|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  12 13 [14] 15 16   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kako ODLUCITI!!!!
14.4.2013 21:02:49   
toncica
Andy mila moja znam da je tesko i da neces brzo preboliti, tvoja je tuga neizmjerna. Sjeti se da je tvoja princezica na nebu sa andjelima.. ANA LINA nebih voljela da te vidi takvu. Duso moja ovo je strasno i tesko za izdrzati , ali moras zbog svoje buduce user posted image . Saljem ti milionuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image i saosjecam sa tobomuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Andy_Bec23)
Neposredna veza do poruke: 326
   RE: Kako ODLUCITI!!!!
14.4.2013 23:51:35   
mama_mo
Tužno, pretužno user posted image Molim Boga da vam da utjehu i snage da izdržite.

_____________________________

L. 2010. mamina ljubav najveća
V. 2013. mamina sreća najveća

(odgovor članu toncica)
Neposredna veza do poruke: 327
   RE: Kako ODLUCITI!!!!
15.4.2013 0:43:58   
anela89
Andy mila, jaka si ti i moras to biti. Izdrzi sve to molim te.. Znam da nije lahko i da boli mnogo i bolit ce, ali jedno te i ja molim, kad god ti je tesko nemoj se zatvarati u sebe, pusti nek bol izadje, nek suze poteku, jer sto budes duze u sebi cuvala bit ce ti gore,bol ce vremenom postajati sve jaca i jaca. I sama si svjesna da bi zivot malenoj bio pretezak, i vjeruj Bog daje iskusenja i sve ove stvari onima koje zavoli, a vjeruj mila tebe je zavolio, dao ti je prvu bebicu pa ti je uzeo, dao ti malenu Anu Linu, i uzeo.. Ali trebas ostati jaka mila, slobodno placi, vristi.. Jer, bol ako je drzis u sebi postaje jaca.. I ja sam imala 3 spontana, pa guraam, ali kazem uvijek ima gore i time se vodim .. Ali prvi put kad sam imala spontani napravila sam jednu VELIKU GRESKU... Prvi dan sam samo plakala, i nikad vise, i kad bih ostajala sama gledala bih isto tako slicice svoje prve malene bebe, iako nisam bila dugo trudna 7,5 sedmica , ja sam vec zamisljala jednu veliku bebicu, voljela ga,(osjecam da je bio MALENI), i izgubim ga. Zatvorim se u sebe. Mjesecima suze nisam pustila i onda jednog dana u novembru puklo u meni , plakala danima, psihu sebi ubila... Mislila da cu izluditi.. Dok nisam nasla i otvorila se ljudima oko sebe.. I razumijem tvoju bol... I poslije toga , poslije tog novembra 5 mjeseci poslije opet zatrudnim , i opet izgubim u 7 sedmici i evo sad upravo se oporavljam od 3 spontanog, ali kazem nikad se nemoj u sebe zatvarati. Mi smo sve tu uz tebe i vjeruj da su i meni sve ove zenice velika podrska, jer mi koje imamo isti problem najbolje razumijemo jedna drugu. ANA LINA I SVE IZGUBLJENE BEBICE SU NASI ANDJELI, ONE NAS SVE CUVAJU!!! I one ce moliti se ZA NAS... Da nam Bog da malene zdrave bebice i skolske trudnoce jednog dana .. I onda cemo i mi stati i zahvaliti se Tim malenim bebicama jer su molile za nas. Mila moja, molim te izbaci sve iz sebe, placi ... ali ne trpaj u sebe. Nadala se da ce bit sve bolje, ali... JAka si ti meni ! Izdrzi sestro moja, ova bol ce proci.. Mila moja, ono sto se ceka dugo bude najsladje.. Suosjecam se s tobom! I sa svim zenicama koje su slicno dozivjele... I znam da je svakom njegova bol najjaca, ali mene tvoja bol boli, srce samo sto ne pukne. ali izdrzat cemo sestro mila sve ovo ! Jake smo mi ... Budi mi jaka mila,! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu mama_mo)
Neposredna veza do poruke: 328
   RE: Kako ODLUCITI!!!!
15.4.2013 1:01:01   
treće
a da ipak skloniš slike od sebe same?user posted image
IZVORNA PORUKA: Andy_Bec23

Kako je zivit okrutan. Jao uzasno uzasno. Jos neznam kud bi sa sobom. Stalno nesta radim po kuci da skrenem misli. Ali neide nikako neide. Tako mi je tesko. Malo malo pa uzmem slike i gledam ju. Bas je nakva kaku sam ju zamislila. Sto mi ju Bog uze:-(:-(:-(:-(


(odgovor članu Andy_Bec23)
Neposredna veza do poruke: 329
   RE: Kako ODLUCITI!!!!
15.4.2013 1:03:23   
anela89
Mozda bi joj to i bilo najbolje, ali da uvijek ima nekog pored sebe da prica, da ne drzi u sebi ?

(odgovor članu treće)
Neposredna veza do poruke: 330
   RE: Kako ODLUCITI!!!!
15.4.2013 8:52:35   
Amelaa RR
Andy...samo da znas da mislim na tebe....i saljem ti punoo zagrljaja....

_____________________________

1. ICSI Bahceci-Sarajevo
22.07.2013pocetak bockanja
04.11.2013 Beta 1:(
2. ICSI Bahceci-Sarajevo
26.06.2015 - Beta 73-80 biohem
3. 17.11.2015 Beta 0,1
4. 30.09.2016 Beta pozitivna
10.11.2016 Spontan
5. 2018 FETBahceci Beta pozitivna

(odgovor članu anela89)
Neposredna veza do poruke: 331
   RE: Kako ODLUCITI!!!!
15.4.2013 16:23:02   
Andy_Bec23
Danas sam isla da joj kupim odjecu za sahranu, pa sam uzela n odjelu za lutke velicinu 28 cm :-( Tako je tesko vako sta uzet :-( Ovo se ne moze opisat, a jos teze mi je organizirat ovo sve :-( Nedo Bog dragi vise nikom vako nesta.......

_____________________________

Andjeo broj 1 (8 nedelja)

Anna Lina 12.04.13'-12.04.13' uvjek u nasim srcima

16.12.14' Rodilo se nase sunce, mamin zivot :-))

25.08.17' Rodio se nas mjesec, Bakin život ;-))

(odgovor članu Amelaa RR)
Neposredna veza do poruke: 332
   RE: Kako ODLUCITI!!!!
15.4.2013 16:28:57   
ellene
Draga Andy, drži nam se, nadam se da će noćna mora uskoro završiti i da će ti Bog nadoknaditi sve. Iza svake kiše dolazi sunce. Znam da se ovo nemože zaboraviti, ali nek ti Bog podari sreću što prije da malo zasjeni tugu! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

11.02.2013. imamo dvije crtice!!!
04.03.2013. srce kuca i naša bebica je duga skoro čitav cm.
28.03.2013. sad smo već narasli na 4 cm, na uzv se vide i prstići...
27.05. već smo veliki i težimo 270 g

(odgovor članu Andy_Bec23)
Neposredna veza do poruke: 333
   RE: Kako ODLUCITI!!!!
15.4.2013 16:31:13   
Mrvica_83
Andy mila user posted image user posted image Da ti dragi Bog podari snage za ovo veliko iskusenje .. Puno te grlim i ljubim user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

24.10.12 Jedan anđeo
26.11.13 u 00:09 - Ljubav za sva vremena ..Ceza H. je rodjenjem obasjala nas zivot !!!

(odgovor članu ellene)
Neposredna veza do poruke: 334
   RE: Kako ODLUCITI!!!!
15.4.2013 16:37:12   
snjeguljicaa
ANDY, draga user posted image user posted image mislim na tebe

(odgovor članu Mrvica_83)
Neposredna veza do poruke: 335
   RE: Kako ODLUCITI!!!!
15.4.2013 16:51:23   
lady_bubamara

IZVORNA PORUKA: ellene

Draga Andy, drži nam se, nadam se da će noćna mora uskoro završiti i da će ti Bog nadoknaditi sve. Iza svake kiše dolazi sunce. Znam da se ovo nemože zaboraviti, ali nek ti Bog podari sreću što prije da malo zasjeni tugu! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


o Andy moja.... user posted image user posted image

mislim na tebe svaki dan user posted image

(odgovor članu ellene)
Neposredna veza do poruke: 336
   RE: Kako ODLUCITI!!!!
15.4.2013 19:58:15   
vila_7
Andy........ user posted image

_____________________________

Život je prekratak ili predug da bih dopustila sebi luksuz da loše živim

(odgovor članu lady_bubamara)
Neposredna veza do poruke: 337
   RE: Kako ODLUCITI!!!!
16.4.2013 0:53:56   
mala_sa
Andy mila user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Jednog suncanog, proljetnog dana; mama je u zagrljaj dobila svoga sina (29.04.2011.)

Mama je rodila sebi svoju mirisnu ruzu (19.09.2013.)

(odgovor članu vila_7)
Neposredna veza do poruke: 338
   RE: Kako ODLUCITI!!!!
16.4.2013 1:00:55   
saritaa
Andy molim dragog Boga da ti da snage, mislim na tebe user posted image

_____________________________

Ako te jednog dana sustigne bijeda, ti ne govori Stvoritelju o tome kako imas jako veliki problem.Okreni se svojoj bijedi i reci joj da ti imas jako mocnog Stvoritelja.

mamina princeza 25.02.2008.
mamin princ 01.10.2011


(odgovor članu mala_sa)
Neposredna veza do poruke: 339
   RE: Kako ODLUCITI!!!!
16.4.2013 10:00:18   
veeseelaa

IZVORNA PORUKA: Andy_Bec23

Danas sam isla da joj kupim odjecu za sahranu, pa sam uzela n odjelu za lutke velicinu 28 cm :-( Tako je tesko vako sta uzet :-( Ovo se ne moze opisat, a jos teze mi je organizirat ovo sve :-( Nedo Bog dragi vise nikom vako nesta.......



user posted image user posted image user posted image

jel imao neko drugi da se o tome pobrine?
tako mi je žao zbog svega što prolaziš, ne mogu ti opisati user posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Andy_Bec23)
Neposredna veza do poruke: 340
   RE: Kako ODLUCITI!!!!
16.4.2013 12:29:42   
ZuZuM
Andy mislimo na tebe!
Bilo sta drugo da ti napisem je suvisno,user posted image jer samo ti znas kolika je to bol, zato cu samo zamoliti Boga da bude uz tebe, da ti da snage i da ovu tugu sto prije zamijeni lijepim i sretnim!
user posted image ti saljem!

_____________________________

"Za život treba mnogo napora i za svaki napor nesrazmjerno mnogo hrabrosti."
Ivo Andric

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 341
   RE: Kako ODLUCITI!!!!
16.4.2013 12:56:46   
Andy_Bec23

IZVORNA PORUKA: veeseelaa


IZVORNA PORUKA: Andy_Bec23

Danas sam isla da joj kupim odjecu za sahranu, pa sam uzela n odjelu za lutke velicinu 28 cm :-( Tako je tesko vako sta uzet :-( Ovo se ne moze opisat, a jos teze mi je organizirat ovo sve :-( Nedo Bog dragi vise nikom vako nesta.......



user posted image user posted image user posted image

jel imao neko drugi da se o tome pobrine?
tako mi je žao zbog svega što prolaziš, ne mogu ti opisati user posted image




nema niko drugi :-( a jos nista neznam oce li ju oni sahraniti ili cu morat ja :-( pa ovo je katastrofa :-(

_____________________________

Andjeo broj 1 (8 nedelja)

Anna Lina 12.04.13'-12.04.13' uvjek u nasim srcima

16.12.14' Rodilo se nase sunce, mamin zivot :-))

25.08.17' Rodio se nas mjesec, Bakin život ;-))

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 342
   RE: Kako ODLUCITI!!!!
16.4.2013 13:11:14   
IceRose
andy, uz tebe smo u mislima svaki dan.. voljeli bi da smo svi blize tebi i da mozemo biti uz tebe i bar malo ti pomoci...user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Haris 01.05.2013.

"Kad ljubav govori, razum ćuti." - Baruch Spinoza

(odgovor članu Andy_Bec23)
Neposredna veza do poruke: 343
   RE: Kako ODLUCITI!!!!
16.4.2013 13:14:03   
veeseelaa

IZVORNA PORUKA: Andy_Bec23


IZVORNA PORUKA: veeseelaa


IZVORNA PORUKA: Andy_Bec23

Danas sam isla da joj kupim odjecu za sahranu, pa sam uzela n odjelu za lutke velicinu 28 cm :-( Tako je tesko vako sta uzet :-( Ovo se ne moze opisat, a jos teze mi je organizirat ovo sve :-( Nedo Bog dragi vise nikom vako nesta.......



user posted image user posted image user posted image

jel imao neko drugi da se o tome pobrine?
tako mi je žao zbog svega što prolaziš, ne mogu ti opisati user posted image




nema niko drugi :-( a jos nista neznam oce li ju oni sahraniti ili cu morat ja :-( pa ovo je katastrofa :-(


koji oni? izvini što gnjavim, znam da ti je teškouser posted image
mi smo za svoju bebu organizirali dženazu, dali joj ime i povadili sve dokumente za dženazu (to su odradili moj muž i brat), i izabrali parcelu ....
dženaza iako nije planirana bila je baš velika
žene na dženazu ne idu, tako da ja nisam ni išla, a ne bi ni mogla, što zbog duševnog bola što zbog bolova od rane poslije poroda.....




_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Andy_Bec23)
Neposredna veza do poruke: 344
   RE: Kako ODLUCITI!!!!
16.4.2013 13:19:34   
veeseelaa
vjerovatno si mislila na bolnicu...
ono veče kad sam se ja porodila, porodila se i žena u petom mjesecu, beba joj je umrla odmah nakon poroda al se sjećam da sam čula komentare doktora da su roditelji tražili da preuzmu bebicu i da je sahrane user posted image


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 345
   RE: Kako ODLUCITI!!!!
16.4.2013 13:21:16   
toncica
Andy mila moja zao mi je sto moras prolaziti kroz sve ovo . Znam da je tesko i da te boli , ali budi jaka koliko mozes i izdrzi. Saljem ti milionuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Andy_Bec23)
Neposredna veza do poruke: 346
   RE: Kako ODLUCITI!!!!
16.4.2013 13:30:47   
klemzi
Draga moja Andy user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ljubav mamina i babina,16.2.2010 - 10.4. 2010. :(
Uvijek ćemo te voljeti najviše na svijetu ljubavi naša najveća <3
Ljubav drugorođena, ljubav oduvijek,zauvijek... 08.11. 2013.

(odgovor članu toncica)
Neposredna veza do poruke: 347
   RE: Kako ODLUCITI!!!!
16.4.2013 13:59:17   
assmiras
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
tek sam procitala..... zao mi je................

_____________________________

Naša malena je dosla 05.02.2010.,
Selma, mamino sunce.....

A nas drugi cvijet 15.05.2012......

(odgovor članu klemzi)
Neposredna veza do poruke: 348
   RE: Kako ODLUCITI!!!!
16.4.2013 21:35:52   
Andy_Bec23
Ovdje je zakon takav da ako je beba manja od 500 grama oni ju sahrane ali ako ja zelim mogu i ja..... Sada mi prave zbrku u svemu jer je zivila sat i pol i onda umrla a tu je zakon da ju moram ja sahraniti. E sad nemam pojma, bas me muce neznam gdje sta i kako... Ovo je za nepovjerovat......user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Andjeo broj 1 (8 nedelja)

Anna Lina 12.04.13'-12.04.13' uvjek u nasim srcima

16.12.14' Rodilo se nase sunce, mamin zivot :-))

25.08.17' Rodio se nas mjesec, Bakin život ;-))

(odgovor članu assmiras)
Neposredna veza do poruke: 349
   RE: Kako ODLUCITI!!!!
16.4.2013 23:36:34   
raja_ringe
Andy mila možda i nije loše što je vi morate sahraniti. Ne znam kakva su pravila tamo kada bolnica preuzme na sebe to sve, ali znam da ovdje bebe ne sahrane po propoisima, čak sam čula i da znaju staviti više beba u isti sanduk. Roditelji poslije ne znaju ni gdje je ukopana.

Uskoro će to sve biti iza vas user posted image .

_____________________________

"Dođu tako vremena, kada pamet zašuti, budala progovori, a fukara se obogati!" (I. Andrić)

(odgovor članu Andy_Bec23)
Neposredna veza do poruke: 350
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  12 13 [14] 15 16   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  12 13 [14] 15 16   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *