|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: RE:Zdravlje: Trebam informaciju
28.8.2010 23:53:58   
milenium
znam to za zub pa sam zato i bila zbunjena,netko kaze ovako,netko onako... hvala vamuser posted image

(odgovor članu idacha)
Neposredna veza do poruke: 101
   RE: RE:Zdravlje: Trebam informaciju
29.8.2010 0:08:12   
Mirkica
IZVORNA PORUKA: milenium

ovako:jedna osoba ima zakazanu operaciju a bas u tom periodu treba dobitiuser posted image .
ima li to ikakve veze i znaci li to ista,mislim toliki gubitak krvi i to...user posted image

kao sto je jasmin rekla o tome se treba posavjetovati da doktorima .


_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 102
   RE: RE:Zdravlje: Trebam informaciju
30.8.2010 14:25:01   
veda

Kada je u pitanju hitan oper.zahvat ne postoji za njega apsolutna kontraindikacija,pa ni redovni menst.ciklus nije prepreka za operaciju.Kod oper.zahvata koji se mogu odgoditi,jer nisu hitni uobicajeno je da se odgode u vrijeme menstruacije dok ne prodje.Nije u pitanju menstr.krvarenje,odnosno gubitak krvi nego mogucnost pre,intra,i postoperativne infekcije zbog menzesa.


_____________________________

Strpljenje je oruzje mudrih!

(odgovor članu Mirkica)
Neposredna veza do poruke: 103
   RE: RE:Zdravlje: Trebam informaciju
2.9.2010 0:27:53   
Anoniman
hitno mi je molim vas odgovoriteuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image moze li bebi ista biti ako je popila bebimil sa malo vode u kojoj je bio limuntosuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu veda)
  Neposredna veza do poruke: 104
   RE: RE:Zdravlje: Trebam informaciju
2.9.2010 0:31:45   
jasmin
noa draga,mislim da joj nece nista biti,jer je mala kolicina.Za svaki slucaj ti nju prati.Mozda si imala priliku procitati kako je od jedne forumasice muz popio caj na takav nacin,pa mu nije nista bilo hvala Bogu.Ne sikiraj se.user posted image user posted image

_____________________________

”A robovi Milostivog su oni koji po zemlji mirno hodaju, a kada ih bestidnici oslove; odgovaraju: - Mir vama”!

Cvijete...šta od tebe miriše ljepše?- Dijete!

2007, 2008 ( dva puta moje sve )

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 105
   RE: RE:Zdravlje: Trebam informaciju
2.9.2010 0:33:59   
Anoniman
Noa...daj joj mlijeka..s.to vise...a ja bih nazvala i hitnu pa da vidis je li potrebno da dodjete

(odgovor članu jasmin)
  Neposredna veza do poruke: 106
   RE: RE:Zdravlje: Trebam informaciju
2.9.2010 0:35:50   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: jasmin

noa draga,mislim da joj nece nista biti,jer je mala kolicina.Za svaki slucaj ti nju prati.Mozda si imala priliku procitati kako je od jedne forumasice muz popio caj na takav nacin,pa mu nije nista bilo hvala Bogu.Ne sikiraj se.user posted image user posted image




popila je u 8 ustvari nije puno valjda joj bilo ruzno a ja tek maloprije skontala jer joj je mm pravio bocu a ja mu nisam reklauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ustvari nije trebao iz kuhala uopce vodu sipati..

(odgovor članu jasmin)
  Neposredna veza do poruke: 107
   RE: RE:Zdravlje: Trebam informaciju
2.9.2010 0:37:38   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: dadada

Noa...daj joj mlijeka..s.to vise...a ja bih nazvala i hitnu pa da vidis je li potrebno da dodjete




joj jadna ti sam ona je ok budna je

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 108
   RE: RE:Zdravlje: Trebam informaciju
2.9.2010 0:41:54   
jasmin
http://www.ringeraja.ba/forum/m_519691/mpage_56/key_/tm.htm

Evo slucaj o kojem sam ti govorila.Da bi se smirila,nazovi hitnu i pitaj,neces nista izgubiti.Mada ja mislim da joj nece biti nista.

_____________________________

”A robovi Milostivog su oni koji po zemlji mirno hodaju, a kada ih bestidnici oslove; odgovaraju: - Mir vama”!

Cvijete...šta od tebe miriše ljepše?- Dijete!

2007, 2008 ( dva puta moje sve )

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 109
   RE: RE:Zdravlje: Trebam informaciju
2.9.2010 0:46:15   
Anoniman
znam jasmin za skorpijinog muza al on je velikiuser posted image procitala sam da se l.kiselina nalazi u organizmu tocnije u krvi i urinu..cak sam nasla clanak iz Oslobodjenja kako su u SA u vrticima djeci umjesto soka mutili limuntos..mislim nije on otrovuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu jasmin)
  Neposredna veza do poruke: 110
   RE: RE:Zdravlje: Trebam informaciju
2.9.2010 0:47:14   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: noa

IZVORNA PORUKA: dadada

Noa...daj joj mlijeka..s.to vise...a ja bih nazvala i hitnu pa da vidis je li potrebno da dodjete




joj jadna ti sam ona je ok budna je

smiri se i nazovi hitnu...nisam ni ja pametna...da je najbolje popiti dosta mlijeka ako je bilo kakvo trovanje upitanju...soda bikarbona bi isto trebala ublaziti kiselinu...ma nazovi ti njih

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 111
   RE: RE:Zdravlje: Trebam informaciju
2.9.2010 0:52:53   
milenium
IZVORNA PORUKA: veda


Kod oper.zahvata koji se mogu odgoditi,jer nisu hitni uobicajeno je da se odgode u vrijeme menstruacije dok ne prodje.


nije hitna operacija,ali se nece odgoditi.kae dr.da mens.nema veze.user posted image user posted image user posted image

noa,ja mislim da taj limuntos nije tetan pogotovo ako je bio u vodi razrijeen,jer ipak se od njega i sokovi praveuser posted image

< Poruku je uredio milenium -- 2.9.2010 0:53:43 >

(odgovor članu veda)
Neposredna veza do poruke: 112
   RE: RE:Zdravlje: Trebam informaciju
2.9.2010 0:57:51   
Anoniman
jos mi je 3 puta prokuhalo jer mi se bilo bas kamenca nakupilouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image joj samo nek joj ne bude nista a MM ce platiti za svoju nehajnost

(odgovor članu milenium)
  Neposredna veza do poruke: 113
   RE: RE:Zdravlje: Trebam informaciju
2.9.2010 1:06:22   
Visnja RR
IZVORNA PORUKA: noa

hitno mi je molim vas odgovoriteuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image moze li bebi ista biti ako je popila bebimil sa malo vode u kojoj je bio limuntosuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


draga noa obzirom da sam ja dosta starija na ovom portalu pa se sjecam vemena kad nije bilo raznih sokova kao danas ...e prije bi nam bake umjesto soka razmutile limuntos ...ja sam to obozavala piti user posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 114
   RE: RE:Zdravlje: Trebam informaciju
2.9.2010 1:10:30   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Visnja RR

IZVORNA PORUKA: noa

hitno mi je molim vas odgovoriteuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image moze li bebi ista biti ako je popila bebimil sa malo vode u kojoj je bio limuntosuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


draga noa obzirom da sam ja dosta starija na ovom portalu pa se sjecam vemena kad nije bilo raznih sokova kao danas ...e prije bi nam bake umjesto soka razmutile limuntos ...ja sam to obozavala piti user posted image




user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image neka nam tebeuser posted image user posted image user posted image ja sam sva u soku,znate kako je majke ste al iscitas svega i svasta mislim gdje ga sve ima pa kontam dosad ga se Noa najela i napila ihihiiiiiii

(odgovor članu Visnja RR)
  Neposredna veza do poruke: 115
   RE: RE:Zdravlje: Trebam informaciju
2.9.2010 1:11:36   
Visnja RR
ma samo se ti umiri ...nista bebici nece biti vjeruj mi user posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 116
   RE: RE:Zdravlje: Trebam informaciju
2.9.2010 1:14:54   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Visnja RR

ma samo se ti umiri ...nista bebici nece biti vjeruj mi user posted image



pokusavam user posted image popila bih nesto za smirenje al strah me zaspat cuuser posted image user posted image user posted image ma ja sam ti panicar nepopravljivi fuj kako mrzim sebe zbog togauser posted image

(odgovor članu Visnja RR)
  Neposredna veza do poruke: 117
   RE: RE:Zdravlje: Trebam informaciju
12.9.2010 22:34:34   
milenium
smije li se uz voltaren čepićeod 50mg za snižavanje temperature,popiti cafetin za bolove u glavi?
i ako smije nakon koliko se smije?

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 118
   RE: RE:Zdravlje: Trebam informaciju
12.9.2010 23:06:55   
Apotekarka
Ja bi ti preporucila da popijes tek kroz neka 4 h jer i voltaren ti je ujedni i za bolove...

_____________________________

Nase malo zlato Antonio stiglo je 30.06.2009
Nasa mala princeza Ana stigla 14.04.2013

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 119
   RE: RE:Zdravlje: Trebam informaciju
12.9.2010 23:14:12   
milenium
je,voltaren je za bolove al unatoč voltarenu glavobolje se javljajuuser posted image
valjda će bit bolje hvala apotekarkauser posted image user posted image

(odgovor članu Apotekarka)
Neposredna veza do poruke: 120
   RE: RE:Zdravlje: Trebam informaciju
12.9.2010 23:16:46   
Apotekarka
je,voltaren je za bolove al unatoč voltarenu glavobolje se javljajuuser posted image
valjda će bit bolje hvala apotekarkauser posted image user posted image

on je bolji od caff trebao zti je pomoci alii ja se 3 dana botrrim s glavoboljom i nesvjesticom,slabosti,mozda je do vremena...

_____________________________

Nase malo zlato Antonio stiglo je 30.06.2009
Nasa mala princeza Ana stigla 14.04.2013

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 121
   RE: RE:Zdravlje: Trebam informaciju
13.9.2010 23:21:00   
DM
MOLIM VAS_preporučite mi dobrog pulmologa u Sarajevu!
Bili u bolnici zbog opsturktivnog bronhitisa, i sad na otpustu nam daju pumpicu flixotide da koristimo-preventive radiuser posted image kao ne stvara ovisnost, ali ko u to još vjeruje....pisaću detaljno drugi put sad mi treba pulmolog koji je voljan obaviti detaljan pregled i uspostaviti dijagnozu, a ne kao oni manijaci gore pregledati djecu kao na traci i svima istu terapiju dijeliti


_____________________________

Čim želja prestane biti želja,
čim minu čežnja, ni slasti više nema!

(odgovor članu Apotekarka)
Neposredna veza do poruke: 122
   RE: RE:Zdravlje: Trebam informaciju
13.9.2010 23:22:45   
Hanady RR
IZVORNA PORUKA: doublemum

MOLIM VAS_preporučite mi dobrog pulmologa u Sarajevu!
Bili u bolnici zbog opsturktivnog bronhitisa, i sad na otpustu nam daju pumpicu flixotide da koristimo-preventive radiuser posted image kao ne stvara ovisnost, ali ko u to još vjeruje....pisaću detaljno drugi put sad mi treba pulmolog koji je voljan obaviti detaljan pregled i uspostaviti dijagnozu, a ne kao oni manijaci gore pregledati djecu kao na traci i svima istu terapiju dijeliti


idi doktorici nadi čivić....
čekaj sad ću ti broj naći

nemogu sad broj da nađem...nije mi ovdje u rokovniku il ga preskačem ko u inat kad mi treba...

nazovi informacije...ztraži broj...daće ti mobitel njen...ima ordinaciju u papagjaci...obavezno djecu vodi njoj...

ako nemožeš privatno pokušaj sutra da odeš u dom zdravlja podhrastovi...traži doktoricu šefiku neka djecu pregleda kao porlaznike u tom domu zdravlja...neće odbit ona je najbolja doktorica ....




< Poruku je uredio Hanady RR -- 13.9.2010 23:27:42 >


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu DM)
Neposredna veza do poruke: 123
   RE: RE:Zdravlje: Trebam informaciju
13.9.2010 23:36:36   
DM
Moram li se toj Nadi naručiti(vjerovatno moram) koje joj je radno vrijeme?
Samo je S. bio u bolnici, I. smo  kući liječili!
Ima li ko iskustva sa opstruktivnim bronhitisom?


_____________________________

Čim želja prestane biti želja,
čim minu čežnja, ni slasti više nema!

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 124
   RE: RE:Zdravlje: Trebam informaciju
13.9.2010 23:46:31   
Hanady RR
IZVORNA PORUKA: doublemum

Moram li se toj Nadi naručiti(vjerovatno moram) koje joj je radno vrijeme?
Samo je S. bio u bolnici, I. smo  kući liječili!
Ima li ko iskustva sa opstruktivnim bronhitisom?


Imamo ja od zaovinog sina i svoje...
jel primao urzbazon inekcije...
davali mu kisik stalno kraj kreveta....

ženo...
nadu ujutro nazovi...reci šta je u pitanju žena se javi na mobitel jako je ljubazna i divna...
primit će te odmah...
ona radi smao pirvatno čini mi se od 9 do 18 da radi al nazopvi ujutro....

dali vam pumpicu...
jel po potrebi ili svako koliko...
kako mu daješ jel samo pumpica u usta ili na baby inahaler...ona tuba plastična...
koliko sekundi
sa koliko kapi su ga inhalirali i čime...su ga inhalirali jeli kostikosteroid isto...

joj mene i pitanja...





_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu DM)
Neposredna veza do poruke: 125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Duda.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *