|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: želimo bebu
2.11.2008 12:21:43   
sabas
i mi zelimo bebu ko fol ganjamo proldne dane pa onda opet ne ganjamo ali je takodje problem kod mog mm je los spermiogram a i generelno da bi bilo efekata od tih malih plivaca treba im barem 4 dana da se regenerisu i budu ono sto jesu tako da sam u sitaciji kada ganjam prodne dane treba da vodim racuna o tome koliko dana smo prije imali odnos tj jesu li se plvaci regenerisali pa nek ga vidim ko ce se opustiti jos preporuka "digni noge" pod guzu jastuk poslije odnosa
izvinite mozda sam malo gruba ali od toga opustiti se dosta mi je, ma ja sam frk totalno sutra idem kod dr pa sam malo nervozna

(odgovor članu Dalia05)
Neposredna veza do poruke: 101
   RE: želimo bebu
2.11.2008 13:41:15   
marinči
ćao sabas ma nisi gruba...i kod mene je tako pazi na plodne dane .lezi posle odnosa ..ma sve mi se to čini toliko glupo i mislim da je bolje se opustit i uživat(al to je baš teško)...u svakom slučaju želim ti sreću na pregledu sutra...user posted image user posted image

(odgovor članu sabas)
Neposredna veza do poruke: 102
   RE: želimo bebu
2.11.2008 19:16:23   
Dalia05
I ja isto zelim ti srecu. MA ja opustala se ili ne opustala nishta od trudnoce. Sretno svima koji cekaju ja se nadam da necu dobiti Ovaj mjesec.

_____________________________

Mamina sreca 7-9-2005=)

"Brak se mora neprestano boriti protiv nemani koja sve proždire- protiv navike."
Hanore de Balzac

(odgovor članu marinči)
Neposredna veza do poruke: 103
   RE: želimo bebu
2.11.2008 20:21:23   
emy
da vam iskreno kazem
ja se osjecam toliko glupo kada lezim
nakon sexa,
ali sta cu lezim i po sat vremena
sa nogama u zraku

i nakon toga kontam
koliko vremena ustvari izgubim
umjesto da uzivam u najljepsim godinama i braka i zivota ja se borim
sa tim hoce li se zakaciti ili nece

ama nije fer i tacka
ljuta sam opet na cijeli svijet

(odgovor članu Dalia05)
Neposredna veza do poruke: 104
   RE: želimo bebu
2.11.2008 22:28:51   
bebana27
i ja sam prije mislila na te dane plodni nepolodni a sad vise necu da mislim na to a kad su mi noge u zraku ja se smijem vesela sam,bit ce kad dragi bog to odredi protiv toga se ne moze.nemoj samo biti opterecena,svi mi zelimo djete ali ima neki problem trebamo ga rijesiti a to je psiha

_____________________________

20.09.2009 sam postala najsretnija osoba na svijetu jer sam u zagrljaj dobila svoga sina....Vole te mama i tata
06.09.2010 god.dobili smo prvi zubic sedam dana kasnije i drugi zubic
13.09.2011 rodio se drugi sin Adem

(odgovor članu emy)
Neposredna veza do poruke: 105
   RE: želimo bebu
3.11.2008 7:31:54   
sarica
Pozdrav svima,

ja sam vam novi kolacic...
Treba mi mala pomoc... Da li je tacno da je cervikalna sluz najtacniji pokazatelj plodnih dana? user posted image

Unapred Hvala
Pozdrav ,Sara

(odgovor članu sabas)
Neposredna veza do poruke: 106
   RE: želimo bebu
3.11.2008 11:31:30   
maslačak82
Pa recimo da jeste..
Što je sluz rastezljivija to bolje,lakše spermići plivaju, ali ima žena koje ni nemaju sluzi


_____________________________

Još jedna trudilica


(odgovor članu sarica)
Neposredna veza do poruke: 107
   RE: želimo bebu
3.11.2008 12:50:49   
bebana27
ja sam imala tu sluz ali sam uz pomoc kalendara odredila plodne i neplodne dane i sad se nadam svom plusicu,mada sam sinoc imala ruznu situaciju u kojoj sam skoro sve povratila ali mislim da je prerano za te simptome pa tem za par dana mogu raditi test ako mi zakasni ali nadam se da hoceuser posted image

_____________________________

20.09.2009 sam postala najsretnija osoba na svijetu jer sam u zagrljaj dobila svoga sina....Vole te mama i tata
06.09.2010 god.dobili smo prvi zubic sedam dana kasnije i drugi zubic
13.09.2011 rodio se drugi sin Adem

(odgovor članu maslačak82)
Neposredna veza do poruke: 108
   RE: želimo bebu
5.11.2008 21:26:50   
Vedica
post sa slicne teme

IZVORNA PORUKA: zelja
cao svima, nova sam, evo citam vase poruke i stvarno ima korisnih savjeta ovo je super, u braku sam godinu dana,radimo 8 mjeseci na  i jos uvijek nista nadam se da ce ubrzo, puno je zelimo



_____________________________

***************************
Quien con fe sabe esperar, ve al fin la suerte llegar!

(odgovor članu bebana27)
Neposredna veza do poruke: 109
   RE: želimo bebu
26.11.2008 21:29:48   
anuska08
Jooj, ljudi i ja samo već luda od plodnih i neplodnih dana! Na početku je bilo kao briga me kad se desi desi! Uživati ću u sexu, životu, braku, a ono od prvog dana kad smo krenuli  na user posted image  život mi se sveo na nerviranje i računanje plodnih i neplodnih dana. Moje raspoloženje jednako je mojem ciklusu!  Kad prođu plodni dani svaki si dan umišljam da sam trudna, te bole me grudi, te povraća mi se, te bole me jajnici i onda kad dobijem user posted image  totalno potonem! Moje raspoloženje ravno je nuli, samo bi user posted image  i user posted image ! Toliko želim user posted image  da ću poluditi! A onda kad krenu pitanja od trećih osoba - kad ćete vi? E onda bi  user posted image  !!!! Jel i vama ostalima tako? Jel i vas zapitkuju s takvim pitanjima? Kako se vi osjećate?

(odgovor članu Vedica)
Neposredna veza do poruke: 110
   RE: želimo bebu
26.11.2008 21:34:00   
mala curica
Vece anuska,dobro nam doslauser posted image
I ja sam ti iasta takva.
Racunanje plodnih i neplodnih dana...........user posted image

_____________________________

05.07.2015 rodila se moja sreca
08.05.2018 rodio se mali gospodin


(odgovor članu anuska08)
Neposredna veza do poruke: 111
   RE: želimo bebu
26.11.2008 21:34:24   
bebana27
vece
i ja sam drage moja tako racunala plodni neplodni dani
piti macinu travu ali nema uspijeha
i sad sam pocela da pijem kapi koje su kazu dobre za zene koje zele trudnocu

_____________________________

20.09.2009 sam postala najsretnija osoba na svijetu jer sam u zagrljaj dobila svoga sina....Vole te mama i tata
06.09.2010 god.dobili smo prvi zubic sedam dana kasnije i drugi zubic
13.09.2011 rodio se drugi sin Adem

(odgovor članu anuska08)
Neposredna veza do poruke: 112
   RE: želimo bebu
26.11.2008 21:39:16   
anuska08
Mala curica, hvala na pozdravimauser posted image ! S vama je sve lakše! Kad vidim koliko i ostali imaju problema, a i uspjeha lakše mi je!

(odgovor članu bebana27)
Neposredna veza do poruke: 113
   RE: želimo bebu
26.11.2008 21:40:34   
sarah25
pozdrav svima, MM i ja smo u braku godinu dana, do sada se nismo trudili na user posted image  jer sam ja tek počela raditi i onda smo odlučili malo pričekati. Sada mislim da smo spremni i nadam se da ću imati tu sreću da postanem majkauser posted image
Nadam se da ćete sve u brzo postatiuser posted image  a do tada se opustite, ne mislite previše na plodne dane, na siptome trudnoće i sl. jer psiha je čudo, nekada nismo ni svjesni koliko to sve utječe na nas!
user posted image

(odgovor članu anuska08)
Neposredna veza do poruke: 114
   RE: želimo bebu
26.11.2008 21:43:35   
mala curica
Nemoj se sikirati.
Vidis sta nas je na ovoj temi,svi imamo isti ili slican problem,ako ga mogu tako nazvati

_____________________________

05.07.2015 rodila se moja sreca
08.05.2018 rodio se mali gospodin


(odgovor članu anuska08)
Neposredna veza do poruke: 115
   RE: želimo bebu
26.11.2008 21:47:23   
mala curica
Sarah izvini nisam ti pozeljela dobrodoslicu......................dobro nam dosla
Drago mi je sto si tako optimisticna.

_____________________________

05.07.2015 rodila se moja sreca
08.05.2018 rodio se mali gospodin


(odgovor članu sarah25)
Neposredna veza do poruke: 116
   RE: želimo bebu
26.11.2008 21:52:22   
sarah25
Zaboravila sam napomenuti da se na pitanja o tome "Kad će prinova?" ili "Jesi li trudna, pa zašto nisi itd" ne trebaš uopće obazirati. Ljudi nažalost uvijek imaju nešto za pitati, uzet ću primjer sebe; kada sam išla na fakultet svi su me pitali "Kada ćeš diplomirati?" kada sam diplomirala počela su pitanja "Kada ćeš se udati?" kada sam se udala počela su pitanja "Kada će prinova?" Pitanja će uvijek biti ali ja to po kratkom postupku riješimuser posted image

(odgovor članu mala curica)
Neposredna veza do poruke: 117
   RE: želimo bebu
26.11.2008 21:54:40   
sarah25
Hvala "mala curica" na dobrodošlici, ma čovjek uvijek treba biti optimističan jer će mu se jedino tako lijepe stvari zaista i dogoditi!user posted image

(odgovor članu sarah25)
Neposredna veza do poruke: 118
   RE: želimo bebu
26.11.2008 21:55:44   
mala curica
user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  
Dobra si ,mozes ti touser posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image

_____________________________

05.07.2015 rodila se moja sreca
08.05.2018 rodio se mali gospodin


(odgovor članu sarah25)
Neposredna veza do poruke: 119
   RE: želimo bebu
26.11.2008 22:08:00   
Anoniman
vece mala curice!!!sarah dobro doslauser posted image user posted image user posted image zelim,ti lijepo druzenja sa nama trudilicama,i da ubrzo dodje mala bebicauser posted image user posted image user posted image anuska dobro doslica i tebiuser posted image user posted image user posted image user posted image

< Poruku je uredio felix -- 26.11.2008 22:09:30 >

(odgovor članu mala curica)
  Neposredna veza do poruke: 120
   RE: želimo bebu
28.11.2008 22:23:17   
future mumy
Večer drage moje,i ja sam jedna od vas sa potpuno istim problemima,lakše je kad to podijelimo s nekim...
Nadat ćemo se i dalje,dat će dragi Bog da nam se ostvari ono što sad najviše na svijetu želimo..biti user posted image Veliki pozdrav svima user posted image

_____________________________

Moje zlato stiže u siječnju..

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 121
   RE: želimo bebu
29.11.2008 3:28:34   
Aquarius
Pozdrav svima.
I  mi dijelimo istu želju sa vama. Želimo  bebu!
Međutim, moj se "problem" razlikuje od vašeg. Već sam dva puta bila trudna, ali obje trudnoće su završile spontanim pobačajem.
Što se ostalog tiče- dijelimo sličnu sudbinu: posjete doktorima, hrpa nalaza.....
Još je veći problem kad ne znaju uzrok jer su svi nalazi OK.
Dakle nije cilj samo ostati trudan. Cilj je roditi zdravo i živo jedno malo biće.user posted image

(odgovor članu future mumy)
Neposredna veza do poruke: 122
   RE: želimo bebu
29.11.2008 9:29:04   
ena0002
Jedna velika dobrodoslica za sve nove cure user posted image user posted image user posted image . Da, zaista je lakse kada se problem moze sa nekim podijeliti. Meni je brate dosadilo vise drzati noge u zraku i lezati po sat vremena nakon odnosa. Pogotvo sto rezultata nema pa nema. Ali krenuli smo sa pretragama, dosli smo na pola puta i ustanovili problem (nadam se da je to jedini). MM ima leukocite u spermi i malo usporene spermice, a sve je to posljedica upale. Nadam se da ce se poslije terapije upala smiriti i da cemo sve mi uskoro vidjeti user posted image

(odgovor članu Aquarius)
Neposredna veza do poruke: 123
   RE: želimo bebu
29.11.2008 11:20:06   
lamama
zdravo ženice, evo da vam se i ja pridružim na ovoj temi. Već sam 3.5 godine u braku, silno želimo bebu. Imala sam tri trudnoće, od kojih su dvije bile vanmaterične a jedn je bio spontani, ma nemam vam šta pričati kolika je tuga moja. A pitanja od trćih osoba su grozna, čak me je i svekrva maltretirala ali ja sada to ignorišem, pa se isplačem kući. Ma ljudi su tako okrutni, ako vide da neko nema toliko godina dijete ne znam što pristaju na muku.

Ali ja ne odustajem, krenula sam ponovo u borbu, uradila sve nalaze i laparoskopiju prije mjesec dana i lijevi jajovod mi je prohodan pa ima šanse za prirodnu trudnoću.Ali svaki ciklus isto računanje plodnih dana, ležanje dignutih nogu, zatim slijedi isčekivanje i mjerenje temperature, a kad vještica dođe potonem totalno,pa skupim ponovo snagu za novu borbu! Molim Boga svakodnevno da nam podari što prije zdravo i hairli dijete! eto da vam malo olakšam da nas ima još sa takvim problemima.

_____________________________

dijagnoza sekundarni sterilitet, dvije vanmaterične, jedna trudnoća-plod se nije razvijao, odstranjen jajovod, drugi prohodan
1. IVF Mb -0
2. IVF Mb -0

(odgovor članu ena0002)
Neposredna veza do poruke: 124
   RE: želimo bebu
29.11.2008 11:47:52   
bebana27
draga moja i mene svi pitaju imali sta novo kad ce biti sta da ja kazem na to mnogi se vec zapitkivaju sta je sa nama ali ja ne znam sve mi je to vise dogruhalo placem svaki dan ja mislim da cu ubrzo presusiti od toliko suzauser posted image user posted image user posted image jer nije lako kad te neko tako nesto pita logicno je da zelimo bebu ali ja ne mogu protiv bozije volje valjda ce i meni jednog dana svanuti

_____________________________

20.09.2009 sam postala najsretnija osoba na svijetu jer sam u zagrljaj dobila svoga sina....Vole te mama i tata
06.09.2010 god.dobili smo prvi zubic sedam dana kasnije i drugi zubic
13.09.2011 rodio se drugi sin Adem

(odgovor članu lamama)
Neposredna veza do poruke: 125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *