|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: CIJENE CUVANJA DJECE.
8.1.2010 12:27:58   
babina beba
Ja sam davala zeni 300 KM, nosila dijete kod nje (dvije kuce dalje od moje), od 07-17 H. Pored toga sam djetetu uvijek nosila dorucak, voce, sokove i jos mnogo toga. Svojoj djeci  halal bilo,nikad nije morala voce kupovati jer sam ja nosila za cjelu kucu. Al kako vise nisam zadovoljna cuvanjem krecemo u vrtic (Sveta obitelj), jer necu da trazim tetu cuvalicu opet , a i nek djete bude sa svojim vrsnjacima. Da je ova vise trazila mozda bih joj i dala, jer nije lako cuvati djete pogotovo tudje. Treba samo sebe da stavimo u polozaj teta cuvalica. Bili neka od nas isla i cuvala tudju djecu za 200-300 KM, 8 sati dnevno? Pored cuvanja jos i cistila, kuhala. Tako da razumijem Skvo skroz sto joj daje 500 KM za djete. Kuci ste s djecom slobonim danima i znate i sami kakvu paznju zahtjevaju. Tako nek izvinu sve zene al mislim da je 200-300 KM za cuvanje djeteta 8 sati malo.

(odgovor članu mamaajna)
Neposredna veza do poruke: 76
   RE: CIJENE CUVANJA DJECE.
8.1.2010 15:05:04   
Suzana
Plata mojih teta, a sada tete je 350 KM.
Ukoliko teta ima penziju, kao što je slučaj sa mojom, onda je to sasvim pristojan iznos.
500 KM je meni too much - jedino u slučaju da mi teta, pored čuvanja djeteta sve ostalo radi po kući - od spremanja do kuhanja ručka.
350 KM su jako mali novci za ovako skup život ako nemaš nikakvih dodatnih primanja, ali ako ćeš sjediti kući i ne raditi ništa, a sa 350 KM možeš poboljšati život svoje porodice, onda vrijedne žene rade za te pare i sretne su da makar malo doprinesu svom kućnom budžetu. A ako ništa, sa 350 KM mogu pokriti apsolutno sve režije.
Ovo je moj stav.


_____________________________

Edi i Mak - DOUBLE BLESSING
27.05.2008.

Moji životi, ljubavi, sreće najveće...

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 77
   RE: CIJENE CUVANJA DJECE.
8.1.2010 15:15:17   
mamina princeza

Moja teta nema apsolutno ni jedn drugo primanje nego sto joj je moja plata. i ja zaista kad god mogu dodam jos malo ....
ona ponekad jos nesto uradi poslijepodne nekom pomogne tako da se nekako sastavi kraj s karjem. ja radim blizu pa nekad uspijem doci i ranije i sve to njoj sigurno pruza neke pogodnosti.
al sve ste u pravu zavisi kakva je teta koliko se posvecuje djetetu, sta sve radi, koliko smo mi u mogucnosti da joj platimo .
meni je 350 stvarno bilo donja granica ispod koje nisam ni pomislila da idem jer znam da je njoj skoro ne moguce za manje pare da zivi. kad god mogu dodam nesto eto kao nagradu :)

ako dobijem novi posao za koji imam mogucnost bice tu duze bar do 17 sati i u tom slucaju svakako bi joj i ja povecala platu bar na 400-450.




_____________________________

Moja princeza 04.07.2008
Moj princ 26.02.2012

(odgovor članu Suzana)
Neposredna veza do poruke: 78
   RE: CIJENE CUVANJA DJECE.
8.1.2010 15:28:11   
škorpija
Moja teta bi trebala raditi od pola 9 do 17.30, a nekad i duže ako mm i ja zaglavimo na poslu, znači treba biti spremna i na to. vikende ne bi radila. Planiram da joj kažem da jede šta hoće kod mene i da je njeno samo oko bebe i njenih stvari. Koliko je realno da joj plaćam? Kad smo mm i ja na godišnjem trebam li joj za taj mjesec plačati punu cijenu?

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu mamina princeza)
Neposredna veza do poruke: 79
   RE: CIJENE CUVANJA DJECE.
8.1.2010 17:12:15   
Anoniman
Moja teta ce cuvati A deset dana mjesecno i to od 10 do pola 5 ili 5, i dogovorile smo se za placu od 300 KM, tu je i prijevoz uracunat, ali ja sam spremna da je nagradim za svaki dodatni posao, zasad insistiram samo na cuvanju djeteta, sve je to individualno, najbitnije je da je dijete u dobrim rukamauser posted image

(odgovor članu veeseelaa)
  Neposredna veza do poruke: 80
   RE: CIJENE CUVANJA DJECE.
9.1.2010 23:10:26   
aya
Draga Lejlash,

ja sam bas jucer ugovorila cuvanje petomjesecne curice u Sarajevu, teta je za 7 h trazila 350 KM. To se iskljucivo odnosi na brigu o djetetu. Mi joj ne placamo transport, ali zivi udaljeno od nas nekih petnaestak minuta lagane setnje. Istina, nismo se dogovorili oko hrane za tetu, ali nisam ni imala namjeru razgovarati o toj temi, jer bi mi bilo neugodno da zena citav dan provede u kuci, a da ne jede i ne pije :-)
Moje dvije prijateljice su isto toliko placale tete koje su zivjele u njihovoj zgradi, ali su za te novce cuvale djecu, cistile, peglale i kuhale.

S obzirom da sam vec duze vrijeme trazila "tetu cuvalicu" spoznala sam da cijene variraju od 150 KM-1200 KM (Sarajevo), zavisi od mogucnosti i tvojih zelja.

SRETNO!!!


_____________________________

Sunce moje malo 21.august 2009
24.februara cura rekla "ma - ma" :-)
05.03. smo nasli jedan mali zubic

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 81
   RE: CIJENE CUVANJA DJECE.
9.1.2010 23:18:14   
tea lana
e da mi je znati sta radi ta od 1200 da se i ja prijavim da budem teta cuvalica za tu cifru a Lanu cu u vrticuser posted image

(odgovor članu aya)
Neposredna veza do poruke: 82
   RE: CIJENE CUVANJA DJECE.
9.1.2010 23:52:12   
aya
IZVORNA PORUKA: tea lana

e da mi je znati sta radi ta od 1200 da se i ja prijavim da budem teta cuvalica za tu cifru a Lanu cu u vrticuser posted image


Ova je imala srecu da su ambasadoru produzili mandat, teta cuvalica nasla novi posao, dijete plakalo i nije htjelo novu tetu i ambasador joj udvostrucio placu da ostavi dijete koje je pocela cuvati i vrati se njegovoj curici :-)
To ti se zove "lutrija" I ona samo cuva dijete :-)


_____________________________

Sunce moje malo 21.august 2009
24.februara cura rekla "ma - ma" :-)
05.03. smo nasli jedan mali zubic

(odgovor članu tea lana)
Neposredna veza do poruke: 83
   RE: CIJENE CUVANJA DJECE.
10.1.2010 0:47:42   
Anoniman
Svaka vam čast kad cijenite nečiji trud, posao, obrazovanje... Ja nisam nikako te sreće da naletim na takve ljude, nekako bi svi za džaba, najgore od svega što svi smatraju da je moj posao human al ne mogu biti humana a ostaviti svoje dijete...Nećete vjerovati al zadnja ponuda bila je 150KM mjesečno 2h stručnog rada u školi svaki dan,sa djetetom koje ima Daunow sindrom -mislim stvarnooooo (još dijete od nekih bogatuna i kad sam ja rekla za koliko ću raditi onda su odustali od stručnog tretmana samo da ga vodim u wc)user posted image ...Od tada više ne tražim posao

(odgovor članu Romali)
  Neposredna veza do poruke: 84
   RE: CIJENE CUVANJA DJECE.
10.1.2010 0:53:07   
milenium
kolko tko ima tolko i da i sve ovisi čuva li se 8 sati ili 4-5 itd. susjeda koja radi u banci ne želi izgubiti posao i čuva svoje radno mjesto tako da teti koja joj čuva troje djece daje 700km,kupi joj nekad i šteku cigara pošto ova pušiuser posted image  
jednog dana njoj će djeca narest a ona će i dalje imati svoj posaouser posted image

Zatim ima jedna učiteljica koja je rodila prije 2 god i vratila se na posao da joj nebi netko drugi ''sjeo'' na njeno mjesto i daje ovoj ženi što čuva 600km a znate svi kolku plaću imaju učitelji.njoj puno ne ostane ali će joj zato ostat radno mjesto na kraju kad sve to pregrmiuser posted image

prijateljica mi tetu plaća 1000km,ali rade i ona i mm joj,ta teta naravno i pospremi kuću i tako.8 sati čuva user posted image

ja sebe stavljam u tu situaciju i nije lako tim tetama,dala bi joj pristojnu lovu ako bi se dobro brinula o mom user posted image  i bila bi joj jako zahvalna.jer evo čuvam svoga po cile dane i nije mi lakouser posted image

(odgovor članu Romali)
Neposredna veza do poruke: 85
   RE: CIJENE CUVANJA DJECE.
10.1.2010 0:55:20   
Rina26
Moja komšinica čuva jednog malog 8h i dobiva 250 KM


_____________________________

21.10.2006. 12.07.2008.

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 86
   RE: CIJENE CUVANJA DJECE.
10.1.2010 1:16:32   
teta berta
Ma kakva teta cuvalicauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image   Ako Niku ne bude sveki cuvala, u jaslice laganini za 170 km...
Ako mi plata sudeci po ovom ludom vremenu bude dostatna i za to... A ove sto placaju vise, e svaka vam cast... Blago se vama pa tako dobre poslove imate u ovoj drzaviuser posted image user posted image user posted image


_____________________________

Imam dva zlata, to su Nika i njen tata -:)

(odgovor članu Rina26)
Neposredna veza do poruke: 87
   RE: CIJENE CUVANJA DJECE.
10.1.2010 9:14:39   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: babina beba
Tako nek izvinu sve zene al mislim da je 200-300 KM za cuvanje djeteta 8 sati malo.


Znaš, čovjek se pruži koliko mu je dug jorgan...

Kada se razmišlja o cijeni treba imati na umu nekoliko stvari...
1. Ko čuva dijete, osoba koja zna sa djecom (bez obzira na obrazovanje - da uči dijete lijepim manirima, pjesmicama... ) ili osoba koju samo plaćamo da "čuva" dijete
2. Koje su tetine dužnosti
3. Kakvo je vaše dijete (nemirno ili mirno)
4. Gdje se čuva dijete (u vašem ili tetinom stanu) - odnosno koliko je teti "komplikovano" doći do vašeg stana ako se dijete tu čuva
5. Kakva su vaša primanja

S obzirom na to da je moje dijete veoma mirno i da ja ne znam šta znači "neprospavana noć zbog djeteta" (hvala dragom Bogu), da teta sprema samo jedan međuobrok, a ostalo ja kuham, da teta nije pedagog, da su moja primanja neredovna, da plaća kasni po dva-tri mjeseca a i kad je dobijem ne dobijem cijeli iznos, pa "zaostatke" čekam i po godinu dana....... zaista mislim da ne mogu izdvajati više novca za tetu.
Ja teti svakog mjeseca redovno platim njeno... al' samo MM i ja znamo koliko se do kraja mjeseca natežemo sa parama: šta smijemo kupiti a šta ne... Računi i Esmine potrepštine su prioritet... a od ostatka novca se snalazimo.

Tako, babina beba, ako tvoja primanja to dozvoljavaju, ti, bujrum, pa plati i 1000 KM svoju tetu...

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 88
   RE: CIJENE CUVANJA DJECE.
10.1.2010 10:32:33   
Anoniman
pingpong user posted image user posted image user posted image

Moja teta nema nikakvih drugih obaveza osim da čuva bebu, ja mu ostavim i spremne obroke, šta će obuči, pospremljenu kuću i za taj posao mogu odvojiti najviše 350 KM i smatram da je ok iznos i ne grize me savjest što je najbitnije. Njena obaveza je da se "poigra" s njim, izvede ga u dvorište, nahrani, promjeni pelene i uspava. Ranije sam gubila još po 2h dok pospremim iza nje ali sada kako sam joj rekla da mi više to ne pada na pamet da radim i da želim samo kuću naći u onom stanju u kakvom sam je ostavila - počela je poštovati to i vidim da se ni ne trudi nešto drugo uraditi (mimo ovog gore navedenog). Da ona još nešto uradi (mada nema potrebe) ja bih joj sama povečala platu jer bih vidjela da se trudi i da "pokušava" dodatno zaraditi. Ovako mislim da je "sretna" ona, "sretna" ja.

(odgovor članu škorpija)
  Neposredna veza do poruke: 89
   RE: CIJENE CUVANJA DJECE.
8.2.2010 13:37:36   
bucika
IZVORNA PORUKA: mama2009

iskreno prvi put cujem za sumu od 1200KM, sta ona radi user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


Ima jos takvih,moja drugarica svaki dan dobije oko 40 KM za par sati cuvanja djeteta,pa vi to pomnozite,jos dodatno kad roditelji izadju  navece i tad ga cuva naravno,ali se to posebno placa. Naravno,stranac je u pitanju i njegova pokondirena bosanka,koja uzgred receno ne radi,ali docepala se love pa uziva ,ona za komp,a zena joj cuva dijete i svi zadovoljni.

(odgovor članu mama2009)
Neposredna veza do poruke: 90
   RE: CIJENE CUVANJA DJECE.
8.2.2010 13:46:44   
denny
đisus 1000 km?!?!?!?
mislim stvarno user posted image

_____________________________

L 21.12.2004.
L 10.10.2008.

(odgovor članu Rina26)
Neposredna veza do poruke: 91
   RE: CIJENE CUVANJA DJECE.
8.2.2010 13:54:48   
mamine oci
ja sad ispodoh luda kad uzimam 120km za cuvanje vidis moze i viseuser posted image jos mi fali jedna nulauser posted image naravno salim se nikad nebi mogla naplatit tolke novce meni to nije u redu ni ta sto cuva ni ta sto joj placa izgleda su bezale sa casa matematikeuser posted image

_____________________________

Haris 28.10.1999
Fatih 25.01.2008
Iman 13.01.2013


(odgovor članu denny)
Neposredna veza do poruke: 92
   RE: CIJENE CUVANJA DJECE.
8.2.2010 14:35:10   
škorpija
Mene interesira  da li treba da platim teti punu cijenu za taj mjesec kad smo mm i ja na godišnjem ili kada moja mama dođe pa ona čuvauser posted image .
Moja teta treba da radi od pola 9 do 17.30 minimalno, vikendom ne radi, a samo da se bavi bebijem, interesira me koliko je realno da joj platimuser posted image

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu mamine oci)
Neposredna veza do poruke: 93
   RE: CIJENE CUVANJA DJECE.
8.2.2010 14:40:55   
Nedi
Moja teta je npr u augustu radila samo 5 dana a ja sam joj platila puni iznos. RAdi 5 dana u sedmici, nikad subota ili nedjelja a niti jedan mjesec nije radila sve dane. Ako je dijete bolesno ja sam kuci, nekad uzmem i po pola dana sobodno pa dođem u 12, a svaki mjesec uzimam po dan-dva godisnjeg.  Po meni je realno platiti i kad ne radi,a o cijenama je suvisno raspravljati. Svako zna koliko moze


_____________________________

24.12.2007.
24.o9.2013.

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 94
   RE: CIJENE CUVANJA DJECE.
10.2.2010 9:57:16   
Skvo RR
IZVORNA PORUKA: škorpija

Mene interesira  da li treba da platim teti punu cijenu za taj mjesec kad smo mm i ja na godišnjem ili kada moja mama dođe pa ona čuvauser posted image .
Moja teta treba da radi od pola 9 do 17.30 minimalno, vikendom ne radi, a samo da se bavi bebijem, interesira me koliko je realno da joj platimuser posted image


Ja sam placala puni iznos za dane kada smo ja i teta bile na godisnjem....user posted image  Ma to je sve individualno, meni nekako bezze da ona osjeti moj godisnji, kao da je u nekoj kazni ako joj ne platim te dane. Ali, opet svako zna svoje.user posted image

_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 95
   RE: CIJENE CUVANJA DJECE.
10.2.2010 10:13:08   
shpagica
IZVORNA PORUKA: Skvo RR

IZVORNA PORUKA: škorpija

Mene interesira  da li treba da platim teti punu cijenu za taj mjesec kad smo mm i ja na godišnjem ili kada moja mama dođe pa ona čuvauser posted image .
Moja teta treba da radi od pola 9 do 17.30 minimalno, vikendom ne radi, a samo da se bavi bebijem, interesira me koliko je realno da joj platimuser posted image


Ja sam placala puni iznos za dane kada smo ja i teta bile na godisnjem....user posted image  Ma to je sve individualno, meni nekako bezze da ona osjeti moj godisnji, kao da je u nekoj kazni ako joj ne platim te dane. Ali, opet svako zna svoje.user posted image


Isto ovako - pa i meni je godisnji placen.

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 96
   RE: CIJENE CUVANJA DJECE.
10.2.2010 10:25:26   
Daja_sa
Ja sam isto u dilemi oko placanja tete kad sam na godisnjem...
S obzirom da radim u skoli...nas godisnji je specifican...U 6 mjesecu kad se nastava zavrsi mi smo u skoli po 3-4 sata dnevno...i onda smo citav 7 mjesec i skoro pa pola 8 mjeseca na odmoru...
Nisam pametna kako da rijesim placanje tete u tom periodu...user posted image

_____________________________

Cunce nase majo...29.09.2008
Jos jedno sunce nas je obasjalo 23.08.2011...

(odgovor članu shpagica)
Neposredna veza do poruke: 97
   RE: CIJENE CUVANJA DJECE.
10.2.2010 12:14:07   
milenium
IZVORNA PORUKA: Daja_sa

Ja sam isto u dilemi oko placanja tete kad sam na godisnjem...
S obzirom da radim u skoli...nas godisnji je specifican...U 6 mjesecu kad se nastava zavrsi mi smo u skoli po 3-4 sata dnevno...i onda smo citav 7 mjesec i skoro pa pola 8 mjeseca na odmoru...
Nisam pametna kako da rijesim placanje tete u tom periodu...user posted image


ja joj nebi platila,pa ne radi u državnoj firmiuser posted image

(odgovor članu Daja_sa)
Neposredna veza do poruke: 98
   RE: CIJENE CUVANJA DJECE.
10.2.2010 12:34:17   
aazra
IZVORNA PORUKA: teta berta

Ma kakva teta cuvalicauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image   Ako Niku ne bude sveki cuvala, u jaslice laganini za 170 km...
Ako mi plata sudeci po ovom ludom vremenu bude dostatna i za to... A ove sto placaju vise, e svaka vam cast... Blago se vama pa tako dobre poslove imate u ovoj drzaviuser posted image user posted image user posted image



Draga teta berta i ostale mame koje smatrate da samo "bogate" porodice angazuju tetu. Meni plata nije nesto, nisam jos ni prijavljena, muz mi je pod kreditom i opet odvojim 350.
Ali zato sam mirna na poslu se koncentrisem na posao znam da njemu nista ne fali.
Ona se satra oko Bilala (moje dijete je inace hiperaktivno i slabo spava) zivi u blizini pa ujutro dodje kod nas onda ga odvede kod sebe. Njena djeca pa i muz odusevljeni sa njim mislim da sam vec spomenula tesko im pada vikenduser posted image
inace, Bilal ima faze kada je jako nervozan (jos uvijek doji i kada mu naumpadne sisa neutjesan jeuser posted image ). ona ga nosa, smiruje, trudi se da nesto pojede...A taman bi u jaslicama to neko radio!!

I jos nesto muz i ja smo sami kada sam se porodila nisam imala nikakvu pomoc oko bebe( nije mi ni trebalo H.B) Moja mama radi,a li ipak nekad nesto skuha, donese, a svekrva mi je bolesna.
dakle ako se dijete razboli i ne moze u jaslice ko bi ga cuvao?

Sekunda je falila da ga damo u jaslice i h.b. da smo se predomislili. ja ne znam kakvu oni hranu tamo jedu ali znam da su uzasno skloni prehladama i da tamo niko nece nosati i smirivati bebicu kada place...user posted image
ja kada pomislim da smo ga mogli dati u jaslice sad bi ga izvodili na ovaj snijeg, tamo boga pitaj da li bi sta jeo(inace je ters!), plakao bi...user posted image
ma ne smijem ni da pomislim - predomislili smo se u zadnji cas H.Buser posted image

mamine oci, svaka ti cast da pored svoja dva malisana stignes cuvati jos necije dijeteuser posted image  Mislim da bi te mnoge mame angazovale, ali sta ces vecina nas voli da teta dolazi kuci, a tebi bi bi to sigurno bilo nezgodno.
dache, za ovaj posao nisu potrebne pismene preporuke vec uglavnom se radi o preporukama osoba koje poznajes. recimo ja sam se za svoju tetu raspitala preko jedne nase zajednicke prijateljice. tako vecina nas nalazi tetu cuvalicu jer nekako je sigurnije kada ti neko kaze kakva je ta osoba koja ce cuvati dijete. jer znas i sama da svega ima. A ovo je veoma odgovoran posao i ne moze se dijete tek tako "prepustiti" nekome koga ne poznajes. Mozda da i ti probas tako preko nekih prijatelja koji te poznaju i koji bi ti mogli dati preporukeuser posted image

< Poruku je uredio aazra -- 10.2.2010 12:37:00 >


_____________________________








(odgovor članu teta berta)
Neposredna veza do poruke: 99
   RE: CIJENE CUVANJA DJECE.
10.2.2010 12:39:45   
luna77
IZVORNA PORUKA: Daja_sa

Ja sam isto u dilemi oko placanja tete kad sam na godisnjem...
S obzirom da radim u skoli...nas godisnji je specifican...U 6 mjesecu kad se nastava zavrsi mi smo u skoli po 3-4 sata dnevno...i onda smo citav 7 mjesec i skoro pa pola 8 mjeseca na odmoru...
Nisam pametna kako da rijesim placanje tete u tom periodu...user posted image


bar pola jer se tako plaća i vrtić ,moje misljanje

(odgovor članu Daja_sa)
Neposredna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *