|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  11 12 13 [14] 15   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Želimo bebu
9.10.2014 15:57:50   
malena27 RR
vezano za problem s prolaktinom, imate temu na linku: http://www.ringeraja.ba/forum/m_11718/mpage_49/key_/tm.htm#2281429


_____________________________

Beta 05.02.2010. 12,79
Beta 29.12.10. 557,93
Beta 31.12.10 1771,92
09.08.2011. rođen moj dunjaluk
Beta 09.06.15. <5
Beta 12.05.16. 504 i 16.06.16. spontani
27.01.17. vanmatericna

(odgovor članu banovici)
Neposredna veza do poruke: 326
   RE: Želimo bebu
13.11.2014 19:36:02   
banovici
ima li neko iskustva sa jednorogom maternicom i histeroskopijom meni je ta dijagnoza data jucer nakon pregleda kod dr.Balic pa molim vas za bilo kakavu pomoc ,savjete i slicno hvala ..

(odgovor članu malena27 RR)
Neposredna veza do poruke: 327
   RE: Želimo bebu
13.11.2014 20:09:06   
lala88
poguglaj malo o tome, a jedno prilikom sam citala da je zena sasvim normalnu trudnocu imala sa jednorogom maternicom. Yasto nisi ispitala doktora o tome, ja sam na obadva pregleda koja sam imala dao sad davila doktore po pola sata i ispitivala o svemu sto me zanima.

(odgovor članu banovici)
Neposredna veza do poruke: 328
   RE: Želimo bebu
24.11.2014 23:24:05   
tuznjikava
cao nova sam na forumu pa dok se malo snadjem, nemojte mi zamjeriti!
dakle sve nalaze sam prosla save je bilo ok i samnom i sa mojim muzem,zatim imala tri inseminacije (neuspjele) i nikome nije jasno zasto ne nmogu da zatrudnim!pustila sam sve na kraju i zadnji puta kod doktorice kad sam bila sumnja na jedan mali polip ali nece da ga diraju posto je mali a citala sam da smeta za trudnocu pa sam bas izgubljena

(odgovor članu mrvica)
Neposredna veza do poruke: 329
   RE: Želimo bebu
25.11.2014 9:38:31   
edith
A da potražiš mišljenje drugog doktora? Znam da je to kod nas nezgodno, ali ja otkako sam promijenila doktora s pregleda idem pjevajući, s odgovorima na sva pitanja. Čak i više mi je rekao nego što sam tražila, uputio me u cijelu proceduru i faze pokušavanja prirodnim putem, uz pomoć lijekova, pretrage itd i tek onda dodatna pomoć, ako sve što je naredao ne uspije. Već mi je znala neka pomisao pasti na vto, a on me baš fino smirio. A kod prijašnje doktorice i doktora, odem kući s više pitanja nego što sam imala kad sam došla na pregled. Još sam kod doktorice išla privatno. Uglavnom, nadam se da ćeš i ti uspjeti savladati tu prepreku, ma kakva već bila.

(odgovor članu tuznjikava)
Neposredna veza do poruke: 330
   RE: Želimo bebu
25.11.2014 11:01:47   
lala88
mjenjaj doktoricu pod hitno, mene je dr. Amra nesjecam se prezimena, isprepadala da sam pomislila da necu nikad imati djece dala mi je katastrofalnu dijagnozu, ali eto hvala Bogu od prvi put sam uspjela i moja sesta je zbog nepaznje doktora umalo bila podvrgnuta prislinom prekidu trudnoce u 4 mjesecu, a sad ima zdravog trogodisnjeg djecaka za kojeg su doktori samtrali da ce se roditi sa daunovim sindromom. Ovo ti sve govorim da svatis da i doktori grijese, mjenjaj ti doktora pod hitno.

(odgovor članu tuznjikava)
Neposredna veza do poruke: 331
   RE: Želimo bebu
10.2.2015 18:11:42   
Ninica123
molim pomoc,

dali neko ima broj telefona od ginekologa Dr.Ibrahim Zukić iz Srebrenika.
Mislim da je vrijeme za bebe :)

(odgovor članu lala88)
Neposredna veza do poruke: 332
   RE: Želimo bebu
15.3.2015 11:46:46   
nanaca
Iako imam 39 godina, sad sam uhvatila sebe u situaciji da ne mogu da se sjetim detalja vezanog za vlastito tijelo:), a to je koliko unaprijed se pocinju osjecati menstrualni bolovi.
Radi o tome da sam posljednji ciklus imala 21.02., a u danima kad sam bila najplodnija jako smo puno radili na bebi. Ali, nakon tih dana mene je 2-3 dana stomak jako bolio na samom dnu, kao i donji dio ledja i to je onda prestalo. Strasni gasovi koji su me smarali su prosli jer sam shvatila da ih uzrokuje suho voce koje sam puno prethodnih dana jela. Evo sada vec 2 dana me stomak boli kao da cu procuriti svakog casa, a relativno mi je rano da dobijem. Trebala bih dobiti tek 20. ili 21.3.

(odgovor članu Ninica123)
Neposredna veza do poruke: 333
   RE: Želimo bebu
21.4.2015 15:09:00   
Mici25
Drage moje, pratim vas vec dugo, ali nikako da se registriram i pocnem pisati. Muz i ja smo u braku vec 3 godine, ali se vec 1 godinu ne "cuvamo" prilikom odnosa. Zasad jos nista. Znam da trebam otici na preglede, ali ne znam od cega da pocnem i gdje da idem. Iz Sarajeva sam. Izvinite sto "upadam" u temu. Hvala vam unaprijed. Inace, divne ste, sve rijeci pohvale za vas. user posted image

(odgovor članu malena27 RR)
Neposredna veza do poruke: 334
   RE: Želimo bebu
21.4.2015 15:10:39   
Mici25
Ovdje pise da sam odgovorila nekoj clanici, a post sam svima postavila, jos se ne snalazim s ovim. :)

(odgovor članu Mici25)
Neposredna veza do poruke: 335
   RE: Želimo bebu
4.5.2015 12:25:45   
Lejni
Pozdrav svima, i ja sam nova, ne znam da li aktivna tema jos uvjek. Skoro dvije godine sam u braku, zbog ginekoloskih problema nismo sve vrijeme mogli planirati bebu, prije problema jesmo ali nista. I od novembra opet aktivno pokusavamo i nema user posted image . Ako me primate druzila bih se sa vama da lakse izguramo period do user posted image Ni ja se bas ne snalazim sa ovim pa ako nesto pogrijesim ne zamerite :)

(odgovor članu Mici25)
Neposredna veza do poruke: 336
   RE: Želimo bebu
4.5.2015 12:42:06   
anandi
Lejni dobro dosla i jos brze otislana vesele teme.
Evo ti link iz cekaonice pa nam se pridruzi tamo, pa napisi nam u cemu je vas problem i tak
http://www.ringeraja.ba/forum/m_2534882/mpage_1/key_/tm.htm#2536170

(odgovor članu Lejni)
Neposredna veza do poruke: 337
   RE: Želimo bebu
4.5.2015 13:19:24   
Lejni
Hvala draga moja puno. Isto zelim i svim ostalim cekalicama, da sto prije predjemo na duge, veselije teme. Samo ko iscekuje isto moze raumjeti.

(odgovor članu anandi)
Neposredna veza do poruke: 338
   RE: Želimo bebu
6.8.2015 17:37:33   
malaaa20
dobar dan :) neznam dali je ovaj forum još aktivan ali probat cemo user posted image
evo ovako nova sam pa se ne snalazim bas u svemu ovome..
dakle,imam jedno pitanje..moj muz i ja planiramo godinu dana vec bebu...trebala bih dobiti m 11.08. ali mi se nesto cudno dogadja... uzasno me bole grudi i nabujale su poprilicno.
imam pojacan iscjedak bijele boje ali i grceve pomalo u stomaku..dali postoji mogucnost da sam trudna?
dok su mi bili plodni dani imali smo odnose vise puta...pomoćććć poludit cu vec od toga svega user posted image

(odgovor članu Lejni)
Neposredna veza do poruke: 339
   RE: Želimo bebu
6.8.2015 17:44:10   
Lejni
Dobro nam dosla, niko ti ne moze reci tacno jer mogucnost da si trudna uvijek postoji ako radite na bebi. Odlicno te razumijem kako se osjecas ali malo sebi nadji zanimaciju i opusti se da ti brze prodje vrijeme do 11.08. Nemoj puno pratiti sve jer mozes se razocarati ako M dodje ali svakako navijamo da ne dodje i da je to dobitni mjesec. Znam da si nestrpljiva i da ti je dan kao godina pred M ali nista ne mozes. Jos je rano i za test

_____________________________

13.01.2016-e ugledali dugo zeljene user posted image

(odgovor članu malaaa20)
Neposredna veza do poruke: 340
   RE: Želimo bebu
14.8.2015 7:59:44   
Mala123
Dobar dan svima,imam pitanje,malo me muci,pa ako je neko od vas nesto slicno proso molila bi da mi kaze,svako misljenje je dobrodosli,
Dakle ja i zarucnik radimo na bebi nekih mjesec i pol dana,prosli mjesec dobila sam mjesecnicu 24 dva dana je isla jako malo a sljedeca 3 dana samo po par kapi smedega na dan,no to me nije toliko mučilo posto sam mislila da to nema nikakve veze..ali eto juce sam imala smedi iscjedak e sad me to malo zabrinjava,a unazad tjedan i pol imam mucnine tj osjecaj da cu povracat al ne povracam,i lagane grceve u donjem dijelu trbuha ..bi znao ko da je to znak da sam trudna ili??
Test još nebi radila dok nevidim dal cu mjesesecnicu dobit ovaj mjesec user posted image

< Poruku je uredio Mala123 -- 14.8.2015 8:05:29 >

(odgovor članu Lejni)
Neposredna veza do poruke: 341
   RE: Želimo bebu
29.8.2015 20:26:53   
pingi ringi
ja imam tri djevojcice za iscjedak nisam sigurna ipak ti sacekaj da vidis da li ces dobiti !!A sto se tice mucnina po mom misljenju i iskustvi i da si trudna rano je za njih :Mada ima raznih trudnoca pa je tvoja mozda drugacija !!A znam dosta zena sto su tako po malo krvarile na dane ocekivane mens i po nekoliko mjeseci a bije trudne !!Cak moja rodica pet mjeseci krupna zena pa se nije ni vidjelo kad ono sesta izostala otisla doktoru i trudna i to pet punih !!Nadam se da je i kod tebe tako pusa i drzim ti fige

_____________________________

SARA 24.06.05 LEJLA 07.10,07 AZRA 29.05.13

(odgovor članu Mala123)
Neposredna veza do poruke: 342
   RE: Želimo bebu
29.8.2015 20:33:34   
pingi ringi
Evo curke moje da i ja se vama pridruzim !!Imam tri cure slatkice moje user posted image user posted image user posted image A sad bi ja i muz da navalimo na cetvrto ABD !!!Vec tri mjeseca ganjamo plodne dane i nista a vjestica nikad redovnija ko po satu !!Ono za sto sam ja zabrinute je to sto sve tri predhodne trudnoce upalilo iz prve mozda sam bila opustenija ili smo se vise keksali nemam pojma !!!Eto moja ne ocekivana vjestica je 18 septembra pa da se sa vama zajedno nadam tim carobnim crticama !!!Nadam se da cemo se fino druziti i zajedno s radoscu docekivati nase crtice s Bozijom pomoci duple !!!user posted image user posted image user posted image

_____________________________

SARA 24.06.05 LEJLA 07.10,07 AZRA 29.05.13

(odgovor članu pingi ringi)
Neposredna veza do poruke: 343
   RE: Želimo bebu
30.8.2015 12:33:16   
Mala123
Drago mi je zbog vaših curkaca :)) i neka vam bude još sreće sa jednom ili više njih to je blago ko ih ima i najveća sreća :)
Meni je menga kasnila dva dana napravila test al nažalost negativan :( mengu dobila sljedeći dan,ako se to uopće može tako nazvati hehe,jer je išlo svega jako malo smedega,doslovno nije nimalo crvenog bilo :/
Nadam se da cu i ja uskoro vidjeti plusic na testu :)
Svima vama želim sreću :) i šaljem pušu :*

(odgovor članu pingi ringi)
Neposredna veza do poruke: 344
   RE: Želimo bebu
8.9.2015 21:47:38   
tulipancic
Zdravo! Moja situacija je sljedeca: pila sam kontracepcijske tablete skoro 2 god i prije 7 mjeseci sam prestala sa koristenjem jer zelimo bebu ali nikako ne uspjevamo... Kada sam prestala sa koristenjem kontacepcije ciklusi mi nikako nisu redovni (41, 32, 37...) Pila sam folnu kiselinu odmah pri prestanku koristenja kontracepcije i sad sam pocela piti Femisn a kapi (ovo mi je vec 3 bocica) i caj od virka. Iskreno se nadam da cu ubrzo vidjeti user posted image

(odgovor članu mrvica)
Neposredna veza do poruke: 345
   RE: želimo bebu
21.10.2015 10:23:58   
zirafic
Drage moje, evo i ja da napisem da pocinjemo radit na bebi...moj problem je sto sam prije 3 mjeseca imala operaciju dermoidne ciste na jajniku, i tom prilikom je doktor uspio spasiti jedan dio jajnika....tada je rekao da je sve ostalo sve uredu... medjutim, sad mi se pojavio tamno smedji iscjedak,.otisla doktoru kaze vodena cista ae pojavila na ovom cijelom zdravom jajniku....sad me je tako strah da li cu moci zatrudnit, ne znam jel ta vodena moze sprjecavati zacece, jer ne znam da li mi dio ovog jajnika sto je doktor uspio spasiti funkcionira, prpizvodi li folikule....je li neka imala slican problem ili bar neko ako zna da mi da odg?

(odgovor članu aldi)
Neposredna veza do poruke: 346
   RE: Zelimo bebu
21.10.2015 15:27:27   
malena27 RR
zirafic, obicno vodene ciste pucaju pri user posted image
eventualno se ukljuci neka hormonska terapija ako ne pukne sama od sebe...
nije nista strasno, bitno je da pratis imas li ovulaciju i da radis uzv preglede malo cesce...
ja sam imala vodene ciste kao posljedicu niskog nivoa progesterona, pila dabroston (progesteron) par mjeseci, jajnici se ocistili i sve je bilo ok.
sretno!

< Poruku je uredio malena27 RR -- 21.10.2015 15:33:58 >


_____________________________

Beta 05.02.2010. 12,79
Beta 29.12.10. 557,93
Beta 31.12.10 1771,92
09.08.2011. rođen moj dunjaluk
Beta 09.06.15. <5
Beta 12.05.16. 504 i 16.06.16. spontani
27.01.17. vanmatericna

(odgovor članu zirafic)
Neposredna veza do poruke: 347
   RE: Zelimo bebu
21.10.2015 17:06:12   
zirafic
Mozete li mi molim vas reci gdje kupujete te stapice za pracenje ovulacije, koliko kostaju i jesu li učinkovite ?

(odgovor članu malena27 RR)
Neposredna veza do poruke: 348
   RE: Zelimo bebu
22.10.2015 8:00:42   
Silver
Sto se tice vodenih cisti...ja sam zatrudnila sa jednom velicine narandze na jajniku!

Prvo me je ginekolkg privatnik isprepadao i nudio da odmah uradi laparaskopiju, medjutim doktori na klinici su rekli da ne diram cistu, da ce puci prilikom poroda ako ne i prije.

Tako da, nemoj brinuti sto se zatrudnjivanja tice! Sve ce to biti ok, ako Bog da! user posted image

_____________________________

...kad iz ljubavi zivot nastane...
* 10.01.2012.g.*

(odgovor članu zirafic)
Neposredna veza do poruke: 349
   RE: Zelimo bebu
22.10.2015 8:15:57   
loptica7
Ja sam imala vodene ciste, PCSO sindrom. Nisu pucale same i radila sam laparoskopiju. Isla sam dr svako par dana kako bi mi pratio imam li ovulaciju. Nisam imala nikako. Nakon laparoskopije pila sam ponovno tabl i ostala trudna. Drugo dvoje djece zanijela neplanirano.

Ne brini. Ne znace te ciste da neces imati djece. Dogovori se s dr da ti on prati ima li ovulacije ili ne. Ako nema preporucit ce ti sta dalje.
Nisi napisala sta je s drugim jajnikom, je li on ima ciste?
Sretno.

_____________________________

"Nitko se ne može vratiti u prošlost i stvoriti novi početak. Ali svatko može početi danas i stvoriti drugačiji završetak."

(odgovor članu Silver)
Neposredna veza do poruke: 350
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  11 12 13 [14] 15   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  11 12 13 [14] 15   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *