|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Prva rijec je... :)
26.11.2008 17:11:44   
lamka
Prvoo je bilo deda
pa je ponavaljala ajde deda daj deda
onda mama
pa baba


_____________________________

Lamija duša duše moje
21.08.2006

(odgovor članu bebacha)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Prva rijec je... :)
29.11.2008 21:44:21   
Visnja RR
veceras je moje sunce reklo MAMA... ja se rasplakala.. predivan osjecaj user posted image
(nedostaje nam smajlic koji place od srece) user posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu lamka)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Prva rijec je... :)
30.11.2008 12:29:59   
bebacha
znam kako se osjecas.super je osjecaj.

_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Prva rijec je... :)
30.11.2008 22:10:08   
Ivona
IZVORNA PORUKA: Visnja RR

veceras je moje sunce reklo MAMA... ja se rasplakala.. predivan osjecaj user posted image
(nedostaje nam smajlic koji place od srece) user posted image



user posted image user posted image user posted image Bravo Asja! user posted image
Mogu misliti kakav je osjecaj!Jedva cekam!user posted image


_____________________________

SELENA 02.06.2008.
Mamin kasni proljetni cvijetak ;o)

SERGEJ 07.03.2011.
Mamina kasna snijezna pahuljica ;o)

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Prva rijec je... :)
1.12.2008 12:12:22   
sanelicaaa
Ljudi,ja stvarno ne mogu da vjerujem,al je moja beba jucer rekla ma-ma user posted image
Njemu ce tek za 10 dana 5 mj...Upravo kao sto je neko rekao,prvo je to bilo ba-ba-ba-ba i to je stalno ponavljao (potrbuske je lezao),da bi se to ba-ba-ba pretvorilo u ma-ma-ma-ma user posted image Ja pocela plakati od srece. mm je snimio sa mobitelom kako to izgovara,koliko nam je drago bilo user posted image
Evo ga i jutros je nekoliko puta ponovio ma-ma-ma...user posted image user posted image

(odgovor članu Ivona)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: Prva rijec je... :)
1.12.2008 12:18:46   
Romali
Bravo, Denijal user posted image user posted image user posted image
Biće maleni pričalica sigurnouser posted image

Moj Omar nešto kao priča, ali mi sve to nema smisla. Najčešće kad jede govori- ade, ađeuser posted image user posted image user posted image , valjda da mu brzo dajemuser posted image user posted image user posted image


_____________________________

23.4.2008. A.O. promijenio moj svijet :)
14.4.2014. Z. promijenila našu planetu :)




(odgovor članu sanelicaaa)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: Prva rijec je... :)
1.12.2008 12:24:37   
sanelicaaa
Hvala Romali user posted image
Pokazem ti video na kafici user posted image user posted image

(odgovor članu Romali)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: Prva rijec je... :)
17.12.2008 14:13:00   
Anoniman
Asja je prvo rekla NANA,hahahahaha a bila sam ubjeđena da će prvo reći mama al eto prešla nas..

(odgovor članu sanelicaaa)
  Neposredna veza do poruke: 33
   RE: Prva rijec je... :)
17.12.2008 14:29:45   
andji
Segej je rekao ma-ma,ali sam primjetila da ju je samo upotrebljavao kad mu nešto treba,kad mu pravim mlijeko,ili kad je u stolici pa onda da ga izvadim,ili kad držim monte,onda se najviše javlja sa ma-ma ma-ma

_____________________________

E ne trebate više glasati ni na jednom takmičenju,konačno,zar ne???!

(odgovor članu bebacha)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: Prva rijec je... :)
17.12.2008 15:20:16   
ziki
Prva Tarikova riječ je bila mam, i to ljutito ispala pipa a ja nisam reagovala, poslije sam unapređena u mama. Zna da kaže još i baba i beba i ham. Mama je sa značenjem-ja sva sam ponosna, baba kad je radostan-user posted image  beba -to mu moja mama tepa da je beba pa ponavlja a ham je upozorenje sad ću te "poljubit" izglockat, ušlepat kako ja samo umijem. Učimo papa al smo stigli do ppppp

_____________________________

Nemam ništa od onog što bi se moglo nazvati bogatstvom i ne žalim mnogo za tim. Možda zbog toga ne poštujem to ni kod drugih. Bogatstvo je za mene ono što mogu ponijeti bilo gdje da odem, a to su uspomene. One ne mogu propasti, ne mogu se potrošiti......

(odgovor članu andji)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: Prva rijec je... :)
19.12.2008 23:07:50   
lida
Jenom davno je Mirza kroz plac rekao ma-ma i ja se ufurala da je to prva,medjutim od neki dan cisto i razgovjetno govori babo a zna mu se nekad zaletit i mama


_____________________________

Irhana 28.11.1999.

Mirza 26.04.2008.

(odgovor članu ziki)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: Prva rijec je... :)
24.12.2008 16:33:14   
Ilhana RR
Kod nas je bilo prvo BABA, DEDA pa onda MAMA i onda DAJA (zove mog brata tako, vjerovatno konta na daidza)

Ali, nesvjesno je govorila mama mama mama dugo hehehe

(odgovor članu bebacha)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: Prva rijec je... :)
2.3.2009 11:47:00   
Visnja RR
IZVORNA PORUKA: teta berta

nisam nigdje pronašla da postoji tema, ako ima sorry. koje su prve riječi koje je izgovorila vaša beba i sa koliko mjeseci??? evo moja danas cijeli dan baba baba, mama mama... a prije nešto kao tta


IZVORNA PORUKA: Ilhana

prvo je naucila da kaze baba pa onda mama pa deda i onda daj pa dajdza... i nonstop sada govori tetka... a tetka joj stize iz bosne za 5 sati ako Bog da... mozda osjeti dijete da ce da joj dodje haha... Ema zove isto od brata malu... ecu govori cesto kad nesto nece hihi...



IZVORNA PORUKA: amel

prve rijeci moje bebe su bile mama,baba,daj ne. nadam se da je i kod vas bilo slicnih rijeci...
Samra i Ameluser posted image user posted image user posted image user posted image


IZVORNA PORUKA: rozi

Moj samo ponavlja dede , dede, dede, svima krivo,samo se dedice smjeskaju, mada on nema pojma sta prica user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Ilhana RR)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: Prva rijec je... :)
2.3.2009 11:59:22   
S.mama
Prva rijec MAMA i od tada nista vise ne govori...samo mama,mama,mama

_____________________________

05.07.2007(volimo te)
22.07.2010(cekamo te aBd)

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 39
   RE: Prva rijec je... :)
2.3.2009 12:00:25   
leka
prva riječ je bila Baba, pa Ne i onda mama ali nešto skraćeno kao Mam

_____________________________

Najbolja veza je ona kad je ljubav jednog prema drugom veća od same potrebe da budete zajedno!

Rijad - uljepšao mami život 13.10.2007.

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 40
   RE: Prva rijec je... :)
2.3.2009 13:48:11   
teta berta
a vjerujete li u "one" priče kao ako prvo kaže tata bit će drugo dijete muško itd...

_____________________________

Imam dva zlata, to su Nika i njen tata -:)

(odgovor članu leka)
Neposredna veza do poruke: 41
   RE: Prva rijec je... :)
2.3.2009 13:50:33   
Romali
T.Berta, ne vjerujem u te priče.

Moj Omar sad stalno govori: mama, tata, daj, pa-pa i još mi maše kad pođem na posaouser posted image


_____________________________

23.4.2008. A.O. promijenio moj svijet :)
14.4.2014. Z. promijenila našu planetu :)




(odgovor članu teta berta)
Neposredna veza do poruke: 42
   RE: Prva rijec je... :)
2.3.2009 13:53:16   
mamyca

IZVORNA PORUKA: teta berta

a vjerujete li u "one" priče kao ako prvo kaže tata bit će drugo dijete muško itd...


user posted image user posted image Ja sam cula da ako dijete prvo kaze tata da ce drugo dijete biti zensko.user posted image
Al ne vjerujem u to,to su za mene obicne gluposti.

A pisala sam vec,Hamzina prva rijec je bila tata.user posted image


_____________________________

Hamza 11.3.2008.

(odgovor članu teta berta)
Neposredna veza do poruke: 43
   RE: Prva rijec je... :)
2.3.2009 16:45:19   
tweety
IZVORNA PORUKA: teta berta

a vjerujete li u "one" priče kao ako prvo kaže tata bit će drugo dijete muško itd...


Moj je rekao prvo dada i tako i dan danas zove MM a ima više od 3,5 godine i moja druga beba je žensko,tako da nevjerujem u to user posted image


_____________________________

Prince `05
Princess `08

Ente kalbii, ente kullun fii hajatii..."Moje si srce, sve si u zivotu mom..."

(odgovor članu teta berta)
Neposredna veza do poruke: 44
   RE: Prva rijec je... :)
2.3.2009 17:19:15   
enna
Ena je prvo rekla taaa-ta pa onda daa-da pa tek onda ma-ma hehehe dobro je da je ikako rekla mamauser posted image user posted image user posted image

_____________________________

23.04.2008-stigla mamina sreca poslije 9 godina!!!!

(odgovor članu tweety)
Neposredna veza do poruke: 45
   RE: Prva rijec je... :)
28.3.2009 13:15:53   
nina20
Moja se cura sinoć razgalamila i reče EVO GA,tko će znati šta joj to znači,a jutros dok smo se igrale počela govoriti MAMA I evo je čitav dan samo nabraja MA-MA,MA-MAuser posted image

(odgovor članu enna)
Neposredna veza do poruke: 46
   RE: Prva rijec je... :)
28.3.2009 15:31:17   
žana o8
prije sedmicu dana Žana progovorila ba-ba-ba -ba,user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image a inače baba je čuva, tri dana nakon toga ta-ta -ta , a ma-ma-ma tek juče. I sad je baba najdraža riječ ,a nas ko šiša.

_____________________________

nestašni smo strašno, uh, uh, bilo je po guzi

(odgovor članu nina20)
Neposredna veza do poruke: 47
   RE: Prva rijec je... :)
28.3.2009 15:58:31   
mamine oci
mj fatih po cjeli dan nesto prica bebi jezikom al sve razume sta mu kazemo donesi daj mami itd.pocjeli dan peva ko pejesmu medo brundo nesto lalal i kaze na kraju ohoho slatko cmok za sve klince i klinceze nek su nam zdravo.

_____________________________

Haris 28.10.1999
Fatih 25.01.2008
Iman 13.01.2013


(odgovor članu žana o8)
Neposredna veza do poruke: 48
   RE: Prva rijec je... :)
28.3.2009 20:10:05   
Visnja RR
prebaceni postovi
 
IZVORNA PORUKA: saso

Veliki pozdrav
Evo trazim ali ne uspjevam nikako da nadjem temu, koliko su vase bebe imale mjeseci kada su izgovorile prvu rijec.Dali je to bilo sa 6-7 mjeseci, mozda ranije ili kasnije?
Ja imam malu bebaru kojoj je sada 6 mjeseci pa svaki dan iscekujem da nesto progovori,stalno joj ponavljam po neku istu rijec ali jos nista.Mozda je jos rano ,a mozda sam i ja pozurilauser posted image Zasad jos uvijek samo aaaaauser posted image
Pa eto ako nema vec otvorena tema pisite koliko su vase bebe imale mjeseci kada su prvi put izgovorile mama,tata,babo,nana,dedo itd...


IZVORNA PORUKA: nina20

Moja curica je sinoć rekla EVO GA,a danas čitav dan galami i viče MA-MA,za 2 dana imat će 6 mjeseci


IZVORNA PORUKA: dana3

citala sam puuuuuno tekstova pa i knjiga o razvoju beba i u svakoj od njih sam na kraju procitala da se svaka beba razvija u svom sopstvenom taktu tako da se ja puno ne brinem oko toga.
moj sin je tek usao u 5 mjesec i za dan se poceo dizati da sjedi.juce nije znao ni mogao a vec slijedeci dan se podigao hvatajuci se za hlacice i dizuci noge


IZVORNA PORUKA: idana_85

evo ga bas za nesto ili tek tako?


rijad govori mama vec 1,5 mjesec,ali samo kad place. Zna reci nekada hej,auuu, joj, evo danas nesto govori ba, ali inace uglavnom vristi ili kad se cupka na koljenu pjeva aaaaa. Uskoro ce mu sest mjeseci





_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu mamine oci)
Neposredna veza do poruke: 49
   RE: Prva rijec je... :)
30.3.2009 14:22:02   
nina20
Tek tako rekla EVO GA,ni meni nije jasno zašto.Jučer joj ja govorim Stefani sve si lopovluke naučila,a ona gleda u mene i kaže AHAuser posted image

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

mučnine
milenium

što vam je najviše pomagalo u trudnoći da se riješite mučnina?

ništa (63%)

voće (5%)

povrće (0%)

voda (4%)

nešto drugo (29%)


Broj svih glasova: 83

Hvala na glasovima. Glasovala/glasovao si već na svim aktualnim anketama. Možeš napraviti svoju anketu!

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *