|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kurs za trudnice u Zenici?
29.1.2011 18:26:19   
Ninushka
to je nekad bilo, više ne.....user posted image  

(odgovor članu palachinken)
Neposredna veza do poruke: 76
   RE: Kurs za trudnice u Zenici?
29.1.2011 20:34:35   
BlackSwan
Pa, obzirom da su renovirali Porodjajno, nadati se da su ulozili koju markicu i za nove spavacice user posted image ...i ja sam cula da su ranije porodilje tako razvaljene paradirale odjelom, ma ne smijem ni zamisliti sebe u takvoj slici :D...


_____________________________

Nas mali andjeo stize aBd 20.05.2011. :)

(odgovor članu Ninushka)
Neposredna veza do poruke: 77
   RE: Kurs za trudnice u Zenici?
29.1.2011 21:51:24   
BuducaMamy
Evo br koji ja imam, sestra se zove Lejla 032 245 186, ja jos nisam zvala, slijedece cu sedmice, pa eto mozda se sa nekima i potrefim zajedno user posted image

(odgovor članu BlackSwan)
Neposredna veza do poruke: 78
   RE: Kurs za trudnice u Zenici?
30.1.2011 9:28:53   
palachinken
Poneseš bašlije pa se eto makar malo zakopčaš. Ali od svih koje su se porodile gore čujem da im je toliko bilo svejedno sto su gole i bose user posted image da bi mogle i čaršijom kasnije takve hodati user posted image  

_____________________________

Somewhere along the way, we all go a bit mad. So burn, let go and dive into horror, because maybe it's the chaos which helps us find where we belong

(odgovor članu BuducaMamy)
Neposredna veza do poruke: 79
   RE: Kurs za trudnice u Zenici?
30.1.2011 12:14:26   
mala86
nisam rodila u ze ali mogu vam reci da sav stid nestane na onom porodjajom stolu,tad ti je samo stalo da sve prodje,i svejedno ti je jel sta ispalo ili nije user posted image user posted image user posted image user posted image  
ja sam gledala zene u drugoj sobi kako se izdajaju,sama sam masirala(nemam pojma zasto ali su nam rekli da treba user posted image user posted image user posted image )sjedis i pricas sa drugo mamom i usput radis nesto korisno-znam da smijesno zvuci al stvarno ti je svejedno

black swan user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Dijete uvijek može odraslog naučiti trima stvarima:
Da bude veseo bez razloga, da bude uvijek nečim zabavljen i da se zna svom snagom zauzeti za ono što želi

moje sunce 19.09.2009 ¦ ¦






(odgovor članu palachinken)
Neposredna veza do poruke: 80
   RE: Kurs za trudnice u Zenici?
30.1.2011 12:22:00   
Mya_81 RR
IZVORNA PORUKA: BlackSwan

Pa, obzirom da su renovirali Porodjajno, nadati se da su ulozili koju markicu i za nove spavacice user posted image ...i ja sam cula da su ranije porodilje tako razvaljene paradirale odjelom, ma ne smijem ni zamisliti sebe u takvoj slici :D...


Ja sam sebe samu slikala u tako divnoj spavačici user posted image user posted image user posted image user posted image

Ali takve spavačice su nam najmanji problem...

Što se tiče kursa nisam išla jer nisam mogla zbog rizične trudnoće. I bez obzira na tom sasvim sam se dobro snašla, masu stvari žena u tom trenu uradi prema instinktima...


_____________________________

Najvažnija stvar koju će naučiti s godinama je da ne postoji nijedan način da se bude savršena majka i milion načina da se bude dobra majka.

Ljubav, 25.06.2009.

(odgovor članu BlackSwan)
Neposredna veza do poruke: 81
   RE: Kurs za trudnice u Zenici?
31.1.2011 16:58:19   
BlackSwan
Hahhahah...bas se ismijah komentarima, ne znam zasto ih cuvam k'o da su zlatne, ali bas mi je neprijatno, nije to stid, nego mi nekako ispod svakog dostojanstva polugola medju nepoznatim zenama, ali prezivjet cu i to, kad mogu ostale, sta meni fali user posted image .
BuducaMamy, hvala za broj, prijavljujem se ove ili iduce sedmice, mozda se i vidimo user posted image .
mala86user posted image user posted image .


_____________________________

Nas mali andjeo stize aBd 20.05.2011. :)

(odgovor članu Mya_81 RR)
Neposredna veza do poruke: 82
   RE: Kurs za trudnice u Zenici?
31.3.2011 16:01:36   
palachinken
Jutros sam zvala tetu u patronažnoj, kaže mi ovako
vježbe su jednom sedmično, dan se odredi naknadno, od 10.00 - 11.30h. Ide se najranije u šestom mjesecu. Meni je preporučila krajem aprila da dodjem, tad cu aBd biti na početku sedmog i prijavim se. Treba mi zdravstvena knjižica i papuče. Nalaze se u podrumu poliklinike.

Pa ima li koja da će u tom periodu, da se družimo user posted image



_____________________________

Somewhere along the way, we all go a bit mad. So burn, let go and dive into horror, because maybe it's the chaos which helps us find where we belong

(odgovor članu BlackSwan)
Neposredna veza do poruke: 83
   RE: Kurs za trudnice u Zenici?
1.3.2012 22:32:09   
mia mama
Nedavno sam bila kod rodice u Zenici koja je trudna, pa sam sa njom otisla i imala priliku da vidim na koji način rade. Sestre su divne user posted image
rodica mi je rekla da škola traje 6 sedmica, imaju vise grupa koje su raspoređene po danima,..ona je zadovoljana onim što uči i kaze da će joj sigurno biti od koristi.

tako da drage Zenicanke iskoritite tu školu, pitajte i razmjenjujte iskustva.


_____________________________

My sunshine is coming :D

(odgovor članu palachinken)
Neposredna veza do poruke: 84
   RE: Kurs za trudnice u Zenici?
14.9.2013 18:11:38   
LilaXY
pozdrav drage zenicanke :)
ima li ovdje trudnica koje trenutno pohadjaju ovu skolicu ili se planiraju uskoro prijaviti?

_____________________________

"Be the change you wish to see in the world." Mahatma Gandhi

nase malo sunce dolazi 20. januara 2014 :))

(odgovor članu mia mama)
Neposredna veza do poruke: 85
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4]
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *