|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kako ODLUCITI!!!!
7.4.2013 12:30:47   
Daliyah92
user posted image user posted image user posted image
Ne znam sta da kazem.... Prebolno jest, i pretesko...ali sta god da odlucis mila, uz tebe smo. Molim Boga da ti da da odlucis onako kako ce biti najbolje za sve vas user posted image user posted image user posted image

_____________________________

"Dijete uvijek može odraslog naučiti trima stvarima: da bude veseo bez razloga, da bude uvijek nečim zabavljen i da se zna svom snagom zauzeti za ono što želi."

A 16.6.2012. :)
D 14.5.2016. :)

(odgovor članu Zelimo_bebu)
Neposredna veza do poruke: 76
   RE: Kako ODLUCITI!!!!
7.4.2013 16:24:20   
Full Moon
Andyuser posted image user posted image , sve su rijeci puste, sta god da napisem, cuvajte jedno drugo, tvoj muz i ti, sta god odluciliuser posted image

(odgovor članu Daliyah92)
Neposredna veza do poruke: 77
   RE: Kako ODLUCITI!!!!
7.4.2013 16:28:10   
CombatKitten
Preteska odluka, bolno iskusenje...mozda je najbolje odgovor naci u vjeri i rijecima propisanim od dragog Boga. Budi jaka! Uz tebe smo.

(odgovor članu Daliyah92)
Neposredna veza do poruke: 78
   RE: Kako ODLUCITI!!!!
7.4.2013 17:39:48   
Andy_Bec23
Hvala vam puno drage moje...... Najbolje ste

_____________________________

Andjeo broj 1 (8 nedelja)

Anna Lina 12.04.13'-12.04.13' uvjek u nasim srcima

16.12.14' Rodilo se nase sunce, mamin zivot :-))

25.08.17' Rodio se nas mjesec, Bakin život ;-))

(odgovor članu CombatKitten)
Neposredna veza do poruke: 79
   RE: Kako ODLUCITI!!!!
7.4.2013 22:39:49   
IceRose
andy, user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Haris 01.05.2013.

"Kad ljubav govori, razum ćuti." - Baruch Spinoza

(odgovor članu Andy_Bec23)
Neposredna veza do poruke: 80
   RE: Kako ODLUCITI!!!!
8.4.2013 8:44:52   
Andy_Bec23
Kako je zivot okrutan. Zasto mi dade bol i patnju. Zar nije moglo bit jednostavnije. Vise nemam suza. Nemam srce pretvorio ga zivot u kamen.
Tesko jeeee

_____________________________

Andjeo broj 1 (8 nedelja)

Anna Lina 12.04.13'-12.04.13' uvjek u nasim srcima

16.12.14' Rodilo se nase sunce, mamin zivot :-))

25.08.17' Rodio se nas mjesec, Bakin život ;-))

(odgovor članu IceRose)
Neposredna veza do poruke: 81
   RE: Kako ODLUCITI!!!!
8.4.2013 8:48:13   
patrizia
Andy duso,kada bi bar mogla nekako da ti pomognemuser posted image user posted image user posted image ,stalno mislim na tebe i tvoju malenu curu .Izdrzi mila i cuvaj se user posted image

_____________________________

7 IUI ,1X beta 50-biokemijska trudnoča ,ostale bete 0

25.04.2012. ICSI
-07.05. beta 177
-09.05. beta 464
STIGAO SAV MOJ SVIJET 31.12.2012.
HVALA TI BOŽE NA USLIŠENIM MOLITVAMA !!!

(odgovor članu Andy_Bec23)
Neposredna veza do poruke: 82
   RE: Kako ODLUCITI!!!!
8.4.2013 8:51:39   
Carobno jutro

Andy, tesko je..ma sta tesko pretesko..da se ne lazemo, bol ne prolazi..makar meni nije prosao evo i nakon 8 mjeseci ali sam se naucila zivjeti sa tim..
Pa se i smijem opet i nadam se da cu i ja postati mama..Sada moras biti jaka. Imas izbor, pasti u totalni mrak i depresiju ili se dici poslije ovog i nastaviti dalje. Pogledaj mene, veselu i jos mnogo zenica ovdje koje su prosle slicnu situaciju..digle se, nastavile dalje..i sto je najbitnije nadamo se i uspjet cemo aBd nekada..

Tako bih rado da te ikako mogu utjesiti, da ti pokazem da ce opet sunce zasjati i da ti pomognem u ovim najtezim trenucima user posted image user posted image

(odgovor članu Andy_Bec23)
Neposredna veza do poruke: 83
   RE: Kako ODLUCITI!!!!
8.4.2013 8:55:27   
Leva
Ovo me bas dotuklo... Nadala sam se da vam je prethodni dr. Hipohondar i da preuvelicava user posted image
Grlim te najvise na svijetu, sta god odlucila bice vam strasno tesko. Dobro neko rece odi kod psihologa, ja bih jer ti je u ovakvoj situaciji i vise nego potreban... Nek ti dragi Bog pomogne da izdrzis jer ce te jako boljeti user posted image user posted image

_____________________________

.-..-.
`·.·´ nakon 5 IUI i 5 ICSI su došla dva sunašca...
?/
/? "Uspjeti znači prihvatati neuspjeh za neuspjehom ne
/ \ gubeći entuzijazam"...
http://sunasce.blogger.ba/

(odgovor članu patrizia)
Neposredna veza do poruke: 84
   RE: Kako ODLUCITI!!!!
8.4.2013 8:59:16   
Andy_Bec23
Boli boli..... :-(:-(:-(:-( tako me strah sutra... :-(:-(

_____________________________

Andjeo broj 1 (8 nedelja)

Anna Lina 12.04.13'-12.04.13' uvjek u nasim srcima

16.12.14' Rodilo se nase sunce, mamin zivot :-))

25.08.17' Rodio se nas mjesec, Bakin život ;-))

(odgovor članu Leva)
Neposredna veza do poruke: 85
   RE: Kako ODLUCITI!!!!
8.4.2013 9:03:18   
Carobno jutro
user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Andy_Bec23)
Neposredna veza do poruke: 86
   RE: Kako ODLUCITI!!!!
8.4.2013 9:05:20   
Aiša
Andy, nemam šta napisati što ti ženice već nisu rekle user posted image

Samo da ti pružim podršku šta god odlučite user posted image user posted image .

Šta god odlučili, shvatite da drugačije nije moglo biti i da ste donijeli pravu odluku. Tu smo uz tebe user posted image user posted image .

(odgovor članu Andy_Bec23)
Neposredna veza do poruke: 87
   RE: Kako ODLUCITI!!!!
8.4.2013 9:05:56   
bebacha
Jako nezahvalno savjetovati te bilo sta mada si vjerovatno vec odlucila.Neka ta tvoja odluka bude najbolja i da ti puno snage da izdrzis to sve.Niko nije zasluzio toliku patnju.Niko te nema pravo osudjivati ma koja god odluka bila.Kad god ti trebadne utjeha i rijeci podrske tu smo da ti pomognemo koliko mozemo,bar nekim rjecima.

_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu Carobno jutro)
Neposredna veza do poruke: 88
   [Obrisana poruka]
8.4.2013 9:16:32   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Andy_Bec23)
  Neposredna veza do poruke: 89
   RE: Kako ODLUCITI!!!!
8.4.2013 9:18:34   
breskvicaa
Andy ako mi je zao sto prolazis kroz sve to jedan veliki zagrljaj podrske i uz tebe smo...

_____________________________

Ono sto te ne ubije to te ojaca...

(odgovor članu bebacha)
Neposredna veza do poruke: 90
   RE: Kako ODLUCITI!!!!
8.4.2013 9:22:30   
Taii
Andy , mila... Budi jaka, smogni snagu, provedi dan u molitvi, Bog je u takvim situacijama nabolje utociste... Tek sam sad procitala sve, i jako me potreslo... Okrutno je reci, ali da tako nije trebalo biti ne bi ni bilo... Bog za nas sprema iskusenja, i sve su to prepreke koje moramo proci na Njegovom putu... Nemoj sebe muciti, nisi ti za to kriva, od dragog Boga je sve to... Svi smo mi Njegovi i svi se mi Njemu vracamo... Neko prije neko kasnije... Covjek sebi milion pitanja postavi, ali ne moze naci pravi odgovor... Boljet ce, i plakat ces, i bit ce tesko, pretesko... A ja te preklinjem ne zatvaraj se u sebe, pricaj sa bilo kim, makar sa nama , potpunim strancima, pricaj sa muzem, sa porodicom, ali te molim jos jednom ne zatvaraj se u sebe!!! Ja sam prije par mjeseci izgubila prijateljicu, beba je umrla na porodu, 11 godina su se trudili, strepili , cekali i onda se desilo to... Nju je to slomilo, unistilo, i na posljetku je naudila sebi... I slomila je nas... A nikome nije dala da joj pridje... Ni zagrlila je nisam, ni rekla da mi je zao, da i mene boli kao i nju...i opet te molim, samo se ne zatvaraj u sebe!!!!!
Hvala Bogu pa si na vrijeme saznala za sve... Otrcana je fraza , i ja je mrzim,ali zivot ide dalje, poslije kise ce doci sunce, i sijat ce jace nego ikad!! I opet ces biti vesela i radovati se svakom novom danu!! Tu smo za tebe, u bilo koje doba dana ili noci!!!
Budi jaka mila, molim se za tebe! Ljubim te!

_____________________________

Zivot nije bio zivot , sve dok u njega nisi usla ti... Volimo te pahuljo nasa... 21.12.2012... .H.

(odgovor članu Carobno jutro)
Neposredna veza do poruke: 91
   RE: Kako ODLUCITI!!!!
8.4.2013 9:24:55   
lepetetka
draga Andy, da ti Bog dragi da snage da izdržiš, da ti da utjehu i obilato te nagradi, jer zaslužuješ beskrajno mnogo sreće nakon svega što si proživjela,... user posted image user posted image

_____________________________

mamin dječak, 11.01.2008.
mamina princeza 09.07.2011.

(odgovor članu breskvicaa)
Neposredna veza do poruke: 92
   RE: Kako ODLUCITI!
8.4.2013 9:30:09   
Amelaa RR
Samo da znas da smo svi uz tebe...sto god ti odlucila...znas da uvijek mozes racunat na nasu podrsku.. Saljem ti puno zagrljaja i poljubaca..

_____________________________

1. ICSI Bahceci-Sarajevo
22.07.2013pocetak bockanja
04.11.2013 Beta 1:(
2. ICSI Bahceci-Sarajevo
26.06.2015 - Beta 73-80 biohem
3. 17.11.2015 Beta 0,1
4. 30.09.2016 Beta pozitivna
10.11.2016 Spontan
5. 2018 FETBahceci Beta pozitivna

(odgovor članu Taii)
Neposredna veza do poruke: 93
   RE: Kako ODLUCITI!
8.4.2013 9:58:15   
veki_aki
Andy samo mogu od srca da ti posaljem user posted image user posted image user posted image utjehe, i molim Boga da vam da snage da izdrzite sve i da uskoro dobijete zdravu bebicu.
Tako mi je zaouser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Amelaa RR)
Neposredna veza do poruke: 94
   RE: Kako ODLUCITI!!!!
8.4.2013 10:04:02   
SdZ

IZVORNA PORUKA: bebacha

Jako nezahvalno savjetovati te bilo sta mada si vjerovatno vec odlucila.Neka ta tvoja odluka bude najbolja i da ti puno snage da izdrzis to sve.Niko nije zasluzio toliku patnju.Niko te nema pravo osudjivati ma koja god odluka bila.Kad god ti trebadne utjeha i rijeci podrske tu smo da ti pomognemo koliko mozemo,bar nekim rjecima.


Potpis. user posted image user posted image

_____________________________

<3 28.6. <3
Zivot je dobio svoj smisao...

(odgovor članu bebacha)
Neposredna veza do poruke: 95
   RE: Kako ODLUCITI!!!!
8.4.2013 10:05:18   
Latinka
Andy, niko te nema pravo osuđivati
Neka vam je dragi Bog na pomoći
Mislimo na tebe i uz tebe smo user posted image

_____________________________

I. srce mamino 16.01.2012.
A. mamin dobrica 21.02.2014.

(odgovor članu leona81)
Neposredna veza do poruke: 96
   RE: Kako ODLUCITI!!!!
8.4.2013 10:07:15   
mala_sa
Andy mila user posted image user posted image user posted image molim dragog Boga da ti olaksa, stalno si mi u mislima user posted image user posted image

_____________________________

Jednog suncanog, proljetnog dana; mama je u zagrljaj dobila svoga sina (29.04.2011.)

Mama je rodila sebi svoju mirisnu ruzu (19.09.2013.)

(odgovor članu SdZ)
Neposredna veza do poruke: 97
   [Obrisana poruka]
8.4.2013 10:07:29   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Taii)
  Neposredna veza do poruke: 98
   RE: Kako ODLUCITI!!!!
8.4.2013 10:42:44   
royal
Andy mila nemam toliko riječi da opišem koliko mi je žao što prolaziš kroz sve ovo niti da govorim šta treba da uradiš, kako god tebi i tm je najteže , samo se držite jedno drugog u ovim teškim trenucima a podrške vam ne manjka od strane svih nas . Šaljem ti jedan veliki prijateljski zagrljajuser posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 99
   RE: Kako ODLUCITI!!!!
8.4.2013 11:01:05   
Mirkica

IZVORNA PORUKA: Andy_Bec23

Boli boli..... :-(:-(:-(:-( tako me strah sutra... :-(:-(




neka i to ce biti i proci vjeruj bice ti lakse samo da je iza tebe :(((( placi vristi skaci sta ja znam sve radi da ti pomogne da se oporavis da stanes na noge i kazes sada idemo dalje , jer ti si ipak najbitnija sama sebi , ako imas roditelje misli na njih i oni pate zbog tebe , ako BOG da da nam budes dobro i zdravo i da nam rodis jos puno zivih i zdravih bebica , a tvoja curica je tvoj andjeo i uvjek ce biti mali andjeo koji ce te cekati i za tebe se moliti .
A ti ne odlucujes o tome ko ce zivjeti ili umirati nasa je dusa je u NJEGOVIM rukama i samo njegovim i on je uzima kada to zeli zato nemoj se kriviti ni zasto , bice tesko ali prebrodices ti to moras biti jaka MORAS . ljubimm te i ne znam te a tako si mi srcu prirasla tako se s tobom suosjecam user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ako ti ikako mogu pomoci bar kao moralna podrska zene koja je slicno dozivljela javi se tu sam bar da se razgovorimo , imas i udruzenja ljudi koji su takvo sto dozivjeli pa ides ono tamo da pricate i da se to lakse prebrodi ja doduse nisam nista korostila od svega ponudjenog moj pshijatar moja podrska moje ONO sto me odrzalo bila je vjera u Allaha njegovu milost , moj muz i moji roditelji , ne znam mozda bas iz tog razloga Bog me ovako nagradio moju patnju ne znam al sam srtena zena a i ti ces biti insallah . cccdd
Govorim ti ovo da znas da sunce ako ga cekas docice iako ti je sada sve sivo nepredaj se nemoj sebe muciti kao sto vesela rece osmjeh na lice i idi dalje , vjeruj u sunce da ce doci i moraaaaa doci insallah. I ne krivi nikoga a ponajmanje sebe user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu Andy_Bec23)
Neposredna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Orgazam
veeseelaa

jeste li ikada odglumile orgazam?

Ne (54%)

Da (36%)

Ponekad (10%)


Broj svih glasova: 286

Hvala na glasovima. Glasovala/glasovao si već na svim aktualnim anketama. Možeš napraviti svoju anketu!

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *