta nasih muzeva zbog one teme sta nam smeta kod njih user posted image

(odgovor članu Medić*)
Neposredna veza do poruke: 45
   RE: Sta nasem partneru smeta kod nas?
11.3.2013 10:42:12   
Apotekarka
Moj pesimizam

_____________________________

Nase malo zlato Antonio stiglo je 30.06.2009
Nasa mala princeza Ana stigla 14.04.2013

(odgovor članu Dida79)
Neposredna veza do poruke: 46
   RE: Sta nasem partneru smeta kod nas?
11.3.2013 10:43:03   
emi7908
Moj jezik...user posted image i to što sam djevica a sad ima još jednu u kući pa ludi al' šta ću mu ja...

(odgovor članu Dida79)
Neposredna veza do poruke: 47
   RE: Sta nasem partneru smeta kod nas?
11.3.2013 10:43:36   
Blue rose RR
Smeta mu (al ono baš) kad mi nešto nije pravo - ušutim se :)

Kod mene ne važi teorija  - napada/odbrane :)


_____________________________

"Ja jesam siromah i samo snove imam. Pred noge tvoje polažem ih. Nježno gazi, jer gaziš po snovima mojim.“
W. B. Y

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 48
   RE: Sta nasem partneru smeta kod nas?
11.3.2013 11:26:33   
MAMA MA
Puno je vise stvari koje meni smetaju kod njega nego nekih stvari koje njemu smetaju kod mene..user posted image ...Ali eto rekla bih da mu smeta sto sam brzopleta...sto gubim stvari...sto ne cuvam tehniku..sto slusam muziku non stop(jer on istu prezire-ali bukvalno mrzi muziku)...sto kolutam ocima kad gleda sport na tv-uuser posted image ...sto ga cesto ne podrzavam u nekim njegovim namjerama jer smatram da su nepotrebne...sto cesto stavim tudje JA ispred svog..itd..itd...

_____________________________

"Why fool around with hamburger,when you have steak at home."-reče moj dragi i osvoji me...

(odgovor članu Blue rose RR)
Neposredna veza do poruke: 49
   RE: Sta nasem partneru smeta kod nas?
11.3.2013 18:17:35   
teacher75
zaboravila sam napisati da mu smeta sto ne znam da ekonomisem, volio bi da bolje znam s paramauser posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu MAMA MA)
Neposredna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *