|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Prevara
17.5.2013 15:50:05   
jasmin
Ma spali i njega i slike user posted image .

_____________________________

”A robovi Milostivog su oni koji po zemlji mirno hodaju, a kada ih bestidnici oslove; odgovaraju: - Mir vama”!

Cvijete...šta od tebe miriše ljepše?- Dijete!

2007, 2008 ( dva puta moje sve )

(odgovor članu lucyming)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Prevara
20.6.2013 11:56:26   
ringeminge
pali bez pitanja user posted image

(odgovor članu jasmin)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Prevara
27.6.2013 10:44:32   
Samija moja
Drage moje,

Ja sam odavno na forumu samo sam se sada registrovala pod drugim imenom jer vecina me zna. Saznala sam da mi je muz zaljubljen u svoju radnu kolegicu i nasla sam poruke prije 3 mjeseca da bi mi sve priznao sve pred prvi maj. I onda je pocela citava drama. Bez kajanja i bez ikakovog obraza nastavili su se dopidivati ona zivi u drugom gradu a veza je pocela preko FB. I bili smo se poceli vracati bar sam ja mislila i reko je da je zavrsio jutros na njegovomm telefonu nasla poruke i dopisivanja UZAS. Tako sam devastirana ponizena osjecam se da su menjih dvoje silovali i fizicki i psihicki i da se smiju mome bolu i patnji. Izigrao je moje povjjerenja 13 godina smo zajedno imamo divno djevojciu od 3 g. POMOZI TEuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu ringeminge)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Prevara
27.6.2013 10:52:44   
aazra
Draga forumasice, ne volim odgovarati na ovu vrstu poruka, no ovaj put imam potrebu reci da brak nije samo med i mlijeko iako se na forumima uglavnom tako prikazuje..hocu reci trebas razgovarati s njim..nekad nakon tih turbulencija parovi izađu jos jaci...vidi sta je nedostajalo u vasem braku, nesto ociti jeste, nije da ga opravdavam, ali mozda mu je to dopisivanje bilo kao neki "ispusni ventil" zbog nekih drugih stvari, mozda nije zaista u nju zaljubljen, mozda se kaje...

Znas kako kazu, nekoga ne poznajes dok s njim ne pojedes kilogram soli...user posted image

Tako da o razvodu ja i pored svega ne bi razmisljala sad, bar bi prije sve dobro odvagala i kakav je on bio svih tih godina prema tebi i vasem djetetu neovisno o toj vezi s kolegicom.

_____________________________








(odgovor članu Samija moja)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Prevara
27.6.2013 10:53:05   
bebaa

IZVORNA PORUKA: Samija moja

Drage moje,

Ja sam odavno na forumu samo sam se sada registrovala pod drugim imenom jer vecina me zna. Saznala sam da mi je muz zaljubljen u svoju radnu kolegicu i nasla sam poruke prije 3 mjeseca da bi mi sve priznao sve pred prvi maj. I onda je pocela citava drama. Bez kajanja i bez ikakovog obraza nastavili su se dopidivati ona zivi u drugom gradu a veza je pocela preko FB. I bili smo se poceli vracati bar sam ja mislila i reko je da je zavrsio jutros na njegovomm telefonu nasla poruke i dopisivanja UZAS. Tako sam devastirana ponizena osjecam se da su menjih dvoje silovali i fizicki i psihicki i da se smiju mome bolu i patnji. Izigrao je moje povjjerenja 13 godina smo zajedno imamo divno djevojciu od 3 g. POMOZI TEuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

čitam tebe a vidim sestru.....isti slučaj....zet se zaljubio u radnu kolegicu...dvoje male djece ali on sam sjeo i priznao joj sve...iz kog razloga? da ne bi ona saznala od drugih.,...ona ga istjera iz kuće i živjelo razdvojeno 5 mj...on se u međuvremenu prekontao da mu fali porodica i žena i topao dom....i molio je da ga primi nazad i sad je ko bubica a ona i dalkje sumnja i čitav će život sumnjati....
ali kod tebe ne vidim znakova da je njemu stalo...popričaj s njim....vidi na čemu si...može li se brak spasiti ili ćeš mu ti biti čistačica i kuharica a on će se provoditi....ali prvo i najvažnije misli na dijete u cijeloj priči....

_____________________________

"U laži su kratke noge ! "

(odgovor članu Samija moja)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: Prevara
27.6.2013 10:53:13   
SailorMoon
Draga moja on ocito se netrudi oko tebe i djeteta. Budi ponosna i dignute glave posalji govno u 100p.m..
user posted image

_____________________________

06.11.2010 mamina i babina dusa se rodila. Volimo te najvise na svjetu.

(odgovor članu Samija moja)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: Prevara
27.6.2013 10:57:55   
veeseelaa
imaš tri solucije

1. da i ti nadješ nekog, zvekaš se sa njim a sa tm živiš, hebe ti se
2. da se razidješ
3. da se ne razidješ, da nemaš nikog i da prihvatiš trougao u nadi da će možda on doći tobe

solucije u smislu da popričate i sl ništa , nula bodova, što ga budeš više pritiskala sve će više letjeti k njoj
kako kažu kapu na koljeno i razmisli

najlajkše je otići, najteže je ostati ,,pa za šta si??


< Poruku je uredio veeseelaa -- 27.6.2013 10:58:38 >


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu SailorMoon)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: Prevara
27.6.2013 11:13:16   
veeseelaa
Tako da o razvodu ja i pored svega ne bi razmisljala sad, bar bi prije sve dobro odvagala


da, ovo je najlakša solucija, to se može kad god
odluke donositi hladne glave, isključiti emocije, gledati interese, odnosno ono štoje najbolje za anonimnu i dijete

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu aazra)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: Prevara
27.6.2013 11:21:40   
bebaa

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

imaš tri solucije

1. da i ti nadješ nekog, zvekaš se sa njim a sa tm živiš, hebe ti se
2. da se razidješ
3. da se ne razidješ, da nemaš nikog i da prihvatiš trougao u nadi da će možda on doći tobe

solucije u smislu da popričate i sl ništa , nula bodova, što ga budeš više pritiskala sve će više letjeti k njoj
kako kažu kapu na koljeno i razmisli

najlajkše je otići, najteže je ostati ,,pa za šta si??


ma daj ba vesela pa neće odma u zijan ko i on....treba da bude ponosna i pametna da se sutra ako dođe do najgoreg njoj ništa ne može prišiti...pobogu pa žena ima dijete i to curicu pa da se okolo povlači i dječije ime i veže za majku....šta je trebala moja sestra ići i švalerati se okolo...pa ne bi bila ništa bolja od njega....čak gora....u ovim situacijama ko se nije našao ni ne zna,slučajno sam upućena do sitnih detalja u situaciju pa mogu serbez pisati....
anonimna....samo ti sjedi skontaj šta ti hoćeš od svega toga pa onda kreni u akciju da se boriš za svoje ciljeve...pa ako ti uspije tim bolje a ako ne uvijek ima i drugo ali bolnije riješenje....meni je u ovim slučajevima žao djece a vi odrasli se možete s tim nositi ...i ako kreneš šta s njim raspravljeti svjesno,potrudi se da ti dijete nije u kući....

_____________________________

"U laži su kratke noge ! "

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: Prevara
27.6.2013 11:26:06   
veeseelaa
ma daj ba vesela pa neće odma u zijan ko i on....treba da bude ponosna i pametna da se sutra ako dođe do najgoreg njoj ništa ne može prišiti..


da, jako ej bitno šta će ko prišiti
evo da prišiju njoj sve il nejmu sve ona zna, on zna, tako da to nije bitno
i naravno da neće odmah u zijan, mislila sam na duže staze bračne i vanbračne....
i neće na ledjima napisati radodajka već ko i on naći ljubav negdje drugo, to može biti iskreno a ne odvratno kako ti misliš il neko ko "prišiva"

.pobogu pa žena ima dijete i to curicu pa da se okolo povlači i dječije ime i veže za majku...


hahahha e svašta il očevo ime?


ja sma ponudila tri solucije a ne jednu pa nek uzme koja je bliža njenom karakteru, ja bi mogla "ući" u sve tri,al to sam ja jbg


< Poruku je uredio veeseelaa -- 27.6.2013 11:27:45 >


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu bebaa)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: Prevara
27.6.2013 11:27:59   
Samija moja
Joj ljudi moji da vi samo nju vidite kao izgleda izratsk na glavi kolometer trci trci pa obrava zubi groblje ali eto neto je vitkije od mene ali ona je ona tipa sto kafane u 4 h ujutro zatvara. Ma uzas. Ja sam tako povrijeđena dal sam mu sansu on je prokockao povrijedio me je jos vise . Razmislajm da odem kod tate s malenom i onako ide u obdaniste. Da se ne cijem jedno 10 dana s njim pa da vidm na sta ce to sve izaci. Ja bih najradije da ga ostavim ali srce govori jedno a razum drugo. Naznam kao da se nalazim u košmaru. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu bebaa)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: Prevara
27.6.2013 11:30:30   
veeseelaa
pusti se ti nje, te 'vaka je te 'naka
ti budi kul, dotejrana i dostojanstvena
ne govori protiv nje, ni riječ
ni njemu ni drugima, ne troši vrijeme na takvo što


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Samija moja)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: Prevara
27.6.2013 11:35:39   
Samija moja
Znam da ste upravi u u prvi momenat sam reagovala pred njim tako a kda je on na mene grakno i poceo da je brani kako je ona divna fina poštena itd. E onda je meni pocelo da zuji u glavi pritisak mi je skocio na 220

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: Prevara
27.6.2013 11:36:38   
veeseelaa
ja bi mu rekla, baš ti pristaje, djelujete uskladjeno... majke mi, smireno sasvim


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Samija moja)
Neposredna veza do poruke: 39
   RE: Prevara
27.6.2013 11:37:16   
bebaa

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

pusti se ti nje, te 'vaka je te 'naka
ti budi kul, dotejrana i dostojanstvena
ne govori protiv nje, ni riječ
ni njemu ni drugima, ne troši vrijeme na takvo što


e ovako je i moja sestra,nikom nije riječi govorila niti je ko znao sem nas iz uže famijije.....nije dala da se priča o situaciji sem kad je ona željela da se isprazni....
a da ti ne kažem kad si kod izgleda da je ovaj naš našao kolegicu udovicu 8 godina stariju od njega i izgleda katastrofa ali doslovce tako svi govore....a moja sestra ne što je moja nego je žena mrak....zgodna lijepa i zaposlena i raja....ali eto ....user posted image

_____________________________

"U laži su kratke noge ! "

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 40
   RE: Prevara
27.6.2013 11:39:48   
veeseelaa
pa šta mislite zašto je došlo do toga?

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu bebaa)
Neposredna veza do poruke: 41
   RE: Prevara
27.6.2013 11:39:54   
elmaL

IZVORNA PORUKA: Samija moja

Joj ljudi moji da vi samo nju vidite kao izgleda izratsk na glavi kolometer trci trci pa obrava zubi groblje ali eto neto je vitkije od mene ali ona je ona tipa sto kafane u 4 h ujutro zatvara. Ma uzas. Ja sam tako povrijeđena dal sam mu sansu on je prokockao povrijedio me je jos vise . Razmislajm da odem kod tate s malenom i onako ide u obdaniste. Da se ne cijem jedno 10 dana s njim pa da vidm na sta ce to sve izaci. Ja bih najradije da ga ostavim ali srce govori jedno a razum drugo. Naznam kao da se nalazim u košmaru. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Iskreno, rasplakala si me, ne mogu ni zamisliti kako se osjecas u toj situacijiuser posted image Pa mozda ti i ne bi bio loš potez da se malo udaljiš od njega, da se malo i ti opustis ako je to sad moguće, a da i on malo razmisli ako ima već čime razmišljatiuser posted image
A ta kolegica sa kojom se vidja, pa da je miss svijeta, ti si mu žena i majka njegovog djeteta, nemoj se porediti s njom.
Kako god, mi možemo razglabati ovako i onako, ti najbolje sebe poznaješ, želim ti sreću u rješavanju situacije, ali molim te ne dozvoli da ti i dalje to radi i da živiš u košmaru. Jer imaš curicu, koja se sigurno ogleda u tebi, pronadji način da budeš sretna i zadovoljna zbog sebe i nje isto, a njega očito to ne tangira ni 1%user posted image
A to šta će neko reći i sl. pa prevaziđimo to jednom!

_____________________________

E i A=<3
"Ako se svaki dan malo brinete, izgubit ćete nekoliko godina vašeg života. Ako nešto nije kako treba biti, popravite ako možete. Ali učite se ne brinuti. Brige nikad nisu ništa popravile."

(odgovor članu Samija moja)
Neposredna veza do poruke: 42
   RE: Prevara
27.6.2013 11:41:43   
veeseelaa
Kako god, mi možemo razglabati ovako i onako, ti najbolje sebe poznaješ, želim ti sreću u rješavanju situacije, ali molim te ne dozvoli da ti i dalje to radi i da živiš u košmaru. Jer imaš curicu, koja se sigurno ogleda u tebi, pronadji način da budeš sretna i zadovoljna zbog sebe i nje isto, a njega očito to ne tangira ni 1%user posted image



sheba ti mene s ovim postom user posted image

da, situacija će biti bolna onoliko koliko ona si dozvoli, mora se izdić iznad toga


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu elmaL)
Neposredna veza do poruke: 43
   RE: Prevara
27.6.2013 11:43:04   
elmaL

IZVORNA PORUKA: Samija moja

Znam da ste upravi u u prvi momenat sam reagovala pred njim tako a kda je on na mene grakno i poceo da je brani kako je ona divna fina poštena itd. E onda je meni pocelo da zuji u glavi pritisak mi je skocio na 220

Brani nju i hvaliuser posted image pa opali ga s čim stigneš, samo da je nešto dobro tvrdo i ispali se negdje ako već imaš gdje.

_____________________________

E i A=<3
"Ako se svaki dan malo brinete, izgubit ćete nekoliko godina vašeg života. Ako nešto nije kako treba biti, popravite ako možete. Ali učite se ne brinuti. Brige nikad nisu ništa popravile."

(odgovor članu Samija moja)
Neposredna veza do poruke: 44
   RE: Prevara
27.6.2013 11:45:24   
tajra26

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

pusti se ti nje, te 'vaka je te 'naka
ti budi kul, dotejrana i dostojanstvena
ne govori protiv nje, ni riječ
ni njemu ni drugima, ne troši vrijeme na takvo što



ovo potpisujem user posted image najgore sto mozes sebi priustiti da nju komentarises i spustas se na njen nivo.. da izgleda ko avion kakva je to zena koja se uokolo svalera sa ozenjenim covjekom... mislim da ne moze nikako biti ruzna izvana koliko je iznutra....
moj savjet ti je da poslusas i srce i razum a prije svega da otvoreno popricate o tome i da donesete zajednicke odluke jer ako odes samo bjezis od problema a doci ce vrijeme kad cete svakako morati popricati.. a ja se vodim onom gvožđe se kuje dok je vruće.. probaj doznati koji su razlozi (ako ih uopšte ima)

_____________________________

Ljubav se zove imenom tvojim 12.10.2011

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 45
   RE: Prevara
27.6.2013 11:45:46   
veeseelaa

IZVORNA PORUKA: elmaL


IZVORNA PORUKA: Samija moja

Znam da ste upravi u u prvi momenat sam reagovala pred njim tako a kda je on na mene grakno i poceo da je brani kako je ona divna fina poštena itd. E onda je meni pocelo da zuji u glavi pritisak mi je skocio na 220

Brani nju i hvaliuser posted image pa opali ga s čim stigneš, samo da je nešto dobro tvrdo i ispali se negdje ako već imaš gdje.



on je baš bezobrazno iskren
naravno da tako misli o njoj, ta ne bi bio s njom da je drugačije
ja vjerujem da je samo neko trenutno sljepilo ako to išta Samiji znači....


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu elmaL)
Neposredna veza do poruke: 46
   RE: Prevara
27.6.2013 11:46:50   
bebaa
nikada mi nećemo uspjeti prevazići tračeve,jer se pojedinim ljudima usta jednostavno ne mogu začepiti....pa još kad nadodaju pa će ona hodati ulicom a ono se podsmijavati....zato treba dići glavu i biti dostojanstvena kao što reče vesela....a kako će ako dopusti da joj se život ruši....i tačno da se ne treba porediti ali kad vidiš s kim su završili pitaš se šta to tebi fali,povrijeđena,ponižena,ismijana,napravljena budalom....uhhh baš mi je žao draga moja,opisat ti ne mogu...ne ulazim u rasprave nakon jedne teme ali ti moram bar reći ako ti išta znači da imaš moju podršku ma kakvu odluku donijela....čuvaj sebe i dijete....user posted image

_____________________________

"U laži su kratke noge ! "

(odgovor članu elmaL)
Neposredna veza do poruke: 47
   RE: Prevara
27.6.2013 11:55:48   
veeseelaa
i tačno da se ne treba porediti ali kad vidiš s kim su završili pitaš se šta to tebi fali,povrijeđena,ponižena,ismijana,napravljena budalom....


ja mislim da dobar broj prevarenih žena ima viška a ne da joj fali
možda viška ljepote, pameti i sl pa pored nje njen partrner ne dolazi do izražaja il mu se ona dovoljno ne divi pa mu treba neka koja će u nejmu vidjetii Boga jer mu se ona kod kuće ne klanja itd
razlozi su razni al mislim da je ovo jedan od njih

ja kao samouvjerena žena uzela bi si za pravo da je ovo razlog eventulane prevare od strane mog partnera, i to je to ;)



_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu bebaa)
Neposredna veza do poruke: 48
   RE: Prevara
27.6.2013 11:56:54   
Samija moja
Najradije bih ga ubila

(odgovor članu elmaL)
Neposredna veza do poruke: 49
   RE: Prevara
27.6.2013 11:59:01   
bebaa

IZVORNA PORUKA: Samija moja

Najradije bih ga ubila

nije vrijedan toga....ne budali.....user posted image

_____________________________

"U laži su kratke noge ! "

(odgovor članu Samija moja)
Neposredna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *