|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   [Obrisana poruka]
10.4.2013 14:51:24   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu hanabanana)
  Neposredna veza do poruke: 126
   RE: Pomoć djevojčici - žrtvi nasilja!
10.4.2013 14:53:35   
ladyblue RR
IZVORNA PORUKA: hanabanana

Tek nakon pritiska javnosti osumnjičeni je priveden i zadran u pritvoru.
Toliko o pravnoj dravi.


nemoj se hvatati stvati koje si pročitala u novinama. ovo smo svi na potralima mogli vidjeti.
ne bih sada raspravljala s tobom o institutu pritvora, pod kojim uslovima i kada se određuje jer ovo nije ni vrijeme ni mjesto.

_____________________________

Just because it's a bad idea, doesn't mean it's not going to be a good time!

(odgovor članu hanabanana)
Neposredna veza do poruke: 127
   RE: Pomoć djevojčici - žrtvi nasilja!
10.4.2013 14:54:17   
Anoniman
Pomocemo, saznacemo...Budimo pametne!

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna veza do poruke: 128
   RE: Pomoć djevojčici - žrtvi nasilja!
10.4.2013 14:55:58   
hanabanana

IZVORNA PORUKA: ladyblue

IZVORNA PORUKA: hanabanana

Tek nakon pritiska javnosti osumnjičeni je priveden i zadran u pritvoru.
Toliko o pravnoj dravi.


nemoj se hvatati stvati koje si pročitala u novinama. ovo smo svi na potralima mogli vidjeti.
ne bih sada raspravljala s tobom o institutu pritvora, pod kojim uslovima i kada se određuje jer ovo nije ni vrijeme ni mjesto.


Ja svoja saznanja nemam sa portala. To sam fino gore i navela. user posted image
A ni od tetke Džemile.


(odgovor članu ladyblue RR)
Neposredna veza do poruke: 129
   RE: Pomoć djevojčici - žrtvi nasilja!
10.4.2013 14:57:55   
ladyblue RR
IZVORNA PORUKA: hanabanana


IZVORNA PORUKA: ladyblue

IZVORNA PORUKA: hanabanana

Tek nakon pritiska javnosti osumnjičeni je priveden i zadran u pritvoru.
Toliko o pravnoj dravi.


nemoj se hvatati stvati koje si pročitala u novinama. ovo smo svi na potralima mogli vidjeti.
ne bih sada raspravljala s tobom o institutu pritvora, pod kojim uslovima i kada se određuje jer ovo nije ni vrijeme ni mjesto.


Ja svoja saznanja nemam sa portala. To sam fino gore i navela. user posted image
A ni od tetke Džemile.




ovo što si ti napisala sve je bilo na portalima

_____________________________

Just because it's a bad idea, doesn't mean it's not going to be a good time!

(odgovor članu hanabanana)
Neposredna veza do poruke: 130
   RE: Pomoć djevojčici - žrtvi nasilja!
10.4.2013 14:58:08   
Blue rose RR
Ne kontam vas fakat, imate dijete koje je u bolnici, hrane je na sondu, a vi tražite ko je kriv, ostavite to onima koji rade na tom slučaju, i moje fige idu razrješenju slučaja.

Važno je samo da se malena djevojčica izvuče iz ovog, i da bude smještena i uz one koji će joj dati sigurnost, ljubav i normalan život - neovisno ko to bio.

Još uvijek na ovom Dunjaluku ima dobrih insana.


_____________________________

"Ja jesam siromah i samo snove imam. Pred noge tvoje polažem ih. Nježno gazi, jer gaziš po snovima mojim.“
W. B. Y

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 131
   RE: Pomoć djevojčici - žrtvi nasilja!
10.4.2013 14:59:11   
veki_aki
Javite kad idete na kosevo ja bih dokupila par stvarcica, blizu radim pa mi nije problem i gore se naci posto sam mislila jedan dan mozda vidjet mogu li se pare odnjeti i za onu bebicu od 4 mjeseca sto treba operaciju debelog crijeva ako se sta skupi ovdje na poslu. I oni trebaju pelene i hapice a nemaju love, mogli smo usput i za njih nesto skupit, pa taman samo 50km. Ajd samo javite ako ne bude problem, posto mi je Importane daleko za klapnut na pauzi.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 132
   RE: Pomoć djevojčici - žrtvi nasilja!
10.4.2013 14:59:47   
hanabanana
http://protest.ba/v2/svi-smo-mi-senide/

Ovo je super osvrt na sve što se oko nas dešava.

(odgovor članu Blue rose RR)
Neposredna veza do poruke: 133
   RE: Pomoć djevojčici - žrtvi nasilja!
10.4.2013 15:00:15   
ajla86
ja sam se sinoc cula sa zijadom oko ove curice i jos jedne (ALMIRE) rekla mi je da sad imaju svega,narod donosi strah je da se nepokvari pa je najbolje novac odnjeti.cekam mm da dodze i odoh u posjetu tim curicama .....da ih dragi Bog pozivi obje.....


citiram zijadu
pa mislim da je sad bolje novac bojim se da se hrana ne pokvari vjerujte da ima dosta ljudi koji su vec obecali sutra odnijeti hranu i ja im nosim tako da..a novac ce im trebati sad pocinju sa terapijama, a ne radi, nema prioda nema porodice pa sad mozete zamisliti kako to kad nemate svoj dinar

< Poruku je uredio ajla86 -- 10.4.2013 15:10:59 >

(odgovor članu hanabanana)
Neposredna veza do poruke: 134
   RE: Pomoć djevojčici - žrtvi nasilja!
10.4.2013 15:09:48   
ajla86
sad me buni ovo sto je visnja ugovorila sa klinikom....dal ce me pustiti....javim ako uspijem obici ih a ako ne dat cu sestri pa nek im odnese..

(odgovor članu ajla86)
Neposredna veza do poruke: 135
   RE: Pomoć djevojčici - žrtvi nasilja!
10.4.2013 15:21:28   
hanabanana
Ne vjerujem da ćete pustiti ako nemaš nekoga gore ko će te uvesti.

(odgovor članu ajla86)
Neposredna veza do poruke: 136
   RE: Pomoć djevojčici - žrtvi nasilja!
10.4.2013 15:27:23   
ajla86
e nemam....

(odgovor članu hanabanana)
Neposredna veza do poruke: 137
   RE: Pomoć djevojčici - žrtvi nasilja!
10.4.2013 15:29:31   
veeseelaa
ja nemam baš snage da se javljam na ovu temu
cijeli dan mislim na to kako bi tog očuha zadavilauser posted image
pile malo, djetašće nevino..... user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu ajla86)
Neposredna veza do poruke: 138
   RE: Pomoć djevojčici - žrtvi nasilja!
10.4.2013 17:22:08   
Visnja RR
Meni je rečeno da će sutra ujutro mail biti pročitan nadležnoj osobi i čim mi da termin da će me nazvati...
ako to bude sutra ja ću od svog novca kupiti šta treba pa se raskusuramo drugi put ...

ili jedostavno već sutra možete uplatiti na ŽR naše Filantropije

Predstavništvo Ustanove Danu Filantropija u BiH
3386907716572730 UniCredit Banka
svrha: pomoć trogodišnjoj djevojčici

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 139
   RE: Pomoć djevojčici - žrtvi nasilja!
11.4.2013 9:07:52   
Visnja RR
Djevojke upravo sam dobila mail Prim.dr Dijana Štimjanin- Koldžo

"Hvala najljepša na inicijativi, danas se djevojčica transferira u Kantonalnu bolnicu Zenica."

to znači da cure iz Zenice treba da preuzmu na sebe da dođemo do malene i odnesemo joj nešto... (ko se javlja?)

Sad razmišljm da je najbolje da skupimo novac i pošalejmo curama u ZE da pokupuju potrebne stvarčice...

sad se baš rastužih ...ja malenoj pripremila potkošuljice, pidžamicu, par majica i igračkica vjerujući da ćemo danas doći do nje user posted image

ima li prijedloga?


_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 140
   RE: Pomoć djevojčici - žrtvi nasilja!
11.4.2013 9:10:49   
bebacha
Visnja mozda hoces sad otic do bolnice i samo to dat

_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 141
   RE: Pomoć djevojčici - žrtvi nasilja!
11.4.2013 9:15:11   
Nedi

IZVORNA PORUKA: Visnja RR

Djevojke upravo sam dobila mail Prim.dr Dijana Štimjanin- Koldžo

"Hvala najljepša na inicijativi, danas se djevojčica transferira u Kantonalnu bolnicu Zenica."

to znači da cure iz Zenice treba da preuzmu na sebe da dođemo do malene i odnesemo joj nešto... (ko se javlja?)

Sad razmišljm da je najbolje da skupimo novac i pošalejmo curama u ZE da pokupuju potrebne stvarčice...

sad se baš rastužih ...ja malenoj pripremila potkošuljice, pidžamicu, par majica i igračkica vjerujući da ćemo danas doći do nje user posted image

ima li prijedloga?



Evo ja :) I ko jos hoce mnom bujrum :)



_____________________________

24.12.2007.
24.o9.2013.

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 142
   RE: Pomoć djevojčici - žrtvi nasilja!
11.4.2013 9:19:34   
palachinken
Evo ja.
Višnja, pošalji autobusom danas, možeš li do stanice? Samo nekad popodne da bude, pokupit ću ja.

_____________________________

Somewhere along the way, we all go a bit mad. So burn, let go and dive into horror, because maybe it's the chaos which helps us find where we belong

(odgovor članu Nedi)
Neposredna veza do poruke: 143
   RE: Pomoć djevojčici - žrtvi nasilja!
11.4.2013 9:24:38   
henna ze
Višnja kojim god busom pošalješ izletiću ja s posla..autom sam i pokupiti na stanici što pošalješ...

ja sam imala danas u planu još jednu akciju..ali nju mogu sutra obaviti..

večeras se možemo evo palac, nedi i ja organizovati, kupiti i odnijeti stvari u bolnicu..
nije problem za ulazak...iskoristićemo neke veze...

_____________________________

Kad se igra završi, kralj i pješak idu u istu kutiju.

(odgovor članu palachinken)
Neposredna veza do poruke: 144
   RE: Pomoć djevojčici - žrtvi nasilja!
11.4.2013 9:25:08   
D_K
IZVORNA PORUKA: Visnja RR

Djevojke upravo sam dobila mail Prim.dr Dijana Štimjanin- Koldžo

"Hvala najljepša na inicijativi, danas se djevojčica transferira u Kantonalnu bolnicu Zenica."

to znači da cure iz Zenice treba da preuzmu na sebe da dođemo do malene i odnesemo joj nešto... (ko se javlja?)

Sad razmišljm da je najbolje da skupimo novac i pošalejmo curama u ZE da pokupuju potrebne stvarčice...

sad se baš rastužih ...ja malenoj pripremila potkošuljice, pidžamicu, par majica i igračkica vjerujući da ćemo danas doći do nje user posted image

ima li prijedloga?



svakako sakupiti i robice i poslati curama u Zenicu - malena to sve moze koristiti i kad izadje iz bolnice - ako Bog da.

nekako mi daje nadu da se malena premjesta u manju bolnicu - da li to znaci da joj je stanje nesto bolje??

< Poruku je uredio D_K -- 11.4.2013 9:26:26 >


_____________________________

Onaj pogled :))))

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 145
   RE: Pomoć djevojčici - žrtvi nasilja!
11.4.2013 9:27:17   
bebaa

IZVORNA PORUKA: palachinken

Evo ja.
Višnja, pošalji autobusom danas, možeš li do stanice? Samo nekad popodne da bude, pokupit ću ja.

ima vip 24 dostava ako visnja ne moze ljudi dodju na vrata i na vrata i isporuce...s obzirom da to nije sigurno teze od 3 kg to je oko 12 km...meni iz tuzle poslali i u roku 24 sata dosao paketic na vrata...tako da ni jedna od vas ne mora hodati ni zahmetit se...

_____________________________

"U laži su kratke noge ! "

(odgovor članu palachinken)
Neposredna veza do poruke: 146
   RE: Pomoć djevojčici - žrtvi nasilja!
11.4.2013 9:29:12   
D_K
molim vas da javnete za sutra - ja se moram uklopiti za kaficu ili za brzi upad..

_____________________________

Onaj pogled :))))

(odgovor članu bebaa)
Neposredna veza do poruke: 147
   RE: Pomoć djevojčici - žrtvi nasilja!
11.4.2013 9:29:45   
henna ze

IZVORNA PORUKA: bebaa


IZVORNA PORUKA: palachinken

Evo ja.
Višnja, pošalji autobusom danas, možeš li do stanice? Samo nekad popodne da bude, pokupit ću ja.

ima vip 24 dostava ako visnja ne moze ljudi dodju na vrata i na vrata i isporuce...s obzirom da to nije sigurno teze od 3 kg to je oko 12 km...meni iz tuzle poslali i u roku 24 sata dosao paketic na vrata...tako da ni jedna od vas ne mora hodati ni zahmetit se...



ma sto davati 12 Km..kad ja mogu izletiti..nije zenica los anđeles..za tih 12 KM mi svasta možemo djetetu kupiti

_____________________________

Kad se igra završi, kralj i pješak idu u istu kutiju.

(odgovor članu bebaa)
Neposredna veza do poruke: 148
   RE: Pomoć djevojčici - žrtvi nasilja!
11.4.2013 9:30:20   
D_K

IZVORNA PORUKA: henna ze


IZVORNA PORUKA: bebaa


IZVORNA PORUKA: palachinken

Evo ja.
Višnja, pošalji autobusom danas, možeš li do stanice? Samo nekad popodne da bude, pokupit ću ja.

ima vip 24 dostava ako visnja ne moze ljudi dodju na vrata i na vrata i isporuce...s obzirom da to nije sigurno teze od 3 kg to je oko 12 km...meni iz tuzle poslali i u roku 24 sata dosao paketic na vrata...tako da ni jedna od vas ne mora hodati ni zahmetit se...



ma sto davati 12 Km..kad ja mogu izletiti..nije zenica los anđeles..za tih 12 KM mi svasta možemo djetetu kupiti


potpis..


_____________________________

Onaj pogled :))))

(odgovor članu henna ze)
Neposredna veza do poruke: 149
   RE: Pomoć djevojčici - žrtvi nasilja!
11.4.2013 9:37:23   
bebaa
ok ja sam samo htjela pomoci,ne znam kad kako ko gdje radi...izvinjavam se...

_____________________________

"U laži su kratke noge ! "

(odgovor članu D_K)
Neposredna veza do poruke: 150
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Sir
Medić*

Koji je po vasem misljenju najbolji sir za pitu, naziv i proizvodjac molim, uzimam neki mladi sir ali mi nije nesto posebno ukusan!

mladi sir (100%)

tvrdi stariji sir :) (0%)


Broj svih glasova: 50

Hvala na glasovima. Glasovala/glasovao si već na svim aktualnim anketama. Možeš napraviti svoju anketu!

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *