|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: kako posle abortusa
21.3.2014 22:28:54   
Alma_27
uz duzno postovanje i suosjecenje sa svim zenema koje su imale spontani pobacaj, svako ima pravo da radi sa svojim tijelom sta zeli i da se nosi s time kako zna i umije. ocekujete da ona zna kako je vama i da vas ne uznemirava svojim pisanjem a tako lako sudite drugima iako ne znate koja je njena prica i kako je dosla do opravdanja svog cina. vasa bol vam nikako ne daje pravo da budete sudije drugima.

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: kako posle abortusa
21.3.2014 22:42:07   
Chilli
Ja mislim da nije isti osjecaj kad neko namjerno ubije to malo zivo bice u sebi i kada to isto malo zivo bice koje ste toliko htjeli umre u vama....uz duzno postovanje....

_____________________________

Mamin čupa čups - dala si mom životu smisao.
20.07.2014.

(odgovor članu Alma_27)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: kako posle abortusa
21.3.2014 22:46:51   
Alma_27

IZVORNA PORUKA: Chilli

Ja mislim da nije isti osjecaj kad neko namjerno ubije to malo zivo bice u sebi i kada to isto malo zivo bice koje ste toliko htjeli umre u vama....uz duzno postovanje....



ovaj "argument" nema veze s mojim postom.

(odgovor članu Chilli)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: kako posle abortusa
21.3.2014 22:50:02   
Mirkica

IZVORNA PORUKA: Alma_27


IZVORNA PORUKA: Chilli

Ja mislim da nije isti osjecaj kad neko namjerno ubije to malo zivo bice u sebi i kada to isto malo zivo bice koje ste toliko htjeli umre u vama....uz duzno postovanje....



ovaj "argument" nema veze s mojim postom.


ja nisma osjetila u postu od Seline ili kako vec bjese da je ona to odradila od dragosti i da je sretna jer je to tako nego iz nekih drugih razloga ona zna kojih , ja je ne opravdavam kako god ali vala nemam pravo niti da je napadam , dovoljna je njoj njena savjest bez mene i mojih kritika. A da uz duzno postovanje niko nikom nije kriv ni zbog cega .Covjek treba biti na nekim temama malo oprezniji na rjecima .

_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu Alma_27)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: kako posle abortusa
21.3.2014 22:51:04   
Chilli
Ne zelim biti gruba, niti da se prepirem, ali neko ko namjerno ubije svoje dijete ne moze davati savjet zenicama koje su izgubile svoje toliko zeljene mrvice...to je meni dodavanje soli na ranu. Toliko od mene.

_____________________________

Mamin čupa čups - dala si mom životu smisao.
20.07.2014.

(odgovor članu Alma_27)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: kako posle abortusa
21.3.2014 22:52:28   
dandi84

IZVORNA PORUKA: Chilli

Ne zelim biti gruba, niti da se prepirem, ali neko ko namjerno ubije svoje dijete ne moze davati savjet zenicama koje su izgubile svoje toliko zeljene mrvice...to je meni dodavanje soli na ranu. Toliko od mene.

Potpisujemuser posted image

_____________________________

Život nam vraća ono što mi drugima dajemo....

15.07.2012. god -missed ab. (8 ned+4)

28.12.2013. god -ugledali smo user posted image

29.08. 2014. god. - rođen N, mamino žuto pile...

(odgovor članu Chilli)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: kako posle abortusa
21.3.2014 22:52:39   
Bubydina
Abortus je ubojstvo,i nema ni jedno opravdanje...ni jedna priča to ne može opravdati...


_____________________________

"Naša nas djeca promatraju i ono što jesmo govori glasnije od bilo čega što bismo mi sami mogli reći."Wilfred A. Peterson

15.08.2014. >Bambi<

(odgovor članu Alma_27)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: kako posle abortusa
22.3.2014 1:14:34   
Galicia

IZVORNA PORUKA: Bubydina

Abortus je ubojstvo,i nema ni jedno opravdanje...ni jedna priča to ne može opravdati...




Za tvoj zivot to mozda i vazi ali ne i za svakog pojedinca na ovoj planeti.
100 ljudi 100 cudi i svako zivi svoj zivot kako ga moze/hoce/zeli/ne zeli.
Ko si ti da sudis? Zar tebi sta mijenja tvom zivotu ako neko uradi sto nije po TVOM cejfu?

Da te mozda silovao dajdza bil' isto ovako razmisljala?

_____________________________

“It takes a long time to make it simple.”

(odgovor članu Bubydina)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: kako posle abortusa
22.3.2014 19:19:28   
AAvalon
Nasu 21-godisnjakinju o kojoj vec previse raspravljamo nije silovao dajdza. Ona se svojom voljom seksala sa isto tako punoljetnim momkom, ali nije bila spremna prihvatiti posljedice toga. OK, naravno, nije ni moje nit icije da sudim, nek radi sta hoce, ako njoj nije zao tog malog zivota koje je moglo biti njeno dijete, u redu. Al nek mi ne dolazi na temu i to jos propagira u pozitivnom tonu. Kao kad bih ja otisla na forum invalida i zalila se na povrede zadobivene tokom bavljenja odbojkom, skijanjem, il sta ja znam.... Sto nema smisla, nema!

I prestanite vise tumaciti slobodu govora kao opstu dozvolu da se drugi ljudi povrijede. Ako ima tema o namjernim abortusima, neka tamo ode i prica svoja iskustva, ja tamo sigurno necu zalaziti, niti prokomentarisati postove.

_____________________________

Dum spiro spero

(odgovor članu Galicia)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: kako posle abortusa
22.3.2014 19:59:16   
minja_
Ja dok se nisam dobro udubila, nisam vidjela da se radi o podforumu "Spontani pobacaj". Duboko sam ubijedjena da to ni Selena nije shvatila, posebno sto je kod vecine kod nas pojam abortus vezan za namjerni prekid trudnoce, a pobacaj za nenamjerni, da jednostavno nije obratila paznju i da joj je najmanje namjera bila nekoga da vrijedja.

Mene od moje 21. godine dijeli 14 godina. S punim pravom mogu reci da sam tad bila dijete i bila potpuno nezrela. Selenu ni za sta ne krivim, nadam se da ce moci zivjeti sa svojom odlukom i zivotni put nastaviti odgovornije. Njeno je da na svaki moguci nacin skupi snagu da nastavi dalje kako misli da je najbolje. Ako je to u prvoj fazi neka vrsta poludnevnika o svemu sto je prosla i nacinu na koji je to dozivjela, zasto da ne. Znam da ce s godinama shvatiti sta se desilo.

(odgovor članu AAvalon)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: kako posle abortusa
22.3.2014 20:16:12   
Bubydina
IZVORNA PORUKA: Galicia


IZVORNA PORUKA: Bubydina

Abortus je ubojstvo,i nema ni jedno opravdanje...ni jedna priča to ne može opravdati...




Za tvoj zivot to mozda i vazi ali ne i za svakog pojedinca na ovoj planeti.
100 ljudi 100 cudi i svako zivi svoj zivot kako ga moze/hoce/zeli/ne zeli.
Ko si ti da sudis? Zar tebi sta mijenja tvom zivotu ako neko uradi sto nije po TVOM cejfu?

Da te mozda silovao dajdza bil'' isto ovako razmisljala?


DRAGA,JA SAM REKLA SVOJE MISLJENJE O ABORTUSU,NISAM SUDILA,ZNACI REKLA SAM MISLJENJE STO SE TICE ABORTUSA,
NISAM NI JEDNOG POJEDINCA NAVELA OVDJE,,,NITI SAM DOTICNU OSOBU SPOMENULA,,,
NISAM REKLA NI RIJEC O NJOJ,SPOMENULA SAM SAMO ABORTUS S MOG GLEDIŠTA,
DRAGA POGLEDAJ MALO SVOJE RIJECI,I MOJE,TKO KOME SUDI,ILI MOZDA NAPADA?????!!!!!

A ODKUD MI PRAVO DA IMAM TAKvO MISLJENJE O ABORUTUSU,E to mi pravo daje Onaj Koji Stvara!!!!!!!


To je moje misljenje,nigdje nisam spomenula nikog,,,

< Poruku je uredio Bubydina -- 22.3.2014 20:18:51 >


_____________________________

"Naša nas djeca promatraju i ono što jesmo govori glasnije od bilo čega što bismo mi sami mogli reći."Wilfred A. Peterson

15.08.2014. >Bambi<

(odgovor članu Galicia)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: kako posle abortusa
22.3.2014 21:14:00   
Mrvica_83
Kad sam izgubila Trudnocu - jos u stanju soka jer sam dosla na redovnu kontrolu misleci da je sve u redu .. U nekom polubunilu sam slusala doktricu kako mi sugerise da zahvat radim u opstoj anesteziji .. Jer je prva T .. Jer je T zeljena .. Pa ce psihicki bol uvecati onaj tjelesni .. Jer se rastajete od dijela sebe a ne zelite to .. Neko ce mi sutra istrgnuti iz utrobe malo bice .. Jeste / bice je .. Dijete ..Iako je tek 12 sedmica staro .. Necu da slusam medicinske nazive kojim se kao zeli umanjiti moja bol .. Desila se i ta lokalna anestezija .. Zvjerska bol .. nikad necu zaboraviti noc prije kiretaze ..Nema sna na oci .. Kao hrabri smo .. Pred zoru se slamamo i suze nam se mijesaju u nijemom vrisku ... Ne bi mi bilo jednostavno da sam tada u bolnici srela zenu koja svojom voljom prekida zivot djeteta koje nosi .. Da li bih joj sudila ? Vjerovatno ne ali razumijem zene koje su zaboljele ove napisane rijeci djevojke koja je abortirala ..Trudis se , zelis i ipak se zavrsi kako ne treba i ne smije biti ..A neko tako olako odbacuje najveci Boziji dar .. Ipak to je njena odluka i , naposljetku , ona ce morati da zivi sa njom .. Vama zelim da borba za T donese drage bebice kao i nama nakon gubitka koji smo prezivjeli ..

_____________________________

24.10.12 Jedan anđeo
26.11.13 u 00:09 - Ljubav za sva vremena ..Ceza H. je rodjenjem obasjala nas zivot !!!

(odgovor članu Bubydina)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: kako posle abortusa
22.3.2014 21:18:17   
Galicia
Sve i jedna imamo pravo na abortus.

_____________________________

“It takes a long time to make it simple.”

(odgovor članu Bubydina)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: kako posle abortusa
22.3.2014 21:29:33   
Bubydina

IZVORNA PORUKA: Galicia

Sve i jedna imamo pravo na abortus.


Ako je to tvoje misljenje,u redu,necu ti nista reci,
ako imamo razlicita misljenja ne znaci da se moramo svadjati...

Izvini,ako sam te slucajno uvrijedila...

_____________________________

"Naša nas djeca promatraju i ono što jesmo govori glasnije od bilo čega što bismo mi sami mogli reći."Wilfred A. Peterson

15.08.2014. >Bambi<

(odgovor članu Galicia)
Neposredna veza do poruke: 39
   RE: kako posle abortusa
22.3.2014 22:08:25   
grozđe
Kada jednom izgubite trudnocu, imate spontani, kao sto smo Mrvica, ja i jos mnogo njih imale, drugacije gledate na abortus... nekada sam mislila jednostavno drugacije o abortusu, a sada se sva stresem na te rijeci....



(odgovor članu Bubydina)
Neposredna veza do poruke: 40
   RE: kako posle abortusa
22.3.2014 22:09:52   
Alma_27

IZVORNA PORUKA: minja_

Ja dok se nisam dobro udubila, nisam vidjela da se radi o podforumu "Spontani pobacaj". Duboko sam ubijedjena da to ni Selena nije shvatila, posebno sto je kod vecine kod nas pojam abortus vezan za namjerni prekid trudnoce, a pobacaj za nenamjerni, da jednostavno nije obratila paznju i da joj je najmanje namjera bila nekoga da vrijedja.

Mene od moje 21. godine dijeli 14 godina. S punim pravom mogu reci da sam tad bila dijete i bila potpuno nezrela. Selenu ni za sta ne krivim, nadam se da ce moci zivjeti sa svojom odlukom i zivotni put nastaviti odgovornije. Njeno je da na svaki moguci nacin skupi snagu da nastavi dalje kako misli da je najbolje. Ako je to u prvoj fazi neka vrsta poludnevnika o svemu sto je prosla i nacinu na koji je to dozivjela, zasto da ne. Znam da ce s godinama shvatiti sta se desilo.


Posebno sto pored ove teme postoji i tema Sta poslije spontanog pobacaja. I ne znam ni zasto sam otvorila ovu temu kad nisam imala ni jedno ni drugo al kad sam vidjela kako se prosipa drvlje i kamenje na nekog ko je ovdje otvorio dusu i iznio intimu a pri tom nikoga nije namjerno povrijedio... I za forumasicu koja Allahovo ime i rijeci tako lako poteze kao argumente u forumskoj diskusiji, da kazem da se ova djevojka nema sta pravdati na forumu nego samo Onome Ko Stvara. Mozda sutra njoj bude oprosteno a nama ne bude.

Drage moje, ako nemate sta korisno reci, zar se mora bas tako grubo? Mozda se neko moze uputiti da drugi put bude pametniji kad je vec napravio veliku gresku i da mu ovo bude skola? Znate li da vama sutra kcerka moze doci sa ne da Boze istom pricom. hocete li i prema njoj biti isti takvi?





(odgovor članu minja_)
Neposredna veza do poruke: 41
   RE: kako posle abortusa
22.3.2014 22:35:59   
Bubydina

IZVORNA PORUKA: Alma_27


Posebno sto pored ove teme postoji i tema Sta poslije spontanog pobacaja. I ne znam ni zasto sam otvorila ovu temu kad nisam imala ni jedno ni drugo al kad sam vidjela kako se prosipa drvlje i kamenje na nekog ko je ovdje otvorio dusu i iznio intimu a pri tom nikoga nije namjerno povrijedio... I za forumasicu koja Allahovo ime i rijeci tako lako poteze kao argumente u forumskoj diskusiji, da kazem da se ova djevojka nema sta pravdati na forumu nego samo Onome Ko Stvara. Mozda sutra njoj bude oprosteno a nama ne bude.

Drage moje, ako nemate sta korisno reci, zar se mora bas tako grubo? Mozda se neko moze uputiti da drugi put bude pametniji kad je vec napravio veliku gresku i da mu ovo bude skola? Znate li da vama sutra kcerka moze doci sa ne da Boze istom pricom. hocete li i prema njoj biti isti takvi?

Mislim da si me krivo shvatila,,,uopće nisam ništa rekla za tu djevojku,
samo sam rekla da sam protiv abortusa i to je to,,,nisam rekla da je ona pocinila grijeh,ž
da joj nece biti oprosteno,jer to i nije moje da govorim...SAMO SAM REKLA NE ABORTUSU...
REKLA SAM TO I STOJIM IZA TOGA,U ISLAMU ABORTUS NIJE DOZVOLJEN,
ZNACI NISAM TO JA IZVUKLA I NESTO SLICNO,,,OD TUD SAM UZELA PRAVO DA KAZEM NE...
ZAO MI JE SVAKE ONE KOJA PROĐE KROZ TAKVO ISKUSENJE,
I JOS JEDNOM PONAVLJAM TU DJEVOJKU NISAM SPOMENULA,
NITI SAMO JOJ I JEDNU RIJEC REKLA...IZNIJELA SAM SVOJE MISLJENJE,,AKO NEKO
IMA DRUGACIJE,OK,POSTUJEM I HAJMO DALJE...

NIKAD NISAM VIDJELA DA SE VISE RASPRAVA MOŽE ZAPOČETI
ZBOG RAZIČITOG MIŠLJENJA....JA NISAM NI JEDNU OSOBU NAPALA,NITI UVRIJEDILA,
NITI SE DIREKTNO OBRACALA,CAK I AKO IMA RAZLICITO MISLJENJE...





_____________________________

"Naša nas djeca promatraju i ono što jesmo govori glasnije od bilo čega što bismo mi sami mogli reći."Wilfred A. Peterson

15.08.2014. >Bambi<

(odgovor članu Alma_27)
Neposredna veza do poruke: 42
   RE: kako posle abortusa
22.3.2014 22:42:14   
Alma_27

IZVORNA PORUKA: Bubydina


IZVORNA PORUKA: Alma_27


Posebno sto pored ove teme postoji i tema Sta poslije spontanog pobacaja. I ne znam ni zasto sam otvorila ovu temu kad nisam imala ni jedno ni drugo al kad sam vidjela kako se prosipa drvlje i kamenje na nekog ko je ovdje otvorio dusu i iznio intimu a pri tom nikoga nije namjerno povrijedio... I za forumasicu koja Allahovo ime i rijeci tako lako poteze kao argumente u forumskoj diskusiji, da kazem da se ova djevojka nema sta pravdati na forumu nego samo Onome Ko Stvara. Mozda sutra njoj bude oprosteno a nama ne bude.

Drage moje, ako nemate sta korisno reci, zar se mora bas tako grubo? Mozda se neko moze uputiti da drugi put bude pametniji kad je vec napravio veliku gresku i da mu ovo bude skola? Znate li da vama sutra kcerka moze doci sa ne da Boze istom pricom. hocete li i prema njoj biti isti takvi?

Mislim da si me krivo shvatila,,,uopće nisam ništa rekla za tu djevojku,
samo sam rekla da sam protiv abortusa i to je to,,,nisam rekla da je ona pocinila grijeh,ž
da joj nece biti oprosteno,jer to i nije moje da govorim...SAMO SAM REKLA NE ABORTUSU...
REKLA SAM TO I STOJIM IZA TOGA,U ISLAMU ABORTUS NIJE DOZVOLJEN,
ZNACI NISAM TO JA IZVUKLA I NESTO SLICNO,,,OD TUD SAM UZELA PRAVO DA KAZEM NE...
ZAO MI JE SVAKE ONE KOJA PROĐE KROZ TAKVO ISKUSENJE,
I JOS JEDNOM PONAVLJAM TU DJEVOJKU NISAM SPOMENULA,
NITI SAMO JOJ I JEDNU RIJEC REKLA...IZNIJELA SAM SVOJE MISLJENJE,,AKO NEKO
IMA DRUGACIJE,OK,POSTUJEM I HAJMO DALJE...

NIKAD NISAM VIDJELA DA SE VISE RASPRAVA MOŽE ZAPOČETI
ZBOG RAZIČITOG MIŠLJENJA....JA NISAM NI JEDNU OSOBU NAPALA,NITI UVRIJEDILA,
NITI SE DIREKTNO OBRACALA,CAK I AKO IMA RAZLICITO MISLJENJE...






i ja sam protiv abortusa al ne moram govoriti ako me ne pitaju posebno u ovakvoj situaciji. i u islamu je mnogo toga zabranjeno pa mi to radimo. to svako ponaosob ce da sravno s Bogom. nema to veze sa forumom.
Uostalom, ovdje niko njoj nije rekao ni dao savjet kako da se izbori sa svojom savjescu nego kako se usudjuje da spominje abortus pred zenama koje su imale spontani. to je kao nebo i zemlja.

rasprave se i vode zbog razlicitih misljenja i one su uvijek dobrodosle ako se vode kako treba user posted image

(odgovor članu Bubydina)
Neposredna veza do poruke: 43
   RE: kako posle abortusa
22.3.2014 22:52:41   
Bubydina
Šta su drugi pisali to je njihovo,
mozda sam pogrijesila sto sam to napisala,ali eto,,,
uglavnom svima sam htjela objasniti da nisam tu djevojku ni spomenula,
to je između nje i Boga...
Inace nikad ne ulazim u rasprave niti komentarišem,ali eto,,,ta mi tema osjetljiva...

Da,ne moraš govoriti ako te ne pitaju,ali isto si se javila da mi uputis rijec...
na moja 2 objavljena posta...iako ni u jednom nisam kritikovala,ili osudila nekog...
ipak ako se moje misljenje razlikuje od drugih ne treba ni to suditi...

Hvala ti na upozorenju,nekad smo grubi u rijecima...


_____________________________

"Naša nas djeca promatraju i ono što jesmo govori glasnije od bilo čega što bismo mi sami mogli reći."Wilfred A. Peterson

15.08.2014. >Bambi<

(odgovor članu Alma_27)
Neposredna veza do poruke: 44
   RE: kako posle abortusa
22.3.2014 22:56:07   
MicoTico
Ma strašno, čuj nek se obriše post zato što ovu temu posjećuju trudiliceuser posted image
Ja sam imala spontani u 11 sedmici, željena trudnoća, pa nisam rekla, ma ni pomislila da bi me post jedne mlade djevojke koja je svojevoljno abortirala mogao uvrijediti.

Tema je "kako poslije abortusa" i cura se javila sa svojim iskustvom. To što se nalazi u grupi : Spontani pobačaj ne znači da niko ne smije da uđe na temu ko nije imao isti, a pogotovo da se traži od moderatora da se post izbrišeuser posted image



_____________________________

Ubuntu! (ja sam zato što mi jesmo)

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 45
   RE: kako posle abortusa
22.3.2014 23:03:07   
Hanady RR
Smainjte tenzije...nepotrebne...djevojka je napisala jedan post, našla naslov teme, nova na forumu,. nije se snažla, nije nikome htjela nanijeti zlo javljanjem...podjelila i svoju bol, kakvu takvu sa izborom u odnosu na njen život...
Pisanje velikim slovima je kršenje pravila foruma, kao i boldiranje slova...
Molim vas da se ponašate u skladu sa tim.
LP


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Alma_27)
Neposredna veza do poruke: 46
   RE: kako posle abortusa
5.3.2015 22:12:32   
Edita1989
Pozdrav zenice..Moja sestra je imala abortus prije 7 dana,plod se nije razvijao nikako,doktori su savjetovali abortus..Ona je bila ok,boli manje,vise,ali sinoc joj temperatura bila 37.2,zabrinula se i isla kod dr. dao joj nekakvu injekciju,kao da se smiri..danas nije imala temp i veceras opet kaze 37.3..boli je stomak i krvari.Na kontroli je bila u srijedu,dr. joj rekao da je sve ok i da se sve ocistilo,a sad ovo..ako neko ima iskustva,da mi napise,jer ja stvarno ne znam nista o tome,a zao mi je i sekiram se...

_____________________________

11.08.2009. - Ameen

23.02.2014. - Dima

"Biti majka puno radno vrijeme jedan je od najbolje placenih poslova,uzevsi u obzir da je placa- cista ljubav."

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 47
   RE: kako posle abortusa
5.3.2015 22:13:22   
Edita1989
Kaze,boli je desni jajnik,pije Heramicin 100

_____________________________

11.08.2009. - Ameen

23.02.2014. - Dima

"Biti majka puno radno vrijeme jedan je od najbolje placenih poslova,uzevsi u obzir da je placa- cista ljubav."

(odgovor članu Edita1989)
Neposredna veza do poruke: 48
   RE: kako posle abortusa
5.3.2015 22:43:42   
animagical
bas mi je zaouser posted image pije antibiotik, to je preventivno, da se sta ne upali..ali neka svakao sutra ode na kontroloni uzv, da vide da nije sta ostalo, ja sam tako imala temperaturu, ali je nakon kontrole dr rekao da je od stresa...

(odgovor članu Edita1989)
Neposredna veza do poruke: 49
   RE: kako posle abortusa
5.3.2015 23:23:50   
Edita1989
Hvala Animagical..bas sam nasekirana,ona tamo,ja ovdje..rekoh da vidim ovdje,zenice koje imaju iskustva..ona je sinoc isla dr,rekao nema nista,na kontroli je rekao sve cisto,strah je temperature..

_____________________________

11.08.2009. - Ameen

23.02.2014. - Dima

"Biti majka puno radno vrijeme jedan je od najbolje placenih poslova,uzevsi u obzir da je placa- cista ljubav."

(odgovor članu animagical)
Neposredna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *