|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  9 10 11 [12] 13   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Prevara
12.12.2014 21:11:49   
Medić*

IZVORNA PORUKA: Galicia

Ne treba razlog za varanje, pisala sam.
Nekome se samo hoce, tj cejf mu da ima jos nekoga sa strane. I te osobe uopste to ne vide da je prevara u pitanju.




Meni opet taj cejf ima neke skrivene raloge user posted image
Izazov, dokazivanje, istrazivanje tudje teritorije, promjena i tako user posted image

_____________________________

Nema vece institucije od roditelja!

(odgovor članu Galicia)
Neposredna veza do poruke: 276
   RE: Prevara
12.12.2014 21:31:33   
minja_
krenuli me gifoviuser posted image
kako vidim, dva su stava

[image]user posted image [image]


i :D


[image]user posted image [image]




< Poruku je uredio minja_ -- 12.12.2014 21:32:11 >


_____________________________

ljudi koji gledaju svoja posla i ostali jednorozi...

(odgovor članu Medić*)
Neposredna veza do poruke: 277
   RE: Prevara
12.12.2014 21:35:25   
AnLu
Hajde koja je sracku dobila priznajteuser posted image

_____________________________

A. 10.02.2010.
L. 12.08.2011.

(odgovor članu minja_)
Neposredna veza do poruke: 278
   RE: Prevara
12.12.2014 21:36:48   
Galicia
IZVORNA PORUKA: AnLu

Hajde koja je sracku dobila priznajteuser posted image


Ona sto pita. user posted image

(odgovor članu AnLu)
Neposredna veza do poruke: 279
   RE: Prevara
12.12.2014 21:37:14   
minja_
Koja od ovih gore dvijeuser posted image

Sa mnom je sve normalno. Moje normalnouser posted image

_____________________________

ljudi koji gledaju svoja posla i ostali jednorozi...

(odgovor članu AnLu)
Neposredna veza do poruke: 280
   RE: Prevara
12.12.2014 21:53:51   
Medić*
Na slikama ili koje su se prve javile user posted image
Na slikama nijedna nije ubedljiva, prva nebi htjela ali eto necka se user posted image
Druga reklo bi se da hoce, no opet mozda nije taj tip pa odustane user posted image

< Poruku je uredio medic slatki -- 12.12.2014 21:54:15 >


_____________________________

Nema vece institucije od roditelja!

(odgovor članu minja_)
Neposredna veza do poruke: 281
   RE: Prevara
12.12.2014 22:00:53   
minja_
Meni na slikama prva ubjedljivo, uz gnusanje, nece.
Druga ubjedljivo, to be continued - stay tuned, hoceuser posted image

_____________________________

ljudi koji gledaju svoja posla i ostali jednorozi...

(odgovor članu Medić*)
Neposredna veza do poruke: 282
   RE: Prevara
12.12.2014 22:04:16   
Medić*
IZVORNA PORUKA: minja_

Meni na slikama prva ubjedljivo, uz gnusanje, nece.
Druga ubjedljivo, to be continued - stay tuned, hoceuser posted image


Ili ono : moglo je biti lijepo ali neka ipak da ostanem sa svojim bezveznjakovicem user posted image
A mnoge poput ove druge koja jasno pokazazuje sta bi ipak se kukavicki na kraju postave, neka sta ce ljudi reci ?user posted image

Ma hajde Minja nemam ja pojma, sad ce Vesela stici user posted image

_____________________________

Nema vece institucije od roditelja!

(odgovor članu minja_)
Neposredna veza do poruke: 283
   RE: Prevara
12.12.2014 22:06:53   
minja_
Ovo je kao Rorschach, samo opasnijeuser posted image

_____________________________

ljudi koji gledaju svoja posla i ostali jednorozi...

(odgovor članu Medić*)
Neposredna veza do poruke: 284
   RE: Prevara
12.12.2014 22:07:21   
Medić*

IZVORNA PORUKA: minja_

Ovo je kao Rorschach, samo opasnijeuser posted image


user posted image

_____________________________

Nema vece institucije od roditelja!

(odgovor članu minja_)
Neposredna veza do poruke: 285
   RE: Prevara
12.12.2014 22:08:04   
ladyblue RR
Ko je prva,druga? Nista ja vas ne kontam!

_____________________________

Just because it's a bad idea, doesn't mean it's not going to be a good time!

(odgovor članu Medić*)
Neposredna veza do poruke: 286
   RE: Prevara
12.12.2014 22:08:39   
Medić*

IZVORNA PORUKA: ladyblue

Ko je prva,druga? Nista ja vas ne kontam!


anlu i gali user posted image

_____________________________

Nema vece institucije od roditelja!

(odgovor članu ladyblue RR)
Neposredna veza do poruke: 287
   RE: Prevara
12.12.2014 22:15:42   
AnLu
Gali mozemo li zajedno u sracku... Ne volim inace zene, ali imam osjecaj da si ti posebna :)

_____________________________

A. 10.02.2010.
L. 12.08.2011.

(odgovor članu Medić*)
Neposredna veza do poruke: 288
   RE: Prevara
12.12.2014 22:18:52   
ladyblue RR
Ma vi ste nemoralne totalnouser posted image

_____________________________

Just because it's a bad idea, doesn't mean it's not going to be a good time!

(odgovor članu AnLu)
Neposredna veza do poruke: 289
   RE: Prevara
12.12.2014 23:09:07   
Galicia
IZVORNA PORUKA: AnLu

Gali mozemo li zajedno u sracku... Ne volim inace zene, ali imam osjecaj da si ti posebna :)



Evo me ko lb nisam kontala nista, dok nisam ovo procitala.
Ja bih trebala da budem ovcar. user posted image user posted image user posted image user posted image
Obratite se mami tigrici, tj lb. user posted image user posted image

(odgovor članu AnLu)
Neposredna veza do poruke: 290
   RE: Prevara
12.12.2014 23:59:49   
Medić*

IZVORNA PORUKA: yoko eto

ja kao srinkuser posted image bih rekla da je najcesci razlog prevare "manjak samopouzdanja"

a onda dodju neke "dublje" stvari..tipa: nedovoljno paznje i hladnoca partnera...tj. zahladjeni odnosi...etc.




Ko zna znanje taj znauser posted image
Slazem se Yoko :)
I vazda se pitam ko je tu zaista najvise prevaren ? Jer samim varanjem mislim da sami sebe najvise varamo. Prevarenu stranu moze zaboljeti, boli ali prevareni ipak ni sam ne zna da li time rjesava neke svoje strahove i osjecaje manje vrijednosti ili time pokusava rjesiti neke konflikte u svom braku.
Uglavnom sve je to kratkorocno.
Ako nesto ne stima bolje hajmo sebi traziti bolje a ne srljatiuser posted image
A vezano za ovo da za prevaru nekima ne treba razlog, puste price imnogo don zuanovih likovauser posted image

_____________________________

Nema vece institucije od roditelja!

(odgovor članu yoko eto)
Neposredna veza do poruke: 291
   RE: Prevara
13.12.2014 0:24:07   
saritaa
a zasto mora postojati razlog za prevaru...jos neki dubokoumni???

desi se i hajde sta sad user posted image

_____________________________

Ako te jednog dana sustigne bijeda, ti ne govori Stvoritelju o tome kako imas jako veliki problem.Okreni se svojoj bijedi i reci joj da ti imas jako mocnog Stvoritelja.

mamina princeza 25.02.2008.
mamin princ 01.10.2011


(odgovor članu Medić*)
Neposredna veza do poruke: 292
   RE: Prevara
13.12.2014 0:39:31   
ladyblue RR
sve to ide u staž....samo nek je veselo....nemojte to tako ozbiljno shvatati, nije to ništa tako strašno ni ozbiljno dok nema zaljubljivanja.
sve je to ok dok svako zna gdje mu je mjesto....

_____________________________

Just because it's a bad idea, doesn't mean it's not going to be a good time!

(odgovor članu saritaa)
Neposredna veza do poruke: 293
   RE: Prevara
13.12.2014 0:59:05   
Medić*
Ma dobro desava se, nista neobicno danas...
Niti volim da ulazim u to zasto, kako, s kim neko tamo :)
Svako neka radi kako mu odg...
Vec ja sama ne mogu da shvatim da neko prevari a neki razlog ne postoji, tek onako poklekao pred nekim ponudjenim desertomuser posted image
zbog sebe samog vara ili sto nesto ne stima u vezi ili braku , kako bez razloga ja to ne kontam user posted image


< Poruku je uredio medic slatki -- 13.12.2014 1:02:34 >


_____________________________

Nema vece institucije od roditelja!

(odgovor članu ladyblue RR)
Neposredna veza do poruke: 294
   RE: Prevara
13.12.2014 1:07:38   
minja_
ne znam, ja bih prevarila samo kad bih se zaljubilauser posted image

nego, nije da ne postoji razlog, motiv, uvijek postoji. Samo, to je između njih troje. Ja znam kako bih sa svojim zivotom, a u tuđe postupke ne ulazim. Što nas dovodi do dileme, kakvo smo to društvo ako na nemoral gledamo indiferentno. E pa pokvareno i bestidno do srzi user posted image ne znam ni cemu se nadam od zivota :)))

_____________________________

ljudi koji gledaju svoja posla i ostali jednorozi...

(odgovor članu Medić*)
Neposredna veza do poruke: 295
   RE: Prevara
13.12.2014 1:10:25   
saritaa

IZVORNA PORUKA: minja_

ne znam, ja bih prevarila samo kad bih se zaljubilauser posted image

nego, nije da ne postoji razlog, motiv, uvijek postoji. Samo, to je između njih troje. Ja znam kako bih sa svojim zivotom, a u tuđe postupke ne ulazim. Što nas dovodi do dileme, kakvo smo to društvo ako na nemoral gledamo indiferentno. E pa pokvareno i bestidno do srzi user posted image ne znam ni cemu se nadam od zivota :)))



minja komliciras user posted image

_____________________________

Ako te jednog dana sustigne bijeda, ti ne govori Stvoritelju o tome kako imas jako veliki problem.Okreni se svojoj bijedi i reci joj da ti imas jako mocnog Stvoritelja.

mamina princeza 25.02.2008.
mamin princ 01.10.2011


(odgovor članu minja_)
Neposredna veza do poruke: 296
   RE: Prevara
13.12.2014 7:42:32   
Angelica
ooooo pokrenule ste filozovsku temuuser posted image
Odoh bacit misli pa se javim user posted image

(odgovor članu saritaa)
Neposredna veza do poruke: 297
   RE: Prevara
13.12.2014 9:19:05   
yoko eto

IZVORNA PORUKA: Angelica

ooooo pokrenule ste filozovsku temuuser posted image
Odoh bacit misli pa se javim user posted image


i napravi nam kokicauser posted image


LB, to tako razmisljanje mogu opravdati samo kada osoba nije stala pred maticara i rekla...hau do ju duuser posted image
ti ipak udajom/zenidbom sklapas ugovor....jedino ako oboje imate drugaciji pogled na sex oli ti ga "otvoren" brak(svingeri)...pa sad znate oboje da su vam sve opcije otvorene...i to vam je ok...onda to nije varanje...a ipak...ako se krije...ako jedna strana "pusi"...onda to nenjiii ok..nikako...i za mene oni koji varaju imaju problema sa samopouzdanjem...jer ocigledno moraju sebi dokazati da oni mogu jos uvijek zavesti i biti zavedeni

(odgovor članu Angelica)
Neposredna veza do poruke: 298
   RE: Prevara
13.12.2014 13:39:24   
Medić*
Evo nekoliko vrsta afera, podijeljenih prema uzrocima koji do njih dovode ili izlikama koje pocinioci koriste user posted image

AFERA 'DA JASNIJE VIDIM SVOJU VEZU'

Zvuči sebično, no mnogi se upuštaju u aferu da vide bi li im s nekim drugim bilo bolje i može li nova osoba riješiti njihove probleme. Takva afera ujedno baca novo svjetlo na već postojeću vezu. Ako ste sretniji s novom osobom i osjećate se oslobođeno, znate da je kraj vaše službene veze neminovan. Ako pak voljenu osobu vidite u ljepšem svjetlu, nedostaje vam i grize vas savjest, afera je poslužila svrsi. Sigurni ste da svog partnera/icu još uvijek jako volite.

AFERA 'ZAČINIMO DOSADNI BRAK'

Ovo je klasični scenarij mnogih izvanbračnih izleta. Imate ljubavnika/cu, dobili ste novi polet, super ste prema svom partneru/ici, a na drugom frontu zadovoljavate seksualne nagone. U ovom slučaju ne želite ostaviti svog dragog na papiru, no ulazite na vrlo skliski teritorij. On bi mogao saznati, a onda slijede dva scenarija. Uznemiren je, očajan i ljut, ali ipak uspijeva preći preko prevare i nakon nekog vremena profunkcionira i vaša postelja. Naravno, puno je i onih koji ne opraštaju ovakve ljubavničke izlete. Procijenite što stavljate na kocku.

AFERA 'MORAM SE SAMO PONOVNO OSJEĆATI POŽELJNO'

Brak je na rubu depresije. Sve je postalo monotono, a ugodna sigurnost postala je rutina koja ubija. Ako se nađete u ovoj vrsti afere, vjerojatno osjećate grižnju savjesti jer varate dragog koji je zapravo dobar. No istovremeno ćete se osjećati preporođeno i vjerovat ćete da ste zaslužili malo zabranjene strasti. Ipak, pazite da ne zaglibite previše. Svi brakovi dolaze u krizu. Dajte još jednu šansu svom braku.

AFERA 'ŽELIM NADOKNADITI PROPUŠTENO'

Shvatili ste da u prošlosti niste isprobali sve što se htjeli. Imali ste premalo partnera i mislite da ste propustili puno stvari. I muškarci i žene upuštaju se u ovu vrstu afere kako bi otkrili jesu li propustili nešto ludo. Želite vidjeti kako je to biti s puno mlađim ili pak starijim od sebe, s pripadnikom druge rase, umjetnikom, poslovnjakom, s nekim potpuno drukčijim od vašeg dragog. Želite vidjeti kako je to biti s nekim tko vas samo želi baciti na krevet i seksati se. OK, sad ste to vidjeli i vratite se svom životu.

AFERA 'ŽELIM NOVOG PARTNERA/ICU'

Ljudi su u braku ili u vezi s osobom za koju misle da je najbolja za njih, ili pak najbolja koju su uspjeli naći. No ima situacija u kojima misle da su mogli puno bolje proći. U takvoj aferi osobe obično traže neku drugu osobu kojom bi zamijenili aktualnog partnera/icu. Ne žele ga ostaviti dok ne nađu zamjenu.
To je afera koja pruža pokusnu vožnju. Žele vidjeti što dobivaju. Pripazite da se ne zeznete, ali i budite blagi prema svom redovnom partneru/ici ako ga ipak odlučite ostaviti.

SLUČAJNA AFERA

Ljudi su često slabi i povodljivi, a afere tako privlačne. Dogodi im se prevara i onda se pitaju - zašto mi to treba, zašto to radim, kakva sam ja to osoba? Zašto ja riskiram svoju vezu zbog ovoga? Očito niste za afere i trebalo vam je jedna da to shvatite. Vratite se svojoj voljenoj osobi.

AFERA ZBOG PANIKE

Sposobnost za seksualne akrobacije s godinama se smanjuje. Muškarci imaju probleme s erekcijom, žene sa suhoćom vagine. Mnogi misle da je njihov seksualni život na umoru. Također su došli u godine kada se ljudi pitaju jesu li napravili pogrešku pri odabiru partnera. Zanima ih jesu li još uvijek atraktivni, dobri ljubavnici. Spas za svoj uspavani libido vide jedino u prevari, u novom partneru koji će probuditi životinju u njima. Ovo obično upali, no grižnja savjesti, nakon početnog zanosa, ono je s čim ćete se morati nositi ostatak života.

AFERA IZ OSVETE

Saznali ste da vas je partner/ica prevario. Želite mu vratiti istom mjerom i učinite to s kolegom s posla. Nije lijepo, ali i to se događa. Pripazite samo da vas nova veza ne ponese, pa počnete razmišljati da je vaš ljubavnik/ica ustvari odličan. Ako ste se samo upustili u aferu da se osvetite partneru, napravite to i probajte se vratiti i izgladiti stvari. No naravno, postoji i opcija da svatko s novim ljubavnikom ruku pod ruku krene novim putem.

Afere u nekim slučajevima ožive 'legalne' veze, otvore partnerima oči i shvate što imaju kod kuće. No prijevare mogu biti pokazatelj da u vezi nešto ozbiljno ne štima, pa bi bilo korektno partneru, ali i sebi iskreno objasniti o čemu se radi i što vas zapravo muči.

One koji imaju želudac za ovakve stvari, savjest vjerojatno neće mučiti. Na vama je da prosudite spadate li u prvu ili drugu kategoriju, ili ste pak jedan od rijetkih vjernih primjeraka koji je ozbiljno shvatio zavjet 'i u dobru i u zlu'.

_____________________________

Nema vece institucije od roditelja!

(odgovor članu yoko eto)
Neposredna veza do poruke: 299
   RE: Prevara
13.12.2014 19:13:39   
Angelica

IZVORNA PORUKA: yoko eto


IZVORNA PORUKA: Angelica

ooooo pokrenule ste filozofsku temuuser posted image
Odoh bacit misli pa se javim user posted image


i napravi nam kokicauser posted image



Možel nam bituser posted image
user posted image

(odgovor članu yoko eto)
Neposredna veza do poruke: 300
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  9 10 11 [12] 13   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  9 10 11 [12] 13   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *