|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Lasersko skidanje dioptrije...
29.12.2008 21:48:51   
MELLI
Već sam napisala da je moj muž uradio operaciju kod dr.Gabrića i pitao ga je koliko će dugo biti miran što se vida tiče.Dr.Gabrić je rekao da to jedino zavisi od genetike,znači može se desiti da se dioptrija ne vrati nikada, a može doći do pogoršanja za pet,deset, petnaest... godina.Nema pravila.
Ne postoji rok upotrebe,koliko vam je dobra genetika toliko je dobar i vid.

(odgovor članu Nunichi)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Lasersko skidanje dioptrije...
29.12.2008 22:30:50   
Nunichi
heheh valja mom dragom na operaciju,pa vidjecemo kasnije kakva mu je genetika.  user posted image

(odgovor članu MELLI)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Lasersko skidanje dioptrije...
12.1.2009 8:18:47   
zagy
I ja se raspitivala, kod "skidanja" dioptrijie moze se skinuti dioptrija, ali ako neko ima cilindre to ostaje, dakle ostaju ti naocale. S tim da mi je vise doktora reklo da se ne isplati zezati s ocima i raditi operaciju osim ako nemas veliku dioptriju, za njih je to 4-5 i vise.

(odgovor članu Nunichi)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Lasersko skidanje dioptrije...
11.5.2011 14:56:12   
Nenci
Drage moje da podignem malo temu
Citala sam ovo sto ste pisale i malo se isprepadala al to je sve realno, infekcije isl.
Znaci treba dobro paziti u kakvim se uslovima radi

Interesuje me ova Poliklinika Svjetlost sto treba da se otvori u Sa
Ako sam dobro shvatila ta je klinika iz Zg?
Zna li neko za njih, iskustva...
I cijena im je povoljnija, doduse ovi postovi su od prije 2 godine

_____________________________

Nas bebac slatki je obradovao mamu i tatu na Dan zaljubljenih :))))
Viktor 14.02.2010.
(cekali smo 3,5 godine)

(odgovor članu zagy)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Lasersko skidanje dioptrije...
12.5.2011 15:21:02   
sarisari
čula sam da je Sveti vid odličan, medjutim kao sto neko vec napisa ne treba se igrati sa ocima, treba biti oprezan, jer to su djelici koji mogu nedo Bog oštetiti trajno oko.
Kada sam ja pitala svoju dr. opčenito sta misi o laserskom skidanju dioptrije ona mi je rekla da ona to ne preporucuje ni svojoj kcerci koja ima visoku dioptriju, pa zar ona kao oftamolog ne bi preporucila svom djetetu, meni je to nekako bilo dovoljno da odustanem od te ideje, iako vec deset godina nosim lec, u svakom slučaju sretno

(odgovor članu Nenci)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: Lasersko skidanje dioptrije...
12.5.2011 15:30:57   
henna ze
ja sam radila eximer lasre davne 1999 godine u odličnoj njemačkoj bolnici u Istanbulu ( Alman Hastanesi na Taksimu)...ta operacija me tada koštala 2000 dolara što je bilo jednako 4000 KM..da sam znala ovo što sad znam , ne bih nikada...
operacija je prošla super..ništa strašno..40 minuta oba oka..lokalna anestezija..sve ok..poslije dobiješ kapljice i ideš odmah kući..moja dioptrija je  bila -10,25 na oba oka..poslije opercije nisam 5 godina nosila upošte naočale..i da imam cilindre..dakle bez naočala..ljepota...i odjednom me ljudi počeli zezati..ma daj što se foliraš..mi ti mašemo, pozdravljamo ti ništa...dok nisam skontala da ne vidim...i odem ljekaru..-6 i - 7 ..i sad nosim tu dioptriju...dakle da sam imala pameti uštedila bih tih 4000 KM..potrošila na nešto drugo..sad nema više operacija..nema više sočiva...
nakon tri mjeseca sam zaradila konjuktivitis...jao te patnje 5 injekcija direktno u oko...užas..
ja to ne bih dirala..i ne poznam niti jednu osobu koja opet ne nosi naočale..

_____________________________

Kad se igra završi, kralj i pješak idu u istu kutiju.

(odgovor članu sarisari)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: Lasersko skidanje dioptrije...
15.5.2011 21:24:50   
škorpija
u maju se otvara klinika svjetlost u sarajevu  podružnica one zagrebalke,dr. nikice gabrića.  na svojoj stranici nude 50 posto popusta za skidanje dioptrije za prvih 100 ljudi koji se prjave, znači 750 eura oba oka. ja s eprijavila, ali štp više čitam postove o skidanju dioptrije sve sam skeptičnija, pa da li je stvarno moguće da se dioptrija opet vraćauser posted image

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu henna ze)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: Lasersko skidanje dioptrije...
16.5.2011 8:42:12   
henna ze
ti uradi kako misliš da je najbolje..ja sam ti prenijela svoje iskustvo..i to je to...i još poznajem par osoba koje su operisale očo i svi nose ponovo naočale...
nemam razloga da ti lažem..a na kraju krajeva ti odlučuješ za svoje oči kao što i ja odlučujem za svoje..
prije rata sam trebala raditi operaciju u Rusiji  Kalugo..sve bilo dogovoreno i odjednom rat..tamo su radili čiste  hirurške rezove..umetali nešto..ja sam to gledala na video kaseti...koštalo je tad oko 100 000 njemačkih maraka..i oni su davali garanciju da se dioptrija  neće vratiti...

_____________________________

Kad se igra završi, kralj i pješak idu u istu kutiju.

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: Lasersko skidanje dioptrije...
16.5.2011 8:46:13   
sheri
IZVORNA PORUKA: škorpija

u maju se otvara klinika svjetlost u sarajevu  podružnica one zagrebalke,dr. nikice gabrića.  na svojoj stranici nude 50 posto popusta za skidanje dioptrije za prvih 100 ljudi koji se prjave, znači 750 eura oba oka. ja s eprijavila, ali štp više čitam postove o skidanju dioptrije sve sam skeptičnija, pa da li je stvarno moguće da se dioptrija opet vraćauser posted image

skorpija, je li ti ista dioptrija na oba oka? meni je oftalmolog objasnio,. ako je razlicita dioptrija(kao sto ej kod mene slucaj) da se tada ne moze operistai, odnosno da se vraca nakon operacije.


_____________________________

Nora-21.06.2009. :)

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: Lasersko skidanje dioptrije...
16.5.2011 9:01:11   
henna ze
IZVORNA PORUKA: sheri

IZVORNA PORUKA: škorpija

u maju se otvara klinika svjetlost u sarajevu  podružnica one zagrebalke,dr. nikice gabrića.  na svojoj stranici nude 50 posto popusta za skidanje dioptrije za prvih 100 ljudi koji se prjave, znači 750 eura oba oka. ja s eprijavila, ali štp više čitam postove o skidanju dioptrije sve sam skeptičnija, pa da li je stvarno moguće da se dioptrija opet vraćauser posted image

skorpija, je li ti ista dioptrija na oba oka? meni je oftalmolog objasnio,. ako je razlicita dioptrija(kao sto ej kod mene slucaj) da se tada ne moze operistai, odnosno da se vraca nakon operacije.



meni biila ista..na oba oka..sad različita?

_____________________________

Kad se igra završi, kralj i pješak idu u istu kutiju.

(odgovor članu sheri)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: Lasersko skidanje dioptrije...
16.5.2011 9:03:48   
sheri
IZVORNA PORUKA: henna ze

IZVORNA PORUKA: sheri

IZVORNA PORUKA: škorpija

u maju se otvara klinika svjetlost u sarajevu  podružnica one zagrebalke,dr. nikice gabrića.  na svojoj stranici nude 50 posto popusta za skidanje dioptrije za prvih 100 ljudi koji se prjave, znači 750 eura oba oka. ja s eprijavila, ali štp više čitam postove o skidanju dioptrije sve sam skeptičnija, pa da li je stvarno moguće da se dioptrija opet vraćauser posted image

skorpija, je li ti ista dioptrija na oba oka? meni je oftalmolog objasnio,. ako je razlicita dioptrija(kao sto ej kod mene slucaj) da se tada ne moze operistai, odnosno da se vraca nakon operacije.



meni biila ista..na oba oka..sad različita?

a nakon koliko ti se ponovo pojavila dioptrija? ja kontam da mi je da bar malo ne nosim ni naocale ni sociva, diosadilo mi je biti corouser posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Nora-21.06.2009. :)

(odgovor članu henna ze)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: Lasersko skidanje dioptrije...
16.5.2011 9:09:33   
henna ze
nakon 5 godinauser posted image user posted image user posted image
bilo je izvala sa mnom..ja od 18 mjeseci nosim džozle..i ujutro kad ustanem prvo njih napipam rukom pa se idem umiti...poslije opracije mi je trebalo dugo da se naviknem..jedno jutro ustala..trebam izaći..a nigdje naočala..tražim..tražim..panično..na kraju počnem plakat nema naočala...kaže mama..pa nema ih ne nosiš ih više!!!!
a na operaciji..u salu sam ušla tako što me tehničar uveo jer bukvalno nisam vidjela hodati kad skinem naočale..a izlazim ja ..mama mi pruža ruku da mi pomogne..a ja njoj govorim...mama ja VIDIM! i tu ti mi stanemo plakati...kažem ja njoj mama vidi mene ko Esmeralda!!!

_____________________________

Kad se igra završi, kralj i pješak idu u istu kutiju.

(odgovor članu sheri)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: Lasersko skidanje dioptrije...
16.5.2011 9:13:26   
sheri
IZVORNA PORUKA: henna ze

nakon 5 godinauser posted image user posted image user posted image
bilo je izvala sa mnom..ja od 18 mjeseci nosim džozle..i ujutro kad ustanem prvo njih napipam rukom pa se idem umiti...poslije opracije mi je trebalo dugo da se naviknem..jedno jutro ustala..trebam izaći..a nigdje naočala..tražim..tražim..panično..na kraju počnem plakat nema naočala...kaže mama..pa nema ih ne nosiš ih više!!!!
a na operaciji..u salu sam ušla tako što me tehničar uveo jer bukvalno nisam vidjela hodati kad skinem naočale..a izlazim ja ..mama mi pruža ruku da mi pomogne..a ja njoj govorim...mama ja VIDIM! i tu ti mi stanemo plakati...kažem ja njoj mama vidi mene ko Esmeralda!!!

hahahhahahah, esmeralda sta ima, hhahahhaah
ja kad sam pocela sociva nositi isto sam znala staviti naocale i pored sociva, pa dok skontam sta mi jeuser posted image . i mnei smeta najvise sto cim oci otvorim moram cale stavljati, bas mi je dosadilo. ja ih nosim 14 god. i ne mogu bez njih, nikako. mozda nam nekad bude spasa


_____________________________

Nora-21.06.2009. :)

(odgovor članu henna ze)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: Lasersko skidanje dioptrije...
16.5.2011 12:30:02   
škorpija

IZVORNA PORUKA: sheri

IZVORNA PORUKA: henna ze

nakon 5 godinauser posted image user posted image user posted image
bilo je izvala sa mnom..ja od 18 mjeseci nosim džozle..i ujutro kad ustanem prvo njih napipam rukom pa se idem umiti...poslije opracije mi je trebalo dugo da se naviknem..jedno jutro ustala..trebam izaći..a nigdje naočala..tražim..tražim..panično..na kraju počnem plakat nema naočala...kaže mama..pa nema ih ne nosiš ih više!!!!
a na operaciji..u salu sam ušla tako što me tehničar uveo jer bukvalno nisam vidjela hodati kad skinem naočale..a izlazim ja ..mama mi pruža ruku da mi pomogne..a ja njoj govorim...mama ja VIDIM! i tu ti mi stanemo plakati...kažem ja njoj mama vidi mene ko Esmeralda!!!

hahahhahahah, esmeralda sta ima, hhahahhaah
ja kad sam pocela sociva nositi isto sam znala staviti naocale i pored sociva, pa dok skontam sta mi jeuser posted image . i mnei smeta najvise sto cim oci otvorim moram cale stavljati, bas mi je dosadilo. ja ih nosim 14 god. i ne mogu bez njih, nikako. mozda nam nekad bude spasa



uh i meni su dosadile, prije poroda sma nosila leće,a li nakon trudnoće više nisma mogla , ne znam štouser posted image , žuljaju je.
javili su mi da sma ušla među tih prvih 100 te da ću platiti 75 km pregled i 1500 km operaciju na oba oka, ali ne znam, nisam sigurna, pogotovo što bih mnorala uzeti bolovanje, a na mom poslu to nije preporučljivouser posted image

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu sheri)
Neposredna veza do poruke: 39
   RE: Lasersko skidanje dioptrije...
16.5.2011 12:38:26   
sheri
IZVORNA PORUKA: škorpija


IZVORNA PORUKA: sheri

IZVORNA PORUKA: henna ze

nakon 5 godinauser posted image user posted image user posted image
bilo je izvala sa mnom..ja od 18 mjeseci nosim džozle..i ujutro kad ustanem prvo njih napipam rukom pa se idem umiti...poslije opracije mi je trebalo dugo da se naviknem..jedno jutro ustala..trebam izaći..a nigdje naočala..tražim..tražim..panično..na kraju počnem plakat nema naočala...kaže mama..pa nema ih ne nosiš ih više!!!!
a na operaciji..u salu sam ušla tako što me tehničar uveo jer bukvalno nisam vidjela hodati kad skinem naočale..a izlazim ja ..mama mi pruža ruku da mi pomogne..a ja njoj govorim...mama ja VIDIM! i tu ti mi stanemo plakati...kažem ja njoj mama vidi mene ko Esmeralda!!!

hahahhahahah, esmeralda sta ima, hhahahhaah
ja kad sam pocela sociva nositi isto sam znala staviti naocale i pored sociva, pa dok skontam sta mi jeuser posted image . i mnei smeta najvise sto cim oci otvorim moram cale stavljati, bas mi je dosadilo. ja ih nosim 14 god. i ne mogu bez njih, nikako. mozda nam nekad bude spasa



uh i meni su dosadile, prije poroda sma nosila leće,a li nakon trudnoće više nisma mogla , ne znam štouser posted image , žuljaju je.
javili su mi da sma ušla među tih prvih 100 te da ću platiti 75 km pregled i 1500 km operaciju na oba oka, ali ne znam, nisam sigurna, pogotovo što bih mnorala uzeti bolovanje, a na mom poslu to nije preporučljivouser posted image

ni ja ne mogu lece nakon trudnoce. a kad sam ih par puta stavila u trudnoci, jao pa to ej bilo isto iglice da imam u ocima. hajde sretno ti, da bude sto uspjesnije!


_____________________________

Nora-21.06.2009. :)

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 40
   RE: Lasersko skidanje dioptrije...
16.5.2011 12:38:43   
henna ze
škorpijo kakav posao radiš..pa ne treba ti puno dana da odsustvuješ..možda 1 sedmicu..jer rezova nema..ma ništa kao vadjenje zuba..samo su dosadne kapljice..ja sam dobila 3 vrste..pa neke kapaš svaka 2 sata.neke svakih 8..neke svaka 4..pa se sva zbuniš..i stalno nešto kapaš...samo se trebaš čuvati propuha i nosti  sunčane ( ali prave ne one od 10-15 km)..i to ti je to..ja sam isti dan nakon operacije išla šetati kraj Bosfora..
e sad da ti kažem i nije im nešto cijena s obzirom na naš standard..nedavno sam pričala sa svojim dr. u Istanbulu je 800 eura..

_____________________________

Kad se igra završi, kralj i pješak idu u istu kutiju.

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 41
   RE: Lasersko skidanje dioptrije...
16.5.2011 12:41:30   
škorpija
ma ovo je s popustom prava cijena je 3.000, ne znam još ništa, razmisliću da li mi vrijedi 5 godina bez naočala 1.500 KM, kako sam sad nesretna s njima VRIJEDI.
ali opet sedam dana bolovanja je kod nas pre, previše, radim kao novinar, malo nas, i kad ja odem na bolovanje neko će nadrapati

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu henna ze)
Neposredna veza do poruke: 42
   RE: Lasersko skidanje dioptrije...
16.5.2011 23:41:07   
Nenci
skorpijo i ja se prijavila i upala u tih 100 za popust. Kazu javice mi se kad se klinika otvori da se dogovorimo.
Eh sad ja bih i to 5 godina da sam rahat za te pare nije puno, stvarno su mi dodijale cvike ...
e ako ce se samo vratiti dioptrija, ne daj me boze da sta jos ne fasujem
ali cini mi se da cu pokusati

_____________________________

Nas bebac slatki je obradovao mamu i tatu na Dan zaljubljenih :))))
Viktor 14.02.2010.
(cekali smo 3,5 godine)

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 43
   RE: Lasersko skidanje dioptrije...
17.5.2011 0:31:23   
milenium
jeste li vi pročitale ijednu internetsku stranicu o tome i općenito o svemu? koliko sam shvatila ako se laserski riješiš dioptrije u mladosti,negdje s 40-50 godina nosiš naočale sigurno.to mi nekako zvuči kao da postoji rokuser posted image znači 20 godina bez dioptrije pa onda opet dioptrijauser posted image

(odgovor članu Nenci)
Neposredna veza do poruke: 44
   RE: Lasersko skidanje dioptrije...
17.5.2011 8:54:37   
henna ze
ne mora značiti da pet godina nećeš nositi naočale..može se tebi desiti 6-7 ..može godinu dvije..nikome nije isto..ali da se vrati.svakako se vrati..samo što poslije toga možeš da zaboraviš leće i ponovne operacije..
da sam ja ove pameti ne bih išla..ja sad nosim -6 i -7 i imam cilindre..imam tako moćne fotoosjetljive đozle, da niko ne primjeti kako mi je velika dioptrija...
meni je tad stvarno bio crnjak.u pubertetu i kad sam odrastala  - 10,25 , debela stakla sa krugovima..koji je to užas..stvarno mi je bio crnjak..sad mi svejedno kad je tehnologija toliko napredovala da imam tako dobre naočale..
a što se tiče staračke dioptrije ona ide u +, tako da bi nama sa velikim - to svakako trebalo da se smanjuje..
škorpijo koja je kod tebe dioptrija uopšte?
tih 1500 nije skupo..kad uzmeš koliko koštaju jedne dobre naočale..naravno sa staklima i okvirom te izadje oko 1000..pa ako misliš da ćeš biti sretnija..onda ravno naprijed...nije bolno..nije komplikovano..prejednostavno je...

_____________________________

Kad se igra završi, kralj i pješak idu u istu kutiju.

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 45
   RE: Lasersko skidanje dioptrije...
17.5.2011 9:29:27   
škorpija
kod mene je dioptrija -4 na oba oka, sočiva i tako više ne podnosim, naočale mrzim, posebno zbgo ljeta jer  me mjenjanje običnih i sunčanih s diptrijom izmori i još me glavi zaboli od tih promjena.

ma briga me što ću kad ostarim nositi naočale, nosim ih od 13 godine s prekidima. mislim da ću ipak pokušati, pa kud puklo da puklo

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu henna ze)
Neposredna veza do poruke: 46
   RE: Lasersko skidanje dioptrije...
17.5.2011 10:10:51   
M kao Mama
i ja sam upala na spisak, budući da ne nosim očale, godinama,a trebala bih ne smijem ni posmiliti kolika mi je dioptrija, ja imam uređone (jel se ono kaže aneorizma) na lijevom oku, a desnoje dobro, mada i ono počinje da osjeća teret lijevog oka.

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 47
   RE: Lasersko skidanje dioptrije...
25.5.2011 19:51:36   
škorpija
evo  danima čitam o laserskom skidanju dioptrije na raznim stranicama i mišljenja su toliko kontradiktorna d aje to nevjerovatno, doduše moj pozanik je operirao oko kod. dr. Gabrića u zagrebu i on mi je pričao da često ide kod njega na preglede te da se začudio kad je vidio da je nakon godina nošenja naočala i Gabrić nedavno skinuo dioptriju laserom iako je i prije imao neki od aparata.
Pitao ga je zašto se odlučio na skidanje dioptrije, a Gabrić je kazao da je napokon taj metod usavršen dovoljno.
ulgalvnom ja ću tražiti skidanje dioptrije LASIC metodom jer oporavaka kraće traje i mogu na posao nakon dva dana

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 48
   RE: Lasersko skidanje dioptrije...
25.5.2011 19:54:57   
škorpija
Evo čak i potvrde onoga što sam čula od kolege, ovo sma našla na njihovoj stranici

Lasersko skidanje dioptrije izvoditi e se na Wavelight "Allegretto" laseru kakav se koristi i u Klinici u Zagrebu. To je pouzdan i odlian ureaj kojem je svoj vid povjerio prof. dr. sc. Nikica Gabri i ostali lanovi kirurkog tima Svjetlosti koji su imali dioptriju.



_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 49
   RE: Lasersko skidanje dioptrije...
25.5.2011 23:22:08   
tweety
Ja svoja sočiva kupujem u inostranstvu.Nosim jednokratna,nikad nisam ni pomislila da uzmem mjesečna ili ona "stalna" pa da ih držim u kutijici,nekako mi lakše da jedne skinem kad pođem spavati a nove stavim kad ustanem.Uzimam za pola godine i košta 500KM.Na godišnju kontrolu vida isto idem u inostranstvo i koliko sam upoznata,vrlo je važno da dijoptrija bude stabilna barem 2 godine jer ako varira,vrlo je moguće da se vrati nakon operativnog zahvata.Moja dijoptrija je počela sa -2.25 davne 1997 (trebala po pravilu stalno nositi naočale user posted image ) i sad je na -4 ali je stabilna ima 3 godine.Iskreno i ja bih se voljela riješiti sočiva,ali sam pomalo skeptična.


_____________________________

Prince `05
Princess `08

Ente kalbii, ente kullun fii hajatii..."Moje si srce, sve si u zivotu mom..."

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *