|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Zimske jakne za trudnice
19.1.2009 15:27:34   
tresnjicaaa
Eh pronasla sam ga. Pavone u trznom centru Merkuru. Sivi kaputic nije za trudnice a li i jeste. Mislim nije namjenjen trudnicama ali je takvog kroja da pupo stane u njega i ima jos mjesta. Super je. Ostao jos jedan pa ko zeli nek ode pogledati. Usput bi  je 156 i ja krenula da ga kupim i na kasi kaze 89. Snizen user posted image user posted image user posted image  

_____________________________

Namik 23.01.2006.
http://selma-sarajevo-tripoli.blogspot.com/

(odgovor članu Ella_H)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Zimske jakne za trudnice
19.1.2009 16:39:43   
taze_mlada
ja sam isto bila u potraznji ali skontah u po frke da imam jedan svoj stari kaput koji sva sreca mama dusa moja nije bacila i sad mi je super, kaputic A kroja, sad sam 5. mjeces i mislim da ce mi biti oki za zimu.....ako bog da bice fazon mantila na proljece jaer za taj period nemam nista svoje staro jer je sve suko...a od svojih bliznjih isot ne mogu nista posuditi jer su drugacije konstitucije...ali otom potom ....

(odgovor članu tresnjicaaa)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Zimske jakne za trudnice
19.1.2009 22:16:45   
mnn
user posted image


evo moj kaputič xl...talijanskiuser posted image user posted image  tješim se ja....user posted image

_____________________________

alex ima 4 godine 2.5.2009
stize nam druga beba :)

(odgovor članu taze_mlada)
Neposredna veza do poruke: 28
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *