|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  19 20 21 [22] 23   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Azoospermija
13.7.2015 16:26:28   
Malena888
Samo da vas obavestim da mi idemo na Micro tese,23 jula,klinika New life,dr Emre. Da li ide jos neko? Drzite nam palceve!

(odgovor članu zašto)
Neposredna veza do poruke: 526
   RE: Azoospermija
16.7.2015 22:21:30   
Lisaa 77
CAOSS DRAGE MOJE NOVA SAM NA OVOM FORUMU SUPER KADA POSTOJITE DA MOZEMO RAZMJENITI ISKUSTVA I MISLJENJAuser posted image POCELA SAM SA POSTUPKOM IVF...TERAPIJA 4 DANA PUREGON 300 J... ODLICNO SAM ODGOVORILA NA TERAPIJU AL BILO JE JAKO BOLNO I SVE JE STOPIRANO SADA KORISTIM user posted image ANTIBIOTIKE 21 DAN SUMNJAJU NA INFEKCIJU TJ JACU UPALU.. DA LI JE NEKO IMAO SLICNO ISKUSTVO I GDJE SE MOGU NABAVITI PUREGON INEKCIJE user posted image

(odgovor članu Magnolie)
Neposredna veza do poruke: 527
   RE: Azoospermija
21.7.2015 14:19:32   
djevica88
malena888 sretnoooo i javi nam...Lisaa77 dobrodosla

(odgovor članu Lisaa 77)
Neposredna veza do poruke: 528
   RE: Azoospermija
22.7.2015 10:48:00   
Lisaa 77
Hvala drage moje...sretnoo malenaa i ja sam na klinici Newlifeeuser posted image

(odgovor članu djevica88)
Neposredna veza do poruke: 529
   RE: Azoospermija
22.7.2015 13:25:39   
Magnolie
Lisa "dobro dosla", mnogo srece user posted image

_____________________________

...sve vaše bebice su već na putu, samo treba da ih strpljivo sačekate...
PFC mart 2015
Decembar 2015 roda nas obradovala nasom srecom :)

(odgovor članu Lisaa 77)
Neposredna veza do poruke: 530
   RE: Azoospermija
23.7.2015 23:17:30   
Lisaa 77
hvalaaa

(odgovor članu Magnolie)
Neposredna veza do poruke: 531
   RE: Azoospermija
4.8.2015 15:02:59   
djevica88
malena888 ima li rezultata micko tese?

(odgovor članu Lisaa 77)
Neposredna veza do poruke: 532
   RE: Azoospermija
30.8.2015 9:57:19   
Kikitown
Curke ima li sta novo? Posebno me zanimaju iskustva iz New Life jer smo nakon dvije neuspjesne vto u procesu promjene klinike. Moze i pp. Lijep pozdrav :*

_____________________________

Ja pcos, on azoo
25.05 ICSI, Beta 0.

(odgovor članu djevica88)
Neposredna veza do poruke: 533
   RE: Azoospermija
5.9.2015 20:12:18   
Lisaa 77
Ocekujem ciklus pa idem na pregled u kliniku javim ako udjem u proces IVF...pusaaa

(odgovor članu Kikitown)
Neposredna veza do poruke: 534
   RE: Azoospermija
23.9.2015 21:33:11   
Lisaa 77
Drage moje ja sam na pola puta procesa ivf klinika New Life nakon terapije imala sam juce punkciju i 5 jajnih celija danas su mi javili da su se 4 oplodile i za sada jedan enbrion ...posto mi je visok progesteron morace zalediti embrione i odgoditi transfer...cekam ciklus pa na kliniku i pregled da vidimo sta se desava sa progesteronom i dobicu terapiju... neko slicno iskustvo plizzzuser posted image

(odgovor članu Lisaa 77)
Neposredna veza do poruke: 535
   RE: Azoospermija
25.9.2015 15:25:03   
Lisaa 77
Zeniceee jeste tuuuuuuuu???????user posted image

(odgovor članu Lisaa 77)
Neposredna veza do poruke: 536
   RE: Azoospermija
28.10.2015 10:50:20   
Zelimo_bebu
Lisa77 tu smo mila...

_____________________________

Ne znam što je jače, ta ogromna želja ili bol u duši što mi ta ista želja stvara...?
06.11.test pozitivan
07.11.beta 111,78
Nasa najveca zelja je uslisena...da nam sretno dodjes bebo nasa...
13.07.2017.stigao nas princ

(odgovor članu Lisaa 77)
Neposredna veza do poruke: 537
   RE: Azoospermija
28.10.2015 15:21:07   
Kikitown
Lisa tu smo evi kod mene konkretno nema nekih vas novosti pa se nisam javljala. Ali zato cu da vas obradujem jer moji prijatelji ocekuju jednu azoobebicu nakon 6 ivf... eto uvijek ima nade :) Nase bebe nas cekaju .... Ljubim vas :*

_____________________________

Ja pcos, on azoo
25.05 ICSI, Beta 0.

(odgovor članu Zelimo_bebu)
Neposredna veza do poruke: 538
   RE: Azoospermija
29.10.2015 10:11:50   
Lisaa 77
drage moje nakon prvog postupka i zaledjavanja jednog embriona idem ponovo na postupak iduci mjesec da pokusamo dobiti jos koji embrion
pa onda ce zavrsiti postupak tj .transfer nadam se ovaj put boljem rezultatu idem opet sa terapijom puregon -menopur.....pusaaa pa se javim sta ima nova
dragomije sto cujem za pozitivne rezultate to mi daje jos veci moral za borbu user posted image

(odgovor članu Kikitown)
Neposredna veza do poruke: 539
   RE: Azoospermija
31.10.2015 12:34:07   
Malena888
Zdravo svima! Samo da vam javim da nismo bili na Micro tese,zato sto je suprug prilikom prikupljanja rezultata za MT uradio spermogram i nakon centrifugiranja nasli su spermice i promenili dijagnozu u kriptozospermiju. Zvali smo kliniku i u dogovoru sa njima odkazali Mt. Napominjem da nam je ovo bio prvi ovakav s-gram,a imamo ih milion. Naravno,bili smo presrecni,a onda je muz opet uradio s-gram,i opet azoo. Tada mu nisu radili centrifugiranje,pa se nadam da ih zato nisu nasli. I onda smo stali. Jedno 2 nedelje pre Mt,poceo je da pije Zlatnu makuu prahu,mislim da je ona pomogla. Zvali su nas iz klinike pre neki dan,pa smo odlucili da pocetkom decembra,odemo na konsultacije sa dr Emreom,da muz uradi s-gram,ako ih nadju da ih zamrznemo,a ako ne,da zakazemo Mt. Sad sam nekako sigurna da mora da ih nadju.

(odgovor članu Lisaa 77)
Neposredna veza do poruke: 540
   RE: Azoospermija
8.12.2015 1:18:25   
lopuzica
Pozdrav drage moje! Nova sam na forumu. Ispricacu vam moj slučaj, pa se nadam da će mi neko od vas moći dati savjet. Moj suprug ima azoospermiju, 4 puta je radio spermogram i sva četri puta je bila nula. Uz to FSH mu je povišen 24, a Inhibin B nizak 38. Kariotip i Y delicije su u redu. Imao je ureaplazmu, koju je izliječio. Rađena su PESA i TESA i nisu pronašli nijedan spermatozoid. Što se tiče nalaza misli da više nemamo šta da radimo. Preporučena nam je Micro Tese metoda, pa sam malo istraživala ko to radi. Dvoumila sam se između Bahcecija i New Life i na kraju se odlučila za New Life. Imali smo konsultacije sa dr Emreom, gdje nam je objasnio postupak Micro Tese i na nama je da odlučimo šsta dalje. Da li je neko imao iskustva sa klinikom New Life? Da li neko ima muža sa visokim FSH a da su uspjeli dobiti bebu? Hvala puno!!!

(odgovor članu Malena888)
Neposredna veza do poruke: 541
   RE: Azoospermija
8.12.2015 22:04:31   
Lisaa 77
Drage moje danas sam bila na klinici New Life nakon 2 mj.pauze ponovo krecem sa postupkom jer u prvom doslo je do jednog embriona koji je zaledjen na 3 dan....dobila sam novu terapiju tj.inekciju Lupron koju sebi dajem svaki dan po 10 jedinica do ciklusa gdje se javljam na kliniku ...nakon pregleda idem na drugu terapiju puregon...pozzz zenicama i sretno 😊😊

(odgovor članu Malena888)
Neposredna veza do poruke: 542
   RE: Azoospermija
17.12.2015 14:12:03   
Zelimo_bebu
Zene moje zelim Vam svu srecu, ne stizem od posla da pisem, ali sam uz vas i svaki vas uspjeh je i moj, obzirom da iste bitke bijemo...grlim vas puno

_____________________________

Ne znam što je jače, ta ogromna želja ili bol u duši što mi ta ista želja stvara...?
06.11.test pozitivan
07.11.beta 111,78
Nasa najveca zelja je uslisena...da nam sretno dodjes bebo nasa...
13.07.2017.stigao nas princ

(odgovor članu Lisaa 77)
Neposredna veza do poruke: 543
   RE: Azoospermija
20.12.2015 11:27:10   
alimus
Pozdrav drage zenice,vec duze vrijeme vas posmatram kako razmenjujete svoje probleme,misljenje...
I zato sam odlucila i ja postati clan ovog foruma,zato sto i ja imam problem koji smo ja i suprug nedavno
Saznali i ostali u soku.Vec 6 god.cekamo da se desi cudo i da dobijemo jednu bebicu ali nista,otisla sam
Ginekologu koji mi je rekao da je sve uredu i da imam samo malu infekciju tako da mi je propisao vaginalete
Koje su kostale 30€ ,suprug je takodje radio spermogram 2 puta i otkrilo se da ima azospermiju.
Pitala sam doktora da li se moze lijeciti kakvim terapijama,sto ni je odgovorio da nemoze,da jedino sto
Moze jos uraditi je Mikrotese.user posted image
Dosta sam citala po forumu naci drugo resenje,iskreno receno i ne razumijem se bas najbolje,svako ima
Svoju neku opciju sta dalje npr:kariogram,biopsija,mikrotese....i zato bih volela cuti vase misljenje,
Ili da uradimo sto je doktor predlozio ili postoji druga opcija......

(odgovor članu Zelimo_bebu)
Neposredna veza do poruke: 544
   RE: Azoospermija
23.2.2016 10:23:50   
lotosflower
Draga Malena888, da li ste radili MT na klinici NewLife? Mi idemo za koji dan?

(odgovor članu lopuzica)
Neposredna veza do poruke: 545
   RE: Azoospermija
23.2.2016 18:22:35   
cupofsunshine
Pozdrav dragim ljudima (iako vas ne poznajem, a osjecam se povezano jer smo svi u istim belajima)
Naime zanima me ima li ko iskustva sa MIKRO TESE, koliko je to dobro pogotovo u Bahceci, ili da mijenjamo kliniku? totalno sam zbunjena i izgubljena user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Magnolie)
Neposredna veza do poruke: 546
   RE: Azoospermija
5.3.2016 14:08:54   
Malena888
Zdravo svima! Drugog marta je radjena Micro tesa u New lifu i hvala Bogu nadjeni su spermatozoidi!!!! Ako nekog nesto blize zanima,neka pise,rado cu odgovoriti.

(odgovor članu cupofsunshine)
Neposredna veza do poruke: 547
   RE: Azoospermija
16.3.2016 9:53:48   
Magnolie
Gdje ste zene? kako ste? da malo podignemo temu :) Sto ste tihe? sretnoooo

_____________________________

...sve vaše bebice su već na putu, samo treba da ih strpljivo sačekate...
PFC mart 2015
Decembar 2015 roda nas obradovala nasom srecom :)

(odgovor članu Malena888)
Neposredna veza do poruke: 548
   RE: Azoospermija
13.4.2016 11:08:48   
moni555
drage moje dame, nije me bilo skoro godinu dana jer nemam vremena od svoje curice, želim da vam poželim puno sreće da se izborite sa svojim problema kao što smo i mi uspjeli... već je prošlo 13 mj. kako smo dobili bebu i razmišljamo da krenemo uskoro u nove pokušaje...

(odgovor članu Magnolie)
Neposredna veza do poruke: 549
   RE: Azoospermija
31.5.2016 11:28:42   
viktorce
Zdravo nova sem na forumu,imamo isti problem azzospermija,napravili smo dva tese ali rezultata e 0.Hocem da ve oprasam dali neko e koristio Orlov dar za poboljsanje sperme.ke se nalazi klinika Nef lifu,hvala vam imajte lep dan user posted image

(odgovor članu moni555)
Neposredna veza do poruke: 550
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  19 20 21 [22] 23   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  19 20 21 [22] 23   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, šta bi uradili?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *