|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Urolog
2.1.2010 12:16:19   
prva
user posted image nama jos nije ni prva kontrola dosla na red, ja se bojim da je tesko izlijeciti. Uopce mi nije jasno kako se fasuje hronicna upala.
Mozes li mi reci otprilike koji je sadrzaj u tom caju?
MM je bio kod dr. Dzafica, ali mislim da ce sada kod dr.Kulovca, navodno je dobar.

(odgovor članu ena0002)
Neposredna veza do poruke: 226
   RE: Urolog
2.1.2010 12:24:28   
ena0002
Pa sto se tice lijecenja nama su rekli da je taj hronicititet u stvari uvijek prisutan user posted image , zato je hronicna a akutna je trenutacna i lakse se lijeci. MM je sad kod Junuzovica, pa cemo vidjeti, bilo je malo pomaka.
Za caj nisam sigurna koji je sastav, kad opet kupim mogu napisati, jer sam kutiju bacila, ogromna je user posted image  a unutra kesica, ali ima svega user posted image  od sjemenki tikve preko borovih iglica i sl.
A sad ja znam kako je moj fasovo, posao koji iziskuje vise rada vani, smrzavanja i sl user posted image , a cak se upala moze dobiti i od prevelikog sjedenja.

(odgovor članu prva)
Neposredna veza do poruke: 227
   RE: Urolog
2.1.2010 12:35:55   
prva
Moj muz sjedi na poslu, pa kad dodje kuci, opet ne hoda, nego ili lezi ili sjedi ili meni pomaze user posted image . Sklon je teskim fizickim poslovima, ne znam da li to utice.

(odgovor članu ena0002)
Neposredna veza do poruke: 228
   RE: Urolog
2.1.2010 20:47:22   
mina minka
i moj muz stalno sjedi na posluuser posted image a ena mozes li mi napisati kako se zove taj caj

(odgovor članu prva)
Neposredna veza do poruke: 229
   RE: Urolog
2.1.2010 20:48:33   
mina minka
i moj muz sjedi na posluuser posted image ena mozes li mi napisati kako se caj zove

(odgovor članu prva)
Neposredna veza do poruke: 230
   RE: Urolog
3.1.2010 12:50:29   
ena0002
Caj za upalu prostate user posted image user posted image user posted image , ne salim se stvarno se tako zove user posted image user posted image user posted image . Ne znam jesam li pisala, kupila sam ga u apoteci Dina na C. Vili

(odgovor članu mina minka)
Neposredna veza do poruke: 231
   RE: Urolog
14.1.2010 11:33:02   
Leva
Svojevremeno sam i ja kupovala ovaj caj. Ima ga u svim biljnim apotekama.

_____________________________

.-..-.
`·.·´ nakon 5 IUI i 5 ICSI su došla dva sunašca...
?/
/? "Uspjeti znači prihvatati neuspjeh za neuspjehom ne
/ \ gubeći entuzijazam"...
http://sunasce.blogger.ba/

(odgovor članu ena0002)
Neposredna veza do poruke: 232
   RE: Urolog
28.1.2010 14:36:41   
prva
Zakljucak sa doplera testisa: Varikokela I/II uz lijevo uz ostali nalaz normalan.

Malo mi je nejasna recenica, no, mislite li da se mm smijesi operacija? Obzirom na slabu pokretljivost (30%), broj (20mil) i morfologiju (65% patol.)....

(odgovor članu Leva)
Neposredna veza do poruke: 233
   RE: Urolog
28.1.2010 14:53:47   
Leva
Ko zna mozda to i ne bi bilo lose srediti operativnouser posted image Sta urolog kaze?

_____________________________

.-..-.
`·.·´ nakon 5 IUI i 5 ICSI su došla dva sunašca...
?/
/? "Uspjeti znači prihvatati neuspjeh za neuspjehom ne
/ \ gubeći entuzijazam"...
http://sunasce.blogger.ba/

(odgovor članu prva)
Neposredna veza do poruke: 234
   RE: Urolog
28.1.2010 15:06:29   
malena27 RR
IZVORNA PORUKA: prva

Zakljucak sa doplera testisa: Varikokela I/II uz lijevo uz ostali nalaz normalan.

Malo mi je nejasna recenica, no, mislite li da se mm smijesi operacija? Obzirom na slabu pokretljivost (30%), broj (20mil) i morfologiju (65% patol.)....



i mm ima isti nalaz i nije jos preporucena operacija...


_____________________________

Beta 05.02.2010. 12,79
Beta 29.12.10. 557,93
Beta 31.12.10 1771,92
09.08.2011. rođen moj dunjaluk
Beta 09.06.15. <5
Beta 12.05.16. 504 i 16.06.16. spontani
27.01.17. vanmatericna

(odgovor članu prva)
Neposredna veza do poruke: 235
   RE: Urolog
28.1.2010 15:25:10   
prva
Pa ovo je bilo skupljanje nalaza, priprema za urologa, vidjet cemo sljedece sedmice sta kaze. 3 mjeseca teraprije: cyprol 20 dana, azitromicin, bioastin, e vitamin, cajevi, ulja, sjemenke, i nalaz gori nego sto je bio. prvi je iz luzana, drugi kod Rade. Kakva treba biti dg varikokele pa da se operira?

(odgovor članu malena27 RR)
Neposredna veza do poruke: 236
   RE: Urolog
28.1.2010 15:26:00   
prva
IZVORNA PORUKA: malena27

i mm ima isti nalaz i nije jos preporucena operacija...



A sta se ceka? Treci stepen?

(odgovor članu malena27 RR)
Neposredna veza do poruke: 237
   RE: Urolog
1.2.2010 21:29:23   
yasemin
POZDRAV DRAGE FORUMAŠICE ..EVO ČITAM VAŠE PORUKE NA OVOM FORMU ..ZLATA VRIJEDE...
MM IMA DG. NORMOZOOSPERMIA LEUKOCITOSPERMIA+++ RADILI SMO SPERMOGRAM KO DR.MEHMEDBAŠIĆA  U 10 MJESECU DOBIO JE TERAPIJU AZOMEX (AZOTRIMICIN) 6 KESICA 3 DANA
POŠTO SMO IZ KONJICA SLJEDEĆI SPERMOGRAM SMO RADILI KOD DR.RUSMIRA HADŽIHUSEINOVIĆA U NJEGOVOJ POLIKLINICI...NA NALAZU PIŠE DOSTA LEUKOCITA -USKORO ĆEMO KOD NJEGA NA KONTROLU PA VAS MOLIM DA MI POMOGNETE (NIKAD NISMO BILI KOD UROLOGA)
ŠTA JE LEUKOSPERMIA+++ (TO 3 PLUSA ME ZBUNJUJE)
I NORMOZOOSPERMIA


(odgovor članu prva)
Neposredna veza do poruke: 238
   RE: Urolog
1.2.2010 21:37:03   
Leva
To znaci da je nalaz pozitivan na jako veliku koncentraciju. To ne valja! Ili je upala prostate u pitanju ili su bakterije pa prema tome pravac urologu.
Za Normozoospermiu user posted image user posted image user posted image Bicete vi dobro cim sanirate leukocite user posted image
Please pisi malim slovima jer u cyber svijetu se sve rijeci pisane velikim slovima dozivljavaju kao deranje user posted image

< Poruku je uredio Leva -- 1.2.2010 21:38:10 >


_____________________________

.-..-.
`·.·´ nakon 5 IUI i 5 ICSI su došla dva sunašca...
?/
/? "Uspjeti znači prihvatati neuspjeh za neuspjehom ne
/ \ gubeći entuzijazam"...
http://sunasce.blogger.ba/

(odgovor članu yasemin)
Neposredna veza do poruke: 239
   RE: Urolog
1.2.2010 21:37:40   
mina minka
yasemin nemoj se plasiti to je obican pregled.  da se utvdi sta su uzrok ti leukociti i mm je isao samo sto to njima bas tesko pada jer im neko dira onu stvaruser posted image user posted image
i mm ima lekocita i pise 15 a ne znam sta znaci ti plus.
jel idete privatno ili ??
zelim ti srece a javi nam kako je bilo

(odgovor članu yasemin)
Neposredna veza do poruke: 240
   RE: Urolog
1.2.2010 21:40:16   
Leva
U nekim lab. se koriste brojevi a u nekim plusevi. Ja nisam vidjela nalaz preko ta tri plusa pa znaci da je stvarno bljak. Ne sekiraj se jer smo i mi nekada imali takav nalaz koji je sada normalan. Bravo mm user posted image user posted image
Mima minka i za tvog muza vazi ovo sto sam pisala. 15 leukocita je jako puno i to se mora sanirati.

_____________________________

.-..-.
`·.·´ nakon 5 IUI i 5 ICSI su došla dva sunašca...
?/
/? "Uspjeti znači prihvatati neuspjeh za neuspjehom ne
/ \ gubeći entuzijazam"...
http://sunasce.blogger.ba/

(odgovor članu mina minka)
Neposredna veza do poruke: 241
   RE: Urolog
1.2.2010 21:48:04   
mina minka
leva znam ja da to nije u redu user posted image
kod urolga smo bili kad je bilo 25 pa i nisu tolkoobracli paznju, dao samo neke antibiotike i kad smo otisli sljed put nisu ih ni pomenuli

(odgovor članu Leva)
Neposredna veza do poruke: 242
   RE: Urolog
1.2.2010 21:49:27   
mina minka
zaoravih reci da smo bili u drzavnoj frmi gdje samo puzu cekaju, a privatnog rologa nema u tuzliuser posted image

(odgovor članu mina minka)
Neposredna veza do poruke: 243
   RE: Urolog
1.2.2010 21:58:11   
Leva
E vala vam taj urolog veze nema. Nisam znala da nema privatnih urologa u Tz, da li si zvala Plavu polikliniku oni imaju masu nekih specijalista? Ako nista pitaj ih da vam preporuce nekoga, samo pod hitno mijenjajte doktora.

_____________________________

.-..-.
`·.·´ nakon 5 IUI i 5 ICSI su došla dva sunašca...
?/
/? "Uspjeti znači prihvatati neuspjeh za neuspjehom ne
/ \ gubeći entuzijazam"...
http://sunasce.blogger.ba/

(odgovor članu mina minka)
Neposredna veza do poruke: 244
   RE: Urolog
2.2.2010 7:33:43   
malena27 RR
IZVORNA PORUKA: prva

IZVORNA PORUKA: malena27

i mm ima isti nalaz i nije jos preporucena operacija...



A sta se ceka? Treci stepen?



valjda se ceka da predje u treci stepen, jer je to kod dr. indikacija za operaciju...


_____________________________

Beta 05.02.2010. 12,79
Beta 29.12.10. 557,93
Beta 31.12.10 1771,92
09.08.2011. rođen moj dunjaluk
Beta 09.06.15. <5
Beta 12.05.16. 504 i 16.06.16. spontani
27.01.17. vanmatericna

(odgovor članu prva)
Neposredna veza do poruke: 245
   RE: Urolog
2.2.2010 21:18:46   
yasemin
leva hvala na upozorenju ..potpuno sam zaboravila na to
da zaboravila sam reći da mu je spermo kultura koju je radio ostala sterilanatj. nema bakterijauser posted image ...sutra je dan kad ću ja ići kod urologa da mu zakažem termin ..i da odnesem spermogram ....

(odgovor članu mina minka)
Neposredna veza do poruke: 246
   RE: Urolog
2.2.2010 21:21:31   
yasemin
iuser posted image još jednom hvala vam na podršci i savjetima user posted image

(odgovor članu Leva)
Neposredna veza do poruke: 247
   RE: Urolog
2.2.2010 21:50:01   
Leva
Nema na cemu user posted image  Mi smo nekada bili u vecem sosu od vas i bilo je gadno dok se moj mm nije rijesio leukocita i bakterija (kod nas je to trajalo skoro godinu dana konstantnog lijecenja). Vi na svu srecu nemate problema sa bakterijama tako da je i to dodatni plus user posted image user posted image

_____________________________

.-..-.
`·.·´ nakon 5 IUI i 5 ICSI su došla dva sunašca...
?/
/? "Uspjeti znači prihvatati neuspjeh za neuspjehom ne
/ \ gubeći entuzijazam"...
http://sunasce.blogger.ba/

(odgovor članu yasemin)
Neposredna veza do poruke: 248
   RE: Urolog
2.2.2010 23:05:22   
prva
IZVORNA PORUKA: malena27

IZVORNA PORUKA: prva

IZVORNA PORUKA: malena27

i mm ima isti nalaz i nije jos preporucena operacija...



A sta se ceka? Treci stepen?



valjda se ceka da predje u treci stepen, jer je to kod dr. indikacija za operaciju...



E mom muzu dr. Sabanovic rekao operacija cim bude mjesta, tj u martu, iako pise I/II stepen. Sad je sve cudno.

(odgovor članu malena27 RR)
Neposredna veza do poruke: 249
   RE: Urolog
6.2.2010 17:09:15   
ena0002
Yasemin je li urolog propisao sta tm?
Mi nakon godinu dana opet dosli u istu poziciju user posted image

_____________________________

Ne postoji osoba koja nije sposobna da uradi vise od onoga sto misli da moze

(odgovor članu prva)
Neposredna veza do poruke: 250
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *