|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 4 [5]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Lasersko skidanje dioptrije...
29.3.2014 20:50:09   
Full Moon

IZVORNA PORUKA: henna ze


IZVORNA PORUKA: Full Moon

skorpija, de malo detalja, najvise me zanima je li boli, i u kojoj mjeri...nazalost ja sam cula da se mnogima i vratila dioptrija, znatno manja ali opet moraju nositi naocale/lece...



meni se vratila dioptrija i mojoj drugarici...
ne boli nista

Ozbiljnouser posted image , ma bjaziii, neka meni leca, plus biram boju koju zelimuser posted image

(odgovor članu henna ze)
Neposredna veza do poruke: 101
   RE: Lasersko skidanje dioptrije...
29.3.2014 20:51:50   
vjestica
mojoj sestri na pregledu pred skidanje dioptrije rekli da je oštetila sluznicu oka lećama

_____________________________

Neplodnost je nasljedna. Ako Vaši roditelji nisu imali djece, najvjerovatnije ih ni Vi nećete imati.

(odgovor članu Full Moon)
Neposredna veza do poruke: 102
   RE: Lasersko skidanje dioptrije...
29.3.2014 21:07:38   
Full Moon
vjestice, mislim sve je individualno, vjerujem ja da ima i ljudi kojima je laserka zauvijek rijesila probleme, ma prosto mene nesto strah, ali nije da nikad ne pomislim sta bi bilo kad bi bilo...

(odgovor članu vjestica)
Neposredna veza do poruke: 103
   RE: Lasersko skidanje dioptrije...
2.4.2014 9:44:31   
M kao Mama
evo mene, imam dvije vijesti jedna dobra i jedna loša, nakon pregleda sinoć

loša je da ne vidim, mislim znala sam, al da sam ovoliko esmeralda jok, ruga vijest dobra je da ću raditi samo lijevo oko, što je finansijski lakše, nego dva jelte.

Oni rade svake druge sedmice te operacije, laserom, tako da ću akobogda ja se nadam odmah iza maja da se naručim da to sredim,


(odgovor članu Full Moon)
Neposredna veza do poruke: 104
   RE: Lasersko skidanje dioptrije...
2.4.2014 10:12:12   
Visnja RR
sretno Alma... doborodsla u klub emseraldi..i ja sam radila samo lijevo oko...desno mi je ok user posted image

jesu li rekli da ce biti lasik?

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 105
   RE: Lasersko skidanje dioptrije...
2.4.2014 10:29:10   
M kao Mama

IZVORNA PORUKA: Visnja RR

sretno Alma... doborodsla u klub emseraldi..i ja sam radila samo lijevo oko...desno mi je ok user posted image

jesu li rekli da ce biti lasik?

e, hvala samo ne znam jesmo li esmeralde dok ne vidimo, ili smo esme kad providimo, hahahahahah

i ja samo lijevo radim, jer je na njemu -3,+4,5 nisam ni znala da sam ovoliko čorava, a desno je +0,75 njega nećemo dirati i da Lasik će biti

e, sada me samo zanima ko je tebi radio OP. sada rade svake druge subote

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 106
   RE: Lasersko skidanje dioptrije...
2.4.2014 10:39:47   
Visnja RR
ne sjecam se zaista...znam da je bila mlađa doktorica.... kada sam ja radila prije 2 g. radili su samo vikendom jer su tada dolazili doktori iz ZG...

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 107
   RE: Lasersko skidanje dioptrije...
2.4.2014 10:41:27   
M kao Mama

IZVORNA PORUKA: Visnja RR

ne sjecam se zaista...znam da je bila mlađa doktorica.... kada sam ja radila prije 2 g. radili su samo vikendom jer su tada dolazili doktori iz ZG...



e, i sada je tako, ma hajd valjda će me neko odraditi, hahahha šalim se, meni je bitno samo da progledam abd

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 108
   RE: Lasersko skidanje dioptrije...
2.4.2014 13:55:06   
tajcika

IZVORNA PORUKA: mama_alma


IZVORNA PORUKA: Visnja RR

sretno Alma... doborodsla u klub emseraldi..i ja sam radila samo lijevo oko...desno mi je ok user posted image

jesu li rekli da ce biti lasik?

e, hvala samo ne znam jesmo li esmeralde dok ne vidimo, ili smo esme kad providimo, hahahahahah

i ja samo lijevo radim, jer je na njemu -3,+4,5 nisam ni znala da sam ovoliko čorava, a desno je +0,75 njega nećemo dirati i da Lasik će biti

e, sada me samo zanima ko je tebi radio OP. sada rade svake druge subote



draga moja kcerka isti problem, posto nisam u toku svega gdje radis operaciju i gdje se moze javiti na pregled te da li znas da li rade djeci 13 godina
tebi neka je sa srecom da sve prodje naj naj bolje

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 109
   RE: Lasersko skidanje dioptrije...
2.4.2014 14:22:24   
M kao Mama

IZVORNA PORUKA: tajcika


IZVORNA PORUKA: mama_alma


IZVORNA PORUKA: Visnja RR

sretno Alma... doborodsla u klub emseraldi..i ja sam radila samo lijevo oko...desno mi je ok user posted image

jesu li rekli da ce biti lasik?

e, hvala samo ne znam jesmo li esmeralde dok ne vidimo, ili smo esme kad providimo, hahahahahah

i ja samo lijevo radim, jer je na njemu -3,+4,5 nisam ni znala da sam ovoliko čorava, a desno je +0,75 njega nećemo dirati i da Lasik će biti

e, sada me samo zanima ko je tebi radio OP. sada rade svake druge subote



draga moja kcerka isti problem, posto nisam u toku svega gdje radis operaciju i gdje se moze javiti na pregled te da li znas da li rade djeci 13 godina
tebi neka je sa srecom da sve prodje naj naj bolje



Radit ću u Sarajevu, odnosno na Ilidži, to je Poliklinika Svjetlost, podružnica Klinike iz Zagreba, djeci ispod 18 godina ne rade, jer u pubertetu se to može još razviti

hvala na lijepim željama

(odgovor članu tajcika)
Neposredna veza do poruke: 110
   RE: Lasersko skidanje dioptrije...
23.5.2014 8:40:43   
M kao Mama
uradih i ovo, sutra abd 15 dana, sve je prošlo super, ja vidim toliko dobro da mi ova diootrijca 0,75 na desnom oku pravi problem, budući da sam radila samo lijevo oko, nova kontrola je za 15 dana, do sada su dr. bili zadovoljni kako je sve prošlo.

Inače, ja sam mislim pacijent koji će pamtiti jako dugo, haman sam umrla, znači da me pitate zašto ne znam apsolutno ne boli, nije nelagodno, sve ide brzo i efikasno, ali eto ja sam se skoro onesvjestila u momentu dak nestane slike na oku jedno 10 sekundi, tada oni valjda skidaju taj flep, ja evo ni danas ne znam kako to rade, ali u mojoj glavi se to radi sa nekim nožem, hahahaha, tu sam se doslovno, onesvjestila, ali na kraju da je blagodet jeste.

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 111
   RE: Lasersko skidanje dioptrije...
5.12.2016 20:59:02   
manuela RR
IMA li ko kakva iskustva sa klinikom novootvorenom Novi vid na Ilidzi?

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 112
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 3 4 [5]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 4 [5]
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *