|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  13 14 [15] 16 17   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Poručite nekome nešto....
4.11.2013 14:35:25   
M kao Mama

IZVORNA PORUKA: Hanady RR

Draga...dać Bog da se radujemo ubrzo...znam da hoćemo
user posted image user posted image user posted image user posted image
ljubim te milion milion puta i jako grlim ...i svaku ti suzu sa lica uzmem...




Akobogda, život je satkan od velikih i malih iskušenja, a draga moja tebe tvoja sreća čeka, akobogda

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 351
   RE: Poručite nekome nešto....
5.11.2013 15:30:01   
koka i po
draga moja henna ze(iako ces vidjeti)user posted image
da te nema trebalo bi te izmisliti.
svaki dan navratim u nase malo selo da procitam tvoje postove i da se postenski nasmijem....odlicno si sredstvo protiv depresije i svih vrsta neurozauser posted image user posted image
da te ne znam rekla bih da ti je sve ravno do mora....ali pssssssst da niko ne cujeuser posted image ....to se ovdje ne pise.
elem....znas da te i love you,,,,naturlihuser posted image user posted image

_____________________________

Dva hajduka ....jedan veliki i jedan mali

Ja cu biti uvijek obicna zena, u masi neprimjetna...neko kome je stalo da barem malo uljepsa i promjeni ovaj svijet i podari mu malo ljudskosti.

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 352
   RE: Poručite nekome nešto....
5.11.2013 20:58:54   
SdZ
Otkucaji tvoga malog srca ce me uspavljvati i buditi.

Volim te, bebo moja.user posted image

_____________________________

<3 28.6. <3
Zivot je dobio svoj smisao...

(odgovor članu palachinken)
Neposredna veza do poruke: 353
   RE: Poručite nekome nešto....
6.11.2013 15:49:04   
milenium
ja poručujem porodiljnoj naknadi da napokon dođe,čekamo je skoro godinu danauser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu SdZ)
Neposredna veza do poruke: 354
   RE: Poručite nekome nešto....
6.11.2013 15:56:52   
ninuska

IZVORNA PORUKA: milenium

ja poručujem porodiljnoj naknadi da napokon dođe,čekamo je skoro godinu danauser posted image user posted image user posted image

Nije valjda da se toliko ceka user posted image

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 355
   RE: Poručite nekome nešto....
6.11.2013 16:17:05   
milenium
da.a sumnjam da ćemo je ikako i dočekat.mislim da naknade za ovu god ne postoje(tj netko ih je sebi u džep stavio)user posted image

(odgovor članu ninuska)
Neposredna veza do poruke: 356
   RE: Poručite nekome nešto....
6.11.2013 16:21:06   
bebaa

IZVORNA PORUKA: milenium

da.a sumnjam da ćemo je ikako i dočekat.mislim da naknade za ovu god ne postoje(tj netko ih je sebi u džep stavio)user posted image

gdje živiš......user posted image

_____________________________

"U laži su kratke noge ! "

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 357
   RE: Poručite nekome nešto....
6.11.2013 23:26:34   
lady_bubamara
Sjaši mi sa mame ženo draga!!!!! Pa da li si ti normalna! Pa dokle višeeee , dokleeeeeeee!!!!!!!!!!!!!!!

_____________________________

Misli koje smo izabrali su boje kojima slikamo sliku svog života !!


(odgovor članu bebaa)
Neposredna veza do poruke: 358
   RE: Poručite nekome nešto....
7.11.2013 10:06:43   
henna ze

IZVORNA PORUKA: koka i po

draga moja henna ze(iako ces vidjeti)user posted image
da te nema trebalo bi te izmisliti.
svaki dan navratim u nase malo selo da procitam tvoje postove i da se postenski nasmijem....odlicno si sredstvo protiv depresije i svih vrsta neurozauser posted image user posted image
da te ne znam rekla bih da ti je sve ravno do mora....ali pssssssst da niko ne cujeuser posted image ....to se ovdje ne pise.
elem....znas da te i love you,,,,naturlihuser posted image user posted image



aj lov ju tu..ti to znaš..jel da....



_____________________________

Kad se igra završi, kralj i pješak idu u istu kutiju.

(odgovor članu koka i po)
Neposredna veza do poruke: 359
   RE: Poručite nekome nešto....
7.11.2013 10:12:25   
henna ze
sad da poručim..

onim kretenima što su istukli Mazu..da bog da i njih neko onako iscipelario...mamicu im...

al biće ona dobro..jaka je...samo da sam imala apaurin zdrmala bih ga...

poručujem zvonki..da mislim na nju..i onom njenom idiotu u glavi...nek crkne više...

poručujem komisji koja mi je napisala..da moja bolest ne postoji nek se gone....
nešto ne postoji a imaš cijeli registrator nalaza..i kolekciju cd.ova kompilacije magnetnih rezonanci...da bog da vi imali kompilaciju Sinana Sakića i Bobana Rajovića...


porucujem svom mm da ga volim i da ima prase u fridzu..u zadnjoj ladici ..nek i ostane tako...

eto..maksuz pozdrav za Hugu, Hugolinu..male Hugoliniće, tetke, dajdzu...mamu i babu..i svu raju sa treće godine pravnog faksa


_____________________________

Kad se igra završi, kralj i pješak idu u istu kutiju.

(odgovor članu henna ze)
Neposredna veza do poruke: 360
   RE: Poručite nekome nešto....
7.11.2013 11:56:51   
MicoTico
Joj, Heno, i rasplaka me i nasmija me pošteno.

_____________________________

Ubuntu! (ja sam zato što mi jesmo)

(odgovor članu henna ze)
Neposredna veza do poruke: 361
   RE: Poručite nekome nešto....
7.11.2013 12:10:17   
MicoTico
Zar i ti?
Izgleda da je problem u meni..........user posted image

_____________________________

Ubuntu! (ja sam zato što mi jesmo)

(odgovor članu MicoTico)
Neposredna veza do poruke: 362
   RE: Poručite nekome nešto....
7.11.2013 12:12:51   
mum82
henno legendo...

_____________________________

B -20.11.2010
S -7.7.2012
"Money is numbers and numbers never end.If it takes money to be happy,your search for happiness will never end"


(odgovor članu MicoTico)
Neposredna veza do poruke: 363
   RE: Poručite nekome nešto....
7.11.2013 12:52:48   
ziki
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Nemam ništa od onog što bi se moglo nazvati bogatstvom i ne žalim mnogo za tim. Možda zbog toga ne poštujem to ni kod drugih. Bogatstvo je za mene ono što mogu ponijeti bilo gdje da odem, a to su uspomene. One ne mogu propasti, ne mogu se potrošiti......

(odgovor članu mum82)
Neposredna veza do poruke: 364
   RE: Poručite nekome nešto....
7.11.2013 12:55:21   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: ziki

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


da poDapišem časkom i dodamuser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu ziki)
Neposredna veza do poruke: 365
   RE: Poručite nekome nešto....
7.11.2013 13:03:32   
vjestica

IZVORNA PORUKA: Hanady RR


IZVORNA PORUKA: ziki

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


da poDapišem časkom i dodamuser posted image

da i ja neredam gomile ovakvih smajlića, potpisujem i jedne i druge

_____________________________

Neplodnost je nasljedna. Ako Vaši roditelji nisu imali djece, najvjerovatnije ih ni Vi nećete imati.

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 366
   RE: Poručite nekome nešto....
7.11.2013 13:22:00   
Hannica

IZVORNA PORUKA: vjestica


IZVORNA PORUKA: Hanady RR


IZVORNA PORUKA: ziki

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


da poDapišem časkom i dodamuser posted image

da i ja neredam gomile ovakvih smajlića, potpisujem i jedne i druge

I ja bih se potpisala ovdje. user posted image user posted image user posted image

_____________________________

"Ako se ikada budeš konsultovao sa svojim egom, postupi suprotno od onog što ti kaže taj pokvarenjak."

(odgovor članu vjestica)
Neposredna veza do poruke: 367
   RE: Poručite nekome nešto....
7.11.2013 13:28:32   
EEDITH
ja poručujem ovim user posted image user posted image da se negdje ispušu user posted image

šala user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

U životu ti je najvažnije biti živ,sve ostalo je lahko .........

(odgovor članu Hannica)
Neposredna veza do poruke: 368
   RE: Poručite nekome nešto....
7.11.2013 13:33:15   
Hannica

IZVORNA PORUKA: eldinky

ja poručujem ovim user posted image user posted image da se negdje ispušu user posted image

šala user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

user posted image user posted image
Da mi je onu vrecu za udaranje,kako bih je namlatila.user posted image

_____________________________

"Ako se ikada budeš konsultovao sa svojim egom, postupi suprotno od onog što ti kaže taj pokvarenjak."

(odgovor članu EEDITH)
Neposredna veza do poruke: 369
   RE: Poručite nekome nešto....
7.11.2013 13:42:51   
palachinken

IZVORNA PORUKA: Hannica


IZVORNA PORUKA: eldinky

ja poručujem ovim user posted image user posted image da se negdje ispušu user posted image

šala user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

user posted image user posted image
Da mi je onu vrecu za udaranje,kako bih je namlatila.user posted image

Tačno me strah na kafu večeras user posted image user posted image

_____________________________

Somewhere along the way, we all go a bit mad. So burn, let go and dive into horror, because maybe it's the chaos which helps us find where we belong

(odgovor članu Hannica)
Neposredna veza do poruke: 370
   RE: Poručite nekome nešto....
7.11.2013 14:07:49   
zvončica

IZVORNA PORUKA: henna ze

poručujem zvonki..da mislim na nju..i onom njenom idiotu u glavi...nek crkne više...

poručujem komisji koja mi je napisala..da moja bolest ne postoji nek se gone....
nešto ne postoji a imaš cijeli registrator nalaza..i kolekciju cd.ova kompilacije magnetnih rezonanci...da bog da vi imali kompilaciju Sinana Sakića i Bobana Rajovića...



Aj lav ju user posted image

I ja tvojoj komisiji porucujem ovo user posted image

I sutra ti saljem poruku kad uzmem nalaz....

_____________________________

Volim sve sto vole mladi :D

(odgovor članu henna ze)
Neposredna veza do poruke: 371
   RE: Poručite nekome nešto....
7.11.2013 14:11:47   
tajcika

IZVORNA PORUKA: Hannica


IZVORNA PORUKA: vjestica


IZVORNA PORUKA: Hanady RR


IZVORNA PORUKA: ziki

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


da poDapišem časkom i dodamuser posted image

da i ja neredam gomile ovakvih smajlića, potpisujem i jedne i druge

I ja bih se potpisala ovdje. user posted image user posted image user posted image


ja se tako rijetko javljam na teme al ovo mi je bas trebalo ( malo je brate ovih smajlića, malo da se iskaže sve)

(odgovor članu Hannica)
Neposredna veza do poruke: 372
   RE: Poručite nekome nešto....
7.11.2013 16:49:18   
sretna sam jako
milenium i ja se pridruzujem...porucujem porodiljnoj naknadi da dodje- daaaaaaaaaavnoooooooooo smo se porodile....i politicarima porucujem da im sve po spisku user posted image jer samo ona fotelja di sjedaju svojim debelim guzicama kosta ko moje porodiljno!!!!!!!!

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 373
   RE: Poručite nekome nešto....
7.11.2013 20:39:46   
vjestica
jako volim svog psa user posted image
dona draga žao mi je što te zanemarujem od kad je još jedna beba došla,a ti si tako divan pas, pružaš toliko sreće, ljubavi i zaštite,a ja toga nisam uvijek svjesna

_____________________________

Neplodnost je nasljedna. Ako Vaši roditelji nisu imali djece, najvjerovatnije ih ni Vi nećete imati.

(odgovor članu sretna sam jako)
Neposredna veza do poruke: 374
   RE: Poručite nekome nešto....
8.11.2013 9:41:40   
Hannan
Preuzeto sa FB gruppe :
"Imam jedno VAŽNO OBAVJEŠTENJE za sve djevojke, a posebno žene koje imaju malu djecu. Izvinjavam se što ovdje pišem, znam da nije grupa za to.
Čuvajte svoju djecu i dobro im objasnite i zaprijetite da ni slučajno ne prilaze nepoznatim osobama, i da ne započinju nikakav vid komunikacije. Ako treba i otpratite ih do škole.
Posebno se odnosi na one sa područja Tuzlanskog kantona.
Neki dan se u Dubravama desio slučaj pokušaja otmice male djevojčice, na svu sreću neuspio. Prijavljeno je policiji. Radi se o par osoba ciganskog porijekla, koji sa kombijom dođu u neko mjesto i iz kombija neka žena zove djecu da dođu da im da bombone, čokolade itd. A onda dijete uguraju u kombi, i zaboravite na njega.
Kao što rekoh, prijavljeni su policiji. Međutim, jutros su iste osobe viđene pored osnovne škole. I opet je pozvana policija, mada sumnjam da će naša policija tu uraditi nešto puno.
Molim vas, shvatite ovo ozbiljno, i čuvajte svoju djecu."

Nazalost ovo nije jedno od onih kruzecih upozorenja, nisam mirna danima.

_____________________________

»Gospodaru, Ti moje znanje povećaj«

30.1.2007
23.06.2013


(odgovor članu vjestica)
Neposredna veza do poruke: 375
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  13 14 [15] 16 17   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  13 14 [15] 16 17   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Duda.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *