|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: a sta sa "potplacivanjem" babica
10.9.2010 15:33:15   
iv@ncica
treba  pocastiti  naravno kolac...  pice,  zbog  nase  radosti ..ali  ih  obasipati  ne  treba...ja  bi  babici  dala  u  onom  trenutku  sveuser posted image user posted image ,  jer  je  i  zasluzila..zena me  tako  lijepo  vodila..objasnjavala,  govorila  sto  da  radim, masirala  leđa,  ruke,  pazila  me,  ma  bolja  mi  od  majke  bila,  pregledala,  tusirala  ma  sve ....a  doktor je  dosao  na  zadnja  2,5  truda,  onako  bunovan  i  rascupan  od  spavanja  i  rekao  hmmm  nema  dernjave  sad,  tiskaj  kad  ti  kazem  i  spremio  se  da  mi  se  baci  na  stomak. ... e  pa  normalno  da  lijecnik  treba  da  sve  pregleda,  osobito  kod  komplikacija,  ali  vala  babica  odradi  sve do  njegova  dolaska..i  ja  sam  babici  dala  nakon  poroda ono  bas za  frizure  sto  se  kaze  jer  je  nisam  u  stanju  voditi  na  pice  ili cascenje, ta  je zena zasluzila,  a  njega  sam  opalila  nogom  kad  mi  je  pokusao  bespotrebno  leci na stomakuser posted image user posted image   ne  podrzavam  to  davanje  novaca..ali  kad  se  vec  daje,  radije  cu  radniku  dat...i  ta  mi  je  babica dala i  br. moba  i  dolazila  mi  je  poslije  kuci...ptregledala  mi  bebicu,  pomogla  mi  oko  upaljenih  grudi...a nista  nije  uzela  za  te  usluge  ,  jer  sam  joj  vec  platila  kako  ona  rece,osim  sto  je  popila  kavu.user posted image   ja  mislim  da necu  vise  rađatiuser posted image

_____________________________

Andrej-06.04.2009 ♥❤♥❤♥

Einstein je umro, Newton je umro, Tesla je umro, a ni ja se ne osjećam baš najbolje!

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 76
   RE: a sta sa "potplacivanjem" babica
10.9.2010 18:10:46   
veeseelaa
kad god me neko lijepo tretira bez obzira jel samo obavlja svoj posao ili ne, ja se revanširam poklonom :-) jer mogao je biti i ne ljubazan, zašto da ne?
što se tiče babice, meni je ista došla s godišnjeg na moj poziv samo da me porodi, i to joj nije bio posao, došla je samo zbog mene, i bila je divna, topla, brižna itd
Naravno da je zaslužila da joj se zahvalim na neki način, to ne smatram potplaćivanjemuser posted image
I dalje smo u redovnom kontatku , baš me jutros zvala



< Poruku je uredio veeseelaa -- 10.9.2010 18:11:15 >


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu iv@ncica)
Neposredna veza do poruke: 77
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4]
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *