|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Debljajmo se zajedno :-)
11.3.2013 17:27:37   
Adana
Znam da nije pravilo, zato sam i rekla da bi trebalo da se 'lijepe' kile. user posted image


_____________________________

Naša ljubav Asja je došla 17.07.2008.g :-)

The best thing to spend on your children is TIME...

(odgovor članu animagical)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Debljajmo se zajedno :-)
11.3.2013 17:27:39   
AnLu
Ma ja jedem bas nezdravu i kaloricnu hranu, bas ono od cega se deblja zato sto to volim, a i zelim koji kg gore, ali dzaba. Moguce da ima i genetike, a i tersaluk mi neda da se kilogrami ljepe sigurnouser posted image

_____________________________

A. 10.02.2010.
L. 12.08.2011.

(odgovor članu animagical)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Debljajmo se zajedno :-)
11.3.2013 17:29:49   
Adana
Do genetike ima sigurno. A i kada je metabolizam sam od sebe brz ponekad je džaba sve...

Možda probati sa nutricionistom kao što rekoh... Treba jesti i hranjive, a ne samo kalorične stvari. I fizička aktivnost pomaže, neka za izgradnju mase... Jer nije bitno samo salo natovariti već i mišićnu masu izgraditi. Ne želiš se razboliti. user posted image

_____________________________

Naša ljubav Asja je došla 17.07.2008.g :-)

The best thing to spend on your children is TIME...

(odgovor članu AnLu)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Debljajmo se zajedno :-)
11.3.2013 17:30:26   
mama75

IZVORNA PORUKA: Full Moon

Odlicna temauser posted image
Iskreno ja se udebljam samo kad sam trudna, hahhhahaahah, evo sad imam jos kg poslije poroda koje cuvam, trudim seuser posted image

Nemoj se puno truditi, da ne zatrudnus user posted image
Ja samo da se dodam na ovj spisak. Meni nista ne pomaze: jedem 5x dnevno, za dorucak po 3 kriske hljeba, ruca 2 itd. Ja hljeb jedem i sa rizom i tjesteninom. Jedino pitu jedem bez hlheba. I opet 52kg, 170cm. Doduse na guzi ima koji gram viska, nije bas proporcionalna sa ostalim dijelovima tijela. Ali vadim se da sam ja ipak zena u godinama i uz to 2 djece user posted image

(odgovor članu Full Moon)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Debljajmo se zajedno :-)
11.3.2013 17:31:41   
AnLu
Probala sam ja i sa nutricionistom, ali nista. Ma na ovako mrsavu osobu nemoguce je salo sad da se pojavi, bar ne kod mene, u trudnoci sam se udebljala sa Anom masala ali opet nije bilo sala.

_____________________________

A. 10.02.2010.
L. 12.08.2011.

(odgovor članu Adana)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: Debljajmo se zajedno :-)
11.3.2013 17:33:42   
Medi_87
AnLu možda i kod mene ters ima uticajauser posted image Animagical probaću baš s tim medom i mlijekom, mada veliki ljubitelj nisam mlijeka

(odgovor članu AnLu)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: Debljajmo se zajedno :-)
11.3.2013 17:34:28   
bebana27

image
Ringeraja.ba
Porodica
Filantropija
Zdravlje, Ljepota & Moda
Ringerajina kuhinja
Ringerajin vodič
37.288 registrovanih članova


ma i ja jedem sve zivo sta mi dodje u ruku ali nista

_____________________________

20.09.2009 sam postala najsretnija osoba na svijetu jer sam u zagrljaj dobila svoga sina....Vole te mama i tata
06.09.2010 god.dobili smo prvi zubic sedam dana kasnije i drugi zubic
13.09.2011 rodio se drugi sin Adem

(odgovor članu animagical)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: Debljajmo se zajedno :-)
11.3.2013 17:35:27   
R&T@
Cekajte, bez dana u sedmici kada se vagamo i priznanja da smo zabrljali nejelom ova tema nam nece prociuser posted image

(odgovor članu Medi_87)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: Debljajmo se zajedno :-)
11.3.2013 17:35:29   
animagical
meni samo ide na zivce kad mi ljudi savjetuju da jedem vise, da se ne cuvam i takve gluposti... u to ime, odoh do frizidera, ostalo kolaca od juce... problem bi bio da utice na zdravlje, na snagu i izdrzljivost, na menstrualni ciklus ili eto da je bas bas tesko naci odjecu u odgovarajucem broju..meni nije tesko za odjecu, visoka sam, pa nosim neke normalne brojeve ugl. 36/38...

(odgovor članu mama75)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: Debljajmo se zajedno :-)
11.3.2013 17:36:18   
animagical

IZVORNA PORUKA: tajra

Cekajte, bez dana u sedmici kada se vagamo i priznanja da smo zabrljali nejelom ova tema nam nece prociuser posted image

ja ove dane nemam

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: Debljajmo se zajedno :-)
11.3.2013 17:38:53   
Medi_87
Ja većinom nosim 34 broj, a u trudnoći dospijem čak do 38user posted image

(odgovor članu animagical)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: Debljajmo se zajedno :-)
11.3.2013 17:39:57   
animagical
medi ti si sva skladna, bas onako sitna, njezna... ja sam klipacauser posted image

(odgovor članu Medi_87)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: Debljajmo se zajedno :-)
11.3.2013 17:46:05   
Daliyah92

IZVORNA PORUKA: AnLu

Ma ja jedem bas nezdravu i kaloricnu hranu, bas ono od cega se deblja zato sto to volim, a i zelim koji kg gore, ali dzaba. Moguce da ima i genetike, a i tersaluk mi neda da se kilogrami ljepe sigurnouser posted image


Ja mislim da je u ovom problem. Mm isto treba nabaciti koju kilu i citala sam po netu kako. Uglavnom vazno je ne jesti previse nezdravu hranu, nego zdravu a kaloricnu. Isto kazu svako vece pojesti 2-3 sendvica sa kikiriki puterom, a svaki dan unijeti 500 kalorija vise nego inace, i trebalo bi se dobijati 500gr sedmicno. Mm je poceo ovako i ima pomaka user posted image

_____________________________

"Dijete uvijek može odraslog naučiti trima stvarima: da bude veseo bez razloga, da bude uvijek nečim zabavljen i da se zna svom snagom zauzeti za ono što želi."

A 16.6.2012. :)
D 14.5.2016. :)

(odgovor članu AnLu)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: Debljajmo se zajedno :-)
11.3.2013 17:49:47   
AnLu
Ma meni tersaluk neda da se kilogrami uvecaju, ja kad se i udebljam nek me tersaluk uhvati ja odmah padam dole, doduse kod mene su i roditelji mrsavi ljudi.

_____________________________

A. 10.02.2010.
L. 12.08.2011.

(odgovor članu Daliyah92)
Neposredna veza do poruke: 39
   RE: Debljajmo se zajedno :-)
11.3.2013 17:49:50   
animagical
kikiriki puter sa bestiljemuser posted image jaja na maslacu, zatim kajgana sa istopljenim gauda sirom, kobasice, sve obilato umakati u majonezuuser posted image

(odgovor članu Daliyah92)
Neposredna veza do poruke: 40
   RE: Debljajmo se zajedno :-)
11.3.2013 17:50:51   
R&T@
Kako cu se udebljati kad sam ters, zaboravim jesti i imam probavu kao galebuser posted image

(odgovor članu Daliyah92)
Neposredna veza do poruke: 41
   RE: Debljajmo se zajedno :-)
11.3.2013 17:52:12   
AnLu

IZVORNA PORUKA: tajra

Kako cu se udebljati kad sam ters, zaboravim jesti i imam probavu kao galebuser posted image



e ovako i onda kad se sjetim pojedem za pet osobauser posted image , a obavezna mi je kasna vecera tamo oko 23-24h

_____________________________

A. 10.02.2010.
L. 12.08.2011.

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 42
   RE: Debljajmo se zajedno :-)
11.3.2013 17:56:40   
AnLu

IZVORNA PORUKA: Daliyah92


IZVORNA PORUKA: AnLu

Ma ja jedem bas nezdravu i kaloricnu hranu, bas ono od cega se deblja zato sto to volim, a i zelim koji kg gore, ali dzaba. Moguce da ima i genetike, a i tersaluk mi neda da se kilogrami ljepe sigurnouser posted image


Ja mislim da je u ovom problem. Mm isto treba nabaciti koju kilu i citala sam po netu kako. Uglavnom vazno je ne jesti previse nezdravu hranu, nego zdravu a kaloricnu. Isto kazu svako vece pojesti 2-3 sendvica sa kikiriki puterom, a svaki dan unijeti 500 kalorija vise nego inace, i trebalo bi se dobijati 500gr sedmicno. Mm je poceo ovako i ima pomaka user posted image



A sta smatras zdravim, a kaloricnim? mislim ne jedem samo nezdravu hranu, ali nisam tip light varianti hrane nikako, milion puta sam pomislila ne dao Bog da moram na djetu ja bih crkla jeduci onaj zelenis bez hljebauser posted image

_____________________________

A. 10.02.2010.
L. 12.08.2011.

(odgovor članu Daliyah92)
Neposredna veza do poruke: 43
   RE: Debljajmo se zajedno :-)
11.3.2013 18:25:33   
Full Moon

IZVORNA PORUKA: tajra

Kako cu se udebljati kad sam ters, zaboravim jesti i imam probavu kao galebuser posted image


Ista sam ti, doduse probava mi je bolja, zasad, kako popih enterofuriluser posted image
mama75, i meni to pade na pamet kad sam napisala da se trudimuser posted image

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 44
   RE: Debljajmo se zajedno :-)
11.3.2013 18:52:18   
canim
Jao lijepe teme, jeli i kod vas vaganje petkom da mogu ponekad prijaviti plusic user posted image

(odgovor članu Full Moon)
Neposredna veza do poruke: 45
   RE: Debljajmo se zajedno :-)
11.3.2013 18:54:59   
R&T@
Znate sta me najvise "boli"...
kad mi u karton na sistem. pregledu upisu: neuhranjenauser posted image

(odgovor članu canim)
Neposredna veza do poruke: 46
   RE: Debljajmo se zajedno :-)
11.3.2013 21:11:51   
AnLu
Tajra meni je tako cjeli zivot, cak i sa Lukom u trudnoci su mi pisali neuhranjena, a ja pred porodomuser posted image user posted image

_____________________________

A. 10.02.2010.
L. 12.08.2011.

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 47
   RE: Debljajmo se zajedno :-)
11.3.2013 22:52:05   
reallove

IZVORNA PORUKA: canim

Jao lijepe teme, jeli i kod vas vaganje petkom da mogu ponekad prijaviti plusic user posted image

kraljiceuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

"Majke se rađaju u istom trenutku kada i djeca. Ona prije toga nije postojala. Žena je postojala, ali majka, nikad. Majka je nešto potpuno novo"


Mamino sunce Ameen

11.08.2009. <3

(odgovor članu canim)
Neposredna veza do poruke: 48
   RE: Debljajmo se zajedno :-)
11.3.2013 22:54:51   
Medi_87
Tajra joj sto me nasmija meni je dr na porodu reko pa jedeš li ti ženo ištauser posted image user posted image jok eto štrajukujem glađu, vala animagical koliko god da majoneza deblja ja je barte nemogu, kikiriki puter sam jedno vrijeme jela stalni i vjeruj da mi se zgadio

(odgovor članu reallove)
Neposredna veza do poruke: 49
   RE: Debljajmo se zajedno :-)
11.3.2013 22:55:53   
salmy
Tema je super

ja jedem kao konj..ali nista...metabolizam mi je ubrzan i kraj price

jedino sam debela kad sam bila trudna,obzirom da necu vise biti trudna necu biti ni debelauser posted image 50-53 nema dalje...

(odgovor članu animagical)
Neposredna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

prozori
salmy

Ja udavis sa kucnim poslovima...ali me uzasno zanima cime perete prozore? Ja recimo operem sve super, sunce ih obasja oni mutni ko Vardar...gdje ja fulim...cistim stelexom i jelenskom...

vodom (60%)

stelexom (33%)

ne perem ih (8%)


Broj svih glasova: 242

Hvala na glasovima. Glasovala/glasovao si već na svim aktualnim anketama. Možeš napraviti svoju anketu!

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *