|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Prebrižna mama
19.6.2013 14:06:15   
veeseelaa
moje dijete je stalno kod nekoga u mahali kad dodjemo kuci s posla izljubimo se i dok ja pravim rucak uvijek dodje neko po njega jesam li ja bezbrizna majka sto svoje djete pustim kod komsinice da se igra sa njima pred kucom ili treba da ga posadim uz tv dok napravim rucak... ili da mu otimam komad salame kad mu tetka da....


vejrovatno je to dobro za tebe i tvoje dijete i samo naprijed

al ja nikad svoje dijete ne bi ostavila u mahali jer to ne volim, ne prakticiram i nakon posla bilo da pravim ručak ili smo negdje na ručku želim da razgovaram s djetetom, kako ej bilo u vrtiću, jesul šta novo učili i sl



_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu tajra26)
Neposredna veza do poruke: 126
   RE: Prebrižna mama
19.6.2013 14:10:42   
veeseelaa
moje dijete je stalno kod nekoga u mahali


moram priznati da me ova rečenica baš nasmijala user posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 127
   RE: Prebrižna mama
19.6.2013 14:12:00   
tajra26

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

moje dijete je stalno kod nekoga u mahali kad dodjemo kuci s posla izljubimo se i dok ja pravim rucak uvijek dodje neko po njega jesam li ja bezbrizna majka sto svoje djete pustim kod komsinice da se igra sa njima pred kucom ili treba da ga posadim uz tv dok napravim rucak... ili da mu otimam komad salame kad mu tetka da....


vejrovatno je to dobro za tebe i tvoje dijete i samo naprijed

al ja nikad svoje dijete ne bi ostavila u mahali jer to ne volim, ne prakticiram i nakon posla bilo da pravim ručak ili smo negdje na ručku želim da razgovaram s djetetom, kako ej bilo u vrtiću, jesul šta novo učili i sl

moje dijete jos ne prica on se samo igra i zijane pravi po kuci... generalno ja vise volim da je napolju na cistom zraku nego u kuci a ja definitivno ne mogu sve stici.. kako god znam da je okruzen onima koji ga vole i koje on voli.. i njegov osmijeh mi sve govori...
naravno ni s tim ne treba pretjerivati ali dobro dodje dok ja ne napravim rucak...





_____________________________

Ljubav se zove imenom tvojim 12.10.2011

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 128
   RE: Prebrižna mama
19.6.2013 14:14:00   
Sittah
Daliyah, ja sam i sama rekla da je činjenica da postoje debela djeca, ali uzrok tome ne mora biti "prebrižna" majka

neka su djeca debela genetski, neka zbog raznoraznih bolesti i poremećaja, a neka baš zbog pretjerivanja u hrani, što ne mora biti zato što ga roditelji tjeraju da jede, neka djeca imaju veću potrebu da jedu i sama traže više hrane ili se hrane nezdravo (masnoće, sendviči, čips itd.) pa su zbog toga debeli

slažem se da to nije nikako dobro, ali samo nuđenje hrane od strane majke neće dovesti dijete do ekstremne kilaže osim ako nije prisutan i neki od ovih faktora (genetika, pogrešna ishrana, bolest, poremećaj, djetetova potreba za nenormalnom količinom hrane)

(odgovor članu Daliyah92)
Neposredna veza do poruke: 129
   RE: Prebrižna mama
19.6.2013 14:15:50   
tobleronica1
IZVORNA PORUKA: jasmin



A ja opet sačekam da dođe po moj zagrljaj,jer će u životu biti trenutaka kada mama neće biti blizu. A kad se navikne da sam blizu uvijek kod 'padova',i nekada ne budem,bilo bi joj/mu teže to što mama nije tu nego sam 'pad',ma koje vrste bio.
I kad su moji kinderi u pitanju,znam da postupam ispravno.


Vjerujem da je to što radiš najbolje za tvoju djecu.
Velika istina je da roditelji najbolje poznaju potrebe svoje djece.

Smatram da moje trčanje za njom neće  rezultirati
traumama ,jer  neću moći uvijek  biti tu.
Dok mogu, trčat´ću.
Obje smo taktilni tipovi. Zagrljaji pršte za sve i svašta

Moja kcerka je poprilično samostalna
Manje je cendrava od većine djece.
Ali je maza. Velika maza (a ni meni nije mrsko)


(odgovor članu jasmin)
Neposredna veza do poruke: 130
   RE: Prebrižna mama
19.6.2013 14:20:56   
veeseelaa
kakvi mi i naši muževi takva nam i djeca


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu tobleronica1)
Neposredna veza do poruke: 131
   RE: Prebrižna mama
19.6.2013 14:34:39   
mamina princeza

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

moje dijete je stalno kod nekoga u mahali kad dodjemo kuci s posla izljubimo se i dok ja pravim rucak uvijek dodje neko po njega jesam li ja bezbrizna majka sto svoje djete pustim kod komsinice da se igra sa njima pred kucom ili treba da ga posadim uz tv dok napravim rucak... ili da mu otimam komad salame kad mu tetka da....


vejrovatno je to dobro za tebe i tvoje dijete i samo naprijed

al ja nikad svoje dijete ne bi ostavila u mahali jer to ne volim, ne prakticiram i nakon posla bilo da pravim ručak ili smo negdje na ručku želim da razgovaram s djetetom, kako ej bilo u vrtiću, jesul šta novo učili i sl




moje djete voli da je u mahali :) al ja jos duuugo necu prevaliti da je pustim samu. zivimo u ulici koja je slijepa ulic anisu auta znaci cesta ...dvije starije drugarice ( 7 i 10 godina) dodju po nju svaki dan da se igraju ispred u ulici. ona jedva ceka da dodju po nju. aja sam blesava pa onako umorna cim nesto napravim za rucak i nju i e iu kolic ap i ja izadjem ispred ganjam e po ulici dok se on aigra s njima. ili u boljem slucaju kad mm dodje s posla on izadje s njom pa pije kafu ispred vrata:) ne zelim njoj da uskratim igru a premala mi da ide sama a i da onako visi po mahali kod nekoga... nju vec nerviram vidim ponekad. voljela bih da je malo sama al tek joj je 5 godina. im avremena za to.....
a opet imam u porodici curicu kao ona koju puste i tamop gjde ima saobracaja samu, svaki dan ide ko d nekog drugog poslijepodne... bilo porodica, komisje , prijatelji..... imam osjecaj da ni oni ne znaju uvijek gdje je. ne znam ja tako ne volim ...al na stranu sto ne volim ja tako ne mogu biti mirna.

i koliko god nekad pozelim da s eodmorim opet sam najrahatnija kad smo svi na okupu:) najmanje brinem kad vidim kad ko sta radi....

kad malo poraste pusticu je mozda vise ...al kako cu ja to podnositi vidjecemo ... :)


_____________________________

Moja princeza 04.07.2008
Moj princ 26.02.2012

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 132
   RE: Prebrižna mama
19.6.2013 14:37:48   
mamina princeza
i d aja sam s drugim djetetom postala puunooo manje osjetljiva na neke stvari. on jede s poda, dudu ne peremo uvijek, dire pjesak bez d amu svaki minut perem ruke... (opreemo na kraju)
jednostavno u nekom nedostatku vremena sam malo popustila....ujedno i prema starijem djetetuu takvim stvarima
al i dalje se trudim da unese sto vise voca i povrca u organizam , d ajede zdravije s tim da pojede stosta nezdravo onako usput pa ne otimam iz ruke.

_____________________________

Moja princeza 04.07.2008
Moj princ 26.02.2012

(odgovor članu mamina princeza)
Neposredna veza do poruke: 133
   RE: Prebrižna mama
19.6.2013 14:39:00   
tobleronica1
A, što se tiče rodjendana,kuhanja i “ko kosi,ako vodu nosi”,nikada,
ama baš nikada nismo imali namjernu podjelu.
Jako smo slični. Oboje obožavamo kuhati.
Poslove ne dijelimo seksistički. Nikada nismo ni razgovarali o tome
Oboje puno radimo. Nadopunjavamo se nekako spontano.
Uradi ko šta stigne  i šta je važnije u tom trenutku
da se uradi.
Ako smo oboje u kući,radi kome je šta “nagodnije” i u čemu je spretniji
Bitno je da od silnih obaveza sve stignemo završiti  kod kuće.

Da ne radim , omjer poslova bi sigurno bio mnogo drugačiji

Ali,odoh ja od teme daleko user posted image


(odgovor članu tobleronica1)
Neposredna veza do poruke: 134
   RE: Prebrižna mama
19.6.2013 15:04:07   
tobleronica1
Komšinica ima kćerku koja je malo mladja od moje.
Često poslije posla malena dodje kod nas ili moja ode kod njih.
Nek se djeca igraju.

Komšinica mi ulijeva povjerenje,dobro se poznajemo.
Često puta “maksuz” napravimo neko fino jelo za njih dvije.

Ponekad prenoći kod tetke ili nane

Iskreno,pusta mi kuća ko Sahara kada je nema
Pustim je zbog nje same, da se navikava.

A,nisam tako opuštena sa većinom ljudi
Dijete mi je extra komunikativno i karizmatično (hvalite me usta moja)
Boga mi!
Tako da je dosta ljudi  voli i često je zovu da ide kod njih,
da ide s njima  ako su negdje krenuli.
.
Svaka im čast, ne poznajem ih dovoljno,pa se završi na pozivu.


(odgovor članu tobleronica1)
Neposredna veza do poruke: 135
   RE: Prebrižna mama
19.6.2013 15:20:15   
veeseelaa
moje djete voli da je u mahali :)


vjerovatno i ti... sve je stvar navike
ja sam neki dan upoznala komšije, haman tik do naše kuće
znaš kako s nekim moraš po meni biti blizak da mu udješ u baštu, baš baš blizak
a u hodanju po cesti ne vidim čar user posted image

što kaže moja mama hodanje bez cilja user posted image
mi imamo našu baštu i naše prijatelje, koji nam dodju i kojim odemo

možda nekad s nekim steknem u komšiluku tu vrstu druženja, sad zaista nemam

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu mamina princeza)
Neposredna veza do poruke: 136
   RE: Prebrižna mama
19.6.2013 16:39:06   
Galicia
Ovo mi je jako tuzna tema, tj problem od rodice.
Jer imam jednu takvu rodicu, koja nije vjerovala svom muzu kad su u pitanju djeca.
Nikad mu nije ostavljala djecu na samo, pisala je dnevni red svega i svacega kad su curice u pitanju. Uvijek je ona vodila curice kod doktora, kupovinu, pravila hranu 18 puta na dan. Ona je donosila sve odluke kad su djeca u pitanju. Njemu nije vjerovala. A on, nije mogao biti bolji covjek na svijetu. Da mu je rekla selimo se prekosutra u Afriku, tamo su najbolje aktivnosti za djecu, on bi to ucinio. Elem, curice odrasle, njoj doslo iz glave u guzicu kako se ON ne brine o djeci, kako nikad ih nije odveo doktoru, kako ne zna sta vole da jede, itd itd. Svadje krenule, i rastavise se prosle godine. A ne zna da je ona tako htjela, a nije svjesna da mu ona nije dala da brine o SVOJOJ djeci.
Zalosno.

_____________________________

“It takes a long time to make it simple.”

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 137
   RE: Prebrižna mama
19.6.2013 21:04:49   
MicoTico

IZVORNA PORUKA: Hanady RR


on je jedna do onih tata koji kad naruče klovna jedva čekaju da isti dođe da se izgigraju sa djecom i klovnomuser posted image



i moj je ovakavuser posted image

_____________________________

Ubuntu! (ja sam zato što mi jesmo)

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 138
   RE: Prebrižna mama
19.6.2013 21:17:37   
MicoTico
Pa ne znam baš u koju kategoriju da se svrstam, definitivno nisam prebrižna majka, ali nisam ni nemajkauser posted image . Opuštena sam ja poprilično. Čuvaju moju djecu moji roditelji, neki dan su ostali kod komšinice sat vremena dok sam ja bila kod doktora (moji i mm bili na putu, moja sestra na poslu). Kad se udare, ogrebu koljena ne pravim paniku. I moja su koljena bila krvava i izgrebana, i ja sam padala s bicikla, sa rola. Sve mi to dječije.
A igranje u komšiluku mi je poželjno. Meni samo žao što nema više djece u našoj ulici.
Kad se sjetim igrališta uz zgradu gdje sam živjela ko dijete.Pa bude nas dvadeset_ak, pa "pohod" na komšijine trešnje i džanarke, pa žmurke, odbojka, imeđu dvije vatre. Definitivno bolje nego da u kući, uz TV i kompjuter.

< Poruku je uredio MicoTico -- 19.6.2013 21:18:17 >


_____________________________

Ubuntu! (ja sam zato što mi jesmo)

(odgovor članu MicoTico)
Neposredna veza do poruke: 139
   RE: Prebrižna mama
20.6.2013 8:45:44   
Medić*

IZVORNA PORUKA: MicoTico

Pa ne znam baš u koju kategoriju da se svrstam, definitivno nisam prebrižna majka, ali nisam ni nemajkauser posted image . Opuštena sam ja poprilično. Čuvaju moju djecu moji roditelji, neki dan su ostali kod komšinice sat vremena dok sam ja bila kod doktora (moji i mm bili na putu, moja sestra na poslu). Kad se udare, ogrebu koljena ne pravim paniku. I moja su koljena bila krvava i izgrebana, i ja sam padala s bicikla, sa rola. Sve mi to dječije.
A igranje u komšiluku mi je poželjno. Meni samo žao što nema više djece u našoj ulici.
Kad se sjetim igrališta uz zgradu gdje sam živjela ko dijete.Pa bude nas dvadeset_ak, pa "pohod" na komšijine trešnje i džanarke, pa žmurke, odbojka, imeđu dvije vatre. Definitivno bolje nego da u kući, uz TV i kompjuter.


Ovakva sam i ja.
A ovo boldirano me podsjeti na nasu mahalu i 20 tak djece koja igraju zmire i smiju se do besvijesti.



_____________________________

Nema vece institucije od roditelja!

(odgovor članu MicoTico)
Neposredna veza do poruke: 140
   RE: Prebrižna mama
20.6.2013 10:25:06   
veeseelaa
A igranje u komšiluku mi je poželjno. Meni samo žao što nema više djece u našoj ulici.
Kad se sjetim igrališta uz zgradu gdje sam živjela ko dijete.Pa bude nas dvadeset__ak, pa "pohod" na komšijine trešnje i džanarke, pa žmurke, odbojka, imeđu dvije vatre. Definitivno bolje nego da u kući, uz TV i kompjuter.



eee tako sam i ja
no nekad bijahu drugačija vremena
sad djeca sjede u parku i igraju igrica
o kompu sve zanju do 4 godien i tim se roditelji ponose
ja sam sa 18-19 naučila koristiti komp i niš mi ne fali
a komšiluk je sve ludji i ludji, ljudi voze 80 na sta i tako ulijeću u uličice a nekad toga nije bilo....

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu MicoTico)
Neposredna veza do poruke: 141
   RE: Prebrižna mama
20.6.2013 10:36:29   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: MicoTico

Pa ne znam baš u koju kategoriju da se svrstam, definitivno nisam prebrižna majka, ali nisam ni nemajkauser posted image . Opuštena sam ja poprilično. Čuvaju moju djecu moji roditelji, neki dan su ostali kod komšinice sat vremena dok sam ja bila kod doktora (moji i mm bili na putu, moja sestra na poslu). Kad se udare, ogrebu koljena ne pravim paniku. I moja su koljena bila krvava i izgrebana, i ja sam padala s bicikla, sa rola. Sve mi to dječije.
A igranje u komšiluku mi je poželjno. Meni samo žao što nema više djece u našoj ulici.
Kad se sjetim igrališta uz zgradu gdje sam živjela ko dijete.Pa bude nas dvadeset_ak, pa "pohod" na komšijine trešnje i džanarke, pa žmurke, odbojka, imeđu dvije vatre. Definitivno bolje nego da u kući, uz TV i kompjuter.


Ja imam tu sreću da živim u kući...
da imamo blizu djecu vrnike moje djece...
i moja djeca su sama sotavrila kontakt sa njima...
istina najčešće su ta djeca u našoj avliji, najprije jer su moje mlađe a dalje naša avlija je najveća i najvažnije ni mama ni tata (babo) ni nana koja ih čuva nisu laegrični na dječiju igru i vrisku :)) pa je svima lijepo kod nasuser posted image
ja sma presretan da s eone igraju vani na biciklima, lopte, gume, školice napisane kredom...mnogo mi je draže znati da su danas evo sad ovoga trenutka u svojoj lijepoj sunčanoj bašti sa drugarima nego da su zatvorene u kući pored TV-a i računara...
evo 3 dana nije u našem domu TV uopće upaljen...
računar smao ja palim i to navečer kad one zaspu...
Kažem sreća je lijepe mahale i mjesta gdje živimo...zimi ne livo naše brdo...al bogami proljeća i ljeta su najljepša u našoj mahali ( ja onako malo neskromno baš sad)user posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu MicoTico)
Neposredna veza do poruke: 142
   RE: Prebrižna mama
20.6.2013 10:39:30   
jasmin

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

A igranje u komšiluku mi je poželjno. Meni samo žao što nema više djece u našoj ulici.
Kad se sjetim igrališta uz zgradu gdje sam živjela ko dijete.Pa bude nas dvadeset__ak, pa "pohod" na komšijine trešnje i džanarke, pa žmurke, odbojka, imeđu dvije vatre. Definitivno bolje nego da u kući, uz TV i kompjuter.



eee tako sam i ja
no nekad bijahu drugačija vremena
sad djeca sjede u parku i igraju igrica
o kompu sve zanju do 4 godien i tim se roditelji ponose
ja sam sa 18-19 naučila koristiti komp i niš mi ne fali
a komšiluk je sve ludji i ludji, ljudi voze 80 na sta i tako ulijeću u uličice a nekad toga nije bilo....

Ja imam sreću,hvala Bogu,da se moja djeca igraju vani. I kad su u parku,koriste ga za igru.
Gledaju i crtiće obično dok čekaju doručak i pred spavanac. Sinoć su baš gledali i ujedno kopirali scene s crtaća user posted image .

_____________________________

”A robovi Milostivog su oni koji po zemlji mirno hodaju, a kada ih bestidnici oslove; odgovaraju: - Mir vama”!

Cvijete...šta od tebe miriše ljepše?- Dijete!

2007, 2008 ( dva puta moje sve )

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 143
   RE: Prebrižna mama
20.6.2013 10:44:24   
veeseelaa
ma da al većinu djece zanima komp i tel
meni to ide na živce
inače za baštu radnim danima malo imamo vremena a vikendima svakako a i idemo u posjete
al ono klasično igranej u mahali ko mi nekad od tog nema ništa

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu jasmin)
Neposredna veza do poruke: 144
   RE: Prebrižna mama
20.6.2013 10:48:49   
jasmin
Hanady,prva rečenica nam slična user posted image .
Imamo,dakle,sreću.
Moja djeca su mahalska djeca user posted image .

_____________________________

”A robovi Milostivog su oni koji po zemlji mirno hodaju, a kada ih bestidnici oslove; odgovaraju: - Mir vama”!

Cvijete...šta od tebe miriše ljepše?- Dijete!

2007, 2008 ( dva puta moje sve )

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 145
   RE: Prebrižna mama
20.6.2013 10:51:50   
veeseelaa
jer ste valjda češće od mene doma
ja živjela u haustoru od 14-28 godine pa se odvikla
sad mi čudno kad me neko nešto priupita u mahali a ne znamo se lično, kontam puko user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu jasmin)
Neposredna veza do poruke: 146
   RE: Prebrižna mama
20.6.2013 10:53:55   
veeseelaa
i baš mi godi kad izadjem i bilo koga da sretnem u mahali a ne znamo se i ne pozdravimo se hahhaha
ne mogu se zamisliti da se dovikujem i da svakog "moram" pozdraviti čim zatvorim kućna vrata
baš mi mrsko user posted image

sinoć ja i A ulazimo u haustor, neka žena do nas nešto zalijeva, mi svoj posao, ona svoj posao hahahah
baš ugodno user posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 147
   RE: Prebrižna mama
20.6.2013 10:59:08   
minja_
nego, za moj pojam, mama sa pocetka teksta sebi i svojoj porodici ipak ne olakšava život, a mogla bi. I ja se slazem sa smajli80 da to ima veze sa njenim gubitkom roditelja i da se jos uvijek ne zna nositi sa tom boli. Mozda za svoje dijete kreira djetinjstvo koje je ona za sebe htjela imati kad je bila mala. Nije to samo neiskustvo sa prvim djetetom, i ona uz svoju bebu proživljava sve ono čega je ostala željna kao dijete. I iz tog razloga, ja mislim da Smajli80 treba preko njenog supruga progovoriti o tim stvarima, dok je ovo sve manje vise bezazleno.
I ja mislim da mora biti opustenija, kritičnija prema sebi, svjesnija svojih postupaka i poriva i da joj u odgoju djeteta nema bližeg od muža. Ne mislim da ce druga trudnoća išta promijeniti.

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 148
   RE: Prebrižna mama
20.6.2013 10:59:58   
Medić*

IZVORNA PORUKA: jasmin

Hanady,prva rečenica nam slična user posted image .
Imamo,dakle,sreću.
Moja djeca su mahalska djeca user posted image .


I muz i ja smo mahalska djeca, prosto vam zavidim sto zivite u kucama i imate dvoriste i sto vam djeca uzivaju u igri....Nama djece bude pred zgradom i ja odmah trcim sa F da se malo druze na livadici...njegovog cejfa :)
Zato kada odemo mojima ili u Sk e tamo ga cijeli dan ne vidim, jer bude vani, ulazi samo na obroke.

_____________________________

Nema vece institucije od roditelja!

(odgovor članu jasmin)
Neposredna veza do poruke: 149
   RE: Prebrižna mama
20.6.2013 11:05:54   
hatepsut
Moje djete se igra u svom dvoristu,igra se i u ulici,ode i kod svojih vrsnjaka u dvoriste,ali dodju i oni kod nas.Nije ovisnik racunara.A igraju se svega i svacega,od monopola,do fudbala.Nebi nikad ogranicavala svoje djete,mi se svi poznajemo u ulici,ja konkretno odem u komsiluk ne dao Bog zalost i dao Bog radosti.
Trudim se da budem dobra mama,brizna jesama,li nisam prebrizna.Ode moje djete i kod mojih da noci,ode i kod svekijevac na vikendici kad su.


_____________________________

"Ti si moja ljubavna pjesma,moja prva misao.Kad me jutro probudi ti si potreba i smisao"

11.03.2002 Moja ljubav,sreca,zivot...
27.07.2012 Mali Lavic upotpunio sve praznine koje su nedostajele nasoj sretnoj porodici !

(odgovor članu jasmin)
Neposredna veza do poruke: 150
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *