|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kako ODLUCITI!!!!
6.4.2013 23:17:10   
Andy_Bec23
Tako sam ju htjela. Da mi bude ziva i zdrava. A sad ju necu imat. Tako je tesko ...


_____________________________

Andjeo broj 1 (8 nedelja)

Anna Lina 12.04.13'-12.04.13' uvjek u nasim srcima

16.12.14' Rodilo se nase sunce, mamin zivot :-))

25.08.17' Rodio se nas mjesec, Bakin život ;-))

(odgovor članu Andy_Bec23)
Neposredna veza do poruke: 51
   RE: Kako ODLUCITI!!!!
6.4.2013 23:19:25   
mala_sa
Andy mila user posted image user posted image user posted image tako bih te sad jako zagrlila user posted image user posted image

_____________________________

Jednog suncanog, proljetnog dana; mama je u zagrljaj dobila svoga sina (29.04.2011.)

Mama je rodila sebi svoju mirisnu ruzu (19.09.2013.)

(odgovor članu Andy_Bec23)
Neposredna veza do poruke: 52
   RE: Kako ODLUCITI!!!!
6.4.2013 23:24:01   
InLove

IZVORNA PORUKA: Andy_Bec23

Tako sam ju htjela. Da mi bude ziva i zdrava. A sad ju necu imat. Tako je tesko ...



Duso draga, saljem ti bezbroj user posted image user posted image user posted image ..zao mi je,jako! Ne mogu ni zamisliti kroz sta prolazis, nema niko pravo da te osudjuje,sta god odlucis uz tebe smo!!!!!!!!

Ljubim te draga moja!!! user posted image user posted image

_____________________________

Zbog pogresnih ljudi, vise ni prave ne prepoznajem!

(odgovor članu Andy_Bec23)
Neposredna veza do poruke: 53
   RE: Kako ODLUCITI!!!!
6.4.2013 23:27:16   
ada_
Andy draga znam kroz kakav bol sada prolazis ali moras vjerovati da je tvoja odluka najbolja za nju,pred vama je jako tezak period budite jaki user posted image

(odgovor članu Andy_Bec23)
Neposredna veza do poruke: 54
   RE: Kako ODLUCITI!!!!
6.4.2013 23:28:40   
Carobno jutro
Andy grlim jako..iskusenje je jako ali Bog ne daje iskusenja onima koji ne mogu podnijeti..isplaci se..bol ce ostati ali ces prezivjeti..moras..nemoj molim te da govoris da ces umrijeti...nadji snagu.. Tako bih voljela da te mogu utjesiti..

(odgovor članu mala_sa)
Neposredna veza do poruke: 55
   RE: Kako ODLUCITI!!!!
6.4.2013 23:31:09   
vjestica
andy mila user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Neplodnost je nasljedna. Ako Vaši roditelji nisu imali djece, najvjerovatnije ih ni Vi nećete imati.

(odgovor članu Carobno jutro)
Neposredna veza do poruke: 56
   RE: Kako ODLUCITI!!!!
6.4.2013 23:59:27   
veeseelaa
Andy strašno me potresla ova vijest
nadala sam se najboljem al Bog je odlučio drugačije

molim Boga da doneseš odluku onakvu kakva će biti najbolja za tebe i tvoje nerodjeno dijete....
Želim ti poručiti da sad moraš biti jaka, skupiti snagu, stegnuti srce i ne dozvoliti da te ova situacija uništi

Tuga ti može uništiti život, iščupati srce a dušu ostaviti praznom... nemoj da to dozvoliš sebi! molim te...
odluči da ideš dalje i idi, kakvu god odluku da doneseš....



_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu vjestica)
Neposredna veza do poruke: 57
   RE: Kako ODLUCITI!!!!
6.4.2013 23:59:52   
amra_sa
Draga Andy, čitam postove i jako mi je žao što ste se našli u takvoj situaciji i iskušenjuuser posted image user posted image user posted image
Najbitnije je da ti i muž dobro odlučite i donesete trezveno odluku. Mislite i na sebe, koliko god vam je teško ...
Možda da potražite još neko mišljenje nekog doktora, specijaliste za tu oblast (ako imate tu mogućnost) ... ?
Dešava se da doktori pogriješe, da budem iskrena baš su mi zaparale uši riječi te doktorice koja je rekla da se ne nadate da će biti bolje ...
Vjerujem da je to bilo u dobroj namjeri, ali isto tako uskraćivati nekome nadu ... Ne znam, ne smijem puno pričati ... Niko ti ovdje neće reći a i ne usuđuje se reći šta da radiš ili šta bi uradio/la u tvom slučaju ... To niko ne zna dok ne doživi ... Ja prva ne bih znala ...
Prvo što mi pada na pamet je da potražiš još mišljenja doktora oko dijagnoza tvog nerođenog djeteta i cijele situacije ... Potraži mišljenje i psihologa, nekog ko bi ti mogao dati dobar savjet ... Ja ću Boga zamoliti da ti olakša, to je jedino što mogu učiniti za tebe ... Šaljem ti jedan veliki virtualni zagrljaj i podršku ma šta god vi odličili ... user posted image


_____________________________

"Čovječe, ne možeš zlo činiti a dobru se nadati ... "

(odgovor članu vjestica)
Neposredna veza do poruke: 58
   RE: Kako ODLUCITI!!!!
7.4.2013 0:09:10   
veeseelaa

IZVORNA PORUKA: Andy_Bec23

Ubit ce me misao. Umrjet cu. Moja dusa je prazna..... Tako mi je tesko :'(:'(:'(:'(:'(


ne, neće!!! ti ćeš odlučiti da te ovaj udarac neće ubiti

ja sam bila krenula tim putem, taj osjećaj praznine dobro znam i onda sam rekla sebi neće mene život zajebavati, ok bacio me na koljela al ustaću.... i tako, ko dijete kad uči hodati i ja stadoh "na noge", ono lelujam se, nije da nije, onako s vremena na vrijeme al sam odlučila da nastavim dalje, da ispunim dušu nekim lijepim dešavanjima koje očekujem, a bit će ih i za mene i za tebe, jer život kao što donosi bol nosi i sreću
želim ti od srca da skupiš snagu i kreneš dalje.... budi borac, ne kloni


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Andy_Bec23)
Neposredna veza do poruke: 59
   RE: Kako ODLUCITI!!!!
7.4.2013 0:15:25   
ena23
Ja sve nesto krenem da pisem... pa stanem. I jedino sto mogu reci zvuci kao fraza, ali zaista, od srca, molim Boga da vamm just na pomoci, I u donosenju odluke, I poslje nje, kako god se vi odlucili.

_____________________________

Onaj ko hoce- naci ce nacin, onaj ko nece - naci ce izgovor.

lav prvi- 22.08.2009.
lav drugi- 06.08.2011.


(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 60
   RE: Kako ODLUCITI!!!!
7.4.2013 0:19:04   
mama_mo
Andy draga, jako mi je žao što ti i tvoj muž morate prolaziti kroz ovako teške momente. Svaki roditelj želi svome djetetu najbolje i u ovakvoj situaciji koju god odluku da donesete bit će vam teško. Mi smo tu da jedni druge podržavamo, hrabrimo, tješimo, plačemo zajedno i smijemo se. Konačna odluka je ipak samo vaša i nitko vam nema pravo suditi zbog toga. Bog će vam dati snagu i utjehu, bit ćete u mojim molitvama.

_____________________________

L. 2010. mamina ljubav najveća
V. 2013. mamina sreća najveća

(odgovor članu amra_sa)
Neposredna veza do poruke: 61
   RE: Kako ODLUCITI!!!!
7.4.2013 0:20:10   
ananas_ze

IZVORNA PORUKA: Andy_Bec23

Tako sam ju htjela. Da mi bude ziva i zdrava. A sad ju necu imat. Tako je tesko ...


user posted image
nisam bila u tako teskoj situaciji ali sam svoju mrvicu jako zeljela, nisam je dobila, a moja zelja za drugu, trecu, cetvrtu je jaca od praznine koju sam osjetila, jaca od onog osjecaja smirenosti tijela, kada znas da se ne desava nista, jer u stomaku nema nista user posted image
mnogo mi je zao, neopisivo i ako nikako drugacije onda ovako sve ostale i ja smo uz tebe user posted image

_____________________________

Ništa živ čovjek ne može izgubiti što mu jedno proljeće ne bi moglo povratiti, niti može biti čovjek trajno nesrećan dok Bog daje da se duša liječi zaboravom a zemlja obnavlja proljećem.


S~proljeće~ 05.04.2014.
S~zvijezda smijalica~ 06.03.2017

(odgovor članu Andy_Bec23)
Neposredna veza do poruke: 62
   RE: Kako ODLUCITI!!!!
7.4.2013 0:20:11   
klemzi
Želim ti poručiti da sad moraš biti jaka, skupiti snagu, stegnuti srce i ne dozvoliti da te ova situacija uništi

Tuga ti može uništiti život, iščupati srce a dušu ostaviti praznom... nemoj da to dozvoliš sebi! molim te...
odluči da ideš dalje i idi, kakvu god odluku da doneseš....

Potpisujem svaku riječ!
Volim te puno drugarice moja mila user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ljubav mamina i babina,16.2.2010 - 10.4. 2010. :(
Uvijek ćemo te voljeti najviše na svijetu ljubavi naša najveća <3
Ljubav drugorođena, ljubav oduvijek,zauvijek... 08.11. 2013.

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 63
   RE: Kako ODLUCITI!!!!
7.4.2013 0:24:23   
Neca xxx
Andy, jako mi je zao sto su vijesti lose. user posted image user posted image user posted image
Skupi sada snage da doneses odluku najbolju za nju, ali i za vas. U ovom slucaju ne postoji laka ni 100% ispravna odluka, ali vi morate odluciti sta i kako dalje.

Vjerujem da ti je tesko, pretesko. Niko ne bi smio biti primoran da napravi takav izbor, ali nazalost, morate se suociti sa tim.

Znaj da, sta god da odlucite, niko vas nece osudjivati i kritikovati i nema pravo da to radi. Zalim ti puno snage. Cuvaj se mila. user posted image user posted image user posted image

_____________________________

“Samo sam htjela da imam nešto tvoje… Zauvijek…”
“Želiš nešto moje? Zauvijek? Da li bi prezime moglo da posluži?”

(odgovor članu ena23)
Neposredna veza do poruke: 64
   RE: Kako ODLUCITI!!!!
7.4.2013 2:21:37   
Galicia
Uz tebe smo sve i jedna, sta god odlucila.

Moj jedan jedini savjet je da mislis na kvalitet zivota bebice.

A uz tebe smo kako god. user posted image

_____________________________

“It takes a long time to make it simple.”

(odgovor članu Neca xxx)
Neposredna veza do poruke: 65
   RE: Kako ODLUCITI!!!!
7.4.2013 4:48:49   
Bebica11
Andy draga, evo dva dana mislim o vasem slucaju,jako teska situacija...jako tesko i pitanje,pitanje o pravu na zivot, ne znam....u porodici imam slucaj genetskog blazeg poremecaja i ta OSOBA cak na iznenadjenje doktora NORMALNO ZIVI, studira,u braku je,meni blizak rod,jeste da je bilo operacija od skolioze kicme,pa strabizma,ima blazu i pigmentaciju,deformaciju prstiju,blazu govornu mahanu,bilo je teskih momenata i sl s tim se mora nositi cijela porodica a ponajvise majka ali to je sad jedna vesela zena koja se nije predala,i kojoj ja skidam kapu i koju mnogo voliiiim:) meni dr cesto savjetuju aminocintezu kad pitaju ono jel bilo sindroma nekih i sl a ja...ja je ne radim.........molim Boga da nam svima bude na pomoci,amin
Slazem se s amrom_sa i pisala sam ti na drugoj temi da pokusas mozda naci snage porazgocarati s nekim kardiohirurgom,ili nekim specijalistom ako ikako imas snage,tako zelim da ima nade da se cuju lijepe vijesti:)zelim ti sve naj i grlim te

_____________________________

"Gospodaru moj, daj da ja i neki potomci moji obavljamo molitvu; Gospodaru naš, Ti usliši molbu moju!"( Ibrahim 40)

(odgovor članu Galicia)
Neposredna veza do poruke: 66
   RE: Kako ODLUCITI!!!!
7.4.2013 9:10:26   
ljubičica 28
Andy, mila, ja bih te najrađe tako rado zagrlila user posted image user posted image user posted image user posted image

Nažalost, vijesti su takve kakve jesu a odluka je samo na tebi i tm. Niko te neće osuditi šta god odlučila. Bit će teško šta god da odlučiš user posted image , ali morat ćeš nastaviti dalje, morat ćeš smoći snage da nastaviš dalje user posted image

Sve smo mi uz tebe i pružit ćemo ti podršku u svemu user posted image Želim ti što više snage da to prebrodite na najlakši mogući način user posted image

_____________________________

Gospodaru moj,
ne dopusti da me zavara uspjeh, niti poraz baci u očaj. Podsjećaj me stalno da je neuspjeh iskušenje koje prethodi uspjehu...

asthenozoospermia, produženi ciklusi

01.04.2011. mamino proljetno sunce

(odgovor članu Bebica11)
Neposredna veza do poruke: 67
   RE: Kako ODLUCITI!!!!
7.4.2013 10:00:19   
bebica1989

IZVORNA PORUKA: klemzi

Želim ti poručiti da sad moraš biti jaka, skupiti snagu, stegnuti srce i ne dozvoliti da te ova situacija uništi

Tuga ti može uništiti život, iščupati srce a dušu ostaviti praznom... nemoj da to dozvoliš sebi! molim te...
odluči da ideš dalje i idi, kakvu god odluku da doneseš....

Potpisujem svaku rijec
u mojim si dovama mila,i da tvoja mrvica bude dobro,a ta doktorica nije smijela reci da se nesmijes nadatiuser posted image ,jer ko je ona da tako moze nesto reci,jer jedino On Bog zna sta ce biti danas sutra,da li cemo biti zdravi,zivi itd..
ja ti preporucujem da neodustajes i da potrazis jos misljenja,zivot nas iskusava na sve moguce nacine,al moramo da budemo jaki,(jedna nam vrata zatvori,a otvori ih 1000) MILA CUVAJ SE MOLIM TEuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ne vezimo srce za dunjaluk,jer samo tad bice nam lako podnijeti iskusenje.....

(odgovor članu klemzi)
Neposredna veza do poruke: 68
   RE: Kako ODLUCITI!!!!
7.4.2013 10:47:17   
minja_
Draga Andy, u mislima ste nam svima i nasim molitvama i zelim vam svim srcem da prebrodite ovo grozno iskusenje.

Ja se moram nadovezati na Galicijin post.
Zenice, molim vas, ne prisjedajte na muku. Ako vam djeciji kardiohirurg AKC Zentrum Beč na osnovu magnetne rezonance ploda u maternici (koja je sve samo nije pjesnicka dijagnosticka metoda podlozna subjektivnoj interpretaciji) kaze kakav zivot vase dijete ceka - nema dalje. Ne postoji drugo misljenje, to je centar u koji odlazite po drugo misljenje. Ima cuda, ovi ljudi u Becu izvode cudo sa djecijim srcem i ako oni kazu da ne postoji rjesenje, ne ostavljate mjesto sumnji.

Andy, vi znate najbolje i niko nema pravo da vam prebaci bilo sta.

A sad cu biti eksplicitna - NIKO od nas svom djetetu ne bi pozelio zivot u patnji i boli. Andy sada bira izmedju svojih zivotnih uvjerenja, roditeljstva i osjecaja da svom djetetu nece moci pruziti zivot pun dostojanstva i bez boli.

Andy, molim te, sta god da odlucite, uzmite strucnu psiholosku pomoc, niko ovo ne moze iznijeti sam.

(odgovor članu bebica1989)
Neposredna veza do poruke: 69
   RE: Kako ODLUCITI!!!!
7.4.2013 11:33:04   
marija84
Draga Andy otprilike znam kako ti je jer sam i ja bila u skroz sličnoj situaciji, čak eto bio je i tjedan kako i tvoj kad sam trebala odlučit šta ću i kako. Moja bebica je isto bila curica sa teškim multiplim malformacijama od srca mozga pluće izgleda glave čak su mi rekli da nebi ni izdržala do kraja jer se i tad patiloa u stomaku, a ako bi doživila porod da bi najvjerovatnije umrla odmah ili bi provela život na aparatima jer nebi mogla ni samostalno disat. To mi je bila treća trudnoća koja je završila neuspješno samo prve dvije sam izgubila ranije. tražila sam puno mišljena i nalaza i svi su mi rekli isto da se tu nema šta čekat samo sebi radim gore i ja i muž smo odlučili da naša curica ide dragom Bogu, razlog više da se tako odlučimo je i bio taj jer sam ja godinama imala bolesnog brata u kući koji je također rođen kako dijete sa teškim oštećenjima nikad nije hodao jeo normalno pričao ništa i znam koja je to patnja i za dijete i za majku i to je tužno gledat a kamo li doživit.
Šta god ti odlučiš nitko se nema pravo miješat u to, a ja ti želim sve najbolje i tebi i mužu jer znam kako vam je sad teško i u kojoj ste muci i da se što prije oporaviš od svega.
Ja sam sad ponovo trudna i hvala bogu evo ušla sam u deveti mjesec i beba je dobro tako da se sad nadam da će ići sve do kraja kako treba i da ćemo dobit bebu.
Drži se i molit ću boga za tebe

(odgovor članu minja_)
Neposredna veza do poruke: 70
   RE: Kako ODLUCITI!!!!
7.4.2013 11:48:42   
treće

IZVORNA PORUKA: veeseelaa


IZVORNA PORUKA: Andy_Bec23

Ubit ce me misao. Umrjet cu. Moja dusa je prazna..... Tako mi je tesko :'(:'(:'(:'(:'(


ne, neće!!! ti ćeš odlučiti da te ovaj udarac neće ubiti

ja sam bila krenula tim putem, taj osjećaj praznine dobro znam i onda sam rekla sebi neće mene život zajebavati, ok bacio me na koljela al ustaću.... i tako, ko dijete kad uči hodati i ja stadoh "na noge", ono lelujam se, nije da nije, onako s vremena na vrijeme al sam odlučila da nastavim dalje, da ispunim dušu nekim lijepim dešavanjima koje očekujem, a bit će ih i za mene i za tebe, jer život kao što donosi bol nosi i sreću
želim ti od srca da skupiš snagu i kreneš dalje.... budi borac, ne kloni


evo ovo koliko pojednostavljeno zvuči tako je padneš ustaneš otreseš se i nastaviš jer tako mora, a snagu moraš naći,
uvijek poslije tegobe dođe olakšanje

svaka moja misao ili riječ kao nekoga ko nije bio u ovako teškoj situaciji možda nema mjesta, zato vagam šta ću napisati pa i ovo nisam sigurna trebam li
moja prijateljica je imala curicu sa teškom srčanom manom, preselila je,
i poslije je rodila 3 curice, sama mi je rekla Bog mi je uzeo jednu a dao mi tri ćerke

molim Uzvišenog da ti da snage da se izboriš, i da ti ukaže pravi putuser posted image

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 71
   RE: Kako ODLUCITI!!!!
7.4.2013 11:51:21   
toncica
marija84 dobro nam dosla mila, tema je teska preteska nazalost . Zao mi je zbog tvojih prethodnih trudnoca i tvoje curice.Nadam se ako bog da da ces ovu trudnocu iznijeti do kraja i da ce sve biti ok. Zelim ti svu srecu i da rodis zivu i zdravuuser posted image

(odgovor članu marija84)
Neposredna veza do poruke: 72
   RE: Kako ODLUCITI!!!!
7.4.2013 11:59:01   
marija84
hvala toncice i ja se nadam da će sad sve bit ok

(odgovor članu toncica)
Neposredna veza do poruke: 73
   RE: Kako ODLUCITI!!!!
7.4.2013 12:00:36   
toncica
Andy Bec23 mila moja
ONO STO TE NE UBIJE TO TE OJACA.
Uz vas sam svim user posted image
Znam da je tesko , pretesko nedao bog nikom , ali morate da smognete snage za dalje.user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Andy_Bec23)
Neposredna veza do poruke: 74
   RE: Kako ODLUCITI!!!!
7.4.2013 12:00:45   
Zelimo_bebu
Puno te volim prijateljice...budi jaka za svoga muza i vasu ljubav,,,,koliko god da boli, isplaci, vristi, ali se ne predaji bolu....puno puno puno te grlim i ljubim i uz tebe smo...

_____________________________

Ne znam što je jače, ta ogromna želja ili bol u duši što mi ta ista želja stvara...?
06.11.test pozitivan
07.11.beta 111,78
Nasa najveca zelja je uslisena...da nam sretno dodjes bebo nasa...
13.07.2017.stigao nas princ

(odgovor članu toncica)
Neposredna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *