|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kako ODLUCITI!!!!
6.4.2013 14:19:52   
*pcelica*

IZVORNA PORUKA: Andy_Bec23

Drage moje, nemojte mi suditi nit me kunit, ja se moram odluciti, zadrzat moju curicu ili ju predati Bogu u ruke.

U prvom slucaju, je jako tesko, vec po rodjenju imat ce vise operacija, mi se nemozemo veseliti, moramo biti s njom u bolnici, moliti se da prezivi da izdrzi operacije. Onda moramo kuci imat kisik sa monitorom, ja cu morat stalno pratiti i paziti. Moze se desiti da mi umre kuci, jer sanse su jako male. Nikada nece imat normalan zivot, i doktori kazu da nikada nece smijet trcat, igrat se, vozit bicikli,plivat itd jer svaki put ce bit rizik na srcani udar. Sa tih 4 srcane greske moze da zivi najdulje 25 godina. Ja imam veliki strah od svega ovoga. Svega srca zelim da to nije istina ali je. Doktorica mi je rekla da se nesmijem nadat da ce bit bolje jer nece, srce je tu i ima teske greske i to je rekla da nije sigurna hoce li uspjeti operirat i oce li uspjet operacija. Moram dobro razmisliti kakav ce zivot imat moja curica i kakav cu ja zivot imat s njom i mojim muzem. Jako se bojimo.

U drugom slucaju se jako pojim poroditi sada , ipak sam vjernica i znam sta ovo znaci, i znam da cu se cjeli zivot pitat sta bi bilo, kad bi bilo :-(

Molim vas samo recite sta vi mislite o tome, netrazim vas da me kunete nit da mi sudite, ionako na kraju ja moram odluciti sa mojim muzem..

Hvala vam svima



Ti i tm znate u kako teskoj situaciji se nalazite. Nazalost, niko od nas ti nemoze reci sta da uradis. Tu odluku vas dvoje trebate zajedno donijeti. Ali, ono sto mozes ovdje uvijek dobiti je podrska i rijec utjehe. Zao mi je sto je do toga doslo. user posted image user posted image


_____________________________

<3. 20. 07. 04
<3. 27. 12. 09
<3. 03. 11. 15

(odgovor članu Andy_Bec23)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Kako ODLUCITI!!!!
6.4.2013 14:25:40   
MicoTico
Anda, jednostavno ne znam šta bi ti rekla. Mislima i srcem sam uz tebe, šta god da odlučiš, to neka bude tvoja i odluka tm, odluka iz srca, a onda je i najispravnija.
user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ubuntu! (ja sam zato što mi jesmo)

(odgovor članu *pcelica*)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Kako ODLUCITI!!!!
6.4.2013 14:28:20   
Arminaa
Draga Andy, sta god vi odlucili niko vam nece ni suditi, a ni kleti vas, svi cemo moliti dragog Boga da vama dvoma podari snagu i sabur za najtezu odluku u zivotu. Mila moja, uz tebe smo i podrzat cemo te sta god vi odlucili user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Andy_Bec23)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Kako ODLUCITI!!!!
6.4.2013 14:40:11   
Hanady RR
Draga...kako god odlučiš , odlučite ti i suprug naša podrška u smislu koji možemo biti je tu...
Bog nam daje onoliko koliko podnijeti možemo...šta god odlučite vi ćete se sa time i nositi u ova slučaja...teško je znam, al ni približno ne kako je sada tebi...tu bol ne želimo nikome...
kakav god vaša odluka bila vaša je i božije davanje sa time se nositi moramo...
user posted image user posted image user posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Arminaa)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Kako ODLUCITI!!!!
6.4.2013 14:54:47   
maja78 RR
user posted image budite jaki kakvu god odluku donesete

_____________________________

"Svi mi živimo pod istim nebom, ali nemamo isti horizont." - Konrad Hermann Josef Adenauer

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: Kako ODLUCITI!!!!
6.4.2013 15:26:03   
muaaa
S vama smo,i mislimo na vas.Kakvu god odluku da donesete bit ce najbolja za vasuser posted image user posted image

_____________________________

“Temelj ljudske sreće je duboka sigurnost, spontana radost u malim stvarima i velika jednostavnost.”



(odgovor članu maja78 RR)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: Kako ODLUCITI!!!!
6.4.2013 15:47:34   
IceRose
andy, mila, iskreno znam da ti je tesko se oduciti,ali odluka je na tm i tebi, ali isto tako tesko je i nama da ti damo ikakv savjet sta odluciti.. tu smo uz tebe, da ti pruzimo svu mogucu poodrsku, utjehu i nikada al bas nikada nikakvu osudu, ma sta god vas dvoje odlucili. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Haris 01.05.2013.

"Kad ljubav govori, razum ćuti." - Baruch Spinoza

(odgovor članu muaaa)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: Kako ODLUCITI!!!!
6.4.2013 16:04:26   
klemzi
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Andy dušo moja, nije me bilo dva dana i šta vidjehuser posted image user posted image user posted image
Nemam riječi, jecala sam dok sam čitala tvoj post user posted image user posted image
Šta god odlučite, bićemo tu za tebe svim srcem...
Molim Boga da sve majke na svijetu sačuva ovakvog iskušenja user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Volim te do neba!

_____________________________

Ljubav mamina i babina,16.2.2010 - 10.4. 2010. :(
Uvijek ćemo te voljeti najviše na svijetu ljubavi naša najveća <3
Ljubav drugorođena, ljubav oduvijek,zauvijek... 08.11. 2013.

(odgovor članu IceRose)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: Kako ODLUCITI!!!!
6.4.2013 16:32:14   
ada_
kako odluciti?Prije dvije godine nasla sam se pred istim zidom kao i ti sada i mogu ti reci da je to nesto najteze sto mi se dogodilo u zivotu,nocima nismo spavali samo smo plakali i najvise me od svega boljela odluka koju cu napraviti,podjednako je boljela i jedna i druga odluka,jer ko sam ja da uskratim zivot svom nerodjenom djetetu a opet ko sam ja da mu priustim takav zivot pun patnje i boli jer se moja beba vec pocela muciti u stomaku,nalazite se pred velikim iskusenjem i jedino ti i tvoj muz mozete odluciti jer cete jedino tako kasnije biti mirni sami sa sobom,i moj vam je savjet da potrazite psihijatra jer ce vam pomoci da se lakse suocite sa svojom odlukom kakva god ona bila...svi smo ovdje uz vas i sta god vi odlucili mi cemo vas podrzati jer je to zaista teska odluka a treba je donijeti misleci iskljucivo na bebu i njene potrebe i zivot ne vase jer vi cete se vremenom oporaviti a kakav ce zivot beba imati.....zelim vam svu srecu svijeta i da vam dragi Bog da snage da izdrzite sve....

(odgovor članu klemzi)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: Kako ODLUCITI!!!!
6.4.2013 16:54:11   
tekja
user posted image user posted image user posted image



_____________________________

Jul 20th

...just because it burns
doesn't mean you're gonna die
you gotta get up and try try try!

(odgovor članu ada_)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: Kako ODLUCITI!!!!
6.4.2013 17:56:11   
Apotekarka
Draga,vas dvoje morate odluciti mi smo tu uz tebe...Zao mi je zbog situacije koja vas snasla...Izdrzite zajedno pa sta god odlucili,budite jedno drugom podrska u teskim trenutcima jedino ce vam to dati snage...

_____________________________

Nase malo zlato Antonio stiglo je 30.06.2009
Nasa mala princeza Ana stigla 14.04.2013

(odgovor članu *pcelica*)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: Kako ODLUCITI!!!!
6.4.2013 18:41:54   
Zelimo_bebu
Andy mila od srce mi se cijepa dok citam ovo sto si pisala, ne mogu da vjerujem...Puno puno puno te grlim i ljubim i zelim tebi i tvom muzu svu snagu ovoga svijeta, koju god odluku da donesete nece biti lako, ali morate biti jaki.....bila si svih ovih dana u mojim mislima i molitvama, i dalje ces biti mislim na tebe...budi nam hrabra a mi zene smo sve uz tebe koliko god to trebalo, tvoja smo podrska i utjeha....ljubim te puno

_____________________________

Ne znam što je jače, ta ogromna želja ili bol u duši što mi ta ista želja stvara...?
06.11.test pozitivan
07.11.beta 111,78
Nasa najveca zelja je uslisena...da nam sretno dodjes bebo nasa...
13.07.2017.stigao nas princ

(odgovor članu Apotekarka)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: Kako ODLUCITI!!!!
6.4.2013 20:18:20   
vila_7
Andy.....mislim da je ada_ lijepo to rekla.....
A vasa odluka kakva god bila, bit ce ispravna i mi smo tu da te u njoj podrzimo

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Život je prekratak ili predug da bih dopustila sebi luksuz da loše živim

(odgovor članu Zelimo_bebu)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: Kako ODLUCITI!!!!
6.4.2013 20:30:38   
draguljče
Možda zaista ne bi bilo lođe potražiti pomoć psihologa tek toliko da vam olakša odluku koju ćete samo vas dvoje zajedno donijeti.
Meni je jako teško i žao kad pročitam ovakve i slične životne priče.
Andy, jedino ti preostaje da budeš jaka, najjača što možeš biti.

_____________________________

Boj se ovna, boj se govna, pa kad ću onda živjeti?!

"Čovjek ti je, bona, teški hajvan i ovo malo duše šejtan mu dade da mu teže bude!"

(odgovor članu vila_7)
Neposredna veza do poruke: 39
   RE: Kako ODLUCITI!!!!
6.4.2013 20:57:15   
Mirkica
Andy zao mi je sto kroz to moras prolaziti i ti i tm, mi neam pravo ti suditi niti bi smjeli nedao BOg nikome da takvo sto mora odluciti, al sve je to od BOga kako ti je koka rekla.
Mi smo tu uz tebe da ti damo podrsku da te bodrimo , znam nije ti lako kako god da odlucis uz tebe smo.

user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu draguljče)
Neposredna veza do poruke: 40
   RE: Kako ODLUCITI!!!!
6.4.2013 21:20:26   
Andy_Bec23
Tesko je drage moje jako tesko user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Andjeo broj 1 (8 nedelja)

Anna Lina 12.04.13'-12.04.13' uvjek u nasim srcima

16.12.14' Rodilo se nase sunce, mamin zivot :-))

25.08.17' Rodio se nas mjesec, Bakin život ;-))

(odgovor članu Mirkica)
Neposredna veza do poruke: 41
   RE: Kako ODLUCITI!!!!
6.4.2013 21:24:30   
mala_sa
Andy mila user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Jednog suncanog, proljetnog dana; mama je u zagrljaj dobila svoga sina (29.04.2011.)

Mama je rodila sebi svoju mirisnu ruzu (19.09.2013.)

(odgovor članu Andy_Bec23)
Neposredna veza do poruke: 42
   RE: Kako ODLUCITI!!!!
6.4.2013 21:34:53   
bebaa

IZVORNA PORUKA: Andy_Bec23

Tesko je drage moje jako tesko user posted image user posted image user posted image

neka vam je dragi Bog na pomoci...svaka donesena odluka ce biti teska pa stoga bi bilo zaista dobro porazgovarati sa strucnom osobom...da vas malo opusti oboje jer jedno drugom ste sada najpotrebniji prisebni...user posted image

(odgovor članu Andy_Bec23)
Neposredna veza do poruke: 43
   RE: Kako ODLUCITI!!!!
6.4.2013 21:41:38   
marinčii
Andy riječi utjehe ne postoje,ja ti šaljem user posted image user posted image podrške,i molit ću se za vasuser posted image user posted image

_____________________________

Matej 10.7.2009.
Andrej 9.12.2014.
Danas je,možda više nego ikad prije,istina da će način na koji se ponašamo prema djeci odrediti budućnost svijeta!

(odgovor članu bebaa)
Neposredna veza do poruke: 44
   RE: Kako ODLUCITI!!!!
6.4.2013 22:33:44   
otkucaji

IZVORNA PORUKA: Andy_Bec23

Tesko je drage moje jako tesko user posted image user posted image user posted image

Vjerujem da je tesko i molim Boga da ti olaksa i da snage da doneses ispravu odluku!
A sta mislis da sebi malo das vremena , da se smiris i doneses cvrstu odluku , ono da odlucis hladne glave!!!
user posted image jedan veliki, iskreni, prijateljski.

(odgovor članu Andy_Bec23)
Neposredna veza do poruke: 45
   RE: Kako ODLUCITI!!!!
6.4.2013 23:01:20   
Andy_Bec23
Vremena ne mogu da ostavim. Ne smijem. U ponedeljak ulazim u 22 nedelju moram odlucit u utorak
A mislim da sam nasla odluku s kojom cu morat zivjet. Samo mi dajte snagu. Hvala svima na podrsci. Hvala vam tesko mi je jako jako...

_____________________________

Andjeo broj 1 (8 nedelja)

Anna Lina 12.04.13'-12.04.13' uvjek u nasim srcima

16.12.14' Rodilo se nase sunce, mamin zivot :-))

25.08.17' Rodio se nas mjesec, Bakin život ;-))

(odgovor članu otkucaji)
Neposredna veza do poruke: 46
   RE: Kako ODLUCITI!!!!
6.4.2013 23:09:00   
Amam

IZVORNA PORUKA: Andy_Bec23

Vremena ne mogu da ostavim. Ne smijem. U ponedeljak ulazim u 22 nedelju moram odlucit u utorak
A mislim da sam nasla odluku s kojom cu morat zivjet. Samo mi dajte snagu. Hvala svima na podrsci. Hvala vam tesko mi je jako jako...

Draga Andy user posted image user posted image

_____________________________

Cvjetak<3curetak A-2005.
Mamina maza E-2011

(odgovor članu Andy_Bec23)
Neposredna veza do poruke: 47
   RE: Kako ODLUCITI!!!!
6.4.2013 23:12:57   
otkucaji
onda donesi odluku i cvrsto stani iza nje, I VJERUJ DA JE TO NAJBOLJE, a tebi zelim da sve prode OK, da ti izades zdrava i fizicki i psihicki i da bude beba i tebi i svima nama

A mozda se sve mi nekada sretnemo sa svojim malim mrvicama koje smo izgubile i koje gubimo svaki dan!!!

user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Andy_Bec23)
Neposredna veza do poruke: 48
   RE: Kako ODLUCITI!!!!
6.4.2013 23:13:27   
Andy_Bec23
Ubit ce me misao. Umrjet cu. Moja dusa je prazna..... Tako mi je tesko :'(:'(:'(:'(:'(

_____________________________

Andjeo broj 1 (8 nedelja)

Anna Lina 12.04.13'-12.04.13' uvjek u nasim srcima

16.12.14' Rodilo se nase sunce, mamin zivot :-))

25.08.17' Rodio se nas mjesec, Bakin život ;-))

(odgovor članu Amam)
Neposredna veza do poruke: 49
   RE: Kako ODLUCITI!!!!
6.4.2013 23:15:37   
raja_ringe
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

"Dođu tako vremena, kada pamet zašuti, budala progovori, a fukara se obogati!" (I. Andrić)

(odgovor članu Amam)
Neposredna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, šta bi uradili?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *