|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  10 11 [12] 13 14   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Bolan rast zubića naših beba
17.10.2011 17:32:01   
ziki
Drugi krug patnje sa zubicima poceo. Donje jedinice se ocrtavaju na desnima, nervozan je, place ujeda kad doji, da moze obje ruke da ubaci usta .Ja mazem dentinox kapima, malo se umiri

_____________________________

Nemam ništa od onog što bi se moglo nazvati bogatstvom i ne žalim mnogo za tim. Možda zbog toga ne poštujem to ni kod drugih. Bogatstvo je za mene ono što mogu ponijeti bilo gdje da odem, a to su uspomene. One ne mogu propasti, ne mogu se potrošiti......

(odgovor članu sweet insanity)
Neposredna veza do poruke: 276
   RE: Bolan rast zubića naših beba
18.10.2011 15:50:42   
minelam
Mi smo dobili prvi zubic sa tri mj i 9 dana...danas i drugi devet dana kasnije...nervozan je puno...grebe se sve trpa u usta...najvise voli svoju dekicu..glodalicu ne zna da namjesti pa mu je malo cuvam al kad mu dam prst uuuu kako ujedaaa...boli pravo pa mogu zamisliti tek kako je njemu...sta da mu kupim ogrlicu ili te neke gelove ...pomagajteee

(odgovor članu ziki)
Neposredna veza do poruke: 277
   RE: Bolan rast zubića naših beba
18.10.2011 16:02:56   
Anoniman
detinox kapi mazat desni nama jako pomazu , skoro kad smo kod stomatologa bili anelu rekao da mazem detinox kapima da su bolje od gela .Mi smo kao beba imali ogrlicu nije nam odmogla 

(odgovor članu minelam)
  Neposredna veza do poruke: 278
   RE: Bolan rast zubića naših beba
18.10.2011 16:18:43   
minelam
Malo sam ja smotan user posted image user posted image kako da ih mazem prstom ili da nesto koristim...ogrlicu odavno hocu da kupim al ne znam gdje bi nisam sigurna sta je pravi cilibar ima svasta ....a u apoteci skupe...a radije bi narukvicu strah me ogrlice jer je debeljuca i ima pravi podbradak tako da se sigurno ne bi ni vidjela ogrlica user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 279
   RE: Bolan rast zubića naših beba
18.10.2011 23:55:40   
Anoniman
minelam pa fino na prst il od stapica za usi ono uzmi natopi i natrljaj desni . Ja i na Dudu stavim isto ...
Jesu ogrlice skupe stvarno, ja sam dobila od jedne fine zene ju anelu nosala nama je pomogla mislim . i ja je cuvala kad mi neki dan drugarica pita imam li ju malog desne muce, ja dala eto da nisam dala tebi bi ju poslala ,.

(odgovor članu minelam)
  Neposredna veza do poruke: 280
   RE: Bolan rast zubića naših beba
20.4.2012 0:10:38   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: lepao

Ja sam kupila "teething granules" od kamilice/camomilla" sa amazona i interesuje me da li iko ima iskustva stim? Beba mi se cesto budi nocu pa mislim da su zubi posto mi izgleda kao da ga boli nesto.



_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 281
   RE: Bolan rast zubića naših beba
7.5.2012 14:50:31   
Sandrich
Nemamo jos ni 3 mjeseca a zubici nam vec nabubrili,al kaze dr da nece jos izbiti..beba trpa svoje ruke.ja mu stavim svoj prst pa glodje user posted image user posted image

_____________________________

Nas mali princ dosao na svijet 9.2.2012.
Carko broj dva nas obradovao 29.11.2013.

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 282
   RE: Bolan rast zubića naših beba
18.5.2012 21:55:15   
MRVA2
Nama su 3 mjeseca bila 17.5. ima par dana user posted image bali i gura rukice u usta. Malo je kenjkava danas cijeli dan baš je nervozna inače voli da se nosi da ragleda ali danas ni to ne pomaže user posted image . Pretpostavljamo da su zubići. Nema temperaturu. A imamo ogrlicu stavili smo je danas ali na nogicu, nešto me strah na vratu da je baš je zategne, ovako je kao narukvica a u dodiru je sa tijelom što je najbitnije pa vidićemo user posted image U ponedeljak idemo DR na vakcinu pa ćemo pitati da on provjeri opet. Ja kad prrobam da stavim prst ona ga gura jezikom tako da ne mogu ništa da osjetim. Eto samo da se prijavimo u klub zubića user posted image valjda ćemo proći bolje nego sa grčevima jer smo njih prošli školski user posted image

_____________________________

Naša princeza Meryem 17.02.2012.

(odgovor članu Sandrich)
Neposredna veza do poruke: 283
   RE: Bolan rast zubića naših beba
7.7.2012 14:32:48   
Lavić
Moze li mi neko reci gdje mogu kupiti ogrlicu od cilibara za bebu, i moze li se nositi oko ruke umjesto oko vrata?
Nocima ne spava, a ni ja s njim, a evo danas nece da jede.

_____________________________

Lavić nam je stigao 1. augusta 2011. godine

(odgovor članu MRVA2)
Neposredna veza do poruke: 284
   RE: Bolan rast zubića naših beba
7.7.2012 14:37:56   
Visnja RR
nosi se oko vrata ... ja sam kupila davno u apoteci Delfin na Otoci... "cisti"se svake dvije sedmice
moguce da sada ima i u drugim privatnim apotekama.. drugarica mi rece da ima u eurofarmovim apotekama..
nazovi ih i pitaj...

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Lavić)
Neposredna veza do poruke: 285
   RE: Bolan rast zubića naših beba
9.7.2012 22:49:48   
Lavić
Visnja, hvala, ali ja odustala.
Ne smijem ga pustiti da spava sa ogrlicom, nije bas mirna bebauser posted image

_____________________________

Lavić nam je stigao 1. augusta 2011. godine

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 286
   RE: Bolan rast zubića naših beba
9.7.2012 22:50:43   
Skvo RR

IZVORNA PORUKA: Lavić

Visnja, hvala, ali ja odustala.
Ne smijem ga pustiti da spava sa ogrlicom, nije bas mirna bebauser posted image

Moj je prekinuo ogrlicu..tako da "mudro" zboris.user posted image

_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu Lavić)
Neposredna veza do poruke: 287
   RE: Bolan rast zubića naših beba
9.7.2012 23:42:19   
Lavić
Prekinuo po danu ili naveče? Sigurno je sve dobro završilo, ali mora da si premrla od straha?!

_____________________________

Lavić nam je stigao 1. augusta 2011. godine

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 288
   RE: Bolan rast zubića naših beba
9.7.2012 23:52:02   
Skvo RR

IZVORNA PORUKA: Lavić

Prekinuo po danu ili naveče? Sigurno je sve dobro završilo, ali mora da si premrla od straha?!

Po danu...ne mogu zamisliti da nisam bila tu...on svakako sve trpa u usta....na kraju svojim ocima nisam vjerovala..vec sam zvala drugaricu (iste smo kupili) da mi prebroji bobe..da sam sigurna da nije neku stavio u usta.user posted image

_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu Lavić)
Neposredna veza do poruke: 289
   RE: Bolan rast zubića naših beba
10.7.2012 0:13:28   
Lavić
Hvala Bogu pa se sve na tome završilo, ja ko luda sklanjam sve oko svog dječaka, a tvoj slučaj me samo uvjerio da dobro postupam.
Definitivno ništa od ogrlice, hvala ti Skvo na iskustvu, mada bi mi iskreno bilo draže da to nisi morala doživjeti.


_____________________________

Lavić nam je stigao 1. augusta 2011. godine

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 290
   RE: Bolan rast zubića naših beba
14.7.2012 10:39:00   
Ombra
uh... 6 i po mjeseci i vec cetiri zubica...sad nicu jos cetiri....nema temperature...bali nenormalno...cilibar nidje veze....bacila samo pare...detinox kapi...pomazu ekstra....navece se ponekad budi ali se i sama uspava sto je dobro...tjesi se dusa mala svojom igrackom

(odgovor članu Lavić)
Neposredna veza do poruke: 291
   RE: Bolan rast zubića naših beba
15.7.2012 0:24:13   
mala_sa

IZVORNA PORUKA: Skvo RR


IZVORNA PORUKA: Lavić

Visnja, hvala, ali ja odustala.
Ne smijem ga pustiti da spava sa ogrlicom, nije bas mirna bebauser posted image

Moj je prekinuo ogrlicu..tako da "mudro" zboris.user posted image


Moj A je nosio ogrlicu do prve godine; i onda je odjednom poceo da je "vuce" i onda govorio je ono "khkhkhk" kao da ga davi. Tad sam mu je skinula i vise je ne nosi; a problemi sa zubicima su isti kao i kad je nosio. Znaci, u nasem slucaju su samo za nju bacene pare user posted image

_____________________________

Jednog suncanog, proljetnog dana; mama je u zagrljaj dobila svoga sina (29.04.2011.)

Mama je rodila sebi svoju mirisnu ruzu (19.09.2013.)

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 292
   RE: Bolan rast zubića naših beba
2.11.2012 21:44:19   
mamma mumi
Molim vas da li je moguce da od zubica bude visoka tj. temperatura danima?Naime, moj bebac stavlja obje sakice u usta, vidno su mu desne bolne na dodir, ali uz to imao i upalu usiju i grla, pd antibioticima 5 dana, ali evo svaku noc a juce i cijeli dan temp. skace do 39. Nisam vise pametna. Ogrlicu imamo, ali ni starijem sinu mi nije bila od pomoci.

(odgovor članu mala_sa)
Neposredna veza do poruke: 293
   RE: Bolan rast zubića naših beba
2.11.2012 23:09:26   
Enchy
Ne bih da te prepadam, ali ja bih otišla opet do doktora. Možda mu ne djeluje antibiotik kako treba. Moja djeca nisu imali tako visoke temperature zbog rasta zubića. Možda neke majke imaju drugačija iskustva.

(odgovor članu mamma mumi)
Neposredna veza do poruke: 294
   RE: Bolan rast zubića naših beba
2.11.2012 23:12:04   
Enchy
Ne bih da te prepadam, ali ja bih otišla opet do doktora. Možda mu ne djeluje antibiotik kako treba. Moja djeca nisu imali tako visoke temperature zbog rasta zubića. Možda neke majke imaju drugačija iskustva.

(odgovor članu mamma mumi)
Neposredna veza do poruke: 295
   RE: Bolan rast zubića naših beba
2.11.2012 23:15:54   
mayra

IZVORNA PORUKA: mamma mumi

Molim vas da li je moguce da od zubica bude visoka tj. temperatura danima?Naime, moj bebac stavlja obje sakice u usta, vidno su mu desne bolne na dodir, ali uz to imao i upalu usiju i grla, pd antibioticima 5 dana, ali evo svaku noc a juce i cijeli dan temp. skace do 39. Nisam vise pametna. Ogrlicu imamo, ali ni starijem sinu mi nije bila od pomoci.



ako nije tajna koji antibiotik pije? Nama je pancef odmah pomogao kod upale uha, za 4 dana na kontroli sve bilo uredu, a amoxibos nista. A vjerujem da je moguca temperatura od zubica i do 40, imam takav primjer u svojoj blizoj okolini, i moli Boga da je to od upale uha, jer ako je od zubica, onda ce svaki zub tako patiti.user posted image

_____________________________

Ja sam vasar.Eto sta !
Ja sam tristo cuda.
Muzika sam. Guzva. Smeh.
Vrteska. I luda.

(odgovor članu mamma mumi)
Neposredna veza do poruke: 296
   RE: Bolan rast zubića naših beba
3.11.2012 21:13:09   
mayla 30
mi smo zbog zubica trpili i do sedam dana temperaturu 40....i tako od prvog pa sad za sad do dvadesetog. sve moguce nalaze ponavljali bezbroj puta i svaki put ista prica...zato se nadaj da je upala koju ces sanirati

(odgovor članu ziki)
Neposredna veza do poruke: 297
   RE: Bolan rast zubića naših beba
4.11.2012 0:23:49   
Volim Te!
Drage moje,moja beba puni 3 meseca 12.11 i ja mislim da je zubici pomalo muce,kom god kazem smije mi se user posted image nema temperaturu samo je nemirnija nego inace,izbacuje jezik,zakaslje se pomalo,cupa lijevo uho,bali,kad joj stavim prst u usta grize.I ja mislim da je malo rano ali simptomi su tu,pa vas pitam je li se nekoj od vas desilo da joj bebica tako rano dobije zubice.

_____________________________

Prije nego sto si se rodila nosila sam te ispod svog srca...Od trenutka kada si dosla na ovaj svijet,do trenutka kad ja odem sa njega,zauvijek cu te nositi u srcu...

(odgovor članu mayla 30)
Neposredna veza do poruke: 298
   RE: Bolan rast zubića naših beba
4.11.2012 9:58:49   
mamma mumi
Od natibiotika prvo su mu dali Pancef,3 dana a kako je temp. i dalje rasla, njegov pedijatar mu da sumamed, za sta ja i nisam bila. Ispio je i sumamed, od juce povratio 2x i ima zadnja 2 dana tecne stolice. Bili na kontroli u petak kaze dr po njoj je ok, temperatura ce kao u opadanju biti, ali jok, evo i sad ima temperaturu, sinoc 38,8, ja izludih. Sada sam mu stavila kesicu za urin, da i to vidim, i odoh na pedijatriju da izvadim sve nalaze. Mislim da je do sada sarlatanski pristup. 3 pedijatra tri razlicite dg

(odgovor članu Volim Te!)
Neposredna veza do poruke: 299
   RE: Bolan rast zubića naših beba
4.11.2012 19:49:18   
MRVA2
Prvi zubić nam je izašao user posted image . Tačno na mamin rođendan, a bebari je bili 8 mj i 15 dana user posted image . Donja desna jedinica. I druga donja je krenula. Nismo imali tempeaturu, ni proliv. Malo je bila nervozna. Nosimo ogrlicu od ćilibara od 4 mj. Ako je do nje svaka joj čast user posted image

_____________________________

Naša princeza Meryem 17.02.2012.

(odgovor članu mamma mumi)
Neposredna veza do poruke: 300
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  10 11 [12] 13 14   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  10 11 [12] 13 14   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *