|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: želimo bebu
24.3.2009 22:14:04   
anuska08
Tami, dobro nam došla! Samo ti reci piši, sve ćemo razumijeti!
Žao mi jeuser posted image što nisi još ostvarila svoju veliku želju i u potpunosti te razumijem! Držim ti fige da ti to što prije uspije i ugledaš user posted imageuser posted image


_____________________________

Vjerujem u anđele jer jedan sniva u mom naručju!


(odgovor članu Tami)
Neposredna veza do poruke: 176
   RE: želimo bebu
24.3.2009 22:37:05   
bucko
Premišljala sam se, napisati ili ne napisati svoju priču? Pa prevagnu ovo "napisati". Unaprijed se izvinjavam ako je too long, daću sve od sebe da ne bude. Ovako...Ovdje piše"Želimo bebu", akod mene je "ŽeliM bebu", jer MM još nije za to...I tu je sva moja tuga!On kaže, želi jednom, al' ne još (zbog posla, rano je itd). JA milion argumenata: već nam je 30, posao imamo ( i ljde koji nas vole, pa bi pomogli ako zatreba ), ko zna hoćemo li se morati boriti za bebu (pa zašto čekati i izgubiti vrijeme) i još puno toga. A sve se svede na to da ja silno želim mrvicu (kad bi barem MM nešto uživotu želio k'o ja mrvicu, pa da zna kako je to). I silno me strah. Da li će biti odmah? Koliko ćemo čekati? Šta ćemo sve morati proći? I...I to, da li će ova moja sillna želja i strepnja biti smetnja jednom kad bude trebalo da se desi? Eto, strah me je što i želim. Uglavno, znam one priče "strpi se, treba i on to da poželi, muški su takvi, strah i sl", sve znam, ali neću da znam. Nadam se da me bar neka od vas razumije. I da ću sa svima vama s ove teme, kad tad dijeliti priče o tome kako je kad u tibi zakuca, kad vidiš malo lice na monitoru kod čika doktora, kad vidiš malo lice prvi put u svoijim rukama...Da ćete mi reći kako se doji, i šta kad beba dobije pelenski osip? I puno, puno toga...Do tada, imate moju podršku u svakom vašem snu i želji. Do jednog dana kad mali putnik iz daleka bude dobrodošao i od tate. Jer mama se već sprema.user posted image

_____________________________

04.11.12. u sami sumrak meni je svanulo

(odgovor članu anuska08)
Neposredna veza do poruke: 177
   RE: želimo bebu
25.3.2009 17:33:16   
AnamariA
poz svima... u velikoj sam nedoumici i htjel bih se obratiti vama da mozda niste imali iskustva sa tim.. kasnilo mi je 10 dana i eto juce sam dobila menstr i danas mi je drugi dan ali je bilo samo par kapi i to smedjih a inace zna prva tri dana zna da imam veoma obilne menstr. sad mene zanima dal je i pored toga moguca trudnoca ? imam bolove u stomaku, brzo se zadiham i zamaram u poslednje vrijeme a i grudi me bole, znam da spavam puno 

(odgovor članu bucko)
Neposredna veza do poruke: 178
   RE: želimo bebu
25.3.2009 17:41:16   
mišur
Bucko, prvi put sam na ovoj temi, jer sam već mama...
Ali pridružiću vam se aBd kad bude drugo bebče u stomakuuser posted image
Baš si me nekako dirnula svojim postom, i od srca ti želim da tvoj mm što prije poželi jednog malog naslednika ili naslednicu, a tebi da odmah iz prve zatrudniš kad on to poželiuser posted image
Pusa

(odgovor članu AnamariA)
Neposredna veza do poruke: 179
   RE: želimo bebu
26.3.2009 13:09:27   
nermina_
kao prvo hvala svima na dobrodoslici :)
danas mi je 26 dan i menge jos nema :) u posljednjih 6 mjeseci ciklus mi nije nikada trajao duze od 26 dana, odnosno trajao je 23-26 dana. samo jednom u zivotu prije 5 godina sam dobila nakon 28 dana. i ja sad neznam koji je to dan kada mogu uraditi test  odnosno kada je taj dan kada mi kasni.


_____________________________

Kan 28.11.2009 god.
Amani 14.07.2012.god

(odgovor članu ena0002)
Neposredna veza do poruke: 180
   RE: želimo bebu
26.3.2009 13:16:43   
nina20
Koliko ja znam možeš odmah prvi dan uraditi test ako ti kasni,meni je odmah pokazaouser posted image

(odgovor članu nermina_)
Neposredna veza do poruke: 181
   RE: želimo bebu
26.3.2009 13:20:01   
nermina_
da znamm to a da li meni sada vec kasni ako mi je 26-i dan? to me zanima

_____________________________

Kan 28.11.2009 god.
Amani 14.07.2012.god

(odgovor članu nina20)
Neposredna veza do poruke: 182
   RE: želimo bebu
26.3.2009 13:25:36   
nina20
E to ti ne mogu pomoći,meni je bio uvijek redovan ciklus,uvijek sam dobivala 28.dan.Pričekaj još dan dva i onda uradiš test

(odgovor članu nermina_)
Neposredna veza do poruke: 183
   RE: želimo bebu
26.3.2009 13:27:32   
nermina_
u svakom  slucaju ti hvala puno
pozzzzzzzzzzz


_____________________________

Kan 28.11.2009 god.
Amani 14.07.2012.god

(odgovor članu nina20)
Neposredna veza do poruke: 184
   RE: želimo bebu
28.3.2009 17:46:16   
lila25
Evo i ja vam se prikljucujem drage moje,nisam se usudjivala ranije pisati ali sad imam pitanje za vas.Pokusavam zatrudniti vec 6 mj bila sam nedavno kod gin kaze sve je u redu i da ce biti bebica.Posle toga trebala sam dobiti mens 22 i evo je nema vec 6 dana,inace nikad mi nije kasnila,a ne usudjujem se jos uvijek uraditi test bojim se da bi ponovo mogao biti negativan.Zanima me da li je dok. mogla otkriti da sam trudna vaginalnim pregledom.Pozdravljam vas puno..

(odgovor članu nermina_)
Neposredna veza do poruke: 185
   RE: želimo bebu
28.3.2009 19:23:55   
ena0002
Lila25 dobro nam dosla user posted image . Ja bih da sam na tvom mjestu fino ujutro uradila test, jednostavno da znas na cemu si, a sto se tice pregleda kod gin mislim da je bilo rano da se ista vidi.

(odgovor članu lila25)
Neposredna veza do poruke: 186
   RE: želimo bebu
28.3.2009 19:25:30   
Emina85
IZVORNA PORUKA: ena0002

Lila25 dobro nam dosla user posted image . Ja bih da sam na tvom mjestu fino ujutro uradila test, jednostavno da znas na cemu si, a sto se tice pregleda kod gin mislim da je bilo rano da se ista vidi.


user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Muhammed, sunce moje, ugledao svjetlo dana 11.07. 2009.i došao majci u zagrljaj !!!
Najljepši osjećaj na svijetu!!!!


(odgovor članu ena0002)
Neposredna veza do poruke: 187
   RE: želimo bebu
28.3.2009 21:46:09   
ZoranovA
  Cao devojke...!user posted image   Prvi put sam na ovom forumu, a citam vas vec duze vreme.  Ja trenutno brojim ONE dane do user posted image ...Nadam se na nece ni doci...!  Poslednja user posted image je bila 8. marta, a cilus mi traje 26 dana... trebalo bi da dobijem 2. ovog meseca...Inace,user posted image radilo se puno za vreme ovulacije...user posted image user posted image Paaaaaa......mene vec sedam dana intenzivno boli stomak, nocas me probudila bol koja je manje-vise trajala do jutra..Bole me krsta (i stomak takodje dok vam ovo pisemuser posted image ). Nije  mi stalno muka, vec s vremena na vreme.... Placljiva sam i nervozna... Ma sve bih ja to pripisala user posted image , da nije skoro konstantih bolova u stomaku koji traju bukvalno od sredine ovulacije....Grudi me bole i uvecale su se. Uh kako se samo NADAM..Ma znate vec sve... Ne znam kad da uradim test, najranije. Trebalo bi da  dobijem 2.....

(odgovor članu Emina85)
Neposredna veza do poruke: 188
   RE: želimo bebu
28.3.2009 21:53:20   
merima85
cao
zoranova uradi test i bit ces sigurna
ja sebi umislim uvijek tako te  simptome i na kraju samomogu user posted image kad vidimda je dosla user posted image . al bit ce uskoro i kod nas user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu ZoranovA)
Neposredna veza do poruke: 189
   RE: želimo bebu
28.3.2009 22:03:04   
ZoranovA
user posted image user posted image Uh...ubija me ovo cekanje. Imam jos 5 dana do user posted image , kada bi trebalo da radim test.... Ja bih najradije SAAD odmah otrcala do apoteke i kupila test..... 

< Poruku je uredio ZoranovA -- 28.3.2009 22:06:49 >

(odgovor članu merima85)
Neposredna veza do poruke: 190
   RE: želimo bebu
28.3.2009 22:10:12   
anuska08
ZoranovA, po meni najranije na dan očekivane user posted image , iako ne znači da će ti i onda 100% pokazati. Prije toga nema smisla! Sretno!!!user posted image user posted image user posted image  Navijam zauser posted image !

_____________________________

Vjerujem u anđele jer jedan sniva u mom naručju!


(odgovor članu ZoranovA)
Neposredna veza do poruke: 191
   RE: želimo bebu
28.3.2009 22:10:56   
ZoranovA
Sta vi mislite, da li je rano da ga sutra ujutru uradim...? 4 dana preuser posted image user posted image

(odgovor članu ZoranovA)
Neposredna veza do poruke: 192
   RE: želimo bebu
28.3.2009 22:13:29   
ZoranovA
Tek sada videh odgovor...Hvala na lepim zeljama..user posted image
Ipak cu se strpiti do 2.....
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .....user posted image

(odgovor članu ZoranovA)
Neposredna veza do poruke: 193
   RE: želimo bebu
28.3.2009 22:22:20   
anuska08
Znam da će ti biti ovo dugih 4-5 dana! Al istrpi se  javi sretne rezultate!!!!!!!user posted image

_____________________________

Vjerujem u anđele jer jedan sniva u mom naručju!


(odgovor članu ZoranovA)
Neposredna veza do poruke: 194
   RE: želimo bebu
29.3.2009 11:45:43   
nermina_
cao zoranova
ja sam imala te iste simptome od sredine ciklusa i mislila sam da sam umislila sve to ali ipak sam imala snazan osjecaj. uradim test 7 dana prije ocekivane user posted image jer sam bila jako  nestrpljiva i nista, bila sam se malo razocarala a onda saznam da test moze pokazati lazno negativan rezultat kad se uradi tako rano. tih 7 dana je bilo najduze u mom zivotu. i tako jedva sacekam 28 dan ciklusa uradim test i ugledam user posted image .  tako da ti ja savjetujem ako se mozes ikako strpiti jos nekoliko dana cisto radi sebe. zelim ti mnogo srece i drzim ti palceve da ugledas user posted image


_____________________________

Kan 28.11.2009 god.
Amani 14.07.2012.god

(odgovor članu ZoranovA)
Neposredna veza do poruke: 195
   RE: želimo bebu
30.3.2009 9:42:54   
Anoniman
Dobro došla...user posted image  nadam se da ćemo se lijepo družiti i razmjenjivati svoja iskustva.Koliko dugo radiš nauser posted image ?

(odgovor članu ZoranovA)
  Neposredna veza do poruke: 196
   RE: želimo bebu
30.3.2009 9:48:53   
Anoniman
Dobro došla...user posted image  user posted image  user posted image  user posted image
Žao mi je što se sama boriš i misliš nauser posted image  i meni i mm je 30, radimo već 7 godina na tome da ugledamo "male okice", ali još ništauser posted image   user posted image

(odgovor članu bucko)
  Neposredna veza do poruke: 197
   RE: želimo bebu
31.3.2009 0:15:05   
Anoniman
ja sam nova na forumu. U braku sam tri godine,iza mene je jedna vanmaterična i biokemijska trudnoća. Planiram ići u BEČ na IVF, imali iko ikakava iskustva jer mi je korisna svaka informacija?user posted image

(odgovor članu aldi)
  Neposredna veza do poruke: 198
   RE: želimo bebu
4.4.2009 20:56:40   
emina99
caaaaaaaaaaaaaaooooooooooooooo cure dugo wam nisam pisala ne zato sto nisam zeljela nego jednostawno nisam mogla ,a zasto cu wam sad rec ,pa owako ma nakon duge borbe za bebanom nakon swih tih silni pretraga nakon dugog hodanja i swga i swacega pronadju mi policistican jajnik desni tek tada padam u depresiju i gubim swaku nadu za bebanom a ne sam za bebanom jednostawno i za ziwotom .nemam zelju ni za cim nisam mogla podnijeti nikoga swe mi je pocelo smetati swe do neki dan cekam menguuser posted image 19.03nje nema tako nekoliko dana tacnije 6dana odem kod swoje ginekologinje da widim sta je i ona onako kaze mi da uradim test ma uwijek kad ga uradim razocaram se pa sam ocekiwala jos jedno razocarenje ejjjjjj mozeteli wjerowat test pokazeuser posted image  ja izgubljena newjerujem a nii moja doktorica odlucimo da sutra dan donesem prwi urin i da sa njim ponowim test medjutim i on pokazeuser posted image i ddalje newjerujemo odem u apoteku kupim cb test i on pokaze weliki plawi plus eeeej pa ja sam user posted image uradim ultra zwuk waginalni i mozeteli wjerowati da sa tako malo a dr kaze da bi moglo biti oko6nedjelja wec widi moje malo zrno majkina bubaw sad se moram cuwati pijem dosta tableta apaurin dabroston zatim ama jos swega kao da je to bitno.izwinie sto sam oduljla ali sa wama sam morala podjeliti tu radost i swima koje zeliteuser posted image zelim wam puno srece i da sto prije ugledateuser posted image jer tek cete tad osjetit prawu radosti tek cete tad da user posted image al od radosti i srece jos jednom sorry na owom mom dosadnom tekstu bubim was mmmmwwwaaaaaaa

_____________________________

moja MELIHA se rodila 1 decembra 2009 tesko ali uspjele smo woli je mama njena

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 199
   RE: želimo bebu
4.4.2009 21:13:25   
sanja bagarić
emina99 čestitam. znam da ti nije bilo lako cijelo to vrijeme patnje, sad uživaj u trudnoći i čuvaj se.user posted image user posted image za tebe.

(odgovor članu emina99)
Neposredna veza do poruke: 200
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *