|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Slicnosti kod parova
18.3.2013 8:50:22   
Mirkica
ni nalik a funkcionisemo doduse sex i hrana tu se podudaramo , ja volim rado da kuhama ali pazim sta kuhama i redovno povrce a on voli povrce bas bas i tako nasli smo se u dvije tacke. Toliko smo drugaciji a rijetko rijetko se svadjamo mozda jednom u tri mjeseca Elhamdullilh.

_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu bubamara_11)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Slicnosti kod parova
18.3.2013 10:24:03   
jasmin
Oboje s Drine user posted image ,slična životna priča,samo moja skoro 8 g mlađa user posted image .
Njegov otac radio u Sarajevu,moj otac također,tu i roditelji živjeli.
Kad su naše mame trebale da se porode,nane izrazile želju da se prvi unuci rode gdje i babe im user posted image ,pa naše mame u podrinjske gradove. Rodismo se,bili malo i curik Sarajevo.
Tu odrasli,školovali se,tokom rata mm živio gdje i sad,a mi kod moje tetke i tadašnjeg tetka samo par kuća iznad,a da veze nismo imali,pa me sad mm zeza,mi smo ove gore zvali brđani,ni sanjao nisam da ću brđanku da ženim,e rekoh nisam ni ja da ću tako nisko da se spustim user posted image user posted image .
Dalje,on predio ime,ja također,mada su nam oboma prethodna imena bila ok,ali nam se prosto svidjaju ova.
Ista smo krvna grupa A+.
Oboje smo tvrdoglavi.
Imamo slične poglede na svijet,stavove.
Prezime moje mame i njegovog babe počinje sa B,a njegove mame i mog babe sa K.
Nijedno prezime ne završava na ić user posted image .
Njegova mama prvo rodila dva sina pa kći 96.
Moja mama prvo dvije kćeri,pa sina 95 user posted image .

Ima još,ne mogu se sjetiti,smiješno mi.
A fizički nismo slični,on veći,padamo od smijeha kad prislonim moje stopalo uz njegovo user posted image .
I naravno,ima mišljenja oko kojih se razilazimo,logično.

< Poruku je uredio jasmin -- 18.3.2013 10:25:29 >


_____________________________

”A robovi Milostivog su oni koji po zemlji mirno hodaju, a kada ih bestidnici oslove; odgovaraju: - Mir vama”!

Cvijete...šta od tebe miriše ljepše?- Dijete!

2007, 2008 ( dva puta moje sve )

(odgovor članu Mirkica)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Slicnosti kod parova
18.3.2013 10:27:29   
veeseelaa
e čuj jasmin statističarauser posted image
njegova mama rodila prvo ovo a moja mama ono user posted image
user posted image


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu jasmin)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Slicnosti kod parova
18.3.2013 10:29:28   
jasmin

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

e čuj jasmin statističarauser posted image
njegova mama rodila prvo ovo a moja mama ono user posted image
user posted image


Pa smiješno nam,on ima seku,ja brata,skoro generacija.

_____________________________

”A robovi Milostivog su oni koji po zemlji mirno hodaju, a kada ih bestidnici oslove; odgovaraju: - Mir vama”!

Cvijete...šta od tebe miriše ljepše?- Dijete!

2007, 2008 ( dva puta moje sve )

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Slicnosti kod parova
18.3.2013 10:50:53   
ananas_ze
jedna prof na faksu je bila ubjedjena da smo mm i ja brat i sestra user posted image rjedje nam kazu da nas dvoje licimo, ali svi koji mu sestru poznaju kazu das nas dvije licimo, ja ponekad kazem da sam ja ljepsa user posted image
svega ostalog sto se tice nadopunjujemo se, jer je on tisi, mirniji od mene, pa ponekad on smiruje, a ponekad ja njega "razdrmam" user posted image

_____________________________

Ništa živ čovjek ne može izgubiti što mu jedno proljeće ne bi moglo povratiti, niti može biti čovjek trajno nesrećan dok Bog daje da se duša liječi zaboravom a zemlja obnavlja proljećem.


S~proljeće~ 05.04.2014.
S~zvijezda smijalica~ 06.03.2017

(odgovor članu jasmin)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: Slicnosti kod parova
18.3.2013 10:55:27   
maxus svratila
Fizicki ne licimo, ali se dobro sporazumjevamo i isaretom, ili ti ga okicama......poznajemo se, imamo i slicnosti i razlika, a fizicki, uh on veliki sto bi njegova mati rakla: Uh sincine mi ko od brda odvaljen, a ja malesna, pa se mi cesto zezamo da sam mu ja ko gratis.

Znate ono kad na vrecici praska zalijepe onu malu flasu ferija, eh o tome vam pricam........user posted image

_____________________________

Sve što sam starija to udobnije gaće biram!

(odgovor članu ananas_ze)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: Slicnosti kod parova
18.3.2013 10:56:02   
veeseelaa
da ima slučajeva kad parovi baš liče
meni npr liči naša forumašica Suzana i njen suprug, pa Super beba i njen suprug
baš šega
ja i mm ne ličimo, ja crna on svijetlo smedj
iskreno ne bi ni voljela da ličimo, ta muž mi je a ne bratuser posted image


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu ananas_ze)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: Slicnosti kod parova
3.4.2013 21:41:53   
bebaa
e bas sam se pitala jesmo mi jedini ...mi kao da se ni u putu nismo sreli...nemamo ama bas nista zajednicko sem djetetauser posted image ...a malac lici na mene ...hehehehehe...nekom je muka a mene bas briga...user posted image
fakat ni fizicki ni po pitanju muzike,garadarobe,modnih detalja,filmova...ma ni po cemu nismo slicni ali jede sve sto skuham ne smije prigovarat...user posted image

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: Slicnosti kod parova
4.4.2013 3:10:33   
Galicia
U sitnicama smo jako razliciti, a u velikim stvarima isti. Da nije tako, ne bi bili zajedno.

A to sto ja ne volim jabuke, a on voli, mi je jako nebitan faktor.


_____________________________

“It takes a long time to make it simple.”

(odgovor članu bebaa)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: Slicnosti kod parova
11.4.2013 19:21:38   
Daliyah92
Za neke stvari mi je bitno da smo isti ili bar slicni. Prvo vjera a onda i neke druge vaznije stvari. A sitnice mi nisu toliko bitne. Mislim da koliko imamo slicnosti toliko i razlicitosti.

-on ne voli nikad puno ranije nesto planirati - ja volim;
-ja se volim puno saliti - a on nije da ne voli nego ne zna user posted image
-ja volim da sto vise vremena provedemo zajedno - njemo to nije toliko bitno, njemu samo da je spavati user posted image
-ja volim dokazivati i ponekad se raspravljati da dokazem da sam u pravu - a on vise puta popusti
i ima jos toga,

a slicnosti:
-oboje tvrdoglavi
-volimo putovati
-najvise volimo jednu ilahiju koju smo daaavno slusali i to otprilike u isto vrijeme prije 10-ak godina, tad se nismo ni znali
-itd, itd..

A sitnice - on voli shpinat i slicno tome - ja ne; ja volim kolace sa kremom - on vise suhe kolace; - ovo mi nije ni malo bitno.

I da, fizicki ne licimo ni malo, mada nam nase mame kazu da malo licimo user posted image Nije puno visi od mene ali ovako kad uporedim njegove ruke i svoje rucice, vidi se razlika user posted image

_____________________________

"Dijete uvijek može odraslog naučiti trima stvarima: da bude veseo bez razloga, da bude uvijek nečim zabavljen i da se zna svom snagom zauzeti za ono što želi."

A 16.6.2012. :)
D 14.5.2016. :)

(odgovor članu Galicia)
Neposredna veza do poruke: 35
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *