|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  11 12 13 14 [15]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Želimo bebu
22.10.2015 8:41:35   
zirafic
Ja imam pola lijevog jajnika, jer sam u julu imala dermoidnu cistu na njemu, zavrsilo je operacijom i doktor mi je uspio spasiti samo pola tog jsjnika, a sad na drugom desnom imam tu vodenu cistu... ne znam da li pola tog lijevog proizvodi folikule, kontam ako ne proizvodi sto bi mi ostavio to pola ukoliko nema funkcije...

(odgovor članu malena27 RR)
Neposredna veza do poruke: 351
   RE: Želimo bebu
29.10.2015 18:48:14   
aidicaa
Evo i ja da se opet javim. Nije me bilo neke tri god. Ukratko o meni: nakon dve bezuspesne vantelesne oplodnje ostala sam trudna spontano i devojcica mi sada na zdravlje ima punih 2 god i devet meseci user posted image . Vec godinu ipo se trudimo za drugu bebicu i opet nista user posted image . Nadam se da ce nam se uskoro zelja ostvariti kao i svima vama na ovoj stranici aBd user posted image

_____________________________

*** 11.01.2013. u 11:47h Rodilo se nase Sunasce ***
14.05.2016. pozitivan test***

(odgovor članu zirafic)
Neposredna veza do poruke: 352
   RE: Želimo bebu
4.11.2015 14:26:32   
malena27 RR
aidiceeee, da ti bude kao i prosli put, iznenada user posted image user posted image user posted image
moj T ima 4 godine i 3 mjeseca, ne cuvamo se od ceteresnice, ali bebe nema...tako da ne preostaje nista drugo nego ponovo na VTO user posted image
samo polako, budi vrijedna, ti imas sanse i prirodno! user posted image

_____________________________

Beta 05.02.2010. 12,79
Beta 29.12.10. 557,93
Beta 31.12.10 1771,92
09.08.2011. rođen moj dunjaluk
Beta 09.06.15. <5
Beta 12.05.16. 504 i 16.06.16. spontani
27.01.17. vanmatericna

(odgovor članu aidicaa)
Neposredna veza do poruke: 353
   RE: Želimo bebu
13.11.2015 12:25:53   
Nikolijaa
Moze pomoc drage djevojke,zene radim na bebu vec par.mjeseci i nista neznam.jel stres,nalazi su mi uredni i danas sam.pocela da koristim.femisan a kapi,jel neko ima iskustva sa tim kapima? Ocekujemo i nadamo seuser posted image user posted image

(odgovor članu mrvica)
Neposredna veza do poruke: 354
   RE: Želimo bebu
13.11.2015 14:22:44   
Galicia
Pa koje si nalaze radila pa znas da su ti uredni?
Sretno.

_____________________________

“It takes a long time to make it simple.”

(odgovor članu Nikolijaa)
Neposredna veza do poruke: 355
   RE: Želimo bebu
13.11.2015 14:26:52   
Nikolijaa
Htela sam.da kazem sam bila kod ginekologa,radila.nalaze.papa i ultrazvuk i sve je uredno.pa sam.sad.uzela ove kapi femisan a pa cemo vidjeti.vjerovatno je sve zbog stresauser posted image

(odgovor članu Galicia)
Neposredna veza do poruke: 356
   RE: Želimo bebu
13.11.2015 15:36:14   
Galicia

IZVORNA PORUKA: Nikolijaa

Htela sam.da kazem sam bila kod ginekologa,radila.nalaze.papa i ultrazvuk i sve je uredno.pa sam.sad.uzela ove kapi femisan a pa cemo vidjeti.vjerovatno je sve zbog stresauser posted image


Pa to nije ni n od nalaza.

_____________________________

“It takes a long time to make it simple.”

(odgovor članu Nikolijaa)
Neposredna veza do poruke: 357
   RE: Želimo bebu
13.11.2015 15:38:24   
Nikolijaa
A koji se nalazi rade inace?user posted image

(odgovor članu Galicia)
Neposredna veza do poruke: 358
   RE: Želimo bebu
13.11.2015 15:47:44   
anandi
Dobro dosla nikolija
Kao sto ti rece Galicia ima dosta nalaza da se odradi da bi rekla sve uredno. Postavit cu ti link od Balica sa spiskom nalaza
http://www.drbalic.ba/b-ispitivanje-neplodnosti.html

Pridruzi nnam se u cekaonici
http://www.ringeraja.ba/forum/m_2663093/mpage_5/tm.htm

(odgovor članu Nikolijaa)
Neposredna veza do poruke: 359
   RE: Želimo bebu
13.11.2015 15:51:22   
Nikolijaa
Hvala anandi joj puno bas nalaza.to sve radi se kod ginekologa? Jeste vi radili te nalaze i jel posle bilo sve uredu? user posted image

(odgovor članu anandi)
Neposredna veza do poruke: 360
   RE: Želimo bebu
13.11.2015 16:02:51   
Galicia

IZVORNA PORUKA: Nikolijaa

Hvala anandi joj puno bas nalaza.to sve radi se kod ginekologa? Jeste vi radili te nalaze i jel posle bilo sve uredu? user posted image



Neke radis kod ginekologa a neke kod reproduktivnog endokrinologa.
Medjutim, sve zavisi koliko ti je godina, koliko tvom partneru, koliko vec pokusavate itd. Dosta faktora utice.
Ako pokusavate tek mozda par mjeseci, a mlada si, onda i nije alRmantno, samo se trebate opustiti. Polako, bice.
A ako si u poodmaklim godinama, ovako kao ja starka, onda se na to sve drugacije gleda.
Uglavnom sretno.

_____________________________

“It takes a long time to make it simple.”

(odgovor članu Nikolijaa)
Neposredna veza do poruke: 361
   RE: Želimo bebu
13.11.2015 16:06:47   
Nikolijaa
Mlada sam 21 god imam,radimo ima par.mjeseci al vjerovatno je stres,al nadam se stalno user posted image user posted image jako zelim bebu 👶cula sam da sve zavisi od zene neki posle 3 mjeseca zatrudne,neke nakon 8 mjeseci sve zavisi neznam kakva su vasa iskustva

(odgovor članu Galicia)
Neposredna veza do poruke: 362
   RE: Želimo bebu
13.11.2015 16:24:09   
Galicia

IZVORNA PORUKA: Nikolijaa

Mlada sam 21 god imam,radimo ima par.mjeseci al vjerovatno je stres,al nadam se stalno user posted image user posted image jako zelim bebu 👶cula sam da sve zavisi od zene neki posle 3 mjeseca zatrudne,neke nakon 8 mjeseci sve zavisi neznam kakva su vasa iskustva



Nisam ni nakon skoro 6 godina.
Ali ti ces ubrzo. Ne,oj se sikirati.
Ako vidis da nema trudnoce za 6 mjeseci, obrati se doktoru i na daljnje pretrage, mada mislim da to tebi nece ni trebati.
Sretno.

_____________________________

“It takes a long time to make it simple.”

(odgovor članu Nikolijaa)
Neposredna veza do poruke: 363
   RE: Želimo bebu
13.11.2015 16:35:14   
Nikolijaa
Hvala tii nadam se da ce ubrzo biti user posted image user posted image ... i ma ce sve biti dobro ... a zelim i tebi da ubrzo postanes majka jer je to najljepsi poklon ❤

(odgovor članu Galicia)
Neposredna veza do poruke: 364
   RE: Želimo bebu
13.11.2015 18:23:16   
anandi
Nikolijaa ja vodim borbu punih 6 godina i polahko gazim sedmu user posted image I ja sam pocela s 21 i moj ti je savjet cekaj pola godine i ne vise. Meni su govorili mlada si, ima vremena i tako prode 3 godine, pa onda neuspjesne inseminacije i jos tri godine. Sad aBd idem na vto u decembru i nadam se pozitivnom ishodu. Sto se tice nalaza i kod mene i mm je sve uredno. Puno srece user posted image user posted image i jos jednom te pozivam da nam se pridruzis u cekaonici.

(odgovor članu Nikolijaa)
Neposredna veza do poruke: 365
   RE: Želimo bebu
14.11.2015 0:37:50   
zirafic
Drage moje zenice, ovaj mjesec smo bili vrijedni I bit cemo, jer jel jos nije zavrsio :D ...odmah nakon zavrsetka menzesa smo imali odnos, to mi je bio 6. dan ciklusa, I jucer isto 11. dan ciklusa, danas mi je 12. dan I vidim na gacicama lagani kao svijetlo smedji iscjedak...pitam se sta bi to moglo biti ? Jel neka imala takva iskustva, jel mogucce da sam uspjela sa trudnocom ili je jos rano ?

(odgovor članu anandi)
Neposredna veza do poruke: 366
   RE: Želimo bebu
14.11.2015 7:45:09   
Nikolijaa
Pa oticicu kod doktora i uraditi te nalaze,al prbo cu da popijem ovu bocu kapi femisan a pa cemo vidjeti hoce li biti efekta pozitivnog nadam seuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu zirafic)
Neposredna veza do poruke: 367
   RE: Želimo bebu
14.11.2015 8:51:31   
Amelaa RR
Jutro drage moje od ove nervozne cekalice bete... :P Moj savjet je svima, sto ranije to bolje se pokrenuti ako do trudnoce ne dolazi cca 6mjes il 1 godi.. Ja sam kao Anandi cekala...pa sad se kajem sto nisam ranije ...al na hajr..ž


_____________________________

1. ICSI Bahceci-Sarajevo
22.07.2013pocetak bockanja
04.11.2013 Beta 1:(
2. ICSI Bahceci-Sarajevo
26.06.2015 - Beta 73-80 biohem
3. 17.11.2015 Beta 0,1
4. 30.09.2016 Beta pozitivna
10.11.2016 Spontan
5. 2018 FETBahceci Beta pozitivna

(odgovor članu Nikolijaa)
Neposredna veza do poruke: 368
   RE: Želimo bebu
26.11.2015 22:16:09   
nada82
Drage cure forumasice. Želim da vas pozdravljam i da vam se pridružim.
Sve sam čitala celi Internet u vezi VTO.Ovako zanima me vaše mišljenje preporuke i po mogućnosti i podrška. Ukratko (u braku sam 15 god. Prošla sam sve i svašta probala sam sve što god sam čula osim ( VTO ) obilazila sam bezbroj doktora... svi su rekli da ću biti trudna ali tu sreću još nisam doživjela. Inače moj problem je polucisticni jajnici imala sam dve van.mat. trudnoće , dve biohem..jedan spontani ot 21 tjedan a i tako dalje.Na kraju sam odlučila usvojiti dijete imam sina 8 godina usvojila sam kad je jmao pola godine. Ali uvijek mi nešto ne da mira ipak želim i ja osjetiti kako je roditi svoje biološko dijete. Krenula sam na VTO ot sutra idem na stimulaciju i pripreme jako sam sretna što sam krenula u ove vode ako neko nešto zna da mi malo opširnije kaže kako to ide ima li rezultata?

(odgovor članu Amelaa RR)
Neposredna veza do poruke: 369
   RE: Želimo bebu
3.12.2015 8:35:15   
anandi
nada82 dobro nam dosla. Kako napreduje stimulacija? U kojem si protokolu?
ABd da ti ovo bude dobitna vto user posted image nakon toliko godina cekanja navijam da nam uskoro prijavis ogromnu beturinu. I ja sam u postupku, bockam se evo devet dana, punkcija je aBd planirana od 18-21.12. Pitaj sve sto te interesuje. Jesil mozda radila nalaze iri,ogtt i trombofiliju? I ja imam policisticne jajnike, i nakon evo vise od 6 godina nasli su mi problem s iri i tromb.

(odgovor članu nada82)
Neposredna veza do poruke: 370
   RE: Želimo bebu
3.12.2015 8:37:10   
anandi
hajde pridruzi nam se u cekaonici, ima nas koje smo u toku postupka
http://www.ringeraja.ba/forum/%C4%8Cekaonica-Decembar/m_2690828/tm.htm

(odgovor članu anandi)
Neposredna veza do poruke: 371
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  11 12 13 14 [15]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  11 12 13 14 [15]
Idi na:








Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, šta bi uradili?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *