|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: ODNOS - koliko često
28.1.2009 19:41:27   
cojk
kad god me ponudi ja ne odbijamuser posted image

(odgovor članu Golubica)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: ODNOS - koliko često
15.2.2009 15:04:25   
S.mama
Imam veliki problem,mislim da sam frigidnauser posted image
Najradije bih zivjela u prijateljskim odnosima,da se on moze sloziti sa tim...
Nije mi zelja nikad,ali iznenada ako se desi bude dobro...Planirani sex,svaku noc ne pridonosi mi nikakvo zadovoljstvo,ali trudim se zbog njega,jer ga puno volim...Ma nikako da se uskladimouser posted image

< Poruku je uredio S.mama -- 15.2.2009 15:06:53 >

(odgovor članu cojk)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: ODNOS - koliko često
15.2.2009 16:12:34   
Anoniman
ili frigidna ili gravidna, tako ti je to u životu!user posted image ha-ha, šalim se. opusti se draga, kad god, kako god, izvuci se iz rutine. sretno!user posted image

(odgovor članu S.mama)
  Neposredna veza do poruke: 28
   RE: ODNOS - koliko često
15.2.2009 18:53:17   
alisa grabus
Uuuu, pa vi mene cure zabrinuste. Vi to sve nesto skoro svaki dan, a kod nas se bogami zna dogoditi i trodnevna pauza. Jest da nakon toga onda bude dan sa 4-5 partija ali znamo i pauzirati.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: ODNOS - koliko često
15.2.2009 19:00:04   
Anoniman
samo se sex dok mozete,ejj otkad ja nisammuser posted image user posted image user posted image ima bogami 3mjes.ZABRANJEN zbog trudnoce rizicne.........A tako mi ponekad naumpadneuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu alisa grabus)
  Neposredna veza do poruke: 30
   RE: ODNOS - koliko često
15.2.2009 19:14:27   
S.mama
user posted image user posted image  dobra si
Ma kakvo opustanje,ne bi me ni Bred Pit mogao opustitiuser posted image
Ili bi mogaouser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: ODNOS - koliko često
16.2.2009 12:08:30   
taze_mlada
meni je odnos bio zabranjen prva 4 mj pa onda kao nije ali vec smo tad imali problema sa pozama... ustvari on bude dobar tj njemu bude dobro a ja nikako da se skoncentrisem.. pa onda nas peglao pojacani iscjedak..elem odustali na kraju hahaha sad sam evo 29. sedmica.... doduse nekad si priustimo one-on-one zadovoljstvouser posted image ... 

(odgovor članu S.mama)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: ODNOS - koliko često
24.2.2009 16:01:03   
Amer
Ženo da te bar ovdje nađem user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Amer 21.09.2007.

(odgovor članu taze_mlada)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: ODNOS - koliko često
24.2.2009 16:41:28   
DijanaBL
Ja i moj smo imali odnose 2-4 puta sedmicno ali i to nije bilo stalno tako,,, nekad se desi 5-6 puta u sedmici a nekad preskocimo par sedmica,,
Sad kako sam user posted image u pocetku je bilo redovno ja nisam bila nesto za ali je sluzilo svojoj svrhi user posted image
Kako se user posted image  pocela vrtiti nece da me pipne vise... sav je fokusiran na dijete sta ce biti kako ce biti i nema toga sto bi ga natjeralo,,,
a meni toliko nesmeta samo sam mu rekla da ako ja predzem termin da me uopste neinteresuje morat ce da se potrudi kako tako user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Amer)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: ODNOS - koliko često
24.2.2009 16:47:48   
S.mama
Draga tako sam i ja u trudnoci,pa nismo prilazili jedno drugom sve zbog straha..Ma da su hormoni makar trazili,ma nistauser posted image Tada sam imala jedinstvenu sansu da uzivam,sad se sex svodi na racune,koliko li trebam platiti elektricne energije,a telefon,hajd ba pozuri treba da nesto vidimuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu DijanaBL)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: ODNOS - koliko često
4.3.2009 9:32:50   
nenica
Bome cure....svaka van čast! Aktivne ste nema šta!user posted image
meni je to mali problem...evo naprimjer, zadnjih 5 miseci sam ja stalno na službenom putu pa i neman priliku, ali i nače bi to bilo par puta sedmično, a nekad je znalo proć i par sedmica bez ičega. Ne znan kako bi to objasnila, imamo želju i on i ja, ali tilo ne može. Došli bi satrani s posla, pali u krevet i zaspali u letu do kušina!!! Naravno, nije to baš tako zabrinjavajuće... Ne mogu reć da mi fali sexa... Kad mi dođe, e onda mi brate dođe pošteno!user posted image user posted image user posted image

_____________________________

"Ne plači zato što je završilo. Smij se zato što se dogodilo."


(odgovor članu S.mama)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: ODNOS - koliko često
4.3.2009 22:05:05   
ambera
4-5 puta sedmično

(odgovor članu nenica)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: ODNOS - koliko često
10.3.2009 9:26:06   
mišur
Sve zavisi od raspoloženja...
Nekada svaki dan,a nekada ni po 10 dana...
Ja sam poslije poroda bila apsolutno nezainteresovana za seks ili bilo koji drugi vid maženja...
U početku zbog bolova, a kasnije sam skroz izgubila želju...I bila sam se zabrinula šta je sa mnom...
Trebalo mi je vremena, i sve se polako vratilo na staro...

(odgovor članu ambera)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: ODNOS - koliko često
10.3.2009 10:14:41   
idana_85
IZVORNA PORUKA: cojk

kad god me ponudi ja ne odbijamuser posted image



A vala necu prva, hocu da vidim koliko dugo moze izdrati...a bogme nekad moze dugouser posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

R, 08.10.2008....
A, 25.02.2014.


(odgovor članu cojk)
Neposredna veza do poruke: 39
   RE: ODNOS - koliko često
15.3.2009 1:06:23   
Anoniman
Ja kako sam trudna mogla bih potpisati da mi ne prilazi bar 2 mjeseca. Užas!! A on naravno bi mogao non-stop (kao uvijek) user posted image  pa idemo po sistemu "što se mora nije teško" user posted image

(odgovor članu idana_85)
  Neposredna veza do poruke: 40
   RE: ODNOS - koliko često
15.3.2009 1:26:37   
Nunichi
IZVORNA PORUKA: idana_85

IZVORNA PORUKA: cojk

kad god me ponudi ja ne odbijamuser posted image



A vala necu prva, hocu da vidim koliko dugo moze izdrati...a bogme nekad moze dugouser posted image user posted image user posted image user posted image



hehehe jeste vala.
Bas su nekad kontradiktorni sto se toga tice.  user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu idana_85)
Neposredna veza do poruke: 41
   RE: ODNOS - koliko često
25.3.2009 14:43:33   
Anoniman
Draga moja nisi sama...user posted image
Ja sam isto tako totalno nezainteresirana za intimni odnosuser posted image user posted image user posted image  neznam kako bih vam to opisala.Vjerujte da je sada sve gore i gore...
Osma godina brakauser posted image user posted image user posted image user posted image ....U početku, prvu godinu braka neznam da je prošla i jedna jedina noć, a da nismo to...user posted image  MM je pravo aktivan, ali je sebičan misli samo na sebe pa i u tome, pa sam ja zbog toga još više nezainteresirana. Sada imamo odnos svaku drugu noć najčešće, a nekada i više. Meni je i onako svejedno,kad pretjeruje onda se najčešće bunim zbog kupanja poslije. Voljela bih da se nešto promijeniuser posted image user posted image user posted image  malo sam opuštenija na godišnjem odmoruuser posted image , ali najviše me nervira poslije ili sutra kao da ništa nije bilouser posted image  (nikava hvala)

(odgovor članu S.mama)
  Neposredna veza do poruke: 42
   RE: ODNOS - koliko često
25.3.2009 14:56:12   
teta berta
Kako kad, nekad svako veče, nekad napravimo pauzu dva-tri dana... A otkako imamo bebu kako neko reče navečer kad legnem spavati, a to je obično poslije polnoći nije mi ni do čega. Ne mogu se ni opustiti, ni skoncentrisati, radimo jedno, a mislim na nešto sasvim drugo.... Misli mi neprestano lete i ne mogu ih zaustaviti... To je moj problem.......user posted image

_____________________________

Imam dva zlata, to su Nika i njen tata -:)

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 43
   RE: ODNOS - koliko često
25.3.2009 18:30:56   
lilyca
IZVORNA PORUKA: Ilhana

Ja nemam zelju za to nikako odkako sam se porodila... cesce bih mi prahnulo dok sam bila trudna hehehe...

e to se i meni desilo poslije trudnoce i vjeruj trajalo je neka cetiri mjeseca mislila sam da mi se nikada nece vratiti ona zelja...u to vrijeme je sve nekako bilo samo kao za njega user posted image ma prepala se ja da ne ode na drugu stranuuser posted image user posted image user posted image ali eto malo po malo zelja se vratila i sad je super kao i prije i mi to radimo skoro svaku noc

_____________________________

eedo 23.07.2008

(odgovor članu Ilhana RR)
Neposredna veza do poruke: 44
   RE: ODNOS - koliko često
22.4.2009 19:49:03   
neki
Otkako sam se porodila,mi sve sto nismo radili dok sam bila trudna(nije bas da nismo nista radiliuser posted image user posted image user posted image ),sve nadoknadjujemouser posted image user posted image user posted image Prvih mjesec posle poroda jedva smo izdrzali,ali zato sad,mmmmmmmmmuser posted image user posted image user posted image Najsladje mi je kad jedno od nas dvoje zaspe,pa ga onda ono drugo probudi,uuuuuuuuhuser posted image Helem,kod nas je to cesto,jaaaaaaaaaako cestouser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu lilyca)
Neposredna veza do poruke: 45
   RE: ODNOS - koliko često
22.4.2009 19:58:10   
Jajan
Pa ti prava nevaljalica hahahahahahahuser posted image user posted image

(odgovor članu neki)
Neposredna veza do poruke: 46
   RE: ODNOS - koliko često
22.4.2009 20:56:30   
ena23
Najsladje mi je kad jedno od nas dvoje zaspe,pa ga onda ono drugo probudi,uuuuuuuuhuser posted image



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image POTPISUJEEEEEEM....

i kad se oboje okupamo pa mirisemo na kilometre...


_____________________________

Onaj ko hoce- naci ce nacin, onaj ko nece - naci ce izgovor.

lav prvi- 22.08.2009.
lav drugi- 06.08.2011.


(odgovor članu neki)
Neposredna veza do poruke: 47
   RE: ODNOS - koliko često
23.4.2009 18:53:55   
neki
Hehe,dobre steuser posted image user posted image user posted image Pa sta cu kad vooooooooooooolimo keksuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu ena23)
Neposredna veza do poruke: 48
   RE: ODNOS - koliko često
23.4.2009 18:55:56   
Emina85
IZVORNA PORUKA: ena23

Najsladje mi je kad jedno od nas dvoje zaspe,pa ga onda ono drugo probudi,uuuuuuuuhuser posted image



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image POTPISUJEEEEEEM....

i kad se oboje okupamo pa mirisemo na kilometre...




POTPISUJEM!!!!!  user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image NIŠTA SLAĐE!!!!!


_____________________________

Muhammed, sunce moje, ugledao svjetlo dana 11.07. 2009.i došao majci u zagrljaj !!!
Najljepši osjećaj na svijetu!!!!


(odgovor članu ena23)
Neposredna veza do poruke: 49
   RE: ODNOS - koliko često
12.5.2009 13:47:26   
bubuli
hmm pokusavam u glavi izgraditi sad neki profil al nemam pojma....nema pravila....

nekad zbog posla i svega nebude nista cijelu sedmicu dok recimo nekad svaki dan i vise puta...

sad kako sam trudna recimo u prosjeku 2-3 sedmicno mada bi ja i cesce heheh sad se trazi hahah al strah me malo nebi da se nesto desi nedaj Boze


_____________________________



(odgovor članu Emina85)
Neposredna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *