|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: hafu pelene
12.12.2008 23:52:50   
camm
prvi put cujem za te pelene
pa nemam komentar za njih nikakav....
ali sa pampersom niti i jedne pelene se ne mogu uporediti..


< Poruku je uredio camm -- 12.12.2008 23:53:07 >


_____________________________

Ja tek sada kuzim da ne kuzim, sta kuzim, sta ne kuzim, sta mi je tesko skuziti, sta ne mogu prokuziti, ali jedno kuzim...:D
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: hafu pelene
12.12.2008 23:58:18   
lejlašh
Ja sam ih jednom kupila i nisu bile loše. Marka je definitivno njemačka, ali malo ih je teže za nabaviti pa sam odustala

_____________________________

Merjem, 11.11.2007.
mamina sultanija
Arman, 23.07.2010.
mamin pasha

(odgovor članu camm)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: hafu pelene
13.12.2008 0:06:23   
dinaa
Ija sam ih koristila jedno vrijeme svom sinu kad je bio beba znaci prije sedam godina,i tada im je cijena bila dosta prihvatljivija u odnosu na pampers,i bila sam zadovoljna sa njima.

_____________________________

Moja djeca su moje najvece blago!!!

(odgovor članu lejlašh)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: hafu pelene
13.12.2008 0:18:34   
suncan_dan
to jedna akcijska trgovina, koja prodaje posebnu i akcijsu robu. oni odkupljivaju i markirane stvari, od trgovina koje su zatvorile, stvari koje imaju mali kvar, ili kamijoni koji su se prevrnuli, pa od njih kupe tu svu robi i onda oni prodaju, sto neznaci da su te stvari loseg kvaliteta, jer su i markirane stvari.samo eto ovde ako je neka mala greska to neprodaju po  normalnoj cjeni (naprimjer ako je kartonaza nakinuta, a sadrzaj ok)onda dosta trgovina nece to da uzmu od isporucitelja i onda salju nazad, a oni opet da nebi to bacali prodaju na druge trgovine napr. hafu za puuuunoooo manju cjenu.znaci moze bit da su molfix pelene u kutiji, samo ih oni prepakovaju u njihovu kutiju.

_____________________________

VOLIM VAS!!!

(odgovor članu lejlašh)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: hafu pelene
13.12.2008 9:00:19   
Hannah
Hajde super pa su pelene ok user posted image
Nisam površna, nego mi je ambalaža djelovala kao da na njoj samo piše "pelene", ni ko ih proizvodi ni gdje, pa sam morala komentarisat.
A naziv mi se učinio nekako kineski user posted image .
Izvinjavam se ako sam koga uvrijedila kad sam napisala "kako možete stavljati pelene.... blablabla".


< Poruku je uredio Hannah -- 13.12.2008 9:01:22 >
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: hafu pelene
13.12.2008 9:14:48   
ElmaB
Iskreno, mene je naziv podsjetio na tursko porijeklo, ali se vidjelo da pise made in Germany, a sada i zvanicno znamo da su njemaske proizvodnje! Mene licno nisi uvrijedila!

Pozdrav!


_____________________________

Mamina zlata:
Tea, 11.02.2005.
Lana, 31.03.2008.
Deni, 31.03.2008.


(odgovor članu Hannah)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: hafu pelene
13.12.2008 9:24:51   
bebacha
opet ponavljam da su pelene super.a nevrijedaju me svacij komentari.

_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu ElmaB)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: hafu pelene
13.12.2008 9:34:58   
žana o8
Ako bebi odgovara, zašto ne probati i te pelene. Ja koristim pampers, ali probala sam joj staviti babylove i iako su fine, malo deblje, ne propuštaju, guza se osula , pa smo se vratili na pampers. Ali nisam protiv toga da se proba pa ako guza podnosi .............superuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

nestašni smo strašno, uh, uh, bilo je po guzi

(odgovor članu bebacha)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: hafu pelene
13.12.2008 9:39:03   
ElmaB
IZVORNA PORUKA: bebacha

opet ponavljam da su pelene super.a nevrijedaju me svacij komentari.



Naravno, zasto ne probati i druge!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Mamina zlata:
Tea, 11.02.2005.
Lana, 31.03.2008.
Deni, 31.03.2008.


(odgovor članu bebacha)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: hafu pelene
13.12.2008 10:51:02   
almai
ja sam isto postavila par slicica pa vidite kako pelene i unutar izgledaju.

_____________________________

moja su djeca zlatna...
kad spavaju:))

(odgovor članu ElmaB)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: hafu pelene
13.12.2008 11:46:08   
ElmaB
Hvala Almai, pogledala sam i sasvim ok izgledaju, a i vanjski dizajn im je sladak. Jos samo da ih nadjem u Sarajevu!

_____________________________

Mamina zlata:
Tea, 11.02.2005.
Lana, 31.03.2008.
Deni, 31.03.2008.


(odgovor članu almai)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: hafu pelene
13.12.2008 11:52:06   
Nana_Ze
Ja sam prvom djetetu hafu koristila 2,5 godine. Prvo sam počela s pampersom koji sam kupila u hrvatskoj kad smo se vraćali s mora i bile su super. Ali kad sam kupila pampers ovdje u bosni razocarala sam se jer su propustale. Onda sam po preporuci prijateljice uzela hafu i nastavila ih koristiti dok se mali nije rijesio pelena. Sad imam kcerku i kupujem hafu pelene.
Mislim da je ruzno to sto su neke napisale da nekim mamama je jedino cijena bitna, a to sto su možda Ž kategorije da nije bitno. Ne želim da zvučim pretenciozno, ali moram reći da mi je muž doktor nauka, a da sam i ja visko obrazovana i da nam plaćanje pelena nije nikakav problem. Meni je bitno samo da mom djetetu to odgovara. Pozdravljam sve...Zao mi je sto je tema otisla u drugom pravcu, samo sam htjela da pitam ima li gdje u sarajevu da se kupe.....

_____________________________

http://www.pampers.ba/profile/4746

(odgovor članu almai)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: hafu pelene
13.12.2008 12:32:38   
camm
ja nigdje nisam vidjela te pelene
u nasim vecim trgovinama
mislim da bi se prije mogle naci u nekim diskontima
ili lijevim radnjama nekim
ako ih gdje vidim javicu vamuser posted image


_____________________________

Ja tek sada kuzim da ne kuzim, sta kuzim, sta ne kuzim, sta mi je tesko skuziti, sta ne mogu prokuziti, ali jedno kuzim...:D
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: hafu pelene
13.12.2008 12:36:57   
camm
u marsu kod zeljinog s.ih nema
tu sam skoro svaki dan i sigurno bi ih vidjela..
neka neko pogleda na stupu preko puta lampera ima mars i tu.

_____________________________

Ja tek sada kuzim da ne kuzim, sta kuzim, sta ne kuzim, sta mi je tesko skuziti, sta ne mogu prokuziti, ali jedno kuzim...:D

(odgovor članu camm)
Neposredna veza do poruke: 39
   RE: hafu pelene
13.12.2008 12:40:10   
bebacha
provjerte u Bingu.oni ih nabavljaju ali ne bas tako cesto

_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu camm)
Neposredna veza do poruke: 40
   RE: hafu pelene
13.12.2008 12:47:51   
mamina princeza
Ni ja nisam vidjela te pelene nigdje a u marsu na grbavici sam cesto pa ne vjerujem da ih ima tamo. Rado bi ih i ja probala ...pampers su mi ok al ako nesto mogu dobiti jeftinije a da je isto dobro zasto ne probati...ne bih nija na guzu svoje princeze stavljala svasta l ako je pitanje samo u losijoj ambalazi to je svejedno...

Ako nekko gdje nadje obavezno neka javi.



< Poruku je uredio Dina RR -- 14.12.2008 0:16:50 >


_____________________________

Moja princeza 04.07.2008
Moj princ 26.02.2012

(odgovor članu camm)
Neposredna veza do poruke: 41
   RE: hafu pelene
13.12.2008 13:00:34   
ElmaB
Ja cu ih potraziti, pa ako ih nadjem odmah cu vam javiti gdje ih ima u Sarajevu kupiti!



< Poruku je uredio Dina RR -- 14.12.2008 0:17:23 >


_____________________________

Mamina zlata:
Tea, 11.02.2005.
Lana, 31.03.2008.
Deni, 31.03.2008.

Neposredna veza do poruke: 42
   RE: hafu pelene
13.12.2008 15:00:19   
ElmaB
Vjerovatno su super! Vjerujem onima koje su ih probale. Cim ih kupim i isprobam, javljam rezultate! 

_____________________________

Mamina zlata:
Tea, 11.02.2005.
Lana, 31.03.2008.
Deni, 31.03.2008.

Neposredna veza do poruke: 43
   RE: hafu pelene
13.12.2008 15:02:47   
mamina cura
Nije mi jasno otkuda pelene u takvom pakovanju, ne djeluju mi nimalo higijenski pakovane i ne kontrolisane. Mi zivimo u zemlji u kojoj nema nikakve kontrole na silne proizvode koji nam dolaze. Da se ovakvo pakovanje pojavilo u Njemackoj ili drugoj zemlji izbila bi prava bruka.
Sto se mene tice mozete bebama stavljati sve sto zelite to je vasa stvar.

< Poruku je uredio Dina RR -- 14.12.2008 0:21:42 >


_____________________________

Timur 20.03.2004.
Hena 30.12.2007.

koristimo platnene pelene
za zdravije odrastanje
Neposredna veza do poruke: 44
   RE: hafu pelene
13.12.2008 15:57:23   
almai
slazem se sa onima koje kazu da u BiH dolazi samo fuš roba.
Ja sam na samom pocetku koristila pamers dok mi sestra iz Njem. nije poslala jedan paket pampersa i tek sam tad shvatila da ove nase nisu ni p od pampersa.Kao sto nije ni persil ,samponi i druge stvari koje se proizvode u Eu ni slicni onima koje mi koristimo.Svak zeli za svoju bebu najbolje i ja mislim da mi samo placamo ime a ne i kvalitet proizvoda.Stoga zasto nebi koristila pelene koje su proizvedene u Njem. a uz to kvalitetne i jeftinije od ovih koje se proizvode u Madarskoj ,dajte molim vas ko njih tamo kontrolira i vodi racuna u kakvim uslovima se prave.Svak ima slobodan izbor i pravo i nek koristi ono sto misli da je najbolje za njegovu bebu.


_____________________________

moja su djeca zlatna...
kad spavaju:))
Neposredna veza do poruke: 45
   RE: hafu pelene
13.12.2008 15:57:41   
Amrino
Koliko sam shvatila te pelene i nisu nesto vele jeftinije od npr. babylove?
S obzirom na ambalazu- i cinjenicu da su mozda ispale iz nekog kamiona- mislim da bi trebale biti i dosta povoljnije.


_____________________________

Polaznica obuke o dojenju
HAMZA
29.12.2007
IMRAN
03.03.2010


Neposredna veza do poruke: 46
   RE: hafu pelene
13.12.2008 16:02:47   
bebacha
ja vjerovatno ih je toliko ispalo iz kamijona da imaju sta godina probavat jer vidim da su ih prije 4-5godina zene koristile.i dosta su jeftinije od bilo koji drugi pelena

_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu Amrino)
Neposredna veza do poruke: 47
   RE: hafu pelene
13.12.2008 16:18:11   
andji
bebacha i  ja imam prijateljicu koja ih je koristila nekad prošle god. kad sam ja ostala trudna i počela se informisat o tome svemu za bebca,i ona ih je tada nabavljala ne u Doboju,jer nema kod nas,išla je negdje u Federaciju ponekad samo zbog njih,jer kaže da su dobre bile i jeftine,poprilično,na današnjem vremenu gdje ima svijeta koji gladuje,10km nije malo,uopšte,kad ti ostane

_____________________________

E ne trebate više glasati ni na jednom takmičenju,konačno,zar ne???!

(odgovor članu bebacha)
Neposredna veza do poruke: 48
   RE: hafu pelene
13.12.2008 16:59:16   
triplemama
Dajte nam slikajte i kako iznutra izgledaju i same pelene i da li su samo upakovane onako u onu kutiju bez ikakve orginalne zaštitne folije jer ako nisu: ko ih prepakuje? da li na njih pada prašina? i gdje budu dok se ne prepakuju?

_____________________________

Ko čeka i dočeka NOVI ZAKON O "AS"
Savjetnica za AS udruženja DjeCa

(odgovor članu andji)
Neposredna veza do poruke: 49
   RE: hafu pelene
13.12.2008 17:39:15   
ElmaB
Imas sliku iz unutra, slikala je Almai! Bila sam u Marsu ispod zeljinog stadiona na Grbavici. Imaju Hafu pelene i to za kilazu od 13 kg, u kutiji je 60 komada i kostaju 19,90 KM. Na polici je stajala jedna kutija, ali misle da u magacinu ima ih jos. Ja nisam kupila jer su mi prevelike, ali su rekli da ce dobiti sve velicine sljedece sedmice!

_____________________________

Mamina zlata:
Tea, 11.02.2005.
Lana, 31.03.2008.
Deni, 31.03.2008.


(odgovor članu triplemama)
Neposredna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *